icon ifxhome 71 اعتبار بروکر ویندزور اعتبار بروکر ویندزور چقدر است؟ – معرفی لیست رگوله ویندزور (Windsor)

 

مهم ترین نکته در انتخاب یک بروکر فارکس معتبر، بررسی وضعیت رگولاتوری آن است. انطباق بروکر با مقررات معاملاتی جهانی، تضمین کننده حفاظت از سرمایه های کاربران است. این موضوع، در کنار سابقه، نظرات [کاربران+سایت ها مرجع] در تکمیل انتخاب نقش زیادی دارد.

ثبت نام در سایت ویندزور بروکرز

بروکر ویندزور بروکرز – “Windsor Brokers”، یکی از قدیمی ترین کارگزاری ها در بازارهای مالی است. طی چند سال اخیر، بسیاری از ایرانیان ویندزور را به عنوان کارگزاری خود انتخاب کرده اند. اما اعتبار بروکر ویندزور چقدر است؟ آیا داشتن بیش از 35 سال سابقه، نشان از معتبر بودن آن است؟

اعتبار بروکر ویندزور، رگوله ویندزور، رگوله بروکر ویندزور

در مقاله امروز خانه فارکس من، اعتبار بروکر ویندزور را بصورت کامل بررسی خواهیم کرد. برای آشنایی کامل با انواع رگوله ویندزور، تا پایان مقاله همراه باشید.

 

icon ifxhome 64 اعتبار بروکر ویندزور بررسی رگوله ویندزور – ویندزور بروکرز چند رگولاتوری دارد؟

 

وضعیت رگوله بروکر ویندزور، با هر کارگزاری دیگری در جهان متفاوت است. ویندزور تا به حال موفق به دریافت 10 رگوله مختلف، از سراسر جهان شده که آن را، از هر بروکر دیگری متمایز می کند! در واقع این کارگزاری با دریافت این تعداد مجوز و داشتن بیش از 35 سال سابقه، هیچ جای شکی درباره اعتبار خود نگذاشته است.

 

معرفی رگوله های بروکر ویندزور

 

با داشتن 10 مجوز بین المللی [معتبر و آفشور]، اعتبار بروکر ویندزور را میتوان در سطح بالایی ارزیابی کرد. در ادامه، لیست انواع رگوله ویندزور بروکرز را معرفی خواهیم کرد.

©️نام بروکر ویندزور بروکرز/WINDSOR BROKERS
🔗ورود به سایت اصلی
سایت رسمی بروکر ویندزور
CySEC کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس
MiFID تعهدنامه مقررات مالی اتحادیه اروپا
ACPR سازمان نظارت و حل اختلاف فرانسه
JSC کمیسیون اوراق بهادار اردن
FCA مجوز نظارت بر رفتار مالی انگلستان
FSA سازمان خدمات مالی سیشل
BZFSC کمیسیون خدمات مالی بلیز
Bafin مجوز وزارت دارایی آلمان
CMA سازمان بازار سرمایه کنیا
BVIFSC خدمات مالی ویرجین آیلند بریتانیا
☎️مشاوره و راهنما
پشتیبانی تلگرام

مهم ترین و معروف ترین رگوله ویندزور، از سوی نهاد نظارتی “CySEC” [«کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس»] اعطا شده است. این مجوز، یکی از مهم ترین و معتبرترین رگوله های مناطق آفشور در بازارهای مالی است.

شعبه قبرس ویندزور بروکرز که در سال 2004 تاسیس شد [ارائه سرویس به ایرانیان خارج از کشور]، این مجوز با ارزش را دریافت کرد.

طبق این مجوز، ویندزور بروکرز تعهد لازم برای حفاظت از حساب های مشتریانش را داده است. در صورت بروز هر گونه مشکل در روند کار و از دست رفتن سرمایه مشتریان، نهاد “CYSEC” با 3% بیمه  از سرمایه مشتریان [تا سقف 20,000€/$] را پشتیبانی کرده است.

البته این مجوز مخصوص کشور های اتحادیه اروپا است و تریدرهای دییگر نقاط جهان، از جمله ایرانیان را شامل نمی شود!

ثبت نام در سایت ویندزور بروکرز

 

وضعیت اعتبار بروکر ویندزور در اتحادیه اروپا

 

ویندزور در گذشته فعالیت بسیار زیادی در اروپا داشت و معتبرترین مجوزهای این منطقه، یعنی “FCA” و “BAFFIN” را دریافت کرده بود. البته رگوله بروکر ویندزور به همین موارد ختم نمی شد و این کارگزاری، مجوز های “ACPR” و “MiFID” را هم دریافت کرده است.

