icon giving money 122 کش بک ریبیت یا کش بک در فارکس چیست | تعریف Rebate

 

ریبیت از دو کلمه انگلیسی ری RE و بیت ‌Bate تشکیل شده که به معنای تخفیف ، کاستن یا کاهش می باشد.

زمان انجام معاملات در پلتفرم های بازار سرمایه مثل بروکرهای فارکس، باینری آپشن و صرافی ارزهای دیجیتال، به ازای خرید و فروش از معامله گران کارمزد، کمیسیون یا به اصطلاح اسپرد دریافت می شود.

rebates چیست،معنی کلمه rebate،ریبیت فارکس تایم

اسپرد Spread به معنای تفاوت قیمت خرید یا فروش با قیمت اصلی بازار در برورکرهای فارکس بوده و به عنوان درآمد اصلی بروکرها (واسط میان معامله گر و بازار) شناخته می شود.

مفهوم ریبیت در فارکس به بازگشت کارمزد، اسپرد و کمیسیون پرداختی از طرف بروکر به معامله گران تلقی می شود.

کش بک فارکس به ازای بسته شدن هر پوزیشن معاملاتی و معمولا تا 7 روز بعد از معامله، به تریدرها پرداخت می گردد.

بسیاری از ما در گذشته با واژه ریبیت در فروشگاه ها یا کش بک در خرید از طریق کارت های بانکی آشنا هستیم. روندی که در طی آن، با ازای خرید، امتیاز یا برگشت پول به کارت بانکی را تجربه کرده ایم.

معنی rebate در فارکس و بازارهای دیگر، مشابه مثال بالا می باشد. به ازای هر معامله، فارق از نتیجه که با کسب سود باشد یا ضرر، درصدی از اسپرد و کمیسیون پرداختی به حساب معامله گران عودت داده می شود.

کش بک آلپاری،برنامه کش بک آلپاری،ریبیت آلپاری

سوالی که ممکن است مطرح شود اینکه چرا باید کارگزاری های مالی و بروکرهای فارکس، بخشی از درآمد حاصله از معاملات را با معامله گران تقسیم کنند؟

پاسخ روشن است، برای جذب کاربران بیشتر و بازاریابی از طریق پرداخت Cashback به معامله گران این امر صورت می پذیرد.

در بسیاری از مرجع های معتبر و سایت های بررسی بروکرهای فارکس، ریبیت به عنوان بازگشت نقدی، تخفیف در هزینه معاملات، کاهش اسپرد به درستی تفسیر شده است.

 

icon money currency 129 کش بک تفاوت کش بک با ریبیت در فارکس

 

علیرغم اینکه به صورت کلی، دو کلمه rebate و cashback معنای یکسان و بازگشت هزینه، سرمایه، تخفیف و … را می دهد اما در اصل تفاوت عمده ای بین این دو کلمه وجود دارد.

ریبیت (Rebate) و کش بک (Cashback) دو اصطلاح متفاوت در بازار فارکس هستند که به مفهوم بازگشت پول به حساب معامله گران می باشند.

ریبیت فارکس چیست،کش بک فارکس چیست،معنی کش بک

rebate یعنی چه؟

ریبیت به معنای بازگشت پول به تریدر بر اساس حجم معاملات انجام شده توسط آن است. به عبارت دیگر، هر چه حجم معاملات یک تریدر بیشتر باشد، میزان ریبیت بیشتری به او پرداخت خواهد شد.

ریبیت معمولاً به صورت یک درصد از حجم معاملات تریدر برای هر معامله به او پرداخت می‌شود.

در مقابل، مفهوم کش بک به معنای بازگشت پول به معامله گر بر اساس تعداد معاملات انجام شده توسط وی می باشد.

به عبارت دیگر، هر چه تعداد معاملات یک تریدر بیشتر باشد، میزان cashback بیشتری به او پرداخت خواهد شد. cash back معمولاً به صورت یک درصد از تعداد معاملات تریدر برای هر معامله به او پرداخت می‌شود.

اصلی‌ترین تفاوت بین ریبیت و کش بک این است که در ریبیت میزان بازگشت پول به تریدر بر اساس حجم معاملات و در کش بک بر اساس تعداد معاملات است.

همچنین، شرایط و مقادیر پرداخت ریبیت و cashback در هر بروکر فارکس ممکن است متفاوت باشد.

در بازار فارکس، کارگزاری های زیادی به معامله گران ریبیت پرداخت می کنند.

خانه فارکس من به عنوان نماینده رسمی بروکرهای فارکس و باینری آپشن در ایران، بالاترین میزان کش بک در کارگزاری های مالی را به معامله گران پرداخت می کند.

درصد cashback که از طرف کارگزاری به نماینده یا IB پرداخت می گردد، تا سقف 50 درصد در برخی از بروکرهای فارکس بصورت مستقیم به معامله گران باز گردانده می شود.

بهترین کارگزاری های فعال برای معامله گران ایرانی با شرایط پرداخت ریبیت جهت کاهش هزینه و مدیریت سرمایه تریدرها به شرح زیر می باشد.

