icon ifxhome 60 کپی ترید در باینری آپشن کپی ترید در باینری آپشن – معرفی بهترین بروکرها برای کپی ترید باینری آپشن

 

یکی از فصل های مشترک بروکرهای باینری آپشن و فارکس، انجام معاملات کپی ترید است. کپی ترید در باینری آپشن همانطور که از نام آن می‌توان حدس زد، یک روش معاملاتی بر اساس دنبال کردن تریدرها در باینری آپشن است.

کپی ترید باینری آپشن فرصت معاملات افراد مبتدی، بدون داشتن هیچگونه تجربه (دانش) را در این بازار فراهم کرده است. معاملات کپی تریدینگ در باینری ها، قابلیت‌های متنوعی را در اختیار معامله‌گران در بازار قرار می‌ دهد. بر همین اساس انتخاب بهترین بروکر برای انجام کپی ترید، یکی از موضوعات مهم و قابل توجه است.

در مقاله امروز خانه فارکس من، به بررسی معاملات کپی ترید در بروکرهای باینری آپشن (دودویی) می پردازیم.

کپی ترید در باینری آپشن، کپی تریدینگ در باینری آپشن، کپی ترید باینری آپشن

 

icon ifxhome 62 کپی ترید در باینری آپشن مزایا و معایب کپی ترید باینری آپشن

 

در خصوص کپی ترید در باینری آپشن، باید گفت که این کار روشی به منظور کاهش ریسک و بهبود معاملات است. به همین دلیل معمولا به تریدرهای مبتدی در بازار [که در حال یادگیری ترید کردن در باینری آپشن هستند]، پیشنهاد می‌شود.

معامله گران حرفه‌ ای در بازار نیز، از این ویژگی به منظور مدیریت ریسک معاملات خود استفاده می‌کنند. این قابلیت در معاملات باینری آپشن، دارای مزایا و معایبی بوده که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

مزایا

 • امکان تقلید از معامله‌ گران حرفه‌ ای در باینری آپشن
 • امکان شروع کپی تریدینگ از حداقل 1$
 • امکان مدیریت ریسک سود
 • امکان کسب سود در زمان یادگیری
 • بدون نیاز به تحلیل تکنیکال پیشرفته
 • صرفه‌ جویی در زمان
 • امکان کسب درآمد و سود به عنوان تریدر و کپی تریدر

معایب

 • امکان از دست رفتن سرمایه
 • عدم داشتن کنترل بر روی معاملات
 • احتمال کلاهبرداری
 • عدم تضمین کسب سود

 

icon ifxhome 59 کپی ترید در باینری آپشن بررسی انواع کپی ترید در باینری آپشن

 

برای کپی ترید در باینری آپشن چند روش متداول وجود داشته، که آنها را معرفی خواهیم کرد.

 

روش In/Out

 

در این روش باید تشخیص داد که آیا ارزش دارایی در زمان انقضاء، در دو قیمت اعمال قرار دارد یا خیر. در صورت پیش‌ بینی درست می‌توان سود کسب کرده و در غیر این صورت، سرمایه از دست خواهد رفت.

 

روش High/Low

 

در این روش از کپی ترید در باینری آپشن، تریدر باید تشخیص دهد که آیا ارزش یک دارای در زمان انقضاء، بیشتر/کمتر از قیمت اعمال است.

 

روش Touch/No Touch

 

تریدر در این روش باید تشخیص دهد که ارزش یک دارایی در هر نقطه‌ ای، پیش از زمان انقضاء به یک قیمت معین خواهد رسید یا به آن قیمت نمی‌ رسد!

 

icon ifxhome 66 کپی ترید در باینری آپشن کپی ترید در باینری آپشن به چه صورت انجام می شود؟! – راهنمای گام به گام

 

برای کپی تریدینگ باینری آپشن، ابتدا باید در بروکر (کارگزاری) ثبت نام کرده و پس از احراز هویت، واریز اولیه را انجام داد. در نهایت باید گزینه معاملات اجتماعی “Social Trading” را انتخاب کرده، و کپی تریدینگ را آغاز کرد.

 

گام 1#: انتخاب بروکر باینری با قابلیت کپی ترید

 

در میان انواع کارگزاری های باینری آپشن معتبر، بروکرهای کمی معاملات کپی ترید را ارائه داده اند. بهترین بروکرهای باینری برای کپی ترید را، در قسمت بعدی معرفی خواهیم کرد. پس قدم اول، انتخاب یک پلتفرم معتبر کپی تریدینگ است است.

 

گام 2#: بررسی پروفایل معامله‌ گران

 

در این مرحله معامله‌ گران برتر را انتخاب کرده و برای مشاهده اطلاعات و جزئیات بیشتر، بر روی هر کدام کلیک کنید. در این شرایط می‌ توانید به صورت خلاصه، اطلاعات مختصری در مورد پیشینه معاملاتی آن‌ ها را مشاهده کنید.

