icon ifxhome 08 صرافی مزدکس بررسی صرافی مزدکس – آیا مزدکس/Mazdax معتبر است؟!

یکی از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی جدید [از سال 1400] توسط آقای “محمد قاسمی” [مدیر عامل و بنیانگذار]، با نام «مزدکس/Mazdax» تاسیس و معرفی شده است. در این صرافی، معاملات بصورت 24 ساعته و در 7 روز هفته، انجام می شود.

سایت صرافی مزدکس 5,946 بازدید ماهانه را ثبت کرده است. بر پایه اطلاعات بدست آمده از سایت های معتبر، میزان بازدید کنندگان این صرافی هم اکنون (1403/3/26)، 59.85% نسبت به ماه گذشته کاهش پیدا کرده است.

ثبت نام در سایت مزدکس

صرافی مزدکس دارای سیستم پاداش دعوت بوده، و با هر دعوت 20-40% از کارمزد معاملات به افراد تعلق می گیرد. علاوه بر این، مزدکس دارای اپلیکیشن موبایلی با رابط کاربری آسان است. کارمزد معاملات در این صرافی، بر پایه معاملات متغییر است [تیکر 0.24% و میکر 0.12%].

صرافی مزدکس، بصورت خاص خدمات مربوط به خرید و فروش صندوق های بورسی را انجام می دهد. در این پلتفرم، 3 نوع دارایی با عنوان های “کارا”، “کهربا” و “اهرم” جهت خرید و فروش معرفی شده است. در این مقاله از خانه فارکس من، به بررسی صرافی مزدکس به صورت کامل می پردازیم.

صرافی مزدکس، بررسی صرافی مزدکس، سایت صرافی مزدکس

 

صرافی مزدکس چیست؟ – معرفی + مجوزها

صرافی مزدکس یک پلتفرم هوشمند [پیشرفته]، برای معاملات صندوق های سرمایه گذاری بورس بوده و توسط تیمی با تجربه در حوزه فناوری مالی، طراحی شده است. مزدکس، از سال 2021 فعالیت خود را آغاز کرده و با گذشت بیش از 3 سال، توانسته اعتماد برخی کاربران را جلب کند.

این صرافی دارای مجوز از، سازمان نظام صنفی رایانه‌ ای کشور، مرکز شرکت‌های دانش‌ بنیان، انجمن زنجیره بلاک (انجمن بلاکچین ایران) و انجمن فین تک ایران است. مزدکس هم چنین با ارگان های مختلف، [مانند بانک مرکزی، سازمان بورس و اوراق بهادار، مرکز مبادله ایران و …] همکاری می کند.

در این صرافی امکان سرمایه گذاری [در دلار، طلا، مسکن، شاخص بورس و کریپتو] نیز، میسر شده است. دفتر مرکزی صرافی مزدکس، در ولنجک تهران قرار داشته و بنیان گذار [مدیر عامل] این صرافی، آقای “محمد قاسمی” معرفی شده است.

همچنین ارزهای دیجیتال ایرانی، در مزدکس برای معاملات ارائه شده است.

صرافی مزدکس، بررسی صرافی مزدکس، سایت صرافی Mazdax
مجوز های صرافی مزدکس

 

icon ifxhome 59 صرافی مزدکس راهنمای گام به گام ثبت نام در صرافی مزدکس

ثبت نام در صرافی مزدکس، شامل چند مرحله ساده است که در ادامه به آن می پردازیم.

 

مرحله 1#: ورود به سایت صرافی مزدکس

ابتدا به سایت رسمی صرافی مزدکس رفته و در صفحه اصلی، گزینه «ثبت نام» را از منو انتخاب کنید.

صرافی مزدکس، بررسی صرافی مزدکس، سایت صرافی مزدکس
مراحل ثبت نام در صرافی مزدکس – ورود به سایت

ثبت نام در سایت مزدکس

 

مرحله 2#: وارد کردن ایمیل یا شماره همراه

در صفحه بعدی، امکان ثبت نام از طریق شماره تلفن همراه یا ایمیل میسر شده است. موارد اعلامی را وارد کرده و در صورت داشتن “کد معرف” آن را درج نمایید. در پایان، روی گزینه «دریافت کد» کلیک کنید.

صرافی مزدکس، بررسی صرافی مزدکس، سایت صرافی مزدکس
وارد کردن ایمیل/تلفن برای ثبت نام در مزدکس

 

مرحله 3#: تایید کد ثبت نام

در صفحه بعدی، کد تایید ارسال شده را [در مدت زمان 5 دقیقه] وارد کنید. سپس، گزینه «تایید» را انتخاب کنید.

صرافی مزدکس، بررسی صرافی مزدکس، سایت صرافی مزدکس
تایید کد افتتاح حساب در صرافی مزدکس

 

مرحله 4#: انتخاب رمز عبور

در مرحله بعدی از ثبت نام صرافی مزدکس، یک رمز عبور انتخاب نمایید. گذرواژه انتخابی باید دارای 8 کاراکتر، حرف کوچک، بزرگ، عدد و یک نماد باشد. در پایان، روی گزینه «ساخت حساب کاربری» کلیک کنید.

صرافی مزدکس، بررسی صرافی مزدکس، سایت صرافی مزدکس
تکمیل ثبت نام در صرافی مزدکس

 

مرحله 5#: ورود به پنل کاربری

مراحل ثبت نام در صرافی مزدکس، به پایان رسیده و بصورت خودکار، وارد کابین آن خواهید شد. در بخش بعدی، مراحل تایید حساب را می بایست تکمیل نمایید.

