ifxhome icon 0119 حساب پم الپاری بهترین حساب پم الپاری – شرایط انتخاب مدیر حرفه ای حساب PAMM

 

در بروکر آلپاری، حساب کپی تریدینگ با نام پم “PAMM” به معامله گران عرضه شده است. دنبال کردن استراتژی های معامله گران موفق و الگوبرداری از آن بصورت خودکار، معاملات کپی ترید نام دارد. انتخاب حساب پم و کپی ترید در بروکرهای فارکس، بسته به مدیر حرفه ای حساب به کسب سود یا ضرر منتج خواهد شد.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

از مزایای استفاده از حساب های سرمایه گذاری پم در آلپاری:

 • کسب درآمد بدون نیاز به دانش و تخصص؛
 • امکان آموزش و یادگیری از معاملات مدیران حرفه ای حساب؛
 • نداشتن ریسک و حذف فاکتور ترس در معاملات؛
 • انتخاب سبد سرمایه گذاری پم برای مدیریت بهتر سرمایه؛
 • و موارد دیگر می باشد.

یکی از مزیت های کپی معاملات تریدرهای با تجربه، آموزش و یادگیری استراتژی های معاملاتی و نحوه پوزیشن گیری در معاملات فارکس می باشد. بررسی تاریخچه معاملات مدیران حرفه ای حساب، دسترسی به عملکرد تریدرها را به آسانی میسر کرده است.

در صورت انتخاب مدیر با تجربه معاملات سودآور در الپاری، کسب درآمد بصورت تضمین شده بوده و در غیر این صورت، سرمایه مشتریان مبتدی از دست خواهد رفت. در مقاله امروز خانه فارکس من، به معرفی بهترین حساب پم الپاری (مدیران حساب پم) و نحوه انتخاب آن خواهیم پرداخت.

 

جزییات حساب پم آلپاری

©️نام بروکر آلپاری/ALPARI
🔗آدرس سایت اصلی
سایت بروکر آلپاری
🔥حساب پم آلپاری
💸حداقل سرمایه گذاری حساب پم
$50
💸حداقل سرمایه گذاری سبد پم
$100
💲کارمزد مدیر حساب پم آلپاری
%0-50 از سود سرمایه گذار
⭐️نشان های افتخار مدیران حساب
34 پاداش و دسته بندی
☎️ارتباط با متخصص فارکس
پشتیبانی تلگرام
🎬ویدیو بررسی بهترین حساب پم الپاری
بهترین حساب پم الپاری یوتیوب

در تاریخ 3 اکتبر 2016، نحوه رتبه بندی حساب های پم در آلپاری تغییر پیدا کرد. در این به روز رسانی، با هدف شفاف سازی و دسترسی آسان به سرمایه گذاران به حساب پم، اطلاعیه توسط بروکر معتبر آلپاری منتشر گردید.

مطابق این اطلاعیه، ارزیابی حساب پم و شرایط انتخاب بهترین مدیر حساب به بازده حساب ها، میزان ریسک و مقدار تعادل در این پارامترها معرفی شده است. بر اساس فیلتر اولیه، ارزیابی اثرگذاری حساب و شکل گیری رتبه، مدیران حساب حرفه ای به سرمایه گذاران معرفی می شوند.

 

بررسی حساب پم الپاری – ویدیو

 

در ویدیو زیر، شرایط حساب سرمایه گذاری پم در آلپاری بصورت کامل معرفی و بررسی شده است.

 

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

 

ifxhome icon 0184 حساب پم الپاری بهترین حساب پم آلپاری – رتبه بندی حساب های PAMM

 

با ورود به بخش «سرمایه گذاری» در سایت آلپاری، امکان مشاهده بهترین حساب ها بر اساس بیشترین بازده قابل مشاهده می باشد. یکی از معیارهای مهم برای انتخاب مدیر حرفه ای حساب پم الپاری، مدت زمان فعالیت معامله گر می باشد.

حساب پم آلپاری، شرایط حساب پم آلپاری، بهترین حساب پم آلپاری
رتبه بندی بهترین حساب پم آلپاری

همچنین موجودی تحت مدیریت تریدر حرفه ای، نشان از اعتبار بالا و اطمینان سرمایه گذاران به مدیر می باشد. یکی دیگر از پارامترهای مهم، تعداد سرمایه گذاران می باشد. امکان فیلترکردن مدیران حساب، در 29 پارامتر مختلف برای سرمایه گذاران میسر شده است.

در حال حاضر بسته به مقدار بازده کل، رتبه بندی مدیران حساب پم:

 • Moriarti
 • Expensivebuyer
 • Gemmaster
 • No way out
 • و موارد دیگر است.

