bitcoin transfer transaction convert icon08 ifxhome صرافی آبانتتر آیا صرافی آبانتتر معتبر است | ابان تتر چیست

 

با تغییر روند عرضه و تقاضا در بازار های مالی مخصوصا صرافی ها، نحوه خرید و فروش از مدل سنتی به بازارهای دیجیتالی تبدیل شده و معامله گران ترجیح دادند نیازهای خود در بازار را با معاملات ارزهای دیجیتال مثل تتر برآورده کنند.

در ایران نیز صرافی ارزهای دیجیتال که خدمات خرید و فروش تتر و سایر رمز ارزها را ارائه میکنند رو به افزایش است.

در خانه فارکس من امروز سعی داریم به معرفی صرافی آبان تتر بپردازیم.

ثبت نام در صرافی آبانتتر

صرافی آبانتتر در حدود 4 سال بصورت مداوم در بازار ایران فعال بوده و در این صرافی تمام ارزهای دیجیتال معتبر و نام آشنا در کنار توکن های جدید به معامله گران ارائه شده است.

معرفی آبانتتر،مدیرعامل آبان تتر، صرافی آبان تتر چیست

3 نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در سال 1379 تصمیم به راه اندازی پلتفرم خرید و فروش رمز ارز تتر گرفتند که بعدها علاوه بر تتر، معروف ترین و پرتقاضا ترین ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین، اتریوم، کاردانو، لایت کوین و… را به معامله گران در سایت آبان تتر عرضه کردند.

در پنجم شهریور ماه سال 1399 شرکت آبان تبادل ارسباران با کد اقتصادی 14009392670 و شماره 564123 به آدرس پاسداران، گلستان 5 ثبت گردید.

طی روزنامه رسمی آقایان رضا شوهانی به سمت مدیر عامل آبان تتر و رئیس هیئت مدیره، محمد منصوری عضو اصلی هیئت مدیره و حسین حجتی عضو اصلی هیئت مدیره صرافی ارز دیجیتال آبانتتر معرفی شدند.

در اساسنامه این شرکت ارائه خدمات تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی و همچنین ارائه خدمات نرم افزاری جزو فعالیت ذکر شده است.

در حال حاضر و بنا به تقاضای بازار و معامله گران، بیشتر از 300 توکن ارز دیجیتال در صرافی آبانتتر برای معامله گران عرضه می شود.

حدود 600 هزار کاربر روزانه هزاران معامله را در این صرافی انجام می دهند. معاملات سریع در پلتفرم اصلی این صرافی، وب سایت آبان تتر و تلفن های همراه نسخه اندروید توسط معامله گران انجام می پذیرد.

 

analysis economic stock report trade business finance ifxhome 01 صرافی آبانتتر معرفی صرافی آبانتتر | مشخصات صرافی آبانتتر

 

در این بخش به معرفی آبانتتر و جزئیات این صرافی ارز دیجیتال پرداخته و در ادامه توضیحات مفصلی در مورد صرافی ارز دیجیتال آبانتتر ارائه ارائه خواهیم کرد.

©️نام صرافی
آبانتتر | ABANTETHER
🔗آدرس سایت سایت اصلی آبانتتر
لینک ثبت نام در صرافی
ثبت نام در صرافی آبانتتر
👥پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی واتساپ
👥پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی تلگرام
👥 سایر راه های ارتباطی
چت آنلاین | حضوری
📅سال تاسیس 1397
📍دفتر مرکزی
ایران | تهران | پاسداران | گلستان 5
📞شماره تلفن و آدرس ایمیل

☎️ 0098 21 910 796 82
✉️ در دسترس نیست

تعداد ارزهای دیجیتال
314
💰کارمزد معاملات 0.2 % ریالی | 0.3 % با تتر
💻پلتفرم های معاملاتی سایت | اندروید
🔐سطح امنیت قابل قبول
🏧واریز و برداشت بدون احراز هویت غیر ریالی ممکن است
👛امکان نگهداری رمز ارز
📱شبکه های اجتماعی تویيتر | اینستاگرام
⭐️رتبه کاربران 8/10
🚫محدودیت برداشت
بسته به رمز ارز، محدودیت دارد
⚠️نماد الکترونیک
🪙کارمزد برداشت ریالی
⚡️پرداخت با سیستم شتاب
🔄واریز، برداشت و انتقال رمز ارز
🎁بونوس و طرح های تشویقی
🎭کپی تریدینگ

یکی از مزایای آبانتتر نسبت به صرافی نوبیتکس، امکان مراجعه حضوری برای انجام معاملات ارزهای دیجیتال در این صرافی می باشد.

ثبت نام در صرافی آبانتتر

 

broker trader businessman advisor trading professions stockbrokers ifxhome 05 صرافی آبانتتر نقد و بررسی صرافی آبان تتر

 

درباره صرافی آبانتتر مطالب مفید زیادی گردآوری نشده ولی با توجه به محبوبیت این صرافی میان معامله گران و خدمات منحصر به فردی که در بازار ارزهای دیجیتال ارائه میکند لازم دانستیم که به بررسی کامل این صرافی و شرایط معاملاتی در آن بپردازیم.

بررسی آبانتتر، بررسی صرافی آبانتتر، تاریخچه صرافی آبان تتر

در سایت رسمی صرافی آبانتتر عنوان شده است که امکان معاملات بیش از 314 رمز ارز دیجیتال برای معامله گران و سرمایه گذاران بازار گسترده کریپتوکارانسی فراهم شده است.

تعداد کاربران آبان تتر در حال حاضر بالغ بر 600 هزار معامله گر فعال بوده که حجم معاملات روزانه چند ده میلیاردی را انجام می دهند.

امکان سفارش گذاری در قیمت مشخص در معاملات ارزهای دیجیتال آبانتتر با تعیین حد ضرر یکی از ویژگی های منحصر به فرد صرافی آبانتتر می باشد.

به این معنی که کاربران در نقش یک صراف می توانند قیمت خرید یا فروش توکن مورد نظر را در بازار ثبت کرده و با تعیین SL معامله را با موفقیت به انجام برسانند.

