calculator icon ifxhome 01 ماشین حساب ماشین حساب لایت فارکس چیست | امکانات سایت لایت فارکس

 

یکی از موفق ترین و شناخته شده ترین کارگزاری های قدیمی در ایران، بروکر لایت فارکس می باشد. لایت فارکس یا لایت فایننس، با بیش از 17 سال سابقه ارائه خدمات بروکری به معامله گران از سال 2005 با امکان افتتاح حساب 1 دلار در بازارهای مالی، به شهرت رسید.

آموزش ساخت اکانت لایت فارکس،آموزش ثبت نام لایت فارکس،آموزش صفر تا صد لایت فارکس

ماشین حساب لایت فارکس، ماشین حساب لایت فاینانس، ماشین حساب بروکر لایت فارکس

یکی از امکانات خوب سایت لایت فارکس برای معامله گران حرفه ای، ارائه محاسبه گرهای مختلف می باشد. در مقاله امروز، قصد داریم تا به معرفی انواع ماشین حساب بروکر لایت فارکس پرداخته و مزایای استفاده از آن را بصورت کامل، به معامله گران ارائه کنیم؛ تا پایان این مقاله با خانه فارکس من همراه باشید.

©️نام بروکر لایت فارکس | LITEFOREX
🔗آدرس سایت بروکر
سایت لایت فارکس
📑رگوله CYSEC | SVG
🧮انواع ماشین حساب ارائه شده معامله گر | فیبوناچی
💻پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 ، سایت بروکر
متاتریدر 4 و 5، دانلود متاتریدر 4 و 5 فارکس
کش بک خانه فارکس من
👥پشتیبانی فارسی زبان
پشتیبانی تلگرام

آموزش ساخت اکانت لایت فارکس،آموزش ثبت نام لایت فارکس،آموزش صفر تا صد لایت فارکس

 

calculator icon ifxhome 02 ماشین حساب انواع ماشین حساب بروکر لایت فارکس

 

برای آشنایی با مدل های مختلف محاسبه گر یا calculator، در سایت لایت فارکس وارد شده و در بالای صفحه روی گزینه «تجارت فارکس» کلیک کنید. بعد از باز شدن منوی تجارت فارکس، در ستون سمت راست 2 گزینه ماشین حساب بروکر لایت فارکس معرفی شده است.

  • ماشین حساب معامله گر
  • ماشین حساب فیبوناچی

ماشین حساب لایت فارکس،

 

calculator icon ifxhome 03 ماشین حساب ماشین حساب معامله گر لایت فارکس چیست

 

محاسبه آنلاین یا برخط معاملات فارکس، توسط محاسبه گر معاملات لایت فارکس انجام می پذیرد. به زبان ساده تر برای محاسبه مجموع سود و زیان معامله گران در زمان حال یا در آینده، می توان از این ابزار استفاده کرد.

برای محاسبه مواردی مانند نوع حساب لایت فارکس، نوع ارز پایه حساب، دارایی یا نماد معاملاتی، میزان لات و لوریج را وارد کرده و با توجه به مقادیر ارسالی سود/زیان باز کردن یا بستن پوزیشن معاملاتی را بدست آورید.

اگر نوع معامله خرید/لانگ یا فروش/کوتاه بوده، مواردی مانند قیمت باز شدن و بسته شدن نماد مورد نظر را نیز وارد نموده و در انتها، روی گزینه «محاسبه» کلیک نمایید.

ماشین حساب فارکس،آموزش ماشین حساب،آموزش لایت فارکس

در کمتر از چند صدم ثانیه، سفارش نماد مورد نظر نتیجه مورد نظر محاسبه و اعلام می گردد. مواردی مانند اندازه سفارش، اندازه لات، نرخ، قیمت هر پوینت، مارجین، اسپرد، بهره فروش، بهره خرید، سود و کمیسیون لایت فارکس مطابق تصویر زیر نمایش داده می شود.

آموزش ماشین حساب مهندسی،ماشین حساب لایت فاینانس،ماشین حساب لایت

 

calculator icon ifxhome 00 ماشین حساب ماشین حساب فیبوناچی در لایت فارکس

 

حسابگر فیبوناچی، توسط ریاضی دان بزرگ اروپا در قرن 13 اختراع گردید. این محاسبه گر، یکی از بهترین ابزارهای معامله گری در بازار سرمایه مانند فارکس می باشد. اگر با واژه دنباله فیبوناچی آشنایی ندارید؛ باید گفت که به دنباله ساده از اعداد بیان شده که هر عدد، برابر با حاصل جمع دو عدد پیشین خود می باشد.