 

icon ifxhome 71 صرافی مزدکس راهنمای احراز هویت در پلتفرم مزدکس

فرآیند احراز هویت در صرافی مزدکس بسیار ساده و در دو سطح کاربری انجام می شود. پس از ثبت نام اولیه، شما در سطح یکم کاربری بوده و اجازه برداشت وجه، نخواهید داشت. احراز هویت در صرافی مزدکس، از طریق تایید حساب با «سامانه سجام»  قابل انجام است.

بعد از تأیید شماره موبایل، به سطح دوم کاربری ارتقا پیدا می کنید. برای این کار، در بخش “مدیریت حساب” وارد شده و شماره موبایل را [با ارسال کد تأیید شده از طریق پیامک]، تصدیق کنید. اطلاعات دیگری مانند شماره ملی نیز در این مرحله، درخواست خواهد شد.

پس از تکمیل فرآیند احراز هویت و تأیید شماره موبایل، امکان استفاده از سایر امکانات پلتفرم مزدکس [مانند خرید/فروش دارایی ها، استفاده از ابزارهای تحلیلی و غیره] در دسترس کاربران خواهد بود.

 

icon ifxhome 09 صرافی مزدکس نحوه واریز و برداشت در صرافی مزدکس

یکی از الزامات واریز/برداشت در مزدکس، تایید حساب کاربری است. بعد از تکمیل وریفای حساب، ساخت کیف پول و عملیات پرداخت در دسترس قرار خواهد گرفت. در این صرافی، 3 نوع کیف پول «اهرم»، «کارا» و «کهربا» قابل ساخت است.

 

واریز به صرافی مزدکس

برای این کار، ابتدا باید از بخش “واریز” در پنل کاربری آدرس کیف پول مربوط به رمزارز مورد نظر را کپی کنید. سپس از کیف پول شخصی خود، رمز ارز را به آن آدرس ارسال نمایید. برای واریز ریالی نیز، ابتدا کارت بانکی را تعریف و تایید کنید.

سپس از طریق درگاه “شاپرک”، حساب خود را بصورت ریالی شارژ کنید.

 

برداشت از صرافی مزدکس

ابتدا باید در بخش “برداشت” از پنل کاربری، نوع دارایی را مشخص کنید. سپس بر پایه کیف پول سرمایه گذاری، برداشت از حساب را انجام دهید. توجه داشته باشید که حداقل مقدار برداشت و کارمزد آن، بسته به دارایی متفاوت است!

برداشت ریالی در صرافی مزدکس، بر اساس ساعت شبکه پرداخت بانکی انجام می شود.

ثبت نام در سایت مزدکس

صرافی مزدکس، بررسی صرافی مزدکس، سایت صرافی مزدکس
نحوه واریز و برداشت در صرافی مزدکس

 

icon ifxhome 70 صرافی مزدکس آیا صرافی مزدکس مناسب است؟! جمع بندی و نظر نویسنده

صرافی مزدکس یک پلتفرم  امن برای معاملات صندوق های سرمایه گذاری بورس ایران است. در مزدکس، 3 نوع صندوق سرمایه گذاری (کاریزما، کهبربا و کارا) ارائه شده است. این صندوق ها نوعی سرمایه گذاری در انواع اوراق بورس، با درآمد سرمایه و ریسک حداقلی هستند.

ثبت نام و احراز هویت در سایت مزدکس بسیار ساده بوده و این صرافی دارای پشتیبانی به زبان فارسی است. همچنین در این صرافی، سبد سرمایه گذاری به کاربران با دارایی های دیجیتال نیز، ارائه می شود. ارزهای دیجیتال ایرانی موجود در این سایت، طرفداران زیادی ندارد!

صرافی مزدکس، خدمات خرید/فروش و نگهداری رمز ارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم، دوج و … را ارائه نکرده است. اگر به دنبال یک صرافی کریپتو ایرانی یا خارجی معتبر هستید، از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناسان در ارتباط باشید.

مزایا

  • اپلیکیشن موبایلی با رابط کاربری آسان و سرعت بالا
  • امنیت بالا با تأیید دو مرحله ای ورود
  • صندوق های سرمایه گذاری
  • کارمزدهای معاملاتی منصفانه
  • ارائه کیف پول امن برای نگهداری ارزهای ایرانی
  • پشتیبانی از دو زبان فارسی و انگلیسی

معایب

  • نداشتن بسیاری از ارزهای معتبر
  • عدم ارائه اپلیکیشن iOS
  • تعداد بسیار پایین مشتریان

سوالات متداول

🔹فرآیند ثبت نام در مزدکس بسیار ساده است. ابتدا باید به سایت رسمی مزدکس رفته و روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید. سپس اطلاعات درخواستی مانند ایمیل و رمز عبور را وارد کرده و پس از تأیید ایمیل، ثبت نام شما تکمیل می شود.

🔹صرافی مزدکس، یک پلتفرم معاملات صندوق های سرمایه گذاری بورسی و خرید/فروش ارزهای دیجیتال ایرانی است.

🔹مزدکس هیچ محدودیتی برای میزان سرمایه اولیه لازم برای شروع معامله در نظر نگرفته است. و حداقل خرید در این صرافی، زیر 100 هزار تومان است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
〽️ اندیکاتور ار اس ای چیست؟ - RSI یا شاخص قدرت نسبی یعنی چه؟ 💹
🚫 هک باینری آپشن چیست؟! - بررسی روش های هک کردن باینری آپشن ها⛔️
👑آشنایی با بهترین بروکر متاتریدر فارکس - لیست کامل بروکرهای داخلی و خارجی🌐
🥇کمترین اسپرد طلا در بروکرها - بروکر با اسپرد صفر برای طلا کدام است؟!🔑
⚡️معرفی صرافی رابین هود (Robinhood) - [دانلود/ثبت نام/احراز هویت]💎