011 negotiation icon ifxhome با تاپ چنج کار بررسی بروکرهایی که با تاپ چنج کار می کنند | خدمات تاپ چنج چیست

 

صرافی تاپ چنج در بازار ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس، به عنوان یکی از معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال شناخته می شود. علت محبوبیت تاپ چنج tc pay، در میان کاربران را می توان به قدمت طولانی، پرداخت حساب بروکرهای فارکس و مهمتر از همه پشتیبانی فارسی زبان نام برد.

از سال 2007 با تاسیس صرافی آنلاین تاپ چنج، بسیاری از تراکنش های معامله گران در تاپ چنج فارکس، باینری آپشن و سایت های خرید پول های الکترونیکی انجام می گرفت.

رفته رفته و با پیدایش ارزهای دیجیتال، تاپ چنج خدمات خرید و فروش بسیاری از رمز ارزها را به کاربران ارائه کرد و از سال 2021 با تاسیس صرافی گرین چنج این خدمات بصورت مستقل در این صرافی ارائه گردید.

کدام بروکرها با تاپ چنج کار میکنند، بروکرهایی که با تاپ چنج کار می کنند، بروکرهای تاپ چنج

در حال حاضر، معامله گران ایرانی از طریق تعدادی از بروکرهایی که با تاپ چنج کار می کنند، تراکنش های مالی خود را انجام می دهند. در مقاله امروز خانه فارکس من، بررسی خواهیم کرد که در حال حاضر کدام بروکرها با تاپ چنج کار میکنند، و لیست خدمات این صرافی چیست.

©️نام صرافی
تاپ چنج | TOP CHANGE
🔗لینک ورود به سایت
سایت تاپ چنج
🔐واریز و برداشت بدون احراز هویت
💰شارژ و واریز به حساب بروکرهای فارکس
💸برداشت از حساب بروکرهای فارکس
🔄انتقال TC به TC
💲روش های شارژ حساب بروکر تاپ چنج ریالی و مستقیم | حواله بانکی | تحویل نقدی | ووچر پول های الکترونیکی
شارژ حساب بروکر با ارز دیجیتال در صرافی گرین چنج
👥مشاوره فارسی زبان پشتیبانی تلگرام

همان طور که قابل مشاهده است، روش های مختلفی برای واریز و برداشت در بروکرهای فارکس، توسط تاپ چنج ارائه شده است. با توجه به محدودیت های اعمال شده در سیستم بانکی کشور و تحریم ها وضع شده از طرف امریکا، خدمات تاپ چنج برای معامله گران بسیار ارزشمند و با اهمیت می باشد.

 

006 news icon ifxhome با تاپ چنج کار لیست بروکرهایی که با تاپ چنج کار می کنند | بروکرهای تاپ چنج

 

معامله گران فارکس در ایران، بخوبی با نام بروکرهای مانند آلپاری، لایت فارکس و آمارکتس آشنایی دارند. علت این موضوع، تاریخچه فعالیت و اعتبار بالای این بروکرها در میان تریدرهای ایرانی می باشد.

تاپ چنج آلپاری، تاپ چنج آمارکتس، تاپ چنج لایت فارکس

در حال حاضر خدمات واریز و برداشت ریالی از طریق تاپ چنج آلپاری، بصورت انحصاری و برای ارزهای دیجیتال از طریق گرین چنج انجام می شود. در جدیدترین به روز رسانی بروکر آی سی ام بروکرز، واریز و برداشت ریالی از طریق صرافی تاپ چنج به معامله گران ارائه شده است.

برای اینکه بدانید کدام بروکرها با تاپ چنج کار می کنند می توانید به جدول زیر مراجعه نمایید.