©️نام بروکر یا کارگزاری 💲مقدار کش بک پرداختی ( دلار/ لات)
بروکر آلپاری

بروکر آلپاری، کارگزاری فارکس آلپاری، بروکر فارکس آلپاری

11
بروکر لایت فارکس

بروکر لایت فارکس، بروکر فارکس لایت فارکس، کارگزاری لایت فارکس

7.5
بروکر آی سی ام بروکرز

آی سی ام بروکرز، بروکر آی سی ام، بروکر icm

5
بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس، بروکر امارکتس، کارگزاری آمارکتس

2.5-7
بروکر فیبو گروپ

fibogroup logo کش بک

4.5
بروکر اکسنس

اکسنس فارکس، اکسنس فارسی، اکسنس بروکر

5
ویندزور بروکرز

ویندزور بروکر سی دلار، ویندزور بروکر ورود، بروکر ویندزور بررسی

5
بروکر آی اف سی مارکتس

آی اف سی مارکت، بروکر ifc، بروکر ifc مارکت

5
بروکر هات فارکس

بروکر هات فارکس، بروکر هات فارکس برای ایرانیان

4
بروکر آیرون اف ایکس

کارگزاری ایرون اف ایکس، بررسی بروکر ironfx، بروکر ironfx

4-7
بروکر اینستا فارکس

بروکر اینستا فارکس، دانلود بروکر اینستا فارکس

9-13
بروکر ایکس ام

بروکر xm فارسی،بروکر xm group،بررسی بروکر xm

2-5
بروکر آواترید

avatrade logo کش بک

3

معامله گرانی که در بروکرهای فارکس، در گذشته افتتاح حساب کرده اند، می توانند با ارسال درخواست به بخش پشتیبانی، تغییر IB خود را به خانه فارکس من انجام دهند.

افزایش دانش، کسب تجربه، بررسی روند تحلیلی بازار و موارد مشابه، موجب بدست آوردن نتایج مثبت و سود ده در معاملات خواهد شد.

جدای از موارد یاد شده در بالا، ریبیت یکی از راه های کاهش هزینه ها از طریق دریافت بخشی از اسپرد و کمیسیون در معاملات می باشد.

 

icon chart 123 کش بک رابطه کش بک با لات معاملاتی چیست

 

تخفیف هزینه معاملات و کاهش اسپرد برای بسیاری از معامله گران حرفه ای در بازارهای مالی جذاب می باشد.

تریدرهای حرفه ای، با دریافت ریبیت، بخشی از سرمایه خود را که ممکن است در معاملات از دست داده باشند را مجدد بدست آورده و از این طریق در معاملات در دراز مدت کسب سود می کنند.

معنی ریبیت چیست،ریبیت معامله چیست،دریافت ریبیت روبوفارکس

با توجه به دسته بندی انواع معامله لات به کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت می توان رابطه دریافت cashback و نوع لات را بررسی کرد.

معاملات لات کوتاه مدت در کل به دریافت کش بک کمک کرده، اما وابستگی آن به شرایط خاص بازار و استراتژی های معامله کننده دارد.

در صورتی که یک معامله کننده به طور مداوم معاملات لات کوتاه مدت را انجام داده و موفق باشد، درآمد مداوم و پایداری را کسب خواهد کرد.

اما اگر استراتژی های معامله کننده به درستی اجرا نشود، معاملات لات کوتاه مدت می تواند به عنوان عامل افزایش ریسک و زیان در بلند مدت باشد.

همچنین، در برخی بازارها و شرایط بازار، معاملات لات کوتاه مدت ممکن است به دلیل نوسانات قیمت بالا و حجم معاملات کم، به نوعی ریسک بالایی را به همراه داشته باشند. در این شرایط، ممکن است کش بک کمتری به حساب معامله گر پرداخت شود.

بنابراین، درک شرایط بازار و استراتژی های معامله کننده در مورد معاملات لات کوتاه مدت، برای دریافت کش بک مؤثر بسیار حائز اهمیت است.

از شناخته شده ترین تریدرهای لات های کوچک و کوتاه مدت می توان به اسکلپرها اشاره کرد.

در مقابل معاملات لات میان مدت و بلند مدت قرار دارد. لات بلند مدت (Long-term positions) در معاملات فارکس به معنی باز کردن معاملاتی با هدف حفظ موقعیت برای مدت زمان طولانی است.

بازدید از نمودارهای ماهانه و سالانه و استفاده از شاخص‌های اقتصادی و جهانی مانند شاخص GDP، شاخص تورم، نرخ بیکاری و میزان رشد صنعتی، تریدر می‌تواند نیازهای بلندمدت خود را بهتر برآورده کند.

نوع استراتژی استفاده شده در لات بلند مدت و پوزیشن های طولانی، بیشتر با پایه تحلیل و تامل در شرایط اقتصادی و سیاسی بازار می باشد.

دریافت ریبیت یا تخفیف در معاملات، برای معامله گران بلند مدت اهمیت کمتری داشته و معامله گر از نوسانات قیمت در زمان بیشتر، سود مناسب را کسب خواهد کرد.

 

icon bag of money 132 کش بک آیا کش بک در فارکس نوعی ترفند کاهش اسپرد است

 

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله. در معاملات فارکس، اسپرد به عنوان اختلاف قیمت خرید و فروش نماد و دارایی مشخص می شود.

اسپرد برای تعیین هزینه های معاملاتی که به عنوان پورتفوی معاملات در نظر گرفته می شود، بسیار حائض اهمیت می باشد. با این حال، ریبیت یا cashback به معنای برگشت دادن اسپرد به معامله گر بوده و به عنوان یک روش محاسبه هزینه های معاملاتی استفاده می شود.

تخفیف ریبیت چیست،تخفیف ریبیت،کش بک در فارکس چیست

با استفاده از سیستم بازگشت و تخفیف اسپرد در معاملات، تریدر می تواند میزان نهایی اسپرد و کمیسیون را کاهش داده و در نتیجه، هزینه های معاملات را کاهش دهد.