در بازار آبانتتر امکان ثبت سفارش سریع با بالاترین قیمت پیشنهادی برای معامله گران در دسترس می باشد.

صرافی آبانتتر شروع کار معاملات خود را با معتبرترین توکن بازار ارزهای دیجیتال، تتر آغاز کرد و توانست به مرور زمان سبد معاملاتی خود را گسترش و کامل کند.

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز از هفته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات معامله گران می باشد. امکان مراجعه حضوری برای مشتریان به آدرس دفتر آبان تتر در تهران منطقه پاسداران نیز میسر می باشد.

جهت جلوگیری از پولشویی، صرافی آبانتتر احراز هویت را به پروسه ثبت نام اضافه کرده است.

در بحث امنیت نیز با استفاده از فناوری های رمزنگاری پیشرفته، دارایی های معامله گران را در برابر حوادث احتمالی بیمه کرده است.

علاوه بر دفتر مرکزی در تهران، دفتری نیز در خوزستان شهرستان شوش برای معامله گران صرافی آبانتتر در نظر گرفته شده است.

 

balance sheet ifxhome 36 صرافی آبانتتر آیا صرافی آبان تتر معتبر است | اعتبار سایت آبانتتر

 

در بازار ارزهای دیجیتال در ایران، مجوز فعالیت به صرافی های نوبیتکس، آبانتتر و … ارائه نشده است.

بدلیل خلاء قانون در این زمینه، بانک مرکزی و مرکز فناوری اطلاعات به عنوان متولیان این امر، در حال حاضر از ارائه نماد اعتماد الکترونیک به فعالین این بازار اجتناب ورزیده اند.

اعتبار سایت آبان تتر،آبان تتر اعتبار چطوره،آبان تتر اعتبار مجوز دارد

اعتبار صرافی آبانتتر و صرافی های ارزهای دیجیتال بیشتر از سمت کاربران و معامله گران این شرکت ها تایید می شود.

تعداد کاربران، حجم معاملات و گردش مالی را میتوان به عنوان سندی بر معتبر بودن فعالیت این صرافی دانست.

البته آبان تتر برای اطمینان معامله گران در سال 1399 شمسی اقدام به ثبت شرکت آبان تبادل ارسباران به شماره 564123 با کد اقتصادی 14009392670 کرد.

در اساسنامه این شرکت نیز ارائه خدمات تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی (شرکت های غیر هرمی) و عرضه خدمات نرم افزاری (غیر فرهنگی) ذکر شده است.

در ابتدای فعالیت این شرکت آقای حسین حجتی از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف به عنوان مدیر عامل آبان تتر و رضا شوهانی با سمت رئیس هیئت مدیره مشغول به فعالیت بودند که بر اساس آگهی تغییرات جدید آقای رضا شوهانی به عنوان مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره انتخاب شدند.

شفاف بودن تمام مشخصات این شرکت نظیر آدرس، شماره تلفن، اطلاعات رسمی شرکت و … را میتوان به عنوان مدارکی دال بر اینکه آیا صرافی آبان تتر معتبر است دانست.

ولی در پاسخ به این سوال که آیا صرافی آبان تتر مجوز دارد باید بگوییم کلیه صرافی های ارز دیجیتال فعال در بازار ایران امکان دریافت نماد اعتماد الکترونیک را ندارند.

فعالیت در بازارهای مالی مستلزم آگاهی کامل، تخصص و پذیرش ریسک از دست دادن سرمایه بوده ولی با توجه به محدودیت های سرویس دهی صرافی های معتبری مثل بایننس به ایرانیان، نمونه های داخلی مثل صرافی آبانتتر توانسته اند خدمات معاملات ارزهای دیجیتال را در سطح بالایی به معامله گران ارائه کنند.

 

blue chip stocks ifxhome 39 صرافی آبانتتر صرافی آبان تتر چند ارز را پشتیبانی میکند | لیست ارزهای آبانتتر

 

یکی از دلایل مراجعه اصلی معامله گران به صرافی های ارزهای دیجیتال، خرید و فروش یا انتقال توکن هایی مثل بیت کوین و تتر می باشد.

با گسترش روز افزون تقاضا و همچنین عرضه توکن های جدید، خیلی از معامله گران برای فعالیت در بازارهایی مثل NFT خرید توکن در بسترهایی به غیر از اتریوم را به دلیل هزینه های پایین تر ترجیح می دهند.

از این لحاظ، با بررسی های صورت گرفته تعداد ارزهای صرافی آبانتتر حدود 314 توکن معتبر بازار کریپتو را شامل می شود.

لیست ارزهای آبانتتر،لیست ارزهای صرافی آبانتتر،کیف پول آبان تتر

امکان معرفی لیست ارزهای صرافی آبانتتر بصورت کامل میسر نیست اما به معتبر ترین و مهمترین آنها، در این قسمت اشاره خواهیم کرد.

معامله گران برای بررسی لیست ارزهای آبانتتر می توانند در صفحه اول سایت اصلی آبانتتر تمام دارایی های معاملاتی را مشاهده کنند.

اتریوم پکس گلد یرن بیت کوین تتر
باینری ایکس اتو بایننس کوین میکر دی اف آی
آوه کیپر بیتکوین کش کوانت مونرو
سولانا دش لایتکوین زد کش کامپاند
وینگ کوکوین کوین اولنچ بیتکوین گلد اتریوم کلاسیک
بارسلونا یونی سواپ دات منچستر سیتی چین لینک
آراگون فلو لونا آث میلان پنکیک سواپ
موباکس مانا متیک دای تورچین
آیکون پلی مث ریپل کاردانو هایو
استلار آدکس وزیر ایکس فانتوم بیکری
بیبی دوج شیبا مانترا ترون دوج کوین

تعداد لیست ارزهای آبانتر همانطور که اعلام کردیم بالغ بر 314 توکن ارز دیجیتال می باشد.

ثبت نام در صرافی آبانتتر

 

breaking news ifxhome 42 صرافی آبانتتر آموزش سایت آبان تتر | آموزش آبان تتر گام به گام

 

برای بررسی امکانات و خدماتی که صرافی آبانتتر به معامله گران ارائه میکند لازم است ابتدا وارد سایت اصلی آبانتتر شوید.

