icon ifxhome 67 ربات ارز دیجیتال ربات ارز دیجیتال تلگرام (Crypto Bot) – معرفی بهترین ربات تلگرام ارز دیجیتال

 

گسترش نیاز به ارزهای دیجیتال و استفاده از آن [انتقال و نگهداری آسان سرمایه]، محبوبیتشان را طی سال های اخیر افزایش داده است. هر روز پروژه های جدید ارز دیجیتال و ان اف تی (NFT)، در کنار فرصت های فوق العاده ای برای سرمایه گذاری معرفی می شود.

یکی از راه های کسب درآمد در بازار کریپتو (Crypto)، ربات ارز دیجیتال است. نرم افزارهای اتو تریدینگ در بازار رمز ارز، بصورت خودکار بهترین نقاط ورود/خروج از معاملات را شناسایی می کنند. حتی افرادی که دانش زیادی در این بازار ندارند، با کمک ربات های تریدر ارز دیجیتال کسب درآمد می کنند.

علاقه زیاد مردم به ترید ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری روی پروژه های جدید، منجر به گسترش این ابزارهای اتو تریدینگ شده است. ربات های رمز ارز حتی در نرم افزارهایی مانند تلگرام نیز، محبوبیت زیادی دارند.

ربات ارز دیجیتال تلگرام، ربات تلگرام ارز دیجیتال، ربات کریپتو تلگرام

ربات ارز دیجیتال رایگان تلگرام و انواع پولی آن به بسیاری از فعالیت های معاملاتی، شناخت پروژه های جدید ارز دیجیتال و موارد این چنین کمک می کنند. در مقاله امروز خانه فارکس من به معرفی انواع ربات ارز دیجیتال تلگرام، خواهیم پرداخت. همچنین 5 ربات تلگرام رمز ارز رایگان و شرایط آن را، بررسی خواهیم کرد.

 

icon ifxhome 18 ربات ارز دیجیتال ربات ارز دیجیتال تلگرام چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 

ربات تحلیلگر ارز دیجیتال تلگرام و انواع دیگر آن، نرم افزار هایی فعال بر بستر «پیام رسان تلگرام» هستند. این اکسپرت ها به صورت خودکار، وظیفه معاملات در بازار کریپتو را بر عهده دارند. البته نوعی دیگری از ربات ارز دیجیتال تلگرام، تنها اطلاع رسانی در خصوص قیمت انجام می دهند [ربات قیمت ارز دیجیتال].

در سال های گذشته تریدرهای ارز دیجیتال، موفق به ساخت برنامه هایی برای خرید/فروش در این بازار و کسب سود از آن شده اند. با این حال، ربات های جدید تلگرامی قابلیت هایی فراتر از خرید و فروش رمز ارز را داشته که در ادامه به آن، اشاره خواهیم کرد.

امروزه ربات های تلگرامی، برای بیش از 90% معاملات ارزهای دیجیتال کاربرد دارند. در حال حاضر بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال معتبر نیز، وارد بازار ربات کریپتو تلگرام شده اند.

بسته به نوع عملکرد، انواع مختلفی از این نرم افزار های پرطرفدار وجود دارند. از ربات قیمت ارز دیجیتال تلگرام گرفته تا ربات های معرفی کننده پروژه های جدید، و حتی ربات های معامله گر، در تلگرام پیدا می شوند. 5 مورد از بهترین و معروف ترین ربات های ارز دیجیتال تلگرام:

 • کوین متیکس (Coinmatics)؛
 • کوین رول (Coinrule)؛
 • ایگیت ایردراپ (Agate)؛
 • اوپن کریپتو بات (OpenCryptoBot)؛
 • ترید سانتا بات (Tradesantabot).

 

شماره 1#: ربات کوین متیکس

 

ربات “CoinMatics”، نسخه رسمی این صرافی برای معاملات کپی ترید ارز دیجیتال است. با فعال کردن ربات ارز دیجیتال تلگرام این صرافی، به حساب معامله گران حرفه ای در “Binance” متصل خواهید شد. مزیت استفاده از این ربات، برای معامله گران تازه کار بیشتر است.