©️نام بروکر ®️نشان تجاری ↔️خدمات مستقیم 🔎لینک بررسی 📰لینک ثبت نام
بروکر آلپاری بروکر آلپاری، کارگزاری فارکس آلپاری، بروکر فارکس آلپاری review icon با تاپ چنج کار register icon با تاپ چنج کار
بروکر لایت فارکس بروکر لایت فارکس، بروکر فارکس لایت فارکس، کارگزاری لایت فارکس review icon با تاپ چنج کار register icon با تاپ چنج کار
بروکر آمارکتس بروکر آمارکتس، بروکر امارکتس، کارگزاری آمارکتس review icon با تاپ چنج کار register icon با تاپ چنج کار
بروکر آی سی ام بروکرز آی سی ام بروکرز، بروکر آی سی ام، بروکر icm review icon با تاپ چنج کار register icon با تاپ چنج کار
بروکر آیرون اف ایکس کارگزاری ایرون اف ایکس، بررسی بروکر ironfx، بروکر ironfx review icon با تاپ چنج کار register icon با تاپ چنج کار
بروکر ویندزور بروکرز ویندزور بروکر سی دلار، ویندزور بروکر ورود، بروکر ویندزور بررسی review icon با تاپ چنج کار register icon با تاپ چنج کار
بروکر فیبوگروپ fibogroup logo با تاپ چنج کار review icon با تاپ چنج کار register icon با تاپ چنج کار
بروکر روبو فارکس روبوفارکس فارسی، روبوفارکس ورود، روبوفارکس چیست review icon با تاپ چنج کار register icon با تاپ چنج کار

در بروکرهای آلپاری، لایت فارکس، آمارکتس، آی سی ام بروکرز و آیرون اف ایکس خدمات واریز و برداشت ریالی و مستقیم توسط تاپ چنج ارائه شده است. در بروکرهای ویندوزر، فیبو گروپ و روبو فارکس و سایر بروکرها انتقال به حساب و برداشت از آن از طریق پول های الکترونیکی پرفکت مانی، ادونس کش و … از طریق تاپ چنج میسر می باشد.

 

بروکر آلپاری، کارگزاری فارکس آلپاری، بروکر فارکس آلپاری خدمات تاپ چنج آلپاری چیست

 

در میان بروکرهایی که با تاپ چنج کار می کنند، بروکر آلپاری را می توان جزو معتبرترین بروکرهای فارکس به حساب آورد. اعتبار بروکر آلپاری، قدمت تاسیس آن، درصد معامله گران ایرانی آلپاری، پشتیبانی فارسی 24 ساعته و خدمات واریز و برداشت با تاپ چنج آلپاری از دلایل محبوبیت این بروکر در ایران می باشد.

با استفاده از درگاه تاپ چنج آلپاری، به آسانی حساب کاربری را شارژ (بصورت ریالی) و یا از آن می توان برداشت کرد. کمیسیون تاپ چنج، برای شارژ حساب آلپاری 0 بوده و هیچ هزینه پنهانی برای تراکنش از حساب معامله گران کسر نمی گردد.

 

بروکر لایت فارکس، بروکر فارکس لایت فارکس، کارگزاری لایت فارکس خدمات تاپ چنج لایت فارکس چیست

 

بروکر لایت فارکس، به عنوان یکی از قدیمی ترین کارگزاری های فارکس و CFD در ایران شناخته می شود. تنوع حساب های معاملاتی، پلتفرم متاتریدر 4 و 5، امکانات تحلیلی و آموزشی رایگان به همراه روش های شارژ و برداشت ریالی از طریق تاپ چنج لایت فارکس انجام می شود.

معامله گرانی که قصد شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج را دارند، در کمتر از چند دقیقه و بدون پرداخت کارمزد، می توانند حساب معاملاتی خود را با کارت های عضو شتاب شارژ نمایند. برداشت از حساب معاملاتی و بصورت ریالی از طریق تاپ چنج لایت فارکس، قابل انجام می باشد.

در صورت کسر کارمزد در تراکنش های تاپ چنج لایت فارکس، با برنامه Zero Fee تمام هزینه های پرداخت شده اعم از کارمزد و نرخ تبدیل به حساب معامله گران برگشت داده می شود.

 

بروکر آمارکتس، بروکر امارکتس، کارگزاری آمارکتس خدمات تاپ چنج آمارکتس چیست

 

بروکر آمارکتس در سال 2007 با هدف ارائه خدمات در بازارهای مالی مانند فارکس، سهام شرکت های بین المللی، ارزهای دیجیتال، شاخص و کالاهای با ارزش تاسیس گردید.

