icon ifxhome 71 ارانته یا الپاری ارانته یا الپاری – بروکر ارانته بهتر است یا بروکر آلپاری؟

 

معامله در بازار های مالی جهانی، طی چند سال اخیر به یکی از جذاب ترین و پر سود ترین حوزه های سرمایه گذاری تبدیل شده است. اما سوال اساسی اینجا است: برای شروع به معامله در بازار های مالی، انتخاب درست کدام بروکر بیشترین بازدهی را برای سرمایه گذار خواهد داشت؟ آیا ارانته یا الپاری؟!

ثبت نام در بروکر ارانته

بروکر ارانته از سال 2018 پا به عرصه معاملات گذاشت، در مقابل، بروکر آلپاری از سال 1998 فعالیت خود را آغاز کرده است. هرکدام از این دو کارگزاری، معامله گران ایرانی زیادی را جذب خود کرده اند. بسته به شرایط معاملاتی ارائه شده، مقایسه جامعی بین ارانته یا الپاری انجام خواهیم داد.

ارانته یا الپاری، ارانته بهتر است یا آلپاری، آلپاری یا ارانته

بهترین گزینه برای شروع ثبت نام و معاملات را، از میان ارانته یا الپاری معرفی خواهیم کرد. برای انتخاب کارگزاری فارکس مورد نظر، تا پایان با خانه فارکس من همراه باشید.

 

بررسی بروکر ارانته و آلپاری – Alpari Vs. Errante

 

مقایسه بروکرها (کارگزاران) معتبر فارکس و ارزهای دیجیتال، اطلاعات مفیدی را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد. با داشتن این جزییات، انتخاب بهترین گزینه به آسانی قابل انجام است.

در ادامه، دو بروکر پر طرفدار ارانته و آلپاری از منظرهای مختلفی همچون رعایت مقررات، تنوع ابزارهای معاملاتی، شرایط حساب ها و امکانات واریز/برداشت مورد بررسی و مقایسه قرار گرفته اند. هدف از این مقایسه، آشنایی بیشتر سرمایه گذاران با ویژگی های نسبی و مزایا/معایب هر یک از این بروکرها است.

 

icon ifxhome 59 ارانته یا الپاری معرفی بروکر ارانته (Errante) + ویژگی های بروکر ارانته

 

بروکر ارانته یکی از کارگزاران جدید و نو ظهور در عرصه معاملات فارکس و رمز ارزها است که از سال 2018 میلادی، فعالیت خود را آغاز کرده است. این بروکر، با سرعت بالایی توانسته نظر معامله گران را به خود جلب نماید. به طوری که هم اکنون بیش از 40 هزار مشتری فعال از سرتاسر دنیا در این کارگزاری مشغول معامله هستند!

ارانته علی رغم سابقه کوتاه اش، توانسته با ارائه خدمات مناسب، مشتریان زیادی را جذب خود کند. یکی از مهم ترین ویژگی های این بروکر، اسپرد پایین آن برای تعداد زیادی از دارایی ها است. همچنین پشتیبانی 24 ساعته فارسی زبان و امکان شارژ و برداشت ریالی، از دیگر مواردی است که باعث شده محبوبیت ارانته در بین تریدرهای ایرانی بیشتر شود.

به طور کلی می توان گفت بروکر ارانته با تکیه بر مزایایی همچون هزینه های معاملاتی پایین، پشتیبانی عالی و امکان شارژ و برداشت ریالی به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از برترین کارگزاران فارکس فعال در بازار ایران است.

©️نام بروکر ارانته/Errante
🔗ورود به سایت کارگزاری
سایت بروکر ارانته
⏰سال تاسیس
2018
📚رگوله Cysec, FSA
انواع حساب
ECN, ECN Premium, ECN Standard, Tailor Mode, VIP
حداقل واریز از 50$ تا 1,500$
حداکثر اهرم (لوریج)
1:500
تعداد نمادهای معاملاتی
100+
☎️پشتیبانی فارسی
پشتیبانی تلگرام

ثبت نام در بروکر ارانته

 

معرفی بروکر آلپاری (Alpari) + ویژگی های بروکر آلپاری

 

در مقایسه ارانته یا الپاری، نوبت به بررسی کارگزاری قدیمی و معتبر “Alpari” است. این بروکر از سال 1998 با ثبت دفتر در کازان، کار واسطه گری در بازار فارکس را آغاز کرد. این شرکت با بیش از 25 سال سابقه فعالیت موفق در حوزه فارکس، توانسته به یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین بروکرها در بازار ایران تبدیل شود.