در صفحه اصلی، در قسمت جستجو میتوان از میان 314 رمز ارز، توکن مد نظر را جستجو و آخرین قیمت خرید و فروش آن را مشاهده کنیم.

آموزش آبان تتر رایگان، اموزش آبان تتر،اموزش خرید و فروش در آبانتتر

icon flactuation 113 صرافی آبانتتر جدول تغییر قیمت، بیشترین بازدهی و آخرین رمز ارزهای اضافه شده در پایین تر قابل مشاهده می باشد.

جدول 3 صفحه ای با قابلیت نمایش 100 ارز دیجیتال بازار با امکان فیلتر کردن بر اساس بیشترین حجم بازار، ارزان ترین، گران ترین، بیشترین رشد در طول 24 ساعت گذشته و جدید ترین رمز ارزها در دسترس قرار دارد.

026 decrease صرافی آبانتتر همچنین در سایت آبان تتر امکان نمایش قیمت ها در بازار بر اساس تومان و تتر برای معامله گران وجود دارد.

در پایین جدول توضیحاتی برای معامله گران تازه وارد ارائه شده است.

icon info 135 صرافی آبانتتر عناوینی چون خرید و فروش تتر، تتر چیست، تتر چگونه کار می کند، خالق رمز ارز تتر کیست، چرا این رمز ارز ارزشمند است، مزایا و معایب تتر، قیمت تتر و نحوه خرید و فروش تتر و موارد دیگر ذکر شده است.

در انتهای سایت این صرافی گزینه های درباره سایت آبان تتر ، قوانین و مقررات، آدرس و شماره تلفن آبان تتر، لینک شبکه های اجتماعی و همچنین لینک های دانلود صرافی آبانتتر در پلتفرم های تلفن همراه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

039 password صرافی آبانتتر در بالای سایت امکاناتی نظیر درباره ما، قوانین، تماس با ما، وبلاگ تخصصی آموزش آبان تتر وجود دارد. با کلیک روی “وبلاگ” این صرافی، قیمت لحظه ای، توضیحاتی در خصوص شبکه بلاک چین، بررسی و تحلیل بازار ارزهای دیجیتال، آموزش و اخبار برای معامله گران عرضه شده است.

با بررسی های انجام شده، وبلاگ صرافی آبانتتر در حال حاضر مطالب زیادی نداشته و اکثر بخش های آن غیرفعال می باشد.

پیشنهاد می شود با توجه به تعداد زیاد معامله گران ارزهای دیجیتال در ایران، صرافی معتبر آبان تتر خدمات آموزشی و خبری وبلاگ را برای علاقه مندان فعال کند.

icon wallet 2 127 صرافی آبانتتر بعد از ورود به صرافی آبانتتر در سمت چپ، گزینه “داشبورد” قرار گرفته که با کلیک روی آن، کلیه اطلاعات شامل موجودی کیف پول به تومان، ارزهای دیجیتال مورد علاقه، در حال تغییر و کلیه رمز ارزهای تازه لیست شده در این صرافی قابل مشاهده می باشد.

امکان انجام معاملات و انتقال در این بخش برای کاربران بصورت دسترسی کوتاه یا Shortcut مهیا شده است.

024 node صرافی آبانتتر در بالای صفحه، جستجو در میان 314 رمز ارز این صرافی نیز امکان پذیر است.

گزینه بعدی با “نام عملیات مالی” می باشد که با کلیک کردن روی آن، خرید، فروش، واریز، برداشت و انتقال ارز آبانتتر قابل مشاهده می باشد.

قسمت بعدی مربوط به گزارشات کاملی از فعالیت معامله گر در این صرافی می باشد.

037 growth صرافی آبانتتر واریز، برداشت، خرید و فروش، انتقال، جایزه ها و دستگاه های متصل به حساب در این بخش نشان داده می شود.

028 block صرافی آبانتتر بخش بعدی مربوط به امنیت آبانتتر می باشد.

احراز هویت، افزودن کارت های بانکی، فعال کردن کد دوعاملی گوگل، دریافت رمز یکبار مصرف، لیست سفید ولت های معامله گران، خارج شدن از دستگاه های متصل و مسدود سازی حساب کاربری از گزینه های این بخش می باشد.

قسمت آخر مربوط به حساب کاربری در صرافی خوشنام آبان تتر می باشد.

icon id card 138 صرافی آبانتتربا کلیک بروی آن بخش اطلاعات هویتی معامله گران شامل شماره موبایل و آدرس ایمیل، تغییر رمز عبور، کد معرف و لینک برای ارسال به دوستان شما می باشد.

با استفاده از کد معرف آبانتتر، به ازای هر فردی که در صرافی آبان تتر ثبت نام و معامله کند 30 % در طی 24 ساعت محاسبه و به حساب معرف واریز می شود.

icon hand bag 130 صرافی آبانتتردر بخش بالای صفحه نیز امکان دسترسی به منوی امنیت، گزارش های تراکنش ها و صندوق پیام های شخصی و پیام های عمومی وجود دارد.

در سمت چپ صفحه با کلیک روی گزینه ƒ امکان تاریک کردن صفحه بوده و در کنار آن گزینه 🌙 جهت نمایش پیام ها و نوتییفیکشن وب سایت آبان تتر می باشد.

 

ask ifxhome 34 صرافی آبانتتر پشتیبانی آبان تتر چگونه است | پشتیبانی سایت آبان تتر

 

یکی از مهمترین موارد در بازارهای مالی، پشتیبانی آنلاین مشتریان و معامله گران می باشد.

در ارزهای دیجیتال با توجه به جدید بودن این بازار، مطمئنا معامله گران با مشکلات و سوالات زیادی برخورد میکنند.

 آبان تتر پشتیبانی، پشتیبانی آبان تتر اپلیکیشن ، پشتیبانی آبان تتر فارسی

در دسترس بودن پشتیبانی در هر ساعت از شبانه روز، سرعت پاسخگویی و رسیدگی به امور مشتریان در صرافی های ارزهای دیجیتال میتواند منجر به افزایش رضایتمندی و اعتبار این سایت ها شود.

