icon ifxhome 70 پشتیبانی آمارکتس ارتباط با پشتیبانی آمارکتس – پاسخگویی شبانه روزی پشتیبانی Amarkets

 

پشتیبانی بروکرها فارکس، بسیار حائز اهمیت است. بخصوص برای ما ایرانیان [که نمی توانیم بر روی اعتبار رگولاتوری کارگزاری ها چندان حساب کنیم]، موضوع پشتیبانی بیش از هر چیز حائز اهمیت خواهد بود. یکی از نکات مثبت درباره بروکر آمارکتس، پشتیبانی بسیار قوی فارسی زبان است.

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

برای کسانی که بروکر Amarkets را مناسب می بینند، قطعاً مسئله ساپورت نیز حائز اهمیت است. با توجه به حساسیت معاملات در بازارهای مالی و سرمایه گذاری مشتریان، ارتباط سریع و شفاف با بخش پشتیبانی بروکر آمارکتس، به نقط قوت این کارگزاری تبدیل شده است.

پشتیبانی آمارکتس، پشتیبانی بروکر آمارکتس، پشتیبانی amarkets

در مقاله امروز خانه فارکس من، به بررسی پشتیبانی آمارکتس خواهیم پرداخت. راه های تماس و ارتباط با بخش امور مشتریان این کارگزاری را، بصورت کلی معرفی خواهیم کرد.

 

icon ifxhome 28 پشتیبانی آمارکتس آشنایی با راه های پشتیبانی آمارکتس

 

بروکر آمارکتس یکی از بهترین گزینه های معامله، برای ما ایرانیان است. دسترسی به بازار فارکس در این بروکر، از طریق پلتفرم های تحت وب اختصاصی، MT4 و MT5 برای مشتریان میسر شده است. پشتیبانی amarkets یکی از دغدغه های پر شمار کاربران این کارگزاری برای امنیت خاطر بیشتر است.

با توجه به تجربه تیم خانه فارکس من در ارتباط با پشتیبانی آمارکتس، بخش ساپورت این کارگزاری از نمره قابل قبولی برخوردار می باشد. در ادامه، تمام راه های ارتباطی با آمارکتس را معرفی خواهیم کرد. در حال حاضر ارتباط با پشتیبانی آمارکتس:

 • تماس با دفاتر؛
 • ارسال ایمیل؛
 • چت زنده در کابین؛
 • پشتیبانی تلگرام؛
 • راهنمای سایت؛
 • و شبکه های اجتماعی میسر شده است.

 

شماره تماس دفاتر آمارکتس

 

یکی از راه های ارتباطی اصلی با پشتیبانی بروکر آمارکتس، تماس تلفنی با دفاتر این شرکت است. دفتر مرکزی این کارگزاری در جزایر کوک قرار گرفته و بجز آن، در 13 کشور دیگر نیز، دفتر نمایندگی فعال دارد! در جدول زیر، نام و شماره تمامی دفاتر، ذکر گردیده است.

©️نام بروکر آمارکتس/Amarkets
🔗آدرس سایت اصلی
سایت اصلی بروکر آمارکتس
دفتر اصلی جزایر کوک +64 98 844 019
دفتر نمایندگی اندونزی +62 213 040 6197
دفتر نمایندگی ترکیه +90 (216) 900 21 00
دفتر نمایندگی قزاقستان +38 (044) 290 16 29
دفتر نمایندگی گرجستان +38 (044) 290 16 29
دفتر نمایندگی روسیه +7 800 777 50 39
دفتر نمایندگی اوکراین +380 800 80 13 46
دفتر نمایندگی قبرس +357 22 222 022
دفتر نمایندگی انگلستان +44 330 777 22 22
دفتر نمایندگی نیجریه +234 122 789 65
دفتر نمایندگی آفریقای جنوبی +272 120 405 20
دفتر نمایندگی پاناما +507 836 7088
👥پشتیبانی فارسی پشتیبانی تلگرام

ساعت کاری این بروکر برای تماس و دریافت پشتیبانی تلفنی، روزهای دوشنبه تا پنجشنبه به صورت 24ساعته و روز جمعه از ساعت 04:30 تا 02:30 خواهد بود. همچنین شنبه و یکشنبه نیز از ساعت 07:30 تا ساعت 02:30، پاسخگویی تلفنی خواهند داشت [تمامی ساعات ذکر شده، به وقت تهران هستند].

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

 

ایمیل پشتیبانی آمارکتس چیست؟

 

اگر نیاز به ارسال پیام از طریق ایمیل دارید، می توانید به صورت 24 ساعته بدون محدودیت، پیام خود را به نشانی اینترنتی «support@amarkets.com» ارسال کنید.

 

تماس با آمارکتس در تلگرام

 

یکی دیگر از روش های دسترسی به پشتیبانی آمارکتس، استفاده از ربات تلگرام به نشانی اینترنتی @amarkets_supportbot است که زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند.

 

icon ifxhome 29 پشتیبانی آمارکتس کانال های ارتباطی بروکر آمارکتس با مشتریان

 

بجز روش های پشتیبانی، بروکر آمارکتس راه های زیادی نیز برای برقراری ارتباط مستقیم و نزدیک با کاربران خود ایجاد نموده است. ارتباط در شبکه های اجتماعی در هر حال نوعی ارتباط موثر، صمیمی و نزدیک است که امکان ایجاد اعتماد بیشتر را فراهم می کند.