 

گام 3#: تنظیمات کپی ترید

 

در صفحه به نمایش درآمده، می‌ توان اطلاعات کاملی از معاملات باینری آپشن هر معامله‌ گر را مشاهده کرد [عملکرد آن‌ها را در هر بازه زمانی مورد بررسی قرار داد]. بعد از انتخاب بهترین معامله گر، گزینه «دنبال کردن» را جهت مشاهده فعالیت بیشتر تریدر، کلیک کنید.

در صورت رسیدن به اطمینان کامل از عملکرد تریدر، گزینه «کپی» را انتخاب کنید.

سپس وارد تنظیمات کپی ترید در باینری آپشن شده و در این بخش، مقدار مورد نظر خود برای کپی از مدیر حرفه ای حساب با درصد تعیین کنید. همچنین در این قسمت به منظور پیشگیری از ضرر بیشتر، مقدار توقف معامله را نیز تعیین کنید.

به عنوان مثال در صورتی که معامله‌ گر انتخاب شده یک معامله با حجم 100$ را باز کند، تریدر می‌ تواند بر اساس درصد وارد کرده از حجم این معامله بهره‌ مند شود.

 

icon ifxhome 53 کپی ترید در باینری آپشن معرفی بهترین بروکرها برای کپی ترید باینری آپشن

 

تعداد بروکرهای باینری آپشن با قابلیت کپی ترید، در سطح بین‌ المللی زیاد است. اما تنها تعداد محدودی از آن‌ ها، به کاربران ایرانی خدمات ارائه می‌ کنند! در ادامه، بهترین بروکر باینری کپی ترید (Copy Trade) را معرفی خواهیم کرد.

کپی معاملات در پاکت آپشن،کپی ترید در پاکت آپشن،حساب کپی ترید پاکت آپشن

آموزش کپی ترید در پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن، یکی از بهترین [قدیمی ترین] کارگزاری ها باینری در ایران است. معاملات کپی ترید در این بروکر، با حداقل واریز 5$ قابل اجرا است.

کپی تریدینگ در پاکت آپشن

حساب پم آلپاری، حساب های پم آلپاری، آموزش حساب پم آلپاری

آموزش کپی تریدینگ در آلپاری

قدیمی ترین بروکر فارکس فعال در ایران، آلپاری (Alpari) است. معاملات باینری آپشن در این بروکر، با نام “Fix-Contract” ارائه شده است. حداقل شروع معاملات کپی تریدینگ آلپاری، از 20$ است.

حساب پم آلپاری

 

icon ifxhome 73 کپی ترید در باینری آپشن کپی ترید در باینری آپشن آری یا خیر؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

 

یکی از بهترین روش‌ ها برای کسب سود و درآمد دلاری در بازارهای مالی، کپی ترید در باینری آپشن است. بسیاری از معامله گران مبتدی [و حتی حرفه ای]، از این قابلیت منحصر به فرد استفاده می کنند.

در این روش که به دانش معاملاتی بالایی نیاز ندارد، کاربران معاملات تریدرهای حرفه‌ ای که به کسب سود منجر شده را با تعیین سهم، کپی می کنند. با این روش، ریسک ضرر در معاملات برای افراد مبتدی نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

البته پیدا کردن مدیر حرفه ای حساب (تریدر) مناسب، پروسه ای بسیار مهم است. در صورت اطمینان اشتباه به افراد، ریسک از دست دادن سرمایه نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در صورت نیاز به راهنمایی یا مشاوره رایگان، از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناسان در ارتباط باشید.

 

سوالات متداول

🔹با توجه به محدودیت ارائه سرویس به ایرانیان، بهترین بروکرهای باینری آپشن برای کپی ترید، پاکت آپشن و آلپاری هستند.

🔹کپی تریدینگ زیر مجموعه سوشال تریدینگ بوده و در آن، معاملات بصورت کامل در حساب های دیگر نیز اجرا می شود. در حالی که در سوشال تریدینگ، می‌ توان همه یا بخشی از معامله را متناسب با بودجه کپی کرد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💹 معرفی استراتژی اسکالپ با RSI در باینری آپشن - (Ifx-St043) 🚀
⭐️ بررسی مزایا و معایب کپی تریدینگ - بررسی نکات مثبت و منفی در کپی ترید ⚠️
💰 بررسی کپی ترید در صرافی های رمز ارز - بهترین صرافی های کپی تریدینگ کدام اند؟ 💯
🔥 استراتژی واگرایی مکدی MACD Divergence چیست؟ - (Ifx-St042) 💯
💯 آموزش بهترین استراتژی ۱۵ دقیقه ای باینری آپشن - (Ifx-St041) 🔥