کاهش هزینه ها از طریق دریافت کش بک در معاملات، به معنای افزایش سود می باشد.

اسپرد و cashback در فارکس به صورت متقابل با یکدیگر مرتبط و به عنوان یکی از ابزارهای مهم در تعیین هزینه های معاملاتی و به دنبال آن، افزایش سود معامله گران در بازار فارکس استفاده می گردد.

 

icon calculator 121 کش بک زمان و شرایط پرداخت ریبیت در بروکرهای فارکس چگونه است

 

زمان و شرایط پرداخت ریبیت (بازگشت نقدی) در بروکرهای فارکس، ممکن است بسته به قوانین و شرایط هر بروکر، متفاوت باشد.

در اکثر موارد، پرداخت ریبیت به صورت ماهیانه یا هفتگی انجام شده و میزان ریبیت بسته به بروکر و نوع حساب معاملاتی که معامله گران با آن ثبت نام کرده اند، متغییر می باشد.

مفهوم کش بک،برنامه تاپ کش بک،برنامه کش بک آلپاری

برخی بروکرها ممکن است زمان پرداخت را به صورت دستی، برای هر درخواست پرداخت، ارائه کنند.

شرایط پرداخت: شرایط پرداخت ریبیت به بسته معاملاتی ارائه شده توسط هر بروکر وابسته است.

در برخی موارد، شرایط پرداخت شامل حداقل تعداد معاملات، اندازه قرارداد، حجم معاملات و میزان سرمایه گذاری معامله گران در حساب معاملاتی می باشد.

همچنین، برخی بروکرها ممکن است شرایط خاصی برای پرداخت ریبیت به حساب تریدرها تعیین کنند، مانند استفاده از یک سیستم پرداخت خاص، حداقل میزان پرداخت و زمانی که می‌توان به حساب معامله گر واریز انجام داد.

شرایط پرداخت cashback در اکثر بروکرهای فارکس به شرح زیر می باشد:

محاسبه ریبیت: کارگزاری ها با توجه به شرایط تعیین شده، از جمله نوع حساب (سنت، ECN، استاندارد، VIP و …)، ابزار معاملاتی، حجم معاملات، میزان سرمایه، تعداد روزهای معامله، کش بک را محاسبه و پرداخت می کنند.

پرداخت کش بک: در برخی از بروکرهای فارکس در زمان ثبت معاملات، تخفیف rebate بصورت مستقیم به حساب معامله گران پرداخت می شود.

در سایر کارگزاری ها، بعد از اتمام ماه، این مبلغ محاسبه و به حساب تریدرها باز گردانده می شود.

تعیین شرایط پرداخت: بروکرهای فارکس ممکن است شرایط پرداخت cash back را مشخص کنند. از جمله این موارد می توان به حداقل مبلغ برای پرداخت، حداقل مدت زنان برای رسیدگی به درخواست پرداخت و روش پرداخت اشاره کرد.

روش و شیوه پرداخت کش بک: روش های پرداخت استرداد نقدی cashback از طریق نماینده بروکرها IB ها یا روش های پرداخت آنلاین، انتقال بانکی، حواله و سایر موارد متفاوت باشد.

اگر با استفاده از سیستم باز پرداخت هزینه ریبیت می خواهید کسب درآمد داشته باشید باید به دقت شرایط پرداخت ریبیت را بررسی و از بروکرهایی که شرایط پرداخت ریبیت خوبی دارند، استفاده کنید.

همچنین، بهتر است قبل از ثبت نام در کارگزاری های فارکس، موارد اعلام شده را بررسی و مقایسه کرده و بهترین بروکر فارکس با کش بک مناسب را انتخاب کنید.

کش بک فارکس، ریبیت در فارکس، کش بک خانه فارکس من

کش بک خانه فارکس من

معامله گران برای استفاده از کش بک خانه فارکس من و استفاده از مزایای دیگر می توانند با مشاوران فارسی زبان ما در ارتباط باشند.

cashback در بروکرهای فارکس در اول تا پنجم هر ماه میلادی و در روزهای کاری به حساب معامله گران واریز خواهد شد.

پشتیبانی فارکس فارسی، تلگرام فارکس فارسی، واتساپ فارکس فارسی

 

ifxhome icon 0134 کش بک آی بی IB کیست و چه شرایطی دارد

 

در بازار فارکس، IB مخفف کلمه Introducing Broker به معنی کارگزار معرفی‌کننده می‌باشد. IB یک شخص یا شرکت بوده که در ازای جذب معامله گر و سرمایه گذار در کارگزاری ها کسب درآمد می کنند.

شرایط و معیارهایی که IB باید برآورده کند، به نوعی به شرایط و معیارهای بروکرها مربوط می باشد.

کش بک در ایران،rebate به فارسی،تعریف rebate

به عنوان مثال، برخی بروکرها برای اعطای نمایندگی به IB ها نیاز به داشتن یک ساب دامین، یک وب سایت، یک تعداد مشتریان مشخص و یا حتی نیاز به پرداخت وجه هستند.

همچنین، درآمدی که IB از بروکر دریافت می‌کند، بسته به نوع و حجم معاملاتی که مشتریان جدید ایجاد می‌کنند، متفاوت است.

در بیشتر موارد، بروکرها برای اعطای نمایندگی به افراد یا شرکت ها نیاز به اخذ مبلغ یا هزینه نداشته و بدون سرمایه این کار را انجام می دهند.

البته مهمترین بخش در خصوص اعتماد کارگزاری به افراد، داشتن رزومه و سابقه طولانی در بازارهای مالی می باشد.

