icon ifxhome 61 بروکر با سرمایه اولیه بررسی محبوب ترین بروکر با سرمایه اولیه کم – ترید با حداقل واریز در فارکس

برای معامله گران فارکس، انتخاب یک بروکر مناسب از مهم ترین تصمیمات بوده و یکی از مسائل کلیدی در این انتخاب، یافتن بروکر با سرمایه اولیه کم است. بروکرهای فارکس، شرایط متفاوتی را برای شروع معامله با سرمایه های پایین، متوسط یا بالا ارائه می دهند.

پیدا کردن بروکری که سرمایه اولیه کمی لازم دارد، برای معامله گران ایرانی بسیار حائز اهمیت است. به همین خاطر، یکی از مواردی که قبل انتخاب کارگزاری باید به آن توجه شود، مقدار مبلغ اولیه هر بروکر است.

علاوه بر این، برخی از بروکرها برای جذب مشتریان جدید انواع بونوس [پاداش] را پیشنهاد کرده، که در آن ها از 10% تا 100% مبلغ واریزی به عنوان بونوس به معامله گران تعلق می گیرد.

معامله گران هم چنین برای ثبت نام در فارکس، مبالغ اولیه متفاوتی [از 0$ تا 300$] را پرداخت می کنند. در این مقاله از خانه فارکس من، به بررسی بروکر با سرمایه اولیه کم خواهیم پرداخت.

بروکر با سرمایه اولیه، بروکر با سرمایه کم، بروکر با پول کم

 

icon ifxhome 53 بروکر با سرمایه اولیه انتخاب بهترین بروکر با سرمایه اولیه کم

با توجه به محدودیت ارائه سرویس توسط کارگزاری های معتبر به ایرانیان، تعداد بروکر با سرمایه اولیه کم (پایین) بسیار محدود است.

 

شماره 1#: آلپاری

اولین بروکر با سرمایه اولیه کم و مناسب برای معامله گران، آلپاری است. کارگزاری آلپاری با بیش از 25 سال سابقه فعالیت و دریافت رگوله های مختلف، یکی از بروکرهای معتبر و قدیمی در ایران به حساب می آید.

حداقل مبلغ واریزی در آلپاری قبلا 1$ در حساب نانو بوده، اما این حساب اخیرا حذف و حداقل مبلغ واریز به 20$ تغییر پیدا کرده است!

 

شماره 2#: لایت فارکس

بروکر لایت فایننس [با نام قبلی لایت فارکس که در سال 2021، تغییر پیدا کرد]، یکی از کارگزاری های قدیمی [معتبر] فارکس بوده و حداقل مبلغ واریزی در آن، 10$ در نظر گرفته شده است.

 

شماره 3#: آی سی ام بروکرز

یکی از کارگزاری های قدیمی در حوزه فارکس [از 2007] بروکر آی سی ام بروکرز است. حداقل واریزی در این کارگزاری در گذشته 300$ بوده و سپس به 100$ کاهش پیدا کرد. اکنون تریدرها تنها با 50$، توانایی ثبت نام در آی سی ام بروکرز را دارند.

 

شماره 4#: آمارکتس

بروکر آمارکتس جزو کارگزاری های معتبر بوده، که در سال 2007 میلادی، دفتر مرکزی خود را در جزایر کوک (Cook Islands) افتتاح کرده است. حداقل مبلغ واریز در تمام حساب های این کارگزاری، 100$ اعلام شده است.

 

شماره 5#: فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ در سال 1998 تاسیس شده و دفتر مرکزی آن، در سن خوزه است. فیبوگروپ نیز، در لیست بروکر با سرمایه اولیه کم [1$] قرار گرفته است.

 

شماره 6#: ویندزور

طی چند سال اخیر، بسیاری از ایرانیان ویندزور را به عنوان کارگزاری خود انتخاب کرده اند. حداقل واریز در حساب پرایم این بروکر، 50$ اعلام شده که در گذشته 100$ بوده است.

 

شماره 6#: ارانته

ارانته، یک بروکر با سرمایه اولیه کم بوده و حداقل واریز در حساب استاندارد آن 50$ اعلام شده است. بروکر ارانته در سال های اخیر، پیشرفت قابل توجهی داشته و تلاش های زیادی برای بهبود و به روز رسانی پلتفرم های خود انجام داده است.

 

شماره 7#: فارکس چیف

بروکر فارکس چیف (XChief)، در سال 2014 در کشور سنگاپور به عنوان یکی از کارگزاری های آنلاین در بازارهای مالی شروع به فعالیت کرده است. حداقل مبلغ واریز در حساب سنت این بروکر 0$ و حساب کلاسیک آن، 10$ اعلام شده است.

 

icon ifxhome 66 بروکر با سرمایه اولیه معرفی بهترین بروکرها با بونوس و پاداش

بونوس و پاداش های ارائه شده توسط بروکرها، یکی از عوامل جذاب برای معامله گران [به ویژه تازه کاران] محسوب می شود.

این بونوس ها در قالب های مختلفی از جمله خوش آمدگویی، پاداش واریزی، بونوس مسابقات و غیره تعریف شده اند. بروکرهای مختلف با ارائه بونوس های متنوع، سعی در جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی خود دارند.