در حال حاضر، علاوه بر امکان استفاده از خدمات تاپ چنج آمارکتس برای شارژ ریالی و مستقیم، درگاه پرفکت مانی، وب مانی، ویزا مستر، اسکریل، نتلر و … روش های دیگر در دسترس کاربران می باشد. شارژ حساب آمارکتس با تاپ چنج، به عنوان آسان ترین روش انتخابی برای معامله گران ایرانی شناخته می شود.

از مزایای انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس می توان به: سرعت بالای انتقال، نداشتن کارمزد و پشتیبانی فارسی 24 ساعته اشاره کرد.

 

واریز و برداشت بروکرها با تاپ چنج آری یا خیر | نظر کارشناس فارکس

 

در میان روش های ارائه شده برای شارژ حساب و برداشت از آن، مشتریان ایرانی امکان استفاده از روش های متداول را ندارند. در حال حاضر، بیشترین روش قابل استفاده برای شارژ و برداشت از حساب در کارگزاری های فارکس، استفاده از ارزهای دیجیتال می باشد.

تفاوت پرداخت از طریق رمز ارزها با تاپ چنج، کارمزد انتقال در شبکه زنجیره بلاک و مدت زمان پرداخت می باشد. شارژ حساب و برداشت از آن با Topchange، بدون کمیسیون بوده و بصورت آنی انجام می شود. همچنین، خطر بلوکه شدن رمز ارز در صرافی های ایرانی نیز برای معامله گران وجود دارد.

سوالات متداول

🔹در میان لیست بروکرهایی که با تاپ چنج کار می کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بروکر آلپاری

بروکر لایت فارکس

بروکر آمارکتس

بروکر آی سی ام بروکرز

بروکر آیرون اف ایکس

🔹صرافی تاپ چنج بصورت مستقیم امکان شارژ و برداشت از حساب بروکرهای باینری آپشن را ندارد.

معامله گران برای واریز و برداشت مستقیم و ریالی در بروکر پاکت آپشن، بروکر الیمپ ترید، بروکر کوتکس و … می توانند با بخش پشتیبانی خانه فارکس من در ارتباط باشند.

📲 پشتیبانی تلگرام خانه فارکس من

📲 پشتیبانی واتساپ خانه فارکس من

📭 ارسال ایمیل به info@ifxhome.com – Support@ifxhome.com

💬 چت آنلاین با کارشناسان حرفه ای در سایت

نظرات (6)

  • این موضوع درسته که میگن استفاده از ارزهای دیجیتال، متداول ترین روش برای شارژ و برداشت از حساب در کارگزاری های فارکس محسوب میشه؟

    • سلام، بله در صورت عدم ارائه روش واریز/برداشت با تاپ چنج یا ریالی، ارزهای دیجیتال به عنوان راهکار جایگزین استفاده می شود.

  • آیا میشه حساب معاملاتی خودمان را با کارت های عضو شتاب شارژ کنیم؟ اگر بله لطفا توضیح دهید چگونه. سپاس

    • سلام، بله امکان شارژ حساب تاپ چنج بصورت ریالی از طریق کارت های بانکی میسر شده است.

  • کمیسیون تاپ چنج، برای شارژ حساب آلپاری چقدره؟ شنیدم رایگانه اره؟ یعنی واقعا هیچ هزینه پنهانی برای تراکنش از حساب معامله گران کسر نمیشه؟ جالبه اگر اینجوری باشه

    • برای شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج، کارمزدی دریافت نمی شود.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🎯بروکر ای پلنت چیست؟ - معرفی کامل بروکر Eplanet Markets در ایران💎
✏️بروکر فارکس در کانادا - معرفی لیست بهترین بروکرهای فارکس کانادا🔑
👑بررسی بروکر سی ام اس پرایم (CMS Prime) - بروکر CMS Prime چیست؟!🎯
🟢بررسی کامل بروکر سی ام سی (CMC Markets) - بروکر cmc markets چیست؟!💡
📊معرفی بخش خبر فارکس فکتوری - خبرهای فارکس فکتوری فارسی📆