بر اساس داده های بدست آمده از محاسبه گر فیبوناچی، حمایت و سطح مقاومت در برابر امواج اصلاحی، زمان برگشت و جهت روند قیمتی به معامله گران ارائه می گردد. بر اساس ارزیابی های انجام شده، معامله گران تصمیم به خرید/فروش یا صبر تا رسیدن شرایط مورد نظر در بازار می کنند.

محاسبه گر فیبوناچی، به عنوان یکی از اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال و نشانگر نقاط احتمال برگشت یا ادامه روند نیز شناخته می شود. معامله گران حرفه ای، حد سود و ضرر در معاملات را با ماشین حساب فیبوناچی تعیین کرده و شانس موفیقت را تا حد زیادی افزایش می دهند.

برای شروع استفاده از ماشین حساب لایت فارکس، مقادیر روند قیمت مورد نظر را وارد کرده و سپس روی گزینه «محاسبه» کلیک نمایید. تغییر قیمت در سطوح مختلف نزولی یا صعودی با درصد احتمال بازگشت، بصورت کامل نمایش داده خواهد شد.

ماشین حساب فارکس،ماشین حساب لایت فاینانس،دانلود ماشین حساب فیبوناچی

آموزش ساخت اکانت لایت فارکس،آموزش ثبت نام لایت فارکس،آموزش صفر تا صد لایت فارکس

آیا استفاده از ماشین حساب های لایت فاینناس مفید است | نتیجه گیری و نظر نویسنده

 

یکی از ابزارهای معاملاتی رایگان در سایت لایت فایننس، ماشین حساب های معامله گر و فیبوناچی می باشد. بدست آوردن سطح حمایتی و مقاومتی برای پیش بینی روند قیمت از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از معامله گران حرفه ای، از ابزار محاسبه گر در این بروکر برای بدست آوردن حد سود/ضرر استفاده می کنند.

اگر به عنوان معامله گر مبتدی با ماشین حساب فارکس آشنایی ندارید، ابتدا با مراجعه به سایت این بروکر یا کانال های آموزشی، نحوه استفاده از این ابزار عالی را آموزش دیده و سپس، در معاملات از آن استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، می توانید از طریق گفتگوی آنلاین در سایت خانه فارکس من، با متخصصین بازار فارکس در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹یکی از امکانات خوب در سایت لایت فارکس برای معامله گران، ماشین حساب های معاملاتی و فیبوناچی برای محاسبه سود یا زیان در خرید و فروش می باشد.

🔹بله علاوه بر ماشین حساب، ابزارهای معاملاتی و تحلیل های حرفه ای Claws & Horns و موارد دیگر، بصورت رایگان در اختیار معامله گران قرار گرفته است.

نظرات (4)

  • آیا محاسبه گر معاملات لایت فارکس به صورت آنلاین این محاسبات رو انجام میده؟

    • سلام، بله با ورود به سایت لایت فارکس و بخش «تجارت فارکس»، می توانید بصورت آنلاین از ماشین حساب های معامله گر استفاده نمایید.

  • دلیل اینکه از ماشین حساب فیبوناچی در لایت فارکس و کلا معامله های در بازار سرمایه استفاده می‌کنند چیه؟

    • سلام، ماشین حساب فیبوناچی برای نمایش نقاط برگشت روند قیمتی استفاده می شود. بسیاری از معامله گران حرفه ای، با اطلاعات بدست آمده از طریق محاسبه گر فیبوناچی، نقاط اصلاح، زمان برگشت و روند را بدست می آورند.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💰 ربات قیمت ارز دیجیتال چیست؟ - بهترین ربات پیش بینی قیمت رمز ارز کدام است؟ 🔥
💸 اسپرد حساب ECN الپاری - مقایسه اسپرد معاملاتی در حساب ECN بروکر ALPARI💰
🤖 ربات کپی ترید ارز دیجیتال (Crypto) - معرفی 10 ربات کپی تریدینگ رمز ارز برتر 💯
💸 نمایش وین ریت در متاتریدر (Meta Trader) - اهمیت درصد وین ریت چیست؟ 💰
💰 معرفی برنامه کش بک آلپاری - شرایط دریافت ریبیت در آلپاری چیست؟ 💸