پشتیبانی آبان تتر برای مشتریان به چند روش انجام می گیرد:

🖥️ پشتیبانی آنلاین آبانتتر با چت در سایت و داشبورد

با ورود به وب سایت صرافی آنلاین آبانتتر، در گوشه صفحه سمت راست کادر قرمز رنگی برای ارتباط با پشتیبانی در دسترس معامله گران قرار دارد.

☎️ تلفن پشتیبانی آبان تتر

معامله گران می توانند با شماره گیری 02191079682 با دفتر پشتیبانی این صرافی، پاسخ سوالات و مشکلات خود را دریافت کنند.

خدمات پشتیبانی تلفنی آبان تتر 24 ساعت 7 روز هفته می باشد.

📍 مراجعه حضوری

یکی از مزایای صرافی آبانتتر برای معامله گران، امکان مراجعه حضوری به آدرس این شرکت در تهران و خوزستان می باشد.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال و بررسی مشکلات معامله گران به صورت حضوری در این صرافی انجام می شود.

ساعت کاری مراجعه حضوری نیز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 صبح تا 14 ظهر اعلام شده است.

 

software trading ifxhome 93 صرافی آبانتتر آموزش ثبت نام آبان تتر بصورت گام به گام

 

برای انجام معاملات در صرافی آبان تتر وارد سایت اصلی آبانتتر شده و در بالای صفحه سمت چپ گزینه “ورود | ثبت نام” را انتخاب کرده و در پایان باکس جدید، روی گزینه “کاربر جدید” کلیک کنید.

در پنجره جدید، اگر قصد دارید با تلفن همراه یا ایمیل ثبت نام کنید گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.

اموزش ثبت نام آبان تتر، آموزش ثبت نام در صرافی آبانتتر، نحوه ثبت نام در صرافی آبانتتر

بعد از وارد کردن ایمیل | تلفن و انتخاب رمز عبور که حداقل 8 کاراکتر شامل یک عدد و حروف کوچک و بزرگ، روی گزینه “قبول قوانین” کلیک و ثبت نام کنید.

کدی به ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال و با وارد کردن کد ثبت نام شما انجام می شود.

در صورتی که از کد معرف آبانتتر استفاده کنید، 50 هزار تومان حساب معاملاتی شما شارژ و بونوس معرفی دریافت خواهد کرد.

در صرافی آبانتتر ثبت نام تکمیل و به پایان رسیده و در بخش بعدی، معامله گران احراز هویت را تکمیل کرده تا امکان انجام معاملات میسر گردد.

ثبت نام در صرافی آبانتتر

 

thinking idea brainstorm creativity stock trading thought ifxhome 27 صرافی آبانتتر آموزش احراز هویت در آبان تتر | نحوه احراز هویت در صرافی آبانتتر

 

بعد از تکمیل ثبت نام در آبانتتر، در داشبورد کاربری در بالای صفحه روی گزینه “احراز هویت ناقص” کلیک کنید.

نکته مهم این که برای انجان معاملات بر پایه تتر در این صرافی نیاز به احراز هویت نبوده و برای افزایش امنیت حساب معامله گران و مبارزه با پولشویی در قوانین این صرافی، خرید و فروش بر پایه ریالی نیاز به تایید حساب دارد.

احراز هویت در صرافی آبانتتر، آموزش احراز هویت در آبانتتر، نحوه احراز هویت در آبانتتر

در پنجره جدید، برای احراز هویت در صرافی آبانتتر، ابتدا باید شماره تلفن همراه یا ایمیل خود را جهت تایید وارد کنید.

آموزش احراز هویت در آبانتتر، آموزش احراز هویت آبان تتر، آموزش آبان تتر گام به گام

در مرحله بعد، معامله گران در صرافی آبانتتر شماره ملی و نام و نام خانوادگی را وارد کرده و سپس روی گزینه “تایید و ادامه” در انتهای صفحه کلیک کنید.

نحوه احراز هویت در آبانتتر، نحوه ثبت نام در صرافی آبانتتر، نحوه خرید و فروش آبانتتر

در قسمت بعد، عکس سلفی به همراه متنی شامل اطلاعات بانکی و تعهد نامه فعالیت در صرافی آبانتتر که در پایین آن کارت ملی خود را نیز قرار میدهید گرفته و بارگذاری میکنید (مطابق تصویر زیر).

مزایا و معایب صرافی آبانتتر ،متن تعهد آبان تتر، لیست ارزهای آبانتتر

در مرحله آخر در احراز هویت صرافی آبانتتر، از کاربر درخواست ارسال کارت بانکی می شود که عکس آن خوانا و تاریخ انقضاء و شماره CVV را پوشانده و به همراه چهره مشخص کاربر در پنل بارگذاری کنید.

سایر مشخصات روی کارت بانکی مانند نام صاحب کارت و شماره کارت باید مشخص باشد.

ویژگی های صرافی آبانتتر،آموزش احراز هویت آبان تتر،ولت آبانتتر

بعد از انجام، مراحل احراز هویت صرافی آبانتتر تکمیل شده و با مشاهده پیغام زیر، میتوانید با شارژ حساب در صرافی آبانتتر به انجام معاملات بپردازید.

ورود ب صرافی آبانتتر، نظرات در مورد صرافی آبانتتر، نحوه خرید و فروش در آبانتتر

در متن احراز هویت آبان تتر معامله گر متعهد میشود که قصد انجام معامله در صرافی آبانتتر را داشته و مدارک لازم جهت احراز هویت را در سایت بارگذاری و ارسال کرده است.

عدم واگذاری حساب معامله گر و اجازه ندادن به افراد ثالث هم باید در این متن قید شود.

متن تعهد آبان تتر، لیست ارزهای صرافی آبانتتر، کارمزد آبان تتر و ساتنا

 

day trading ifxhome 50 صرافی آبانتتر آموزش خرید و فروش در آبانتتر | نحوه واریز پول به آبان تتر

 

قبل از شروع خرید و فروش رمز ارزها در صرافی آبانتتر بهتر است حساب کاربری خود را شارژ کنید.