بروکرهای فارکس برای جذب معامله گران بیشتر، معمولا با IB یا نماینده و معرفی کننده های زیادی همزمان، همکاری می کنند.

یکی از مزایای خانه فارکس من به عنوان نماینده رسمی بروکرهای فارکس، باینری آپشن و صرافی های ارز دیجیتال در ایران، داشتن سابقه بیش از 15 سال در این صنعت می باشد.

تیم پشتیبانی حرفه ای 24 ساعته در 7 روز هفته، همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات معامله گران بازار سرمایه می باشند.

 

ifxhome icon 0160 کش بک انواع IB آی بی ها در بازار فارکس

 

سطح بندی Introducing Broker (IB) در بازار فارکس به معنای تقسیم بندی شرکت های معرف (Introducing Broker) بر اساس میزان حجم معاملات و تعداد مشتریان جدیدی که آنها به شرکت فارکس معرفی می‌کنند، است.

برای مثال، یک IB با حجم معاملات بالا و تعداد مشتریان جدید بیشتر می‌تواند به عنوان IB سطح بالاتری شناخته شود و از مزایای ویژه‌ای مانند کمیسیون بیشتر و نرخ پایین‌تر برای معاملات خود بهره‌مند شود.

rebate دیکشنری،حكم cashback،cashback یعنی چه

به طور کلی، سطح بندی IB در بازار فارکس به شرکت های معرف کمک می‌کند تا بهترین نتیجه را از تلاش های خود در جذب مشتریان جدید و افزایش حجم معاملات برای کارگزاری های فارکس بدست آورند.

انواع نماینده بروکرها یا IB به دو دسته کلی تقسیم می شود:

Retail IB: شرکت هایی هستند که با مشتریان حقیقی (Retail Traders) در ارتباط هستند و آنها را به بروکرهای اصلی معرفی می کنند.

Institutional IB: شرکت هایی هستند که با مشتریان حقوقی (Institutional Clients) در ارتباط هستند و آنها را به بروکرهای اصلی معرفی می کنند.

در این سطح بندی، IB ها براساس حجم معاملات و تعداد مشتریانی که به بروکرهای اصلی معرفی می کنند، رتبه بندی می شوند.

هرچه حجم معاملات و تعداد مشتریان معرفی شده بیشتر باشد، رتبه بندی بالاتری در سطح بندی IB دارند.

 

negotiation treaty partnership handshake agreement stock business ifxhome 21 کش بک خدمات آی بی به مشتریان چیست

 

Introducing Broker (IB) یک شخص حقوقی یا حقیقی است که به عنوان معرف یا معرفی کننده بین یک شرکت و مشتریان جدید عمل می کند.

IB ها اغلب به عنوان افرادی شناخته می شوند که با معامله گران جدید ارتباط برقرار کرده و به آنها کمک می کنند تا با شرکت آشنا و از خدمات آن بهره ببرند.

cashback به فارسی،cashback استرداد نقدي،تلفظ rebate

خدمات یک IB شامل معرفی شرکت به معامله گران جدید، ارائه اطلاعات کامل در مورد خدمات شرکت و هزینه های آن، کمک به کاربران در فرآیند باز کردن حساب، ارائه مشاوره های تجاری و مالی و معرفی به مدیران حساب هستند.

عموماً IB ها با کارگزاری های مالی همکاری کرده و در ازای معرفی معامله گران جدید به شرکت، کارمزدی به عنوان پورسانت دریافت می کنند.

به عبارت دیگر، مشتریان جدید که توسط IB معرفی شده اند، از همان شرایط بروکر که به مشتریان مستقیم خود ارائه می دهد، بهره مند می شوند، با این تفاوت که IB ها به عنوان معرفی کننده واسط بین شرکت و مشتریان جدید عمل می کنند.

به عنوان مثال، فرض کنید شما به دنبال یک شرکت برای معامله در بازار فارکس هستید.

IB شما می‌تواند شما را با یک بروکر معتبر و معروف در بازار فارکس متصل کرده و به شما کمک کند تا از خدمات و ابزارهای موجود در کارگزاری بهره‌مند شوید.

به دلیل این که IB با این شرکت همکاری دارد، می‌تواند به معامله گران تخفیفاتی در هزینه‌های معاملاتی ارائه کرده یا حتی برای کاربران یک حساب دمو رایگان ارائه دهد تا بتوانید قبل از شروع معاملات با شرایط و ابزارهای موجود آشنا شوید.

 

🔥 خدمات خانه فارکس من به معامله گران

 

مجموعه خانه فارکس من، به عنوان نماینده و IB بروکر و کارگزاری های فارکس، باینری آپشن، صرافی های ارز دیجیتال خدمات متنوع و متفاوتی را نسبت به سایر افراد به معامله گران ارائه می کند.

تیم خانه فارکس من با بیش از 15 سال تجربه واقعی در بازار فارکس، توانسته ارتباطات بسیار خوبی با بروکرها برقرار کرده و به عنوان نماینده در کارگزاری ها، بالاترین سطح کیفی خدمات را به کاربران عرضه کند.

cash back یعنی چه،cash back یعنی،cashback به فارسی

در حال حاضر، خدمات ما شامل موارد زیر بوده و با بروز رسانی و ارتقاء کیفیت، سعی در ارائه بهترین امکانات موجود در بازار سرمایه به معامله گران داریم.

