قیمت ارز تاپ چنج، قیمت تاپ چنج، قیمت دلار تاپ چنج بررسی قیمت تاپ چنج در ارزهای خارجی | نرخ روزانه دلار، وب مانی و تتر در TC PAY

 

صرافی تاپ چنج، خدمات گسترده ای را به کاربران و معامله گران ایرانی در بازار فارکس ارائه می کند. با توجه به مشکلات تحریم های بانکی و انتقال پول، استفاده از کیف پول tc pay به عنوان یکی از راه های واریز و برداشت از حساب کارگزاری ها به حساب می آید.

با ورود به سایت بدون فیلتر تاپ چنج، در کابین کاربری قیمت روزانه بسیاری از ارزها قابل مشاهده می باشد. از انواع ارزهای ارائه شده برای خرید یا فروش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دلار امریکا;
 • درهم امارات;
 • لیر ترکیه;
 • یوان چین;
 • روبل روسیه;
 • و قیمت یورو;

قیمت تاپ چنج در ارزهای بر پایه ریال یا بصورت جفت ارز ارائه شده است. به عنوان مثال اگر قصد خرید دلار در تاپ چنج را داشته باشید، با ایجاد کیف پول ریالی و شارژ آن، قیمت دلار بر پایه ریال محاسبه خواهد شد. در صورتی که در کیف پول tc خود، ارزهای دیگر مانند یورو داشته باشید، نرخ تبدیل EUR/USD در محاسبات در نظر گرفته می شود.

قیمت تاپ چنج، قیمت ارز تاپ چنج، قیمت تتر در تاپ چنج

علاوه بر قیمت ارز تاپ چنج، ووچر پول های الکترونیک مانند وب مانی، پرفکت مانی، نتلر، ادونس کش، پی سیف کارت و … بر پایه دلار نمایش داده شده است. در گذشته امکان خرید ارز دیجیتال از تاپ چنج برای کاربران میسر بود که بعدا، این خدمات به صرافی گرین چنج انتقال پیدا کرد.

در ادامه معرفی خدمات تاپ چنج، در مقاله امروز خانه فارکس من به بررسی قیمت ارزها در این صرافی معتبر خواهیم پرداخت.

©️نام صرافی
تاپ چنج | Top Change
💰خرید ارز در تاپ چنج
💵ارز بر پایه ریال 6 ارز
💱جفت ارز خارجی 15 جفت ارز
💴ارزهای دیجیتال فقط در صرافی گرین چنج
💷ارزهای الکترونیک
💸انواع ووچر الکترونیک پرفکت مانی | وب مانی | پاییر | نتلر | اسکریل | کیوی | یاندکس | ادونس کش | پی سیف
💲قیمت تاپ چنج در مقایسه با صرافی های دیگر بالاتر است.

 

قیمت تاپ چنج، قیمت دلار در تاپ چنج، قیمت وب مانی در تاپ چنج قیمت تاپ چنج در ارزهای مختلف چقدر است

 

برای مشاهده قیمت ارز تاپ چنج، وارد سایت این صرافی از طریق مرورگر یا از طریق نرم افزار موبایل شوید. مشاهده قیمت ارزهای مختلف، بدون ثبت نام برای کاربران امکان پذیر نیست.یکی از مزایای ارائه شده در topchange، خرید و فروش ارزها و انتقال آن به حساب شرکت های اینترنتی می باشد.

ثبت نام در پاکت آپشن، افتتاح حساب پاکت آپشن، پاکت آپشن بدون فیلتر

با توجه به مشکلات تحریم در ایران، بهترین راه برای انتقال پول و برداشت از حساب کارگزاری های فارکس، تاپ چنج می باشد. در حال حاضر صرافی جایگزین تاپ چنج با خدمات یکسان، معرفی نشده است. در ادامه به بررسی قیمت ارزهای مختلف در این صرافی خواهیم پرداخت.

موارد اعلام شده در این مقاله، از سایت تاپ چنج و در زمان نگارش گردآوری شده و قیمت ارز تاپ چنج با Refresh کردن صفحه، بصورت دستی به روز رسانی می شود.

 

قیمت ارز تاپ چنج

 

برای مشاهده قیمت ارزها در تاپ چنج، ابتدا مراحل ثبت نام یا افتتاح حساب را تکمیل نمایید. با ورود به سایت بعد از روشن کردن VPN، روی گزینه “داشبورد” کلیک نمایید.

در پایین صفحه در بخش “نرخ تبدیل” امکان مشاهده قیمت خرید و فروش ارزها در topchange میسر شده است. قیمت تاپ چنج برای خرید و فروش ارزهای خارجی، به نسبت صرافی های دیگر بالاتر می باشد. برای خرید و انتقال ارز، بصورت جداگانه می بایست کیف پول جداگانه ایجاد نمایید.

قیمت ارز تاپ چنج، قیمت دلار در تاپ چنج، قیمت دلار در topchange

لیست قیمت ارز تاپ چنج بر پایه ریال و جفت ارزهای خارجی، در انواع فیات ها در جدول زیر نمایش داده شده است.