از مزایای استفاده از این ربات می توان به افزایش دانش معاملات در بازار کریپتو، صرفه جویی در زمان، کسب سود بدون تحلیل و … را نام برد. البته استفاده از «ربات کوین متیکس»، رایگان نبوده و باید اشتراک آن را خریداری کنید! ویژگی های اصلی ربات “Coinmatics”:

 • پشتیبانی از حساب های صرافی بایننس برای ورود به معاملات؛
 • امکان خودکار کردن سیگنال های معاملاتی؛
 • سادگی و شفافیت در عملکرد؛
 • مناسب برای تریدرهای مبتدی در بازار ارز دیجیتال.

 

شماره 2#: ربات کوین رول

 

دومین ربات ارز دیجیتال تلگرام با ارائه خدمات کپی تریدینگ، «کوین رول (Coin Rule)» نام دارد. این ربات برای تریدرهای مبتدی، یکی از بهترین انتخاب های ممکن است. چرا که با ارائه انواع استراتژی ها و تکنیک های معاملاتی، کار را برای هر معامله گری آسان کرده است.

این ربات هم مانند کوین متیکس رایگان نبوده و برای استفاده از آن، باید اشتراک تهیه نمایید! ویژگی های اصلی ربات کوین رول:

 • رابط کاربری بسیار ساده و امکان استفاده برای تریدرهای مبتدی؛
 • پشتیبانی از تحلیل های تکنیکال و ابزارهای معاملاتی متنوع؛
 • ارائه یک پلتفرم آزمایشی برای تست فضای معاملاتی.

 

شماره 3#: ربات ایگیت ایردراپ

 

«ربات ایردراپ ایگیت»، شاید محبوب ترین ربات ارز دیجیتال تلگرام باشد. عملکرد این ربات، درباره پروژه های ایر دراپ رایگان (NFT) و ارزهای دیجیتال است. ربات کریپتو ایگیت، امکان استفاده از پلتفرم های سوشال تریدینگ و آربیتراژ را برای ترید ارزهای دیجیتال فراهم کرده است.

متاسفانه این ربات هم رایگان نبوده و برای استفاده از آن، باید اشتراک تهیه کنید! البته در ابتدای شروع کار تا 7 روز به صورت رایگان، امکان استفاده را دارد. ویژگی های ربات ایگیت ایردراپ:

 • ارائه اطلاعات درباره ایر دراپ ها؛
 • امکان استفاده رایگان از ربات تا 7 روز؛
 • شهرت بسیار خوب و ارائه اطلاعات معتبر.

 

شماره 4#: ربات اوپن کریپتو بات

 

نوبت به معرفی بهترین ربات تحلیلگر ارز دیجیتال تلگرام، می رسد.

“OpenCryptoBot” یکی از عالی ترین منابع، برای کسب اطلاعات درباره دنیای ارزهای دیجیتال است. اطلاعات مفیدی درباره چارت قیمتی، وضعیت کندل ها، سطوح حمایت و مقاومت، عرضه اولیه، تغییرات قیمت، اخبار دنیای کریپتو و … در «ربات اوپن کریپتوبات» نمایش داده می شود.

خوشبختانه این ربات بر خلاف موارد قبلی، کاملا رایگان بوده و می توانید بدون هیچ محدودیتی، از آن استفاده کنید. ویژگی های اصلی اوپن کریپتو بات:

 • ارائه اطلاعات معتبر و ثابت شده؛
 • به روز بودن اطلاعات قیمتی و پوشش جدید ترین اخبار؛
 • رایگان بودن ربات و ارائه تمام اطلاعات بدون هیچ گونه محدودیت.

 

شماره 5#: ربات ترید سانتا بات (Tradesantabot)

 

این ربات برای مدیریت بهتر دارایی های در برابر نوسانات بازار کریپتو، ارائه شده است. ربات ترید «سانتا بات»، توانایی انجام معاملات به صورت خودکار را داشته و استراتژی های معاملاتی مختلفی را به کار می گیرد. این ربات، معاملات را با دقت بسیار بالایی انجام داده و کاملا امن است.