ℹ️ راهنمایی و مشاوره انتخاب بهترین بروکر فارکس، باینری آپشن و صرافی ارزهای دیجیتال

ℹ️ راهنمای ثبت نام و افتتاح حساب معاملاتی، احراز هویت کاربران در سریع ترین زمان ممکن

ℹ️ خدمات واریز و برداشت ارزی و ریالی بصورت مستقیم به / از حساب بروکر به / از حساب معامله گران

ℹ️ امکان تحویل نقدی ارزی و دلاری در تهران، امریکا، کانادا، استانبول، اوکراین، روسیه، گرجستان و دبی

ℹ️ پرداخت کش بک تا سقف 50 درصد بصورت منظم در معتبر ترین کارگزاری های بازار

ℹ️ خدمات پشتیبانی 24 ساعته فارسی زبان در 7 روز هفته

ℹ️ جابجایی دارایی و سرمایه معامله گران در کارگزاری ها بدون دریافت کمیسیون

ℹ️ امکان پرداخت ریبیت دستی و اتوماتیک به معامله گران

راه های ارتباطی با مشاورین خانه فارکس من بصورت شبانه روزی، از طریق روش های زیر می باشد:

📲 پشتیبانی تلگرام خانه فارکس من

📲 پشتیبانی واتساپ خانه فارکس من

☎️ تماس با شماره 00971582918510

📭 ارسال ایمیل به آدرس info@ifxhome.com – Support@ifxhome.com

 

icon bank 132 کش بک ریبیت در چه نمادهایی پرداخت می شود

 

ریبیت یا کش بک به عنوان پاداش یا بازگشت کارمزد به معامله گران برای حفظ موقعیت باز در معاملات فارکس پرداخت می شود.

اما باید توجه داشت که میزان ریبیت و نحوه پرداخت آن بر اساس شرایط و قوانین هر بروکر و هر نماد معاملاتی ممکن است متفاوت باشد.

rebate شرح،سرویس کش بک، کش بک آلپاری

بعضی از بروکرهای فارکس به صورت پیشفرض ریبیت را برای تمام نمادهای معاملاتی خود پرداخت می کنند، در حالی که دیگر بروکرها ممکن است برای بعضی از نمادهای معاملاتی خود ریبیت پرداخت نکنند یا میزان آن را کاهش دهند.

همچنین، بعضی از بروکرها ممکن است برای نوع حساب معامله گران مختلف، نرخ ریبیت متفاوتی را اعمال کنند.

برخی بروکرها ممکن است برای نمادهای خاصی ریبیت پرداخت نکنند یا در برخی شرایط خاص، مثلاً در صورت استفاده از ربات یا اکسپرت ادوایزر، میزان ریبیت را کاهش دهند.

همچنین، بعضی از بروکرها ممکن است برای نوع حساب معامله گران مختلف، نرخ ریبیت متفاوتی را اعمال کنند.

برخی بروکرها ممکن است برای نمادهای خاصی ریبیت پرداخت نکنند یا در برخی شرایط خاص، مثلاً در صورت استفاده از ربات یا اکسپرت ادوایزر، میزان ریبیت را کاهش دهند.

استرداد نقدی cashback بطور معمول در جفت ارزهای فارکس، شاخص بازارهای بورس، فلزات گرانبها، کالا و ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین ارائه شود.

معامله گران بهتر است برای دریافت کش بک در بروکرهای فارکس و شرایط معاملاتی، با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشند.

 

❤️ لیست بروکرهای ریبیت ایرانیان

 

از میان بروکرهای فارکس فعال در ایران که شناخته شده تر بوده و معامله گران ایرانی زیادی در آنها ثبت نام کرده اند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

©️نام بروکر 🔗لینک ریبیت (دلار/لات) 💰حداقل اسپرد 🏧روش های پرداخت 💎سرمایه گذاری
آلپاری

بروکر آلپاری، کارگزاری فارکس آلپاری، بروکر فارکس آلپاری

بروکر آلپاری

ثبت نام آلپاری

11 شناور از 0.4 پیپ واریز ریالی لایت فارکس، واریز ریالی به لایت فارکس PAMM
لایت فارکس

بروکر لایت فارکس، بروکر فارکس لایت فارکس، کارگزاری لایت فارکس

بروکر لایت فارکس

ثبت نام لایت فارکس

7.5 0.0 پیپ واریز ریالی لایت فارکس، واریز ریالی به لایت فارکس PAMM
آمارکتس

بروکر آمارکتس، بروکر امارکتس، کارگزاری آمارکتس

بروکر آمارکتس

ثبت نام آمارکتس

2.5-7 0.0 پیپ واریز ریالی به آمارکتس، نحوه شارژ حساب آمارکتس RAMM
آی سی ام بروکرز

آی سی ام بروکرز، بروکر آی سی ام، بروکر icm

بروکر آی سی ام بروکرز

ثبت نام آی سی ام بروکرز

5 شناور از 0.5 پیپ بروکر آی سی ام بروکرز،افتتاح حساب ای سی ام بروکرز، ثبت نام در ای سی ام بروکرز
آی اف سی مارکتس

آی اف سی مارکت، بروکر ifc، بروکر ifc مارکت

بروکر آی اف سی مارکت

ثبت نام آی اف سی مارکت

5 از 0.4 پیپ ifc markets ورود، ifc markets بروکر PAMM
فیبو گروپ

fibogroup logo کش بک

بروکر فیبو گروپ

ثبت نام فیبو گروپ

4.5 از 0.0 پیپ واریز به فیبوگروپ، واریز پول به فیبوگروپ PAMM
ویندزور بروکرز

ویندزور بروکر سی دلار، ویندزور بروکر ورود، بروکر ویندزور بررسی

بروکر ویندزور بروکرز

ثبت نام ویندزور بروکرز

5 از 0.0 پیپ ویندزور بروکر سی دلار، ویندزور ایران

معامله گرانی که با استفاده از لینک ثبت نام در این قسمت اقدام کنند، در مجموعه IB خانه فارکس من قرار گرفته و می توانند از خدمات مجموعه ما بهره مند شوند.