نوع ارز نام فارسی
USD/IRR دلار امریکا/ریال
EUR/IRR یورو/ریال
AED/IRR درهم امارات/ریال
RUB/IRR روبل روسیه/ریال
CNY/IRR یوان چین/ریال
TRY/IRR لیر ترکیه/ریال
EUR/USD یورو/دلار امریکا
USD/AED دلار امریکا/درهم امارات
EUR/AED یورو/درهم امارات
USD/RUB دلار امریکا/روبل روسیه
EUR/RUB یورو/روبل روسیه
AED/RUB درهم امارات/روبل روسیه
CNY/RUB یوان چین/روبل روسیه
TRY/RUB لیر ترکیه/روبل روسیه
USD/CNY دلار امریکا/یوان چین
EUR/CNY یورو/یوان چین
AED/CNY درهم امارات/یوان چین
USD/TRY دلار امریکا/لیر ترکیه
EUR/TRY یورو/لیر ترکیه
AED/TRY درهم امارات/لیر ترکیه
CNY/TRY یوان چین/لیر ترکیه

 

قیمت تتر تاپ چنج چقدر است

 

تتر USDT یکی از شناخته شده ترین استیبل کوین ها، در میان ارزهای دیجیتال می باشد. در بازار رمز ارزها، بسیاری از پرداخت ها در سایت کارگزاری های فارکس، باینری آپشن و شرکت های اینترنتی از طریق رمز ارز تتر انجام می شود.

افتتاح حساب آلپاری، ثبت نام در آلپاری، ثبت نام در بروکر آلپاری

برای مشاهده قیمت تتر در تاپ چنج، می بایست به سایت صرافی گرین چنج مراجعه کرد. با ورود به کابین گرین چنج، قیمت تتر به همراه سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و … در بخش “Exchange Rate” قابل مشاهده می باشد.

 

قیمت وب مانی در تاپ چنج

 

وب مانی، یکی از ارزهای الکترونیک ارائه شده توسط صرافی Top Change می باشد. یکی از کاربردهای پول الکترونیکی وب مانی Paymer، انتقال پول به حساب شرکت های اینترنتی و بروکرهای فارکس می باشد. البته استفاده از کیف پول وب مانی WMZ، بعد از جنگ روسیه و اوکراین در برخی از کارگزاری ها مانند بروکر آلپاری از دسترس خارج گردید.

قیمت وب مانی در تاپ چنج، بسته به نرخ دلار در این صرافی و بصورت ووچر ارائه شده است. امکان خرید ووچرهای وب مانی از حداقل 10 دلار و حداکثر 200 دلار، در کابین تاپ چنج وجود دارد. برای خرید در کابین شخصی، گزینه “ووچر” را انتخاب کرده، سپس روی “خرید ووچر” کلیک نمایید.

با انتخاب کیف پولی که در آن موجودی دارید، ووچر وب مانی Paymer را تهیه نمایید. در خرید ووچر پرفکت مانی، حداقل قیمت 10 دلار و حداکثر 500 دلار در هربار تراکنش، برای کاربران میسر شده است.

قیمت وب مانی در تاپ چنج، قیمت دلار در صرافی تاپ چنج، قیمت تاپ چنج

 

 

قیمت دلار در صرافی تاپ چنج، قیمت ارز تاپ چنج، نرخ دلار تاپ چنج آیا قیمت تاپ چنج در ارزها مناسب است | جمع بندی و نظر نویسنده

 

صرافی تاپ چنج در ایران، یکی از راه های مناسب برای واریز و برداشت در بروکرهای فارکس به حساب می آید. از مزایای انتقال پول از تاپ چنج به بروکر می توان به، کارمزد 0 و سرعت بالای تراکنش اشاره کرد. همچنین امکان خرید ارزهای دلار، یورو، لیر ترکیه، روبل روسیه، درهم امارات و یوان چین برای کاربران میسر شده است.

قیمت تاپ چنج در ارزها به نسبت نرخ صرافی های دیگر، کمی بالاتر می باشد. اگر قصد خرید دلار و سایر ارزهای دیگر را دارید، بهتر است از طریق صرافی های معتبر اقدام نمایید. تفاوت اصلی برای خرید و فروش ارز در تاپ چنج، انتقال آسان به حساب کارگزاری ها و شرکت های اینترنتی معتبر می باشد.

سوالات متداول

🔹قیمت ارزهای ارائه شده در صرافی تاپ چنج در مقایسه با سایر صرافی ها، مقداری بالاتر می باشد. یکی از دلایل این امر، امکان انتقال ارز خریداری شده به حساب کارگزاری ها و شرکت ها، بدون کارمزد می باشد.

🔹از ابتدای سال 2021 و با تاسیس صرافی گرین چنج، تمام ارزهای دیجیتال از تاپ چنج TC به گرین چنج GC انتقال پیدا کرده است. قیمت تتر یا سایر رمز ارزها، در کابین این صرافی و در قسمت “Exchange Rate” قابل مشاهده می باشد.

نظرات (3)

 • حداقل ووچرهای وب مانی و حداکثر اون رو که میشه از کابین تاپ چنج خرید چقدره؟ اصلا حداقل و حداکثری براش تعیین کردند یا نه؟

 • تو مطلب گفتید تتر USDT یکی از شناخته شده ترین استیبل کوین ها، در میان ارزهای دیجیتال هست. اما در مورد استیبل کوین ها توضیحی ندادید. میشه برام بیشتر بگید؟

 • من این مفهوم رو متوجه نشدم؟! توضیح بیشتر میخوام اگر مقدور هست.
  قیمت تاپ چنج در ارزهای بر پایه ریال یا بصورت جفت ارز ارائه شده است

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🔥 آموزش استراتژی اسکالپ با مووینگ اوریج و استوکاستیک - (Ifx-St108) ⭐️
💯 حداقل اسپرد نقره در فارکس چقدر است؟ - بهترین بروکر با کمترین اسپرد XAGUSD کدام است؟ 〽️
💰 نحوه استفاده از اندیکاتور نمایش سشن ها در متاتریدر 4 و 5 [MT4/MT5] 💹
🌟 آموزش استراتژی اسکالپ با RSI در تایم فریم 15 دقیقه - سیستم کلاسیک مولتی تایم فریم - (Ifx-St107) 💹
🔥 بررسی استراتژی با استوکاستیک در فارکس [اسکالپ/روزانه] - (Ifx-St106) 💹