راه های شارژ حساب معامله گران، از طریق واریز ریالی و واریز رمز ارز مثل بیت کوین یا تتر را در صرافی آبانتتر می باشد.

سقف واریز و برداشت آبانتتر، آموزش واریز تتر به آبانتتر، برداشت از صرافی آبانتتر

اگر حساب معاملاتی تان را هنوز شارژ نکردید بهتر است برای اینکار به داشبورد آبان تتر وارد شده و روی گزینه عملیات مالی، گزینه واریز را انتخاب کنید. سپس در پنجره جدید، امکان انتخاب واریز به رمز ارز یا به تومان را انتخاب کنید.

اگر قصد واریز به تومان را دارید مبلغ را در جای خالی وارد و با انتخاب کارت های بانکی تایید شده گزینه “تایید واریز” را کلیک تا بصورت اتوماتیک به درگاه بانکی متصل شوید.

بعد از اتمام، عملیات واریز به آبانتتر و شارژ ریالی حساب شما تکمیل شده است.

در روش واریز ارزهای دیجیتال، در گزینه اول با انتخاب ارز مورد نظر را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.

در این قسمت به عنوان مثال ما تتر را برای واریز انتخاب کرده، سپس از شما آدرس کیف پول انتقالی در بستر های مختلف را سوال می کند.

در بستر اتریوم ERC20 کارمزد بالاتر و در بستر ترون TRC20 کارمزد کمتری پرداخت میکنید.

در باکس پایین آن کد تراکنش یا هش Hash کد را کپی و وارد کرده و سپس روی گزینه “ثبت واریز” کلیک کنید. حداقل 15 دقیقه و حداکثر 2 ساعت بعد از انجام عملیات، حساب شما با رمز ارز مورد نظر شارژ می شود.

🆘نکته مهم: از زمان انتخاب آدرس ولت آبانتتر تا واریز شما نباید بیشتر از 2 ساعت زمان، سپری شود در غیر این صورت آدرس موقت ولت غیرفعال و تراکنش ابطال شده و ممکن است رمز ارز به کیف پول مبداء باز نگردد، پس به موضوع حتما توجه کنید.

🅰️آموزش خرید در آبانتتر | خرید در آبان تتر چگونه است؟

برای انجام عملیات خرید ارزهای دیجیتال در صرافی آبانتتر، در داشبورد وارد گزینه “عملیات مالی” شده و گزینه “خرید” را انتخاب کنید.

در پنجره جدید با انتخاب نوع رمز ارز مورد نظر، قیمت بازار به نمایش در می آید. در سمت چپ نمودار آبان تتر ارز درخواستی و روند قیمتی آن برای معامله گر نمایش داده می شود.

در باکس خرید، مقدار توکن را وارد کرده تا معادل تومان آن نمایش داده شود.

سپس روی گزینه “ثبت سفارش” کلیک کرده تا معامله خرید رمز ارز شما در بازار آبانتتر انجام شود.

البته در پایین باکس هم توضیحاتی در خصوص نوسان قیمت در بازار، و امکان بالا یا پایین رفتن و مقدار نهایی دریافتی ارز مطلبی درج شده است.

افتتاح حساب در آبانتتر

🅱️آموزش فروش ارز در آبانتتر

اگر در کیف پول تان رمز ارز داشته باشید و قصد فروش آن را در بازار آبانتتر دارید در داشبورد روی گزینه عملیات مالی و فروش رفته تا پنجره فروش برایتان نمایش داده شود.

امکان تبدیل و فروش رمز ارز به تومان و تتر برای معامله گران وجود دارد. با انتخاب تبدیل به تومان | تتر و انتخاب قیمت بازار، مقدار رمز ارز مورد نظر را وارد و معادل آن برایتان نمایش داده می شود.

بعد از زدن گزینه “ثبت سفارش” معامله فروش شما در بازار انجام می شود.

🆘نکته: در معاملات در صرافی آبانتتر امکان خرید/ فروش ارز دیجیتال به قیمت بازار و قیمت مشخص برای معامله گران مهیا شده است.

با انتخاب گزینه قیمت مشخص، با وارد کردن قیمت، روند بازار هر زمان که به قیمت مورد نظر شما برسد معامله بسته خواهد شد.

ℹ️برداشت از صرافی آبانتتر

معامله گرانی که قصد برداشت رمز ارز یا تومان از حساب خود در صرافی abantether دارند در کابین شخصی در قسمت عملیات مالی گزینه “برداشت از صرافی آبانتتر” را انتخاب کنند.

در پنجره برداشت، با انتخاب رمز ارز  و انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مقصد و مقدار گزینه ثبت برداشت را زده تا برداشت ارز دیجیتال از حسابت انجام شود.

برای برداشت ریالی یا تومان از حساب صرافی آبانتتر، مبلغ مورد نظر را انتخاب کرده یا با کلیک بروی برداشت کل موجودی و انتخاب شماره شبا که قبلا ثبت شده، تایید و برداشت را انجام می دهید.

 

⏰ زمان بندی برداشت از صرافی آبانتتر

 

طبق اعلام صرافی آبانتتر، واریز تومان به بانک های ملت، ملی، تجارت و… هر یک ساعت انجام شده و امکان واریز در روز تعطیل نیز برای صرافی وجود دارد.

زمان برداشت تا قبل از 6 عصر در همان روز، بین 11 شب تا 9:30 صبح در ساعت 10:45 و برداشت های بین ساعت 9:30 تا 12:30 ظهر تا قبل از ساعت 14 به حساب معامله گران واریز می شود.

کاربرانی که بین ساعت 12 تا 6 عصر درخواست برداشت از حساب صرافی آبانتتر را دارند در ساعت 18 الی 19 و درخواست های بین ساعت 18 الی 23 بین ساعات 3-4 صبح روز بعد انجام می گیرد.

البته در قسمت خرید و فروش آبان تتر راهنمای تصویری این کار نیز برای معامله گران آماده شده است.

 

contrarian investing ifxhome 48 صرافی آبانتتر نحوه انتقال ارز در آبانتتر

 

یکی از قابلیت های جالب در صرافی abantether امکان انتقال رمز ارز به حساب دوستان تان می باشد.