این کانال های ارتباطی در بخش پشتیبانی amarkets، در ادامه معرفی شده است.

 

کانال یوتیوب آمارکتس

 

بخش تولید محتوا در بروکر آمارکتس، به شکلی قوی و حرفه ای به ساخت ویدیوهای مفید می پردازد. این ویدیو ها شامل اطلاعات، اخبار، معرفی جشنواره ها، مصاحبه با معامله گران موفق، آموزش فارکس و … است. تمامی این اطلاعات را می توانید در کانال یوتیوب این کارگزاری و کانال یوتیوب فارسی آن در اختیار داشته باشید.

کانال یوتیوب فارسی این بروکر @amarketspersian و کانال اصلی آن به زبان انگلیسی @amarketsglobal است.

 

صفحه اینستاگرام آمارکتس

 

در صفحه اینستاگرام این بروکر، می توانید از اخبار و اطلاعات روز و همینطور جشنواره های ویژه با خبر شده و با پشتیبانی آن از طریق کامنت و دایرکت، دسترسی داشته باشید. آیدی صفحه اینستاگرام فارسی این بروکر @amarkets_per و آیدی صفحه اصلی آن @amarkets است.

 

لینکدین آمارکتس

 

فرصت های ارتباطی لینکدین، به خودی خود فرصت های ویژه ای هستند؛ چرا که افراد حرفه ای تر در جهان، از طریق این پلتفرم به یکدیگر متصل می شوند. نشانی لینکدین پشتیبانی آمارکتس، به صورت financial-broker قابل دسترسی است.

 

فیس بوک آمارکتس

 

صفحه فیس بوک بروکر آمارکتس نیز، کاربردی مشابه صفحه اینستاگرام آن دارد. برای دسترسی به صفحه جهانی این بروکر در فیس بوک، می توانید با نشانی “AmarketsFrim” و برای دسترسی به صفحه فارسی آن، با نشانی “Amarkets-Persian” در این پلتفرم جستجو کنید.

 

کانال تلگرام فارسی آمارکتس

 

یکی دیگر از کانال های ارتباطی با پشتیبانی بروکر آمارکتس، عضویت در کانال تلگرام فارسی آن به نشانی @amarketspersian است.

 

کانال آپارات آمارکتس

 

از معدود بروکرهایی که در پلتفرمی ایرانی مانند آپارات نیز کانال داشته و محتوای مخصوص کاربران ایرانی تولید می کند، آمارکتس است. کانال آپارات این کارگزاری به زبان فارسی، “AMarkets_Persian” است که تمامی ویدیوهای اختصاصی فارسی نیز در آن بارگزاری می شوند.

اگر به کانال یوتیوب این بروکر دسترسی نداشتید، می توانید ویدیوهای آن را از این طریق دنبال کنید.

 

icon ifxhome 37 پشتیبانی آمارکتس پشتیبانی آمارکتس خوب یا بد؟ – جمع بندی و نظر کارشناس

 

پشتیبانی کارگزاری آمارکتس آنچنان جامع و مطلوب است که می توان،د یکی از گزینه های مناسب برای معامله گری ایرانیان به شمار بیاید. تولید محتوای مخصوص ایرانیان در کانال های پشتیبانی آمارکتس، نشان از اهمیت کاربران ایرانی برای این بروکر دارد.

آمارکتس 15 سال است که بدون ثبت شکایت خاصی در حال ارائه خدمات به کاربران بوده و این مسئله، امنیت این برورکر را تضمین می کند. بنابراین کسانی که در جستجوی یک بروکر با پشتیبانی معتبر هستند، می تواند گزینه مناسبی به شمار بیاید.

همانطور که پیش تر اعلام شد و بر اساس تجربه تیم فنی خانه فارکس من، پشتیبانی آمارکتس از نظر پاسخ دهی، سرعت، شفافیت و نتیجه گیری، در سطح بسیار قابل قبولی قرار گرفته است.

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

سوالات متداول

🔹بله؛ یکی از زبان های ارتباطی با بخش پشتیبانی بروکر آمارکتس، “فارسی” است.

🔹ارتباط با بخش پشتیبانی amarkets:

 • تماس تلفنی؛
 • ارسال ایمیل؛
 • شبکه های اجتماعی؛
 • بخش راهنمای سایت؛
 • پشتیبانی تلگرام؛
 • و چت آنلاین میسر شده است.
درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
معرفی بروکر یونیکورن (Unicorn) - کارگزاری یونیکورن فارکس چیست؟ 🔍
💯 معرفی استراتژی ارز دیجیتال ۱۵ دقیقه ای- تکنیک Smart تریدینگ - (IFX-ST135) ⚡️
💰 معرفی استراتژی اسکالپ وین ریت بالا در 15 دقیقه - تکنیک Bullseye با فرکانس بالا - (IFX-ST134) 🔥
💹 معرفی استراتژی اسکالپ با ایچیموکو در 15 دقیقه - (IFX-ST133) 📊
💯 معرفی استراتژی اسکالپ بولینگر باند 5 دقیقه ای فارکس - (IFX-ST132) ⭐️