آلپاری با ارائه سرویس های متنوع مبادله و معامله انواع دارایی ها [جفت ارز فارکس، رمز ارز، فلزات، کالا، CFD، قراردادهای آپشن و …]، توانسته اعتماد بسیاری از معامله گران را جذب خود کند. امنیت بالا، سرعت عمل و رابط کاربری ساده و امکانات قابل قبول، از ویژگی های اصلی این بروکر به شمار می رود.

آلپاری علاوه بر ارائه خدمات معامله نقدی دارایی ها، امکانات پیشرفته ای همچون معامله آتی ها و ابزارهای تحلیل بازار را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. به همین دلیل، یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاران حرفه ای و تازه وارد ها در حوزه بازار های مالی به شمار می رود.

©️نام بروکر آلپاری/Alpari
🔗ورود به سایت کارگزاری
سایت اصلی بروکر آلپاری
⏰سال تاسیس
1998
📚رگوله Mwali
انواع حساب
Standard, ECN, Pro ECN
حداقل واریز از حداقل 20$ تا 500$
حداکثر اهرم (لوریج)
1:3000
تعداد نمادهای معاملاتی
250+
☎️پشتیبانی فارسی
پشتیبانی تلگرام

 

icon ifxhome 66 ارانته یا الپاری بررسی بروکرهای Errante و Alpari – شرایط معاملاتی، پرداخت، نمادها، رگوله

 

مقایسه دو بروکر معتبر ارانته یا الپاری از منظر های مختلف، می تواند به سرمایه گذاران در انتخاب بهترین گزینه برای معاملات کمک کند. در ادامه به بررسی تطبیقی این دو بروکر برتر، از جنبه هایی همچون رعایت مقررات، تنوع نمادهای معاملاتی، شرایط واریز و برداشت و … خواهیم پرداخت.

 

رگوله کدام معتبر است ارانته یا الپاری؟

 

ارانته یا الپاری هر دو از بروکرهای معتبر در حوزه بازار های مالی هستند، اما در زمینه رعایت مقررات و قوانین تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

بروکر آلپاری (Alpari) به عنوان یک شرکت مالی در «جزایر موالی» ثبت شده و تحت نظارت دقیق سازمان نظارتی و قانونی این کشور فعالیت می کند. این بروکر ملزم به رعایت تمامی مقررات “AML” و “KYC” بوده، هویت کاربران را بررسی می کند و اطلاعات آن ها را شفاف گزارش می دهد.

از طرفی، ارانته یک شرکت خصوصی ثبت نشده است که در کشور «مالزی» فعالیت می کند! این بروکر تحت نظارت سازمان قانونی خاصی نبوده و بنابراین، اجبار خاصی به رعایت برخی مقررات ندارد. به همین دلیل سطح رگوله بودن آن [رگوله FSA]، کم تر از آلپاری ارزیابی شده است.

 

تنوع نمادها و حساب های معاملاتی ارانته یا الپاری؟

 

آلپاری بیش از 250 نماد معاملاتی، شامل معروف ترین ارزهای دیجیتال، فارکس، شاخص ها، کالا، معاملات “CFD” و … را پوشش می دهد. در مقابل ارانته تنها حدود 100 دارایی معاملاتی را، ارائه کرده است.

همچنین آلپاری امکانات معاملاتی پیشرفته تر و متنوع تری شامل حساب های اهرمی، آتی، مارجین و ارائه کرده که برای سرمایه گذاران حرفه ای مناسب است. در حالی که ارانته، عمدتاً تنها حساب های نقدی ساده تری را ارائه می کند.

بنابراین از نظر تنوع نمادها، ابزارهای معاملاتی و انعطاف پذیری بیشتر، آلپاری برتری محسوسی نسبت به ارانته داشته و انتخاب بهتری، برای سرمایه گذاران و تریدرهای حرفه ای به شمار می رود.