البته رتبه بندی مدیران فوق، در طول زمان تغییر پیدا خواهد کرد. علاوه بر بازده حساب تریدرهای حرفه ای، ریسک پذیری یکی دیگر از فاکتورهای مهم به حساب می آید. دو دسته بندی اصلی در رتبه بندی حساب پم الپاری ارائه شده است. در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

برای استفاده از حساب های مدیریتی ارائه شده در این بخش، با لینک ثبت نام در بروکر آلپاری در این کارگزاری افتتاح حساب را انجام داده و برای شروع، با بخش پشتیبانی ifxhome در ارتباط باشید.

 

رتبه بندی پویا مدیران حرفه ای حساب پم

 

در روش اول (پویا) رتبه بندی حساب پم آلپاری، فاکتورهای جدیدی از طرف این کارگزاری برای انتخاب مدیر حساب پم معرفی شده است. در رتبه بندی جدید، تعیین جایگاه حساب اولین معیار برای انتخاب می باشد. بر این اساس، رتبه بندی حساب های PAMM:

 1. حساب دارای بازده مثبت و سرمایه گذاری از طریق پیشنهاد عمومی؛
 2. سایر حساب های PAMM تقسیم بندی شده است.

حساب هایی که بازده منفی در عملکرد خود دارند، پیشنهادات عمومی کپی ترید در آن بسته شده و در رتبه بندی شرکت داده نمی شود. بر اساس فرمول مشخص، عملکرد مدیر حساب پم محاسبه می گردد. پارمترهای دیگر شامل نرخ افت سرمایه فعلی، میزان رشد نرخ در بازه مشخص، رتبه بندی کفایت سرمایه مدیر بصورت جداگانه محاسبه شده است.

آموزش حساب پم آلپاری، سرمایه گذاری در حساب پم الپاری، ساخت حساب پم در الپاری
رتبه بندی مدیر حساب پم آلپاری

 

رتبه بندی محافظه کارانه مدیر PAMM

 

در روش دوم (محافظه کارانه) رتبه بندی حساب پم آلپاری، مدیران حساب بر اساس جایگاه معرفی می گردند. این روش در گذشته و برای معرفی حساب های برتر پم آلپاری استفاده می شد. در روش محافظه کارانه، فاکتورهای زیر برای تعیین جایگاه حساب بررسی می شود:

 1. حساب هایی که حداقل 3 ماه از افتتاح آن گذشته، دارای بازده مثبت بوده و با پیشنهاد عمومی در دسترس قرار گرفته است (حداقل سرمایه مدیر 3,000$/€ عنوان شده است!).
 2. حساب هایی که با آن معاملات انجام می شود.
 3. حساب های PAMM که هیچگونه سابقه معاملاتی ندارند (بازده 0%).

در این دسته بندی، موارد شماره 2 و 3 نمی توانند در رتبه بندی بالاتر از مورد 1 قرار بگیرند. برای تعیین کارایی و عملکرد مدیران حساب پم در رتبه بندی محافظه کارانه، از فرمول منحصر به فردی استفاده می شود. فاکتورهای مورد محاسبه شامل:

 • بازده؛
 • حداکثر لوریج استفاده شده؛
 • رتبه بندی عملکرد؛
 • حداکثر نرخ افت سرمایه؛
 • سن؛
 • نوسان؛
 • عامل ریکاوری می باشد.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

 

جوایز و نشان های افتخار مدیران حساب پم الپاری

 

یکی از امکانات جالب سایت alpari، ارائه نشان افتخار به معامله گران حرفه ای پم می باشد. نشان افتخار ارائه شده، بسته به میزان عملکرد مثبت مدیر پم در مدت زمان مشخص قابل تغییر و انتقال به دیگران می باشد.

یکی از راه های انتخاب معامله گران حرفه ای در حساب پم الپاری، جوایز و نشان های افتخاری دریافت شده در بخش پروفایل مدیران است. در حال حاضر، 34 نوع پاداش و نشان افتخار به مدیران حساب از طرف آلپاری اهدا می شود! در جدول زیر، به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

