icon ifxhome 50 در مورد بروکر یونیکورن نظرات در مورد بروکر یونیکورن مثبت یا منفی است؟!

کارگزاری یونیکورن، یکی از بروکرهای فارکس نسبتا جدید در بازارهای مالی است [از 2016]. دفتر مرکزی یونیکورن، واقع در ترکیه بوده و این بروکر، به ایرانیان خدمات ارائه می دهد.

با توجه به تحریم های بین المللی علیه ایران، کارگزاری های معتبر بسیاری به ایرانیان خدمات ارائه نمی دهند! معامله گران هنگام استفاده از این بروکرها، تجربیات کاربری متفاوتی داشته و با مشکلات مختلفی روبرو می شوند.

از این رو برای اولین بار، مجموعه خانه فارکس من اقدام به انتشار نظرات درباره بروکر یونیکورن گرفته است. در ادامه گفتگوی کارشناسان پشتیبانی مجموعه “Ifxhome” با یکی از مشتریان این کارگزاری را، ارائه خواهیم کرد.

نظرات در مورد بروکر یونیکورن، نظر مردم درباره کارگزاری یونیکورن، نظرات در مورد کارگزاری یونیکورن

 

icon ifxhome 28 در مورد بروکر یونیکورن بررسی نظرات درمورد کارگزاری یونیکورن

نظرات درمورد کارگزاری یونیکورن، به دو دسته مثبت و منفی تقسیم می شود. unicorn به طور کلی، نسبت به دیگر کارگزاری هایی که به ایرانیان خدمات ارائه می دهند، طرفداران بسیاری ندارد. به همین دلیل جامعه آماری زیادی در خصوص این کارگزاری موجود نیست.

علیرغم نظرات نسبتا مناسب درباره «بروکر یونیکورن»، اما در برخی موارد گزارش هایی مبنی بر کلاهبرداری و عدم رضایت، توسط معامله گران اعلام شده است. البته هنوز مدارکی دال بر اثبات کلاهبرداری توسط این کارگزاری، به دست کارشناسان خانه فارکس من نرسیده است.

در ادامه، دیدگاه یکی از مشتریان و نظرات در مورد بروکر یونیکورن را منتشر خواهیم کرد. این لیست بر پایه اطلاعات جدید، بروز رسانی خواهد شد.

 

نظر شماره 1#: اعلام نارضایتی در استفاده از بروکر

مطابق تصویر زیر، یکی از نظرات در مورد بروکر یونیکورن و ابراز نارضایتی در استفاده از آن را مشاهده می کنید. در این «کامنت/Comment» معامله گر قصد تغییر کارگزاری را داشته، اما بنا بر سیاست های اعلامی، این امکان مهیا نشده است.

نظرات در مورد بروکر یونیکورن، کارگزاری یونیکورن نظرات، نظرات در مورد کارگزاری یونیکورن
نظرات در مورد بروکر یونیکورن – نظر شماره 1

 

icon ifxhome 50 در مورد بروکر یونیکورن نظرات درباره بروکر یونیکورن خوب یا بد؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

در مقاله امروز خانه فارکس من، نظرات در مورد بروکر یونیکورن را برای اولین بار منتشر کرده ایم. بطور قطع نمی توان نظرات مشتریان را، تماما مثبت یا منفی ارزیابی کرد. به دلیل زیاد نبودن جامعه آماری این کارگزاری و عدم استفاده این بروکر توسط تعداد زیادی از تریدرها، توانایی بررسی دقیق این بروکر ممکن نیست!

اگر به دنبال بروکرهای معتبر جهت ثبت نام [شروع کار] در بازار فارکس هستید، پیشنهاد خانه فارکس من، کارگزاری های معتبر ذکر شده در ادامه مطلب است.

 

لیست بروکرهای معتبر

  1. بروکر آی سی ام بروکرز (ICM Brokers)
  2. بروکر آلپاری
  3. بروکر لایت فارکس (لایت فایننس)
  4. بروکر آمارکتس

در صورت تمایل به ارتباط با کارشناسان، از طریق پشتیبانی تلگرام، چت آنلاین یا ارسال ایمیل [Info@ifxhome.com] اقدام نمایید.

سوالات متداول

🔹این بروکر خیلی استقبال زیادی در بین معامله گران ایرانی نداشته، و در حال حاضر نظر یکی از تریدرها مبنی بر عدم رضایت از این کارگزاری است.

🔹اگر به دنبال یک کارگزاری معتبر هستید بروکر پیشنهادی ما، آی سی ام بروکرز است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
〽️ اندیکاتور ار اس ای چیست؟ - RSI یا شاخص قدرت نسبی یعنی چه؟ 💹
🚫 هک باینری آپشن چیست؟! - بررسی روش های هک کردن باینری آپشن ها⛔️
👑آشنایی با بهترین بروکر متاتریدر فارکس - لیست کامل بروکرهای داخلی و خارجی🌐
🥇کمترین اسپرد طلا در بروکرها - بروکر با اسپرد صفر برای طلا کدام است؟!🔑
⚡️معرفی صرافی رابین هود (Robinhood) - [دانلود/ثبت نام/احراز هویت]💎