برای اینکار در داشبورد روی گزینه “عملیات مالی” کلیک و گزینه “انتقال” را انتخاب کنید.

سپس با رمز ارزی که قصد انتقال دارید و وارد کردن مقدار، مشخصات دریافت کننده مثل شماره موبایل و نام حساب مقصد را وارد و گزینه “انتقال” را کلیک می کنید.

در نحوه وارد کردن اطلاعات دقت کنید چون اگر اطلاعات اشتباه باشد ممکن است انتقال ارز شما در صرافی آبانتتر ابطال و لغو گردد.

🆘نکته: علاوه بر امکان خرید و فروش، واریز و برداشت، انتقال در داشبورد در قسمت عملیات مالی، معامله گران می توانند در صرافی آبانتتر صفحه اصلی داشبورد با مشاهده هر ارز دیجیتال، تمام فرامین بالا را نیز به راحتی انجام دهند.

 

return on investment ifxhome 86 صرافی آبانتتر انتقال تتر از صرافی آبان تتر به کوینکس

 

برای انتقال رمز ارز تتر در صرافی آبانتتر در داشبورد وارد گزینه “عملیات مالی” شده و گزینه “برداشت” را انتخاب کنید.

در منوی باز شده روی گزینه “برداشت رمز ارز” کلیک کرده و از میان ارزهای دیجیتال لیست شده تتر را انتخاب کنید.

در این صرافی امکان انتقال در 4 بستر برای معامله گران میسر شده است. شبکه BEP2,BEP20,TRC20,ERC20 در لیست قابل انتخاب می باشند.

انتقال ارز از تراست ولت به صرافی آبانتتر، انتقال تتر از صرافی آبان تتر به کوینکس ،آموزش انتقال تتر از آبان تتر به کوینکس

بیشترین کارمزد آبان تتر پایه اتریوم و معادل 4 تتر و کمترین مربوط به شبکه ترون TRC20 با 0.8 تتر می باشد، پس سعی کنید در آدرس کیف پول کوینکس برای پرداخت کمتر کارمزد انتقال آبان تتر حتما شبکه ترون را انتخاب کنید.

البته این کارمزد مربوط به انتقال در شبکه بلاک چین می باشد.

سپس آدرس ولت مقصد را کپی و پیست کرده و حتما چندبار آدرس را چک کرده که رقمی اشتباه نباشد. مقدار تتر جهت انتقال را انتخاب و گزینه “ثبت برداشت” را کلیک کنید.

🆘نکته مهم: حتما از یکسان بودن شبکه و بستر ارسال و دریافت کیف پول مطمئن شده و سپس انتقال را انجام دهید در غیر این صورت امکان بازیابی توکن شما وجود ندارد.

مثلا آدرس رمز ارز تتر شما در صرافی کوینکس در بستر TRC20 بوده و حتما در آدرس ولت آبانتتر باید شبکه TRC20 را انتخاب کنید.

حداقل خرید در آبانتتر

در صرافی آبانتتر، بسته به نوع ارز دیجیتال انتخابی حداقلی تعیین شده است.

معامله گران می بایست برای درخواست خرید، حداقل مبلغ 400 هزار تومان سفارش را ثبت کنند. برای اینکار به بخش شارژ حساب یا نحوه واریز پول به آبان تتر رفته و با مطالعه کامل، پروسه شارژ حساب معاملاتی خود را انجام دهید.

 

shield protection business stock market chart security ifxhome 25 صرافی آبانتتر امنیت صرافی آبانتتر چقدر است

 

سایت abantether با بهره گیری از فناوری های رمز نگاری پیشرفته توانسته سطح امنیت در مقابل خطرهایی مثل هک شدن را بالا نگه دارد.

امنیت صرافی آبانتتر، اموزش صرافی آبانتتر، آبان تتر اعتباری است

همچنین می توان به امنیت صرافی آبانتتر در پلتفرم معاملاتی با استفاده از فناوری رمز نگاری SSL با اثر انگشت SHA-256 از شرکت معتبر Let’s Encrypt اشاره کرد.

استفاده از کد شناسایی دو عاملی گوگل اتنتیکیتور، احراز هویت با مدارک شناسایی معامله گر، احراز کارت های بانکی به نام کاربر، امکان فعال سازی رمز یکبار مصرف برای تلفن همراه و ایمیل همه در افزایش سطح امنیت صرافی آبان تتر کمک بسزایی می کنند.

با اقدامات صورت گرفته احتمال رخداد فعالیت هایی مثل پولشویی و جعل هویت در صرافی آبانتتر به شدت کاهش می باید.

امکان استفاده از لیست سفید برای آدرس های ولت آبان تتر به معامله گران این اختیار را می دهد که بدون نیاز به کد دو عاملی برداشت و واریز به آدرس های اعلامی را داشته باشند.

 

money profitable profit growth exchange trade dolla ifxhome 20 صرافی آبانتتر کارمزد آبان تتر چقدر است

 

میزان کارمزد آبان تتر ثابت بوده و بسته به حجم معاملات تغییر نمی کند. همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم استفاده از امکان انتقال به حساب معامله گران دیگر بدون دریافت کارمزد انجام می شود.

در خرید و فروش ارزهای دیجیتال در این صرافی بر پایه تومان، کارمزد 0.2 درصدی از کل مبلغ خرید و فروش معامله گران دریافت می شود.

در خرید و فروش و معاملات بر پایه تتر در صرافی آبان تتر کارمزد معادل 0.3 درصد از کل مبلغ می باشد. یکی دیگر از مزایای آبان تتر در خرید و فروش توکن تتر، معاملات بدون کارمزد می باشد.

 

vision stock monitoring report eye trade computer ifxhome 29 صرافی آبانتتر نرم افزار آبان تتر | اپلیکیشن صرافی آبانتتر

 

در صفحه اصلی آبانتتر در قسمت انتهای سایت، دانلود اپلیکیشن آبان تتر در دسترس معامله گران قرار گرفته است.

