icon ifxhome 27 نظرات بروکر ارانته بررسی نظرات بروکر ارانته – درباره ارانته (Errante) چه می دانید؟

 

اگر به دنبال راهی هستید که در کوتاه ترین زمان ممکن بروکر مناسب خود را انتخاب کنید، بهترین راه بررسی تجربه کاربران است. درباره بروکر ارانته (Errante)، نظرات زیادی توسط معامله گران و سرمایه گذاران، ثبت شده است.

ثبت نام در بروکر ارانته

با بررسی نظرات تریدرها، چشم انداز مناسبی شکل گرفته و با آگاهی بیشتری به سراغ بروکر خواهید رفت. اما کاربران ایرانی و خارجی چه نظری در مورد بروکر ارانته دارند؟! با توجه به مشکلات تحریم و ارائه سرویس رگوله ها در ایران، آیا نظرات بروکر ارانته ایرانیان مثبت است؟

نظرات بروکر ارانته، نظرات در مورد ارانته، درباره بروکر ارانته

در مقاله امروز خانه فارکس من، به بررسی نظرات بروکر ارانته خواهیم پرداخت. تجربه های مثبت و منفی معاملات درباره ارانته را، در این مقاله به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

icon ifxhome 40 نظرات بروکر ارانته نظرات بروکر ارانته – بررسی کامل تجربه کاربران

 

اولین نکته در مورد نظرات بروکر ارانته توسط معامله گران، ضد و نقیض بودن آنها است! حتی برای بدترین بروکرها هم تعدادی نظر مثبت و برای بهترین ها هم تعدادی نظر منفی، وجود دارد. پیشنهاد ما به شما، در نظر گرفتن نظرات منطقی و دور از احساسات است

در ادامه، به بررسی نظرات در مورد بروکر ارانته بدون جانب داری خواهیم پرداخت.

 

نظرات تریدرهای خارجی

 

با توجه به تحریم ها و محدودیت ها، معمولا سرویس به طور یکسان به ایرانیان و غیر ایرانی ها ارائه نمی شوند. اما به هر ترتیب، بررسی نظرات بروکر ارانته توسط کاربران خارجی، خالی از لطف نیست.

 

نظرات مثبت درباره ارانته

 

اولین تجربه مثبت از نظرات در مورد بروکر ارانته، از سوی کاربری اسپانیایی در 5 دسامبر 2023 ثبت شده است.

“یک کارگزاری بسیار خوب که رگوله شده است، پشتیبانی مناسبی دارد و فرایند برداشت آن به سرعت انجام می شود. ارانته با اسپرد منصفانه، هزینه معاملاتی منطقی و لایسنس کامل متاتریدر 4، 5 و Ctrader، برای معامله مناسب است.”

در ادامه کاربر دیگری از دانمارک در مورد این بروکر می گوید:

“علی رغم سابقه طولانی در ترید، من به تازگی معامله با ارانته را آغاز کرده ام. معاملات در این بروکر بدون مشکل و با اوردر های دقیق انجام می شوند و به نظر این بروکر خوب و قابل اعتماد است.”

 

نظرات منفی در مورد ارانته

 

همه کاربران خارجی تجربه مناسبی از ارانته ندارند و در آن سوی میدان، اولین نظر منفی از ارانته با تریدری از اسپانیا آغاز می شود! این تریدر می گوید:

“ارانته شرایط معاملاتی مناسبی دارد اما متاسفانه اسلیپیج در این بروکر بیش از حد رخ می دهد؛ حتی یک بار اسپرد 6 برابر شد و هنوز هم برای من عجیب است. البته برداشت ها در این بروکر به سرعت انجام می شوند.”

کاربر دیگری از نحوه برداشت در این بروکر گلایه دارد و گفته است:

“واریز پول در ارانته به سرعت انجام می شود اما برداشت ها اصلا مناسب نیستند. 3 هفته گذشته و من در تلاش هستم تا 100¢ برداشت کنم اما برداشت انجام نمی شود. پشتیبانی می گوید که حساب بانکی من به دلیل کلاهبرداری مسدود شده و در عین حال، اجازه افزودن کارت جدیدی را به کابین میسر نیست. من اصلا این بروکر را توصیه نمی کنم.”

 

نظرات بروکر ارانته از دیدگاه معامله گران ایرانی

 

ارانته کار خود را در سال 2018 آغاز کرد و از همان زمان، به کاربران ایرانی خدمات می دهد. ارانته در بین ایرانیان از محبوبیت مناسبی برخودار بوده اما نظرات منفی هم، بین تجربه های تریدرهای ایرانی دیده می شود.