نام بروکر نوع بونوس
اچ وای سی ام/HYCM %10 تا سقف 200$ (حداقل واریز 100$)
آرون گروپس/Aron Groups %10 در هر واریز/20% اولین واریز
آمارکتس/Amarkets %25-5 تغییر بروکر/واریز/انتقال معامات/بونوس فصلی
اوپوفایننس/OpoFinance %30 واریز تا سقف 2,500$
ارانته/Errante %30 پاداش تا سقف 2,000$
اف ایکس چویس/FX Choice %65 بازگشت مبلغ واریزی با کریپتو، بونوس 50% خوش آمدگویی (تا سقف 10,000$)
آی اف سی مارکتس/IFCM بونوس تولد، همکاری، آکادمی، واریز، خوش آمدگویی، مسابقات و …
تریدرز وی/Traders Way %100 واریز اولیه تا 5,000$
فارکس چیف/Xchief بونوس 100$، بونوس 50% واریز، بونوس 30% وی آی پی و اعتبار تا 70%
کپیتال اکستند/Capital Xtend %30 واریز تا سقف 300$

 

icon ifxhome 53 بروکر با سرمایه اولیه قوانین کارگزاری های فارکس برای ارائه بونوس

شرایط و قوانین دریافت و برداشت بونوس ها در بروکر های مختلف متفاوت بوده و معامله گران، باید قبل از دریافت پاداش آن را مطالعه کنند. در ادامه به بررسی برخی از این قوانین می پردازیم.

  1. حجم معاملات در لات: در این شرط، کارگزار مقدار مشخصی لات (مثلاً 50 یا 300 لات) را تعیین کرده که معامله گر، باید به آن حجم معاملاتی رسیده تا بتواند بونوس را برداشت کند.
  2. افزایش بالانس حساب: در این حالت، کارگزار مبلغ مشخصی را به عنوان بونوس به معامله گر می پردازد. در ادامه معامله گر باید بالانس حساب را چند برابر آن مبلغ (مثلاً 4 برابر ) افزایش دهد. پس از رسیدن به آن میزان، اجازه برداشت بونوس داده می شود.
  3. گردش مالی برای مقدار مشخصی از کمیسیون های پرداخت شده: در این شرط، کارگزار میزان کمیسیون هایی که معامله گر باید بپردازد [تا بتواند بونوس را برداشت کند]، را مشخص می کند. هرچه معامله گر سریعتر به آن میزان کمیسیون برسد، می تواند بونوس را زودتر برداشت کند.

برخی کارگزاری ها نیز ممکن است اصلاً اجازه برداشت بونوس را نداده و معامله گر، تنها از آن برای افزایش مارجین یا حجم معاملات استفاده می کند. بنابر این، توصیه می شود قبل از دریافت بونوس، شرایط برداشت آن را با کارگزار مربوطه بررسی کنید.

 

icon ifxhome 55 بروکر با سرمایه اولیه جمع بندی و نظر نویسنده درباره بروکر با سرمایه اولیه کم

بروکرهای مختلف شرایط متفاوتی را برای شروع معامله با سرمایه های پایین، متوسط یا بالا ارائه می دهند. علاوه بر این، برخی از بروکرها برای جذب مشتریان جدید، انواع بونوس های [پاداش ها] جذاب را پیشنهاد کرده، که برای معامله گران مبتدی بسیار مفید هستند.

در نهایت انتخاب بروکر با سرمایه اولیه کم، علاوه بر دقت به مبالغ اولیه، نیازمند توجه به موارد کلیدی [از جمله بونوس ها، کارمزدها، اسپردها، اهرم و ابزارهای معاملاتی] می باشد. این امور، تأثیر قابل توجهی بر موفقیت معامله گر در بازار فارکس دارد.

جهت دریافت راهنما یا مشاوره رایگان، از طریق پشتیبانی تلگرام یا چت آنلاین در سایت، با کارشناسان در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹مبلغ اولیه مشخص شده توسط بروکرها، یکی از عوامل جاذبه/دافعه برای معامله گران بوده و در انتخاب بروکر نقش مهمی ایفا می کند.

🔹علاوه بر سرمایه اولیه، باید به مواردی مانند بونوس ها، کارمزدها، اسپردها، اهرم و ابزارهای معاملاتی نیز در انتخاب بروکر توجه کرد.

نظرات (1)

  • سلام بروکر کپیتال اکستند حساب سنت هم داره؟

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
〽️ اندیکاتور ار اس ای چیست؟ - RSI یا شاخص قدرت نسبی یعنی چه؟ 💹
🚫 هک باینری آپشن چیست؟! - بررسی روش های هک کردن باینری آپشن ها⛔️
👑آشنایی با بهترین بروکر متاتریدر فارکس - لیست کامل بروکرهای داخلی و خارجی🌐
🥇کمترین اسپرد طلا در بروکرها - بروکر با اسپرد صفر برای طلا کدام است؟!🔑
⚡️معرفی صرافی رابین هود (Robinhood) - [دانلود/ثبت نام/احراز هویت]💎