علاوه بر نسخه وب که به عنوان اصلی ترین پلتفرم این صرافی شناخته می شود، آبان تتر دانلود رایگان نسخه اندروید را عرضه کرده است.

اپلیکیشن آبان تتر تحت وب، اپلیکیشن آبان تتر ضد فیلتر، اپلیکیشن صرافی آبانتتر

در این قسمت برای معامله گران لینک دانلود مستقیم و دانلود برنامه آبانتتر اندروید آماده و عرضه شده است.

امکان دانلود از مارکت بازار، مایکت، گوگل پلی نیز در دسترس قرار دارد.

🖥پلتفرم 🔗لینک دانلود
سایت آی کیو آپشن، دانلود اپلیکیشن آی کیو اپشن، دانلود آی کیو آپشن سایت آبان تتر
nobitex app دانلود دانلود آبانتتر از مای کت
دانلود صرافی نوبیتکس دانلود آبانتتر از کافه بازار
اپلیکیشن اندروید نوبیتکس بصورت مستقیم دانلود آبانتتر مستقیم APK

 

افتتاح حساب در آبانتتر

 

negotiation treaty partnership handshake agreement stock business ifxhome 21 صرافی آبانتتر صرافی آبان تتر یا نوبیتکس کدام بهتر است

 

برای انجام معاملات ارزهای دیجیتال در صرافی نوبیتکس میتوانیم به ابزارهای معاملاتی و تحلیلی مناسب، پلتفرم بسیار خوب و کاربردی، امنیت بالای حساب ها، امکانات آموزشی در سایت نوبیتکس و پاسخگویی پشتیبانی سریع و آنلاین آن اشاره کرد.

آبان تتر و نوبیتکس، آموزش آبان تتر در نوبیتکس،صرافی آبان تتر یا نوبیتکس

در مقابل از مزایای آبانتتر میتوان به سبد کاملی از ارزهای دیجیتال اشاره کرد. 314 توکن در این صرافی لیست شده است.

امکان انتقال تتر بدون کارمزد در این صرافی نیز جزو موارد قابل اشاره می باشد. امنیت حساب ها و سایت خوب ارزیابی شده و پشتیبانی آنلاین 24 ساعته در 7 روز هفته قابل توجه می باشد.

یکی دیگر از نکات برجسته در صرافی معتبر آبان تتر امکان مراجعه حضوری معامله گران برای خرید و فروش یا بررسی شکایات می باشد که در صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس این موضوع امکان پذیر نیست.

امکان تعیین حد ضرر در معاملات نیز فقط در ابان تتر وجود دارد که برای تریدرهای حرفه ای نکته مهمی به شمار می رود.

سرعت تسویه حساب در صرافی نوبیتکس نسبت به صرافی آبان تتر کند تر انجام می شود.

 

👍 مزایا و معایب صرافی آبانتتر 👎

 

برای معامله گران حوزه های مالی، دانستن نکات مثبت و مشکلات هر پلتفرم یا سایت ارائه دهنده سرویس مالی اهمیت زیادی دارد.

خیلی از تریدرها در معاملات کوتاه مدت مواردی نظیر میزان کارمزد، سرعت انجام معاملات و تسویه حساب سریع را مد نظر دارند.

در مقابل افرادی که به عنوان نگهدارنده یا هولدر ارزهای دیجیتال، به دنبال صرافی با امکان نگهداری دارایی ها در مکان امن مثل کیف پولهای کلد ولت هستند.

در این قسمت به بررسی مزایا و معایب صرافی آبانتتر خواهیم پرداخت که بهتر است قبل از شروع فعالیت در این صرافی این نکات را در نظر داشته باشید.

مزایا

 • ✅ پشتیبانی 24/7 آنلاین
 • ✅ امکان مراجعه حضوری برای معاملات و بررسی مشکلات معامله گران
 • ✅ داشتن اپلیکیشن برای تلفن های همراه اندروید
 • ✅ سبد کاملی از ارزهای دیجیتال لیست شده
 • ✅ عدم نیاز به احراز هویت در معاملات تتر
 • ✅ امنیت مناسب حساب ها و سایت صرافی
 • ✅ اعلام نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال
 • ✅ گارانتی حد ضرر معاملات
 • ✅ پرداخت بونوس 30 % معاملات در کد معرفی کاربران
 • ✅ انتقال داخلی به حساب سایرین بدون کارمزد

معایب

 • ⭕️ نداشتن نماد اعتماد
 • ⭕️ نداشتن مطالب آموزشی و تحلیلی در سایت
 • ⭕️ کارمزد نسبتا بالا در معاملات
 • ⭕️ پیچیدگی سایت برای معامله گران تازه کار
 • ⭕️ نداشتن ولت اختصاصی برای معامله گران
 • ⭕️ طولانی بودن زمان احراز هویت
 • ⭕️ وبلاگ و بخش آموزشی ناقص

 

financial freedom ifxhome 57 صرافی آبانتتر آیا صرافی آبان تتر کلاهبردار است

 

پاسخ به این سوال بیشتر با بررسی نظرات در مورد صرافی آبانتتر از طرف کاربران امکان پذیر است.

با توجه به ثبت قانونی، داشتن دفاتر در تهران و خوزستان، پشتیبانی عالی، امکان مراجعه حضوری میتوان نتیجه گرفت که در جهت کسب اعتماد معامله گران، این صرافی گام های مثبتی برداشته است.

امنیت بسیار خوب حساب های کاربری نیز از جمله نکات مثبت برای جلوگیری از هرگونه تخلف و کلاهبرداری می باشد.

احراز هویت معامله گران برای جلوگیری از پولشویی میتواند در کاهش سطح مشکلات مهم کمک بسزایی کند.

با بررسی های نهایی در نظرات معامله گران هم به موردی مبنی بر اینکه صرافی آبان تتر کلاهبرداری کرده دست نیافتیم.

البته نداشتن نماد اعتماد در معاملات تنها منحصر به این صرافی نیست و متاسفانه در قوانین ایران صرافی های ارزهای دیجیتال امکان دریافت این نماد را ندارند.