ثبت نام در بروکر ارانته

 

روش های واریز و برداشت ارانته یا الپاری؟

 

الپاری و ارانته هر دو از روش های متنوعی برای واریز و برداشت پول پشتیبانی می کنند، اما تفاوت هایی نیز با هم دارند.

در آلپاری، حداقل مبلغ واریز اولیه 20$ بوده در حالی که در ارانته، این رقم 50$ می باشد. بنابراین آستانه ورود به آلپاری برای سرمایه گذاران کوچک تر، به مراتب پایین تر است. الپاری همچنین از طیف وسیع تری از روش های واریز شامل کارت های بانکی، کیف پول های الکترونیک و حتی ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می کند.

در حالی که در ارانته، تنها چند روش محدود وجود دارد.

سقف برداشت روزانه در آلپاری 20 هزار دلار در روز بوده که نسبت به ارانته با سقف 10 هزار دلاری، بالاتر است. البته در هر دو سیستم، امکان افزایش سقف با درخواست کاربر وجود دارد. بنابراین به طور کلی آلپاری انعطاف پذیری و تنوع بیشتری در واریز، برداشت و مبالغ داشته و گزینه بهتری برای سرمایه گذاران کوچک و بزرگ محسوب می شود.

 

icon ifxhome 50 ارانته یا الپاری شرایط کلی کدام بهتر است، ارانته یا الپاری؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

 

بروکرهای ارانته و آلپاری هر دو، شرایط معاملاتی و خدمات متفاوتی را به مشتریان ارائه می دهند.

  • بروکر ارانته نسبت به آلپاری جدید تر بوده و از سال 2018، شروع به فعالیت کرده است، در حالی که آلپاری، بیش از 25 سال سابقه فعالیت دارد؛
  • ارانته، دارای رگولاتوری CySEC است که معتبرتر از مجوز آلپاری در جزیره کومور است [مشتریان غیر ایرانی ارانته]؛
  • آلپاری، تنوع بیشتری از حساب های معاملاتی را نسبت به ارانته ارائه می دهد؛
  • اسپرد و کمیسیون ارانته، کم تر از آلپاری است.
  • آلپاری دارای شبکه های اجتماعی و آموزشی گسترده تری، نسبت به ارانته برای کاربران فارسی زبان است.
  • پشتیبانی هر دو بروکر به زبان فارسی، ارائه می شود.

با توجه به سابقه طولانی آلپاری، پشتیبانی قوی تر از مقررات (قوانین)، تنوع بالای نمادهای معاملاتی و ابزارهای مالی، روش های متنوع واریز و برداشت، و همچنین وجود اکوسیستم گسترده تر آموزشی به زبان فارسی، می توان گفت که آلپاری انتخاب مناسب تر و بهتری برای سرمایه گذاران و معامله گران ایرانی به شمار می آید.

سوالات متداول

🔹اصلی ترین تفاوت ها مربوط به سابقه فعالیت، رعایت مقررات، تنوع ابزارهای مالی و انعطاف پذیری در واریز/برداشت وجوه است.

🔹در بروکر آلپاری با حداقل واریز 20$ [حساب استاندارد]، می توان معاملات را آغاز کرد [حساب نانو این بروکر، به تازگی از دسترس خارج شده است]!

🔹با توجه به مزایای آلپاری، این بروکر برای ایرانی ها انتخاب بهتری محسوب می شود.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💯 معرفی استراتژی مکدی و مووینگ اوریج - تکنیک ساده و پولساز - (IFX-ST144) ⚡️
👑بررسی نماد طلا در صرافی کوینکس (coinex) - شرایط معامله طلا در coinex چیست؟🥇
💯 تحلیل فاندامنتال نزدک (Nasdaq) در فارکس - تحلیل سهام نزدک با عوامل بنیادی ⭐️
📉 نحوه دریافت سیگنال با هوش مصنوعی - راهنمای سیگنال گیری در فارکس و کریپتو با AI 🤖
⚡️آشنایی با نماد طلا در کوکوین (Kucoin) - شرایط معامله طلا در کوکوین چیست؟🏆