 

🎁 کش بک آلپاری | ریبیت در آلپاری

 

ریبیت یا کش بک یکی از راه های تشویق معامله گران به انجام معاملات می باشد.

به معامله گران در بروکر آلپاری در ازای انجام معاملات و سایر فعالیت های روزانه به صورت امتیازات آلپاری پرداخت می گردد.

ریبیت آلپاری، امتیازات آلپاری ، کش بک آلپاری

امتیازات آلپاری قابلیت تبدیل به تخفیف یا پول نقد در کابین آلپاری میسر می باشد.

در این بخش به معرفی انواع ریبیت در آلپاری می پردازیم:

🎉 کش بک تا سقف 20 درصد در معاملات

🎉 کش بک تا 40 درصد نرخ بهره شبانه

🎉 ریبیت تا 50 درصد در کمیسیون واریز به حساب آلپاری

🎉بازگشت تا 40 درصد در تبدیل ارزهای پایه و حساب پم آلپاری و سبد سهام

🎉 کش بک کمیسیون حساب ECN آلپاری تا 20 درصد

با ورود به بخش مای آلپاری می توانید از امتیاز تبدیل کش بک به پول نقد استفاده کرد.

دریافت ریبیت در آلپاری رابطه مستقیمی با حجم معاملات داشته و زمان واریز کش بک آلپاری هفتگی می باشد.

🏷نوع حساب GOLD🥇 PLATINUM🥈 DIAMOND💍 VIP⭐️
👨‍✈️مدیر حساب
💴درصد ریبیت کمیسیون
50 % 100 %
🎁درصد امتیاز پاداش
+15 % +20 % +25 % +30 %
🎉درصد تخفیف اسپرد
5 % 10 %
📢درصد تخفیف کمیسیون
10 %
💸سقف واریز
تا 10,000 دلار
💹سفارش نامحدود در معاملات

در صورت ثبت نام آلپاری با لینک خانه فارکس من تا سقف 50 درصد کش بک مازاد دریافت خواهید کرد.

 

dividends ifxhome 52 کش بک دریافت کش بک در لایت فارکس

 

پرداخت کش بک در بروکرهای فارکس امری رایج بوده و بروکر لایت فارکس نیز از این امر مستثنی نیست.

جدای از اینکه در معاملات کارگزاری معتبر لایت فارکس سود کرده باشید یا خیر، کش بک به حساب معامله گران واریز می گردد.

 

ریبیت لایت فارکس، روش شارژ حساب لایت فارکس، ساخت کیف پول لایت فارکس

برای دریافت کش بک لایت فارکس باید در پروفایل کاربری این گزینه را فعال داشته باشید.

یکی از نکات مثبت در خصوص پرداخت ریبیت در لایت فارکس، پرداخت اتوماتیک و برداشت با استفاده از قابلیت autowithdraw می باشد.

بخشی دیگری از ریبیت در معاملات بروکر liteforex مربوط به IB می باشد.

معامله گرانی که با لینک ثبت نام لایت فارکس از طرف مجموعه خانه فارکس من درخواست خود را ثبت کرده باشند تا سقف 50 درصد در معاملات ریبیت مازاد دریافت خواهند کرد.

 

کش بک یا ریبیت در بروکرهای باینری آپشن

 

تخفیف نقدی یا برگشت هزینه، فقط در بروکرهای فارکس ارائه نشده و معامله گران در بازارهای دیگر مانند بروکرهای باینری آپشن و صرافی های ارز دیجیتال نیز می توانند ریبیت دریافت کنند.

در ایران، در چند سال اخیر بسیاری از بروکرهای باینری آپشن در کنار کارگزاری های فارکس به معامله گران ایرانی سرویس ارائه می کنند.

کش بک در فارکس چیست،کش بک در ایران،بهترین بروکر باینری آپشن برای ایرانیان

بسته به دارایی های معاملاتی شامل جفت ارز، طلا و فلزات گرانبها، شاخص بازارهای بورس، ارزهای دیجیتال و … مدت زمان انقضاء معامله و میزان سرمایه، معامله گر میتواند درصد بازگشت را بصورت متغییر انتخاب و کسب سود کند.

انواع بروکر باینری آپشن را میتوان به سه دسته تقسیم کرد:

🔰 معاملات باینری آپشن: با زمان پایین

🔰 معاملات آپشن: با زمان متوسط یا بالا

🔰 معاملات دیجیتال آپشن: با پیش بینی سخت تر، مثلا بالاتر یا پایین تر، که در این نوع درصد بازگشت بالاتر از 100 درصد و در بعضی بروکرها بالای 900 درصد می باشد.

در بروکرهای باینری آپشن، روند پیش بینی قیمت بیشتر بر پایه تحلیل های تکنیکال بوده و تصمیم گیری بر پایه احساسات می تواند موجب از دست رفتن سرمایه گردد.

برای شروع ابتدا نوع روند قیمتی، نوع نماد، زمان بستن پوزیشن و مقدار سرمایه را انتخاب کرده و معاملات را در کارگزاری های باینری آپشن شروع می کنید.

در لیست زیر بهترین بروکرهای باینری آپشن ایرانیان با بالاترین درصد کش بک را معرفی خواهیم کرد.