نوع دستاورد و جوایز مدیران حساب پم الپاری
پاداش نوع نشان توضیحات مدیر حساب
anchor حساب پم الپاری ثابت به حسابهایی که بازده آن تا امروز، بیشتر از حداکثر بازده سایر حساب های پم در تاریخ باشد. Moriarti
top1 active حساب پم الپاری رتبه 1 پویا حساب پم که در جایگاه اول رتبه بندی پویا قرار دارد. Moriarti
top1 conservative حساب پم الپاری رتبه 1 محافظه کار حساب پم در جایگاه اول رتبه بندی محافظه کارانه (سیستم محاسبه قدیمی) تعلق می گیرد. Lucky Pound
top2 active حساب پم الپاری رتبه 2 پویا حساب پم که در جایگاه دوم رتبه بندی پویا قرار دارد. Avocados_699
top2 conservative حساب پم الپاری رتبه 2 محافظه کار حساب پم در جایگاه دوم رتبه بندی محافظه کارانه تعلق می گیرد. Sphere
superhit حساب پم الپاری بسیار محبوب حساب پم با بیشترین سرمایه گذار Moriarti
popular حساب پم الپاری پرطرفدار به حسابهایی که از لحاظ تعداد سرمایه گذار بین رتبه 2-5 قرار دارند. ‎Avp555, Avp555, Gemmaster
super heavy حساب پم الپاری فوق سنگین به حسابی که بیشترین میزان سرمایه را مدیریت می کند. Moriarti
heavy حساب پم الپاری سنگین به حساب هایی که بیشترین سرمایه را در جایگاه 2-5 مدیران بدست آورده باشند. ‎Expensivebuyer, Trustoff-5, XFXFUND
record price حساب پم الپاری رکورد قیمت به حساب پم دارای بالاترین کمیسیون تعلق می گیرد. Moriarti
long liver top5 حساب پم الپاری 5 حساب با سابقه به 5 حساب پم دارای بیشترین سابقه تعلق می گیرد. ‎Marlboro, ETC70, Expensivebuyer
low risk حساب پم الپاری ریسک پایین به 10 حساب پم که دارای بهترین نسبت بازده به ریسک هستند. ‎Maxi-pro USD, SystemsFXindex, Super Euro1

نشان های زیادی به معامله گران حرفه ای ارائه شده است. همانطور که مشاهده می شود، نام مدیر حساب افسانه ای “Moriarti”، در بیشتر قسمت ها قابل مشاهده می باشد.

 

026 broker icon ifxhome حساب پم الپاری شرایط انتخاب بهترین حساب پم الپاری – جمع بندی و نظر نویسنده

 

همانطور که اشاره شد، انتخاب بهترین مدیر حرفه ای حساب برای شروع معاملات کپی ترید، معیارهای متفاوتی دارد. بازده کل، تعداد روزهای فعالیت، موجودی تحت مدیریت، تعداد سرمایه گذار و … در مورد هرکدام از مدیران حساب پم، نمایش داده شده است.

از مزایای استفاده از حساب کپی ترید آلپاری (پم PAMM) و انتخاب بهترین حساب می توان به سرمایه گذاری مطمئن، کسب درآمد مستمر دلاری، آموزش و یادگیری معاملات، ریسک پایین و حذف ترس در معاملات را نام برد.

برای انتخاب بهترین مدیر حساب، می توانید با تیم مشاوره حرفه ای خانه فارکس من از طریق گفتگوی آنلاین، در ارتباط باشید.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

سوالات متداول

🔹در بروکر آلپاری، با ورود به بخش “سرمایه گذاری” امکان مشاهده رتبه بندی مدیران حساب پم میسر شده است. میزان سابقه فعالیت، مقدار سرمایه، میزان ریسک و بازده حساب از مهمترین معیارهای انتخاب مدیر حساب برای سرمایه گذاری می باشد.

🔹در میان لیست معامله گران حرفه ای پم آلپاری، حساب موری آرتی Moriarti را می توان جزو موفق ترین مدیران حساب پم به حساب آورد.

نظرات (4)

 • من فکر میکنم کسب درآمد مستمر دلاری و امکان آموزش دیدن و یادگیری از معاملات و همینطور ریسک پایین از مهمترین دلایل استفاده از حساب کپی ترید آلپاری (پم PAMM) محسوب میشه. نظر شما چیه؟

 • آیا در نظر گرفتن مدت زمان فعالیت معامله گر میتونه از جمله معیارهای مهم برای انتخاب مدیر حرفه ای حساب پم الپاری باشه به نظرتون؟

  • این موضوع، جزو یکی از معیارهای انتخاب مدیران حساب کپی ترید هست [اما الزامی نیست]. بررسی سوابق معاملاتی مدیران حساب، قبل از شروع کپی ترید همواره توصیه شده است.

 • استفاده از حساب های سرمایه گذاری پم در آلپاری چه مزیتی داره برامون؟

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🔥 آموزش استراتژی اسکالپ با مووینگ اوریج و استوکاستیک - (Ifx-St108) ⭐️
💯 حداقل اسپرد نقره در فارکس چقدر است؟ - بهترین بروکر با کمترین اسپرد XAGUSD کدام است؟ 〽️
💰 نحوه استفاده از اندیکاتور نمایش سشن ها در متاتریدر 4 و 5 [MT4/MT5] 💹
🌟 آموزش استراتژی اسکالپ با RSI در تایم فریم 15 دقیقه - سیستم کلاسیک مولتی تایم فریم - (Ifx-St107) 💹
🔥 بررسی استراتژی با استوکاستیک در فارکس [اسکالپ/روزانه] - (Ifx-St106) 💹