 

cryptocurrency investment ifxhome 49 صرافی آبانتتر معاملات در صرافی آبانتتر آری یا خیر

 

با بررسی تخصصی صرافی آبانتتر و بیان تمام موارد مورد نیاز معامله گران، نتیجه گرفتیم که این صرافی از تیم هیئت مدیره نخبه دانشگاه شریف تشکیل شده و با فراهم کردن لیست کاملی از رمز ارزها در بازار بلاک چین توانسته نیاز تریدرها و معامله گران را در ایران با توجه به شرایط تحریمی تسهیل کند.

پشتیبانی مناسب از کاربران بصورت آنلاین، تلفنی و حضوری کمک زیادی به محبوییت صرافی آبانتتر در میان علاقه مندان بازار کریپتو کرده است.

بهتر است در آینده، بخش آموزشی و خبری بلاگ این سایت راه اندازی شده تا خیلی از علاقه مندان تازه وارد بتوانند با دانش بهتر در این بازار فعالیت کنند.

با پشتیبانی از اپلیکیشن های تلفن همراه اندروید و آیفون، امکان معاملات برای کاربران در هر زمانی میسر شده است.

در ضمن صرافی آبان تتر گارانتی حد ضرر معامله گران را هم ممکن ساخته است. اعتبار و محبوبیت این صرافی در بازار ایران بعد از صرافی نوبیتکس در جایگاه دوم قرار دارد.

⚠️توجه⚠️

بررسی و معرفی صرافی آبانتتر به منزله تشویق و یا سرمایه گذاری معامله گران نمی باشد.

سرمایه گذاران و علاقه مندان حضور در بازارهای مالی قبل از شروع معاملات، حتما با کارشناسان متخصص مشورت کرده و نسبت به ریسک های احتمالی، آگاهی کامل داشته باشند.

مشاورین خانه فارکس من
پشتیبانی فارکس فارسی، تلگرام فارکس فارسی، واتساپ فارکس فارسی

سوالات متداول

🔹معامله گران ایرانی برای ثبت نام در صرافی آبانتتر از طریق لینک وارد سایت آبان تتر شده و روی گزینه ثبت نام کلیک کنند.

🔹معامله گران برای ارتباط با پشتیبانی آبانتتر می توانند از روش های زیر استفاده کنند:

📲پشتیبانی واتساپ

📲پشتیبانی تلگرام

☎️تماس تلفنی

📍مراجعه حضوری

🔹تعداد ارزهای دیجیتال لیست شده در این صرافی در حال حاضر 314 توکن بوده که در حال تغییر و افزایش می باشد.

🔹بله، این صرافی با داشتن بیش از 600 هزار کاربر و حجم معاملات زیاد، با قدمتی حدود 4 سال در بازار ایران اعتبار خوبی را کسب کرده است.

🔹در بررسی تخصصی آبانتتر در این مقاله به معرفی تمام ویژگی های این صرافی بصورت اجمالی پرداخته ایم.

🔹آبان تتر پلتفرم و بستر خرید و فروش یا معاملات ارزهای دیجیتال در بازار ایران می باشد. امکان خرید و فروش تتر، بیت کوین، اتریوم، شیبا و خیلی از رمز ارزها در این صرافی امکان پذیر می باشد.

نظرات (5)

 • لطفا هر کسی میدونه بهم بگه اگه بخوام تو آبانتتر ارز دیجیتال بخرم، باید چیکار کنم؟ پشتیبانی آبانتتر چطوریه؟ سریع جواب میدن؟ برام مهمه اخه..

 • امکانش هست مقایسه ای بین صرافی آبانتتر با سایر صرافی‌های دیجیتال در ایران داشته باشید و به بررسی و مقایسه خدمات، کارمزد‌ها، امنیت و پشتیبانی بپردازید؟ ترجیحا به صورت جدول باشه خیلی بهتره.
  ارائه یک راهنمای کامل برای استفاده از خدمات صرافی آبانتتر هم خیلی خوبه. به خصوص اگر آموزش گام به گام نحوه خرید، فروش، واریز و برداشت از صرافی آبانتتر داشته باشید.
  اینم بگم که صرافی آبانتتر با ارائه خدمات متنوع و پشتیبانی قوی، یکی از گزینه‌های قابل اعتماد برای معامله‌گران ایرانی به شمار می‌ره. البته این نظر من نیست صرفا. دوستان من که امکان مراجعه حضوری داشتند همین نظر رو دارند و میگن پشتیبانی 24 ساعته از جمله مزایایی هستش که اعتماد کاربران رو تونسته جلب کنه.

  • بله، حتما ارائه خواهد شد.

 • آیا صرافی آبانتتر دارای مجوز رسمی برای فعالیت در ایران است؟ شما میدانید چه تعداد ارز دیجیتال در صرافی آبانتتر قابل معامله است؟
  در مورد کارمزد معاملات در صرافی آبانتتر اطلاع دارید؟ چگونه محاسبه می‌شود؟ من نمیدانم امکان مراجعه حضوری به دفتر صرافی آبانتتر وجود دارد؟ یا خیر
  هر وقت فرصت کردید یک مقاله در مورد امنیت در صرافی‌های دیجیتال و نقش آن در آبانتتر بنویسید. میخوام تحلیلی بر رویکردها و اقدامات امنیتی صرافی آبانتتر داشته باشید تا بدونمی برای حفاظت از دارایی‌هایمون باید چیکار کنیم.

  • بله، پاسخ تمام سوالات در متن ارائه شده است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🔥 آموزش استراتژی اسکالپ با مووینگ اوریج و استوکاستیک - (Ifx-St108) ⭐️
💯 حداقل اسپرد نقره در فارکس چقدر است؟ - بهترین بروکر با کمترین اسپرد XAGUSD کدام است؟ 〽️
💰 نحوه استفاده از اندیکاتور نمایش سشن ها در متاتریدر 4 و 5 [MT4/MT5] 💹
🌟 آموزش استراتژی اسکالپ با RSI در تایم فریم 15 دقیقه - سیستم کلاسیک مولتی تایم فریم - (Ifx-St107) 💹
🔥 بررسی استراتژی با استوکاستیک در فارکس [اسکالپ/روزانه] - (Ifx-St106) 💹