©️نام بروکر 💸حداکثر بازگشت
💰حداقل واریز 🏧روش های پرداخت 🔗لینک
بروکر پاکت آپشن

pocketoption logo کش بک

92 % 5 تا 10 % register icon کش بک review icon کش بک
بروکر الیمپ ترید

olymptrade logo کش بک

95 % 10 تا 10 % register icon کش بک review icon کش بک
بروکر آلپاری

alpari fix contract logo کش بک

85 % 1 تا 20 % register icon کش بک review icon کش بک
بروکر کوتکس

quotex logo کش بک

90 % 10 تا 10 % register icon کش بک review icon کش بک

البته شرایط پرداخت کش بک در بروکرهای باینری آپشن ممکن است با فارکس متفاوت باشد. بسته به حجم، نوع نماد و مدت زمان پیش بینی این مقدار متغییر می باشد.

در برخی از بروکرهای باینری آپشن، مدت زمان دریافت کش بک هم به معامله گران اعلام شده و در صورت عدم فعال سازی کد یا قابلیت دریافت ریبیت، این میزان ممکن است منقضی گردد.

به عنوان مثال در بروکر کوتکس، 10 درصد بازپرداخت نقدی در صورتی که معامله گر ضرر کرده باشد و بعد از فعال سازی فقط تا 24 ساعت مهلت دریافت داشته که در غیر این صورت این گزینه برای معامله گر غیرفعال خواهد شد.

در بروکر باینری پاکت آپشن، معامله گران در طول یکسال می توانند از مزایای ریبیت در معاملات استفاده کرده و بعد از این قابلیت در حساب ها غیر فعال خواهد شد.

برای تمدید دریافت کش بک پاکت آپشن با مراجعه به بخش بازار و خرید قابلیت کش بک (از طریق جواهرات یا Gems) این گزینه مجدد در دسترس معامله گران قرار خواهد گرفت.

معامله گرانی که از طریق لینک ارائه شده در این بخش در بروکرهای باینری آپشن ثبت نام کنند و در زیر مجموعه خانه فارکس من قرار گرفته باشند، علاوه بر کش بک بروکر، بصورت مجزا کش بک IB تا سقف 50 درصد دریافت خواهند کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ارتباط باشید.

📲 پشتیبانی تلگرام خانه فارکس من

📲 پشتیبانی واتساپ خانه فارکس من

☎️ تماس با شماره 00971582918510

📭 ارسال ایمیل به آدرس info@ifxhome.com – Support@ifxhome.com

 

🎉 دریافت کش بک در بروکر پاکت آپشن

 

در بروکر باینری پاکت آپشن، بسته به نوع نماد و زمان انتخابی، تا سقف 92 درصد یا بالاتر بازگشت سرمایه به معامله گران ارائه شده است.

ریبیت در معاملات فارکس در پاکت آپشن شرایط متفاوتی نسبت به سایر بروکرهای باینری دارد.

🅰️اولین شرط دریافت کش بک پاکت آپشن این است که مبلغ ضرر در معاملات باید از میزان سود ماه قبل یا از زمان فعال شدن حساب معاملاتی بیشتر باشد.

سقف بازپرداخت نقدی در این بروکر برای معامله گران 10 درصد می باشد.

🅱️از شروع فعال شدن حساب معامله گران در بروکر پاکت آپشن تا مدت زمان 1 سال گزینه کش بک فعال می باشد.

ریبیت یا بازپرداخت نقدی در پاکت آپشن در اول هر ماه و بصورت خودکار به حساب معامله گران بازگردانده می شود.

ℹ️برای برداشت کش بک باید موجودی حساب معامله گران مثبت بوده و در صورت نداشتن موجودی، برداشت کش بک بصورت نقدی میسر نمی باشد.

🎁پیشنهاد ویژه🎁

کش بک خانه فارکس من

به معامله گرانی که از طریق خانه فارکس من اقدام به ثبت نام در پاکت آپشن کرده باشند 50 % در معاملات، کش بک در اول تا پنجم روز کاری هر ماه پرداخت می گردد.

 

👍 مزایای و معایب کش بک در فارکس چیست 👎

 

در مقاله امروز سعی کردیم تا تمام جنبه های دریافت کش بک یا ریبیت در بازارهای مالی را معرفی و مقایسه کنیم.

یکی از بخش هایی که معمولا در سایت های بررسی بازارهای مالی به آن کمتر پرداخته شده، معرفی مزایا و معایب ریبیت در بروکرها می باشد.

کش بک چیست،کش بک فارکس چیست،کش بک در فارکس چیست

🔴 معایب کش بک

برخلاف باور بسیاری از معامله گران، دریافت کش بک در فارکس می توانند معایبی مانند تغییر رفتار معاملات بصورت منفی نیز داشته باشد.

  • نباید بگذارید که ریبیت در فارکس به شما حس رضایت القاء کند. توجه به سود در معاملات الویت بیشتری نسبت به کاهش هزینه ها با دریافت ریبیت دارد. تمرکز خود را روی معاملات بگذارید.
  • با علم به دریافت کش بک در بازارهای مالی، نباید بصورت بی پروا در معاملات عمل کرد. تغییر رفتار در پذیرش ریسک های که تاکنون نمی پذیرفتید، از اثرات دریافت پاداش نقدی در معاملات باشد.
  • به عنوان یک معامله گر همواره سعی کنید با آخرین روند و تکنیک های معاملاتی آشنا شده و متکی به روند فعلی و دریافت بازگشت نقدی نباشید.
  • کش بک در فارکس یا بازارهای دیگر نباید مانع از مدیریت سرمایه در معاملات باشد. برای حفظ سرمایه در معاملات، مدیریت هوشمندانه داشته باشید.
  • فقط به خاطر دریافت ریبیت در فارکس معامله نکنید. زمان ورود و خروج به بازار را در نظر داشته و اجازه ندهید تخفیف در معاملات فارکس عاملی در تصمیمات شما باشد.