 

تجربه مثبت ایرانیان

 

مثبت ترین نظرات در مورد بروکر ارانته از سوی ایرانیان به اعتبار مناسب، اسپرد منطقی و سرعت بالای معاملات اختصاص دارد. کاربر حامد در این خصوص می گوید:

“ارانته از لحاظ اسپرد و سرعت اجرای معاملات مناسب است. پشتیبانی به بهترین شکل پاسخگوی کاربران است اما فرایند واریز و برداشت، باید ساده تر شود.” علاوه بر این کاربر مهلا هم به اعتبار این بروکر اشاره کرده است:

“طبق تجربه ای که از بازار فارکس بدست آوردم، ارانته بروکری جوان اما قابل اعتماد است و خدمات مناسبی به ایرانیان ارائه می دهد. میزان اسپرد و کمیسیون ارانته به شدت رقابتی و در نهایت همه چیز قابل قبول است.”

ثبت نام در بروکر ارانته

 

تجربه منفی ایرانی ها درباره ارانته

 

نظرات بروکر ارانته ضد و نقیض هستند و برخی از کاربران ایرانی، از مشکلات این بروکر گلایه دارند. محمد در همین راستا نظر جالبی دارد:

“برای مدیران ارانته متاسفم که سقف پوزیشن “CTrader” را 1 لات تعریف کرده اند. «1 لات» معادل 400$ است و به هیچ وجه، قابل تغییر نیست. این بروکر، حتی به این موضوع اشاره هم نکرده تا وقت کاربران تلف نشود.

کاربر علی هم به موضوعی اشاره کرده که بسیار مهم است:

“متاسفانه ارانته طی یک ماه، دو شدو (Shadow) بسیار بد روی نماد طلا زد، حتی یک بار سرورها به طور کلی قطع شدند و پشتیبانی هم پاسخگو نبود. حتما مراقب باشید!”

 

icon ifxhome 64 نظرات بروکر ارانته مزایا و معایب بروکر ارانته

 

ارانته یکی از معدود بروکرهایی است که در کنار ارائه خدمات به کاربران ایرانی، مزایا و معایب قابل توجهی دارد.

مزایای ارانته

  • رگوله مناسب و معتبر
  • پشتیبانی کامل از زبان فارسی
  • امکان واریز و برداشت ریالی
  • ارائه انواع حساب های معاملاتی
  • امکان کپی ترید برای کاربران ایرانی

معایب ارانته

  • حداقل واریز 50 دلاری
  • عدم ارائه حساب سنت
  • قدمت پایین در بازار فارکس

 

icon ifxhome 70 نظرات بروکر ارانته نظرات بروکر ارانته خوب یا بد؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

 

همانطور که عنوان شد، برخی از کاربران از ارانته راضی و عده ای دیگر ناراضی هستند. تیم فنی ارانته بسیاری از مشکلات را رفع کرده و در نهایت این بروکر، نمره 4.1 از 5 را از بین 30 نظر در وب سایت معتبر “TrustPilot” کسب کرده است.

نظرات بروکر ارانته، نظرات در مورد ارانته، درباره بروکر ارانته

ارانته بروکری با شرایط معاملاتی مناسب بوده، اما بدلیل سابقه فعالیت کم، نتوانسته به خوبی در بازار فارکس ایران جای بازکند. یکی از کارگزاری های معتبر و قدیمی [منتخب و پیشنهادی خانه فارکس من]، بروکر لایت فایننس است.

شرایط معاملاتی شامل انواع اسپرد، کمیسیون، نرخ سواپ و … در لایت فارکس بسیار مناسب بوده و از اعتبار و رگوله طراز اول نیز برخوردار است. خدمات پشتیبانی در لایت فارکس، بسیار سریع و شفاف انجام می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، از طریق چت آنلاین یا پشتیبانی تلگرام، با کارشناسان خانه فارکس من در ارتباط باشید.

ثبت نام در بروکر ارانته

سوالات متداول

🔹بسیاری از تریدر های ایرانی از ارانته راضی بوده، و البته عده ای هم نسبت به این کارگزاری شکایت هایی را ثبت کرده اند.

🔹خیر. این بروکر رگوله “Cysec” و “FSA” را دریافت کرده، و اعتبار مناسبی دارد.

🔹یکی از کارگزاری های منتخب و پیشنهادی، بروکر لایت فایننس است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🔥 آموزش استراتژی اسکالپ با مووینگ اوریج و استوکاستیک - (Ifx-St108) ⭐️
💯 حداقل اسپرد نقره در فارکس چقدر است؟ - بهترین بروکر با کمترین اسپرد XAGUSD کدام است؟ 〽️
💰 نحوه استفاده از اندیکاتور نمایش سشن ها در متاتریدر 4 و 5 [MT4/MT5] 💹
🌟 آموزش استراتژی اسکالپ با RSI در تایم فریم 15 دقیقه - سیستم کلاسیک مولتی تایم فریم - (Ifx-St107) 💹
🔥 بررسی استراتژی با استوکاستیک در فارکس [اسکالپ/روزانه] - (Ifx-St106) 💹