در حال حاضر، اعتبار رگوله ویندزور در اتحادیه اروپا [FCA و Baffin] به پایان رسیده است. این کارگزاری تمرکزش را، به سایر بازارهای مالی منتقل کرده است.

 

وضعیت اعتبار بروکر ویندزور و رگوله های آن برای ایرانیان

 

بروکر ویندزور به خاطر محدودیت های بین المللی، از طریق شعبه های آفشور خود به ایرانیان خدمات مالی ارائه کرده است. به همین دلیل معمولا رگوله هایی که برای ارائه خدمت به ایرانیان به کار می روند، اعتبار بالایی ندارند.

ویندزور برای ارائه خدمات مالی به تریدرهای ایرانی از دو رگوله «سیشل» – (FSA) و «بلیز» – (BZFSC) استفاده می کند.  البته برخی قوانین شعبه آفشور این بروکر، با دیگر شعبه های آن متفاوت است [برای مثال حداکثر میزان اهرم برای ایرانیان 1:1000 است، اما دیگر شعبه های ویندزور اهرم کمتری دارند].

 

آیا شعبه آفشور ویندزور بروکرز قابل اعتماد است؟

 

زمانی که صحبت از رگوله آفشور می شود، بسیاری از افراد به اعتبار بروکر ویندزور شک می کنند. شعبه آفشور کارگزاری ویندزور هم، تحت نظارت شرکت اصلی کار کرده و سیاست های مشابهی را، پیاده می کند. مطمئنا بروکری با اسم و رسم ویندزور، کیفیت کار و خدماتش را در هر شرایطی حفظ کرده و اعتبار خود را، زیر سوال نمی برد.

تا امروز هیچ مشکلی در خدمات ویندزور بروکرز برای ایرانیان، پیش نیامده و شکایت رسمی از این بروکر اعلام نشده است. دریافت رگوله در بروکر آفشور برای ارائه سرویس به ایرانیان، موضوعی رایج بوده و مختص ویندزور نیست.

 

icon ifxhome 61 اعتبار بروکر ویندزور اعتبار بروکر ویندزور از نگاه خانه فارکس من

 

تعهد بروکر ویندزور به فعالیت درست و دقیق، منجر به افزایش اعتبار این کارگزاری شده است. البته سابقه بسیار طولانی و تعدد رگوله ویندزور، به اندازه کافی برای این بروکر اعتبار به همراه آورده است. در واقع اعتبار بروکر ویندزور آنقدر بالاست که هیچ جای شک و شبهه ای باقی نمی گذارد.

این شرکت از طریق رعایت دستور العمل های نظارتی و داشتن امنیت بالا، امکان معاملات شفاف و باثبات را فراهم می کند. در برخی از موارد، معامله گران ایرانی نسبت به شرایط این کارگزاری شکایت هایی را مطرح کرده اند.

مواردی مانند عدم پرداخت بونوس 30 دلاری ویندزور، بسته شدن حساب، احراز هویت بسیار سختگیرانه، تاخیر زیاد در واریز و برداشت و … در سایت های مختلف قابل مشاهده است.

ثبت نام در سایت ویندزور بروکرز

سوالات متداول

🔹ویندزور بروکرز با داشتن بیش از 35 سال سابقه [از 1988] و ده ها رگوله، یکی از بروکرهای معتبر فارکس به حساب می آید.

🔹رگوله “Cysec” ویندزور را، می توان بهترین مجوز دریافتی این کارگزاری به حساب آورد.

نظرات (2)

  • یکی از نواقص بروکر ویندزور واریز و برداشت ریالی نداشتن هست

    • سلام، بله متاسفانه علاوه بر تاخیر بسیار طولانی در واریز/برداشت، عدم پشتیبانی مستقیم ریالی یا تاپ چنج هم بسیار اذیت کننده است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💰 بررسی کپی ترید در صرافی های رمز ارز - بهترین صرافی های کپی تریدینگ کدام اند؟ 💯
🔥 استراتژی واگرایی مکدی MACD Divergence چیست؟ - (Ifx-St041) 💯
💯 آموزش بهترین استراتژی ۱۵ دقیقه ای باینری آپشن - (Ifx-St041) 🔥
🤖 ربات طلا فارکس - سود بیشتر از معاملات طلا با ربات های تریدر 💯
📊 بررسی استراتژی فاندامنتال فارکس - تحلیل بنیادی/خبری در معاملات فارکس 💰