🔵 مزایای کش بک

اگر تمام قواعد ابتدایی را رعایت کرده و مانع از اثرگذاری تخفیف های نقدی یا ریبیت در معاملات شوید، کش بک به عنوان یک روش صرفه جویی در هزینه ها بسیار کارآمد به حساب می آید.

  • هر بار که معامله ای را انجام می دهید، فارغ از اینکه با سود بسته شده یا با ضرر، در پایان از بروکر و IB بازپرداخت نقدی و ریبیت دریافت خواهید کرد. معامله گران روزانه این موضوع را بیشتر متوجه خواهند شد.
  • ریبیت به معامله گران در دست یابی به تجارت سود آورتر کمک بیشتری خواهد کرد. اگر در معاملات پول زیادی را از دست دادید، کش بک یکی از راه هایی باز پس گیری بخشی از سرمایه معامله گران می باشد. (با تخفیف در فارکس سالانه تا 30 درصد سود دهی معاملات بیشتر خواهد بود).
  • فارکس بیشتر برای جذب معامله گران جدید در فارکس استفاده می شود. اما با انتخاب درست، می توانید به عنوان یک درآمد دائمی در کارگزاری ها روی آن حساب کنید.
  • با انتخاب هوشمندانه نوع کارگزاری، دریافت امتیازاتی مانند بونوس خوش آمدگویی در بروکرها، علاوه بر ریبیت می تواند درآمد بیشتری را عاید معامله گران کند.
  • یکی از مزایای ریبیت رایگان بودن آن می باشد. هرچه بیشتر معاملات را انجام دهید، در پایان تخفیف نقدی بیشتری را بدست خواهید آورد.

 

⚠️توجه⚠️

بررسی مقاله کش بک در فارکس به منزله تشویق و یا سرمایه گذاری معامله گران نمی باشد.

سرمایه گذاران و علاقه مندان حضور در بازارهای مالی قبل از شروع معاملات، حتما با کارشناسان متخصص مشورت کرده و نسبت به ریسک های احتمالی، آگاهی کامل داشته باشند.

مشاورین خانه فارکس من
پشتیبانی فارکس فارسی، تلگرام فارکس فارسی، واتساپ فارکس فارسی
 

سوالات متداول

🔹از میان بروکرهای معتبر فارکس، بیشترین کش بک در معاملات در بروکرهای زیر پرداخت می شود:

🏆 بروکر آلپاری

🏆 بروکر لایت فارکس

🏆 بروکر آمارکتس

🏆 بروکر آی سی ام بروکرز

🔹معامله گران برای دریافت مشاوره در خصوص دریافت کش بک در بروکرهای فارکس می توانند با مشاورین خانه فارکس من در ارتباط باشند.

📲 پشتیبانی تلگرام خانه فارکس من

📲 پشتیبانی واتساپ خانه فارکس من

☎️ تماس با شماره 00971582918510

📭 ارسال ایمیل به آدرس info@ifxhome.com – Support@ifxhome.com

🔹اصطلاح ریبیت یا کش بک در کارگزاری های مالی، به بازگشت یا تخفیف نقدی معاملات عنوان می شود.

هرچقدر تعداد و حجم معامله بیشتر باشد، درصد بازگشت تخفیف معاملات بالاتر خواهد بود.

🔹در بروکر لایت فارکس بسته به نوع نماد، حجم معاملات، مدت زمان باز بودن پوزیشن و عوامل دیگر مقدار کش بک تا 7.5 دلار به ازای هر لات محاسبه می گردد.

معامله گرانی که در مجموعه خانه فارکس من قرار داشته باشند، تا سقف 50 درصد کش بک بیشتر در بروکرهای فارکس دریافت خواهند کرد.

🔹بسته به کارگزاری، پرداخت کش بک معمولا بصورت ماهانه در اول هر ماه جدید میلادی به حساب معامله گران بازگردانده می شود.

نظرات (2)

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب مرتبط
معامله نقره در فارکس (XAGUSD) 💯 بهترین بروکر برای خرید نقره در فارکس کدام است؟ ⭐️
🏆 فرم ثبت نام الیمپ ترید (OlympTrade) در خانه فارکس من - افتتاح حساب بدون ورود به سایت الیمپ! 🔥
🔥 سرویس های تاپ چنج الپاری - معرفی خدمات TC PAY در Alpari 💲
🔥 معاملات نزدک در فارکس [nasdaq, nq 100 یا ndaq] - شاخص نزدک 100 فارکس چیست؟ 💸
مطالب جدید
معامله نقره در فارکس (XAGUSD) 💯 بهترین بروکر برای خرید نقره در فارکس کدام است؟ ⭐️
🏆 فرم ثبت نام الیمپ ترید (OlympTrade) در خانه فارکس من - افتتاح حساب بدون ورود به سایت الیمپ! 🔥
🔥 سرویس های تاپ چنج الپاری - معرفی خدمات TC PAY در Alpari 💲
🔥 معاملات نزدک در فارکس [nasdaq, nq 100 یا ndaq] - شاخص نزدک 100 فارکس چیست؟ 💸
🔥 آموزش اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو - مراحل اتصال Trading View به لایت فارکس 💹