ربات ارز دیجیتال تلگرام، ربات تلگرام ارز دیجیتال، ربات کریپتو تلگرام

همچنین تیم پشتیبانی آن، به صورت 24 ساعته در تمام روزها پاسخگوی کاربران هستند. همه این نکات در کنار رایگان بودن سانتا بات، آن را به یکی از بهترین ربات های ارز دیجیتال تلگرام تبدیل می کنند. ویژگی های اصلی ربات ترید سانتا بات:

 • امکان استفاده از ربات برای تریدر های مبتدی؛
 • امکان تعیین استراتژی معاملاتی؛
 • ارائه شاخص های تکنیکال؛
 • و رایگان بودن استفاده از ربات است.

 

icon ifxhome 64 ربات ارز دیجیتال مزایا و معایب استفاده از ربات ارز دیجیتال تلگرام

 

استفاده از ربات تحلیلگر ارز دیجیتال تلگرام و دیگر انواع ربات ها، تاثیر بسیار مثبتی در روند معاملات تریدر می گذارند. اما این ربات ها، معایبی نیز به همراه دارد.

مزایا

 • خودکار کردن معاملات و کسب درآمد در هر ساعت از شبانه روز
 • تحلیل بهتر استراتژی معاملاتی و کمک به بهبود آن
 • اجرای بهتر و سریع تر معاملات
 • اطلاع کامل از فرصت های معاملاتی جدید و اتفاقات روز دنیای کریپتو

معایب

 • نامناسب بودن ربات های معاملاتی برای مبتدیان (به استثنا ربات های کپی تریدینگ)
 • محدودیت نظارت بر اتفاقات و احتمال بالای کلاهبرداری
 • کم بودن امنیت و دسترسی یک ربات ناشناس به اطلاعات کاربر

 

icon ifxhome 70 ربات ارز دیجیتال جمع بندی و نظر نویسنده درباره ربات ارز دیجیتال تلگرام

 

با گسترش معاملات ارزهای دیجیتال و رونق گرفتن این بازار، انواع ربات ارز دیجیتال تلگرام جهت تسهیل فرایند انجام معاملات و کسب سود، ارائه شده است.

اکثر ربات های مناسب ارز دیجییتال، غیر رایگان بوده و برای استفاده از خدمات آن ها، باید هزینه کنید. البته در این میان برخی ربات های رایگان مفید نیز پیدا شده، اما تعدادشان بسیار کم است! یادتان باشد که به هیچ وجه سراغ استفاده از ربات تحلیلگر ارز دیجیتال تلگرام ناشناس نروید.

چرا که احتمال کلاهبرداری، سو استفاده از اطلاعات شخصی، پخش اطلاعات غلط و … وجود دارد! برای دریافت راهنمایی بیشتر، از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناسان خانه فارکس من در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹بله، استفاده از ربات کریپتو تلگرام کاملا قانونی بوده و مشکلی ندارد.

🔹ربات های معروف و شناخته شده، اطلاعات مفید و درستی از بازار را در اختیار کاربران می گذارند. در مقابل ربات های ناشناس و بی اعتبار، منجر به سوء استفاده و کلاهبرداری خواهند شد.

🔹خیر؛ برای استفاده ربات رمز ارز تلگرام ایگیت، باید اشتراک تهیه نمایید. البته به مدت 7 روز به طور رایگان، می توان از آن استفاده کرد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💰 بررسی کپی ترید در صرافی های رمز ارز - بهترین صرافی های کپی تریدینگ کدام اند؟ 💯
🔥 استراتژی واگرایی مکدی MACD Divergence چیست؟ - (Ifx-St041) 💯
💯 آموزش بهترین استراتژی ۱۵ دقیقه ای باینری آپشن - (Ifx-St041) 🔥
🤖 ربات طلا فارکس - سود بیشتر از معاملات طلا با ربات های تریدر 💯
📊 بررسی استراتژی فاندامنتال فارکس - تحلیل بنیادی/خبری در معاملات فارکس 💰