icon ifxhome 26 مسابقه فیبوگروپ مسابقه فیبوگروپ [Triathlon] چیست؟ – شرایط رتبه بندی مسابقات فیبوگروپ

 

بروکرهای فارکس، برای جذب کاربران، کارهای مختلفی انجام میدهند؛ از کاهش اسپرد تا طرح کش بک و معرفی و دوستان و البته مسابقه!

ثبت نام در fibo group

بروکر فیبوگروپ، که سابقه بسیار درخشانی در ایران دارد و شاید قدیمی‌ترین بروکری باشد که [هنوز] به ایران خدمات میدهد، مسابقه‌ای تحت عنوان تریاتلون (Triathlon) برگزار میکند که سه مرحله دارد و بسیار هیجان انگیز است.

مسابقه فیبوگروپ، مسابقات فیبوگروپ، مسابقه فیبو گروپ

بر اساس میزان حجم معاملات، باقیمانده موجودی، درصد سود و … رتبه بندی مسابقات فیبوگروپ انجام می شود. در مقاله امروز خانه فارکس من، به معرفی مسابقه فیبوگروپ با عنوان “تری اتلون” خواهیم پرداخت. در پایان، قوانین و نتیجه گیری در خصوص این مسابقات را ارائه خواهیم کرد.

 

ویدیو بررسی مسابقات فیبوگروپ

 

در ویدیو زیر، جزییات مسابقات فیبوگروپ به صورت کامل بیان شده است.

 

icon ifxhome 20 مسابقه فیبوگروپ مسابقه تریاتلون فیبوگروپ چیست؟

 

تریاتلون (Triathlon) یک سه گانه واقعیست! سه حرف “Tri” به معنی «سه» و “athlon” لغتی نزدیک به لغت “Athlete” به معنی قهرمان در زبان انگلیسی است، که ترجمه آن میشود «قهرمان سه مرحله». این رقابت از سه مرحله تشکیل شده است، و حتی در تصاویر مربوط به این مسابقه از ورزش‌های سه گانه دو میدانی، شنا، و دوچرخه سواری استفاده شده است.

اما به اصل مسابقه فیبوگروپ بپردازیم … جایزه این مسابقه چیست؟

در مسابقات فیبوگروپ، برای نفرات برتر – اول تا سوم – به ترتیب جوایز 25، 15 و 10 هزار دلاری را در نظر گرفته است. روال این مسابقه به این صورت است … .

 

مراحل مسابقه تریاتلون در بروکر فیبوگروپ

 

مرحله اول مسابقه تریاتلون

 

ابتدا به یک حساب دمو متاتریدر 4 (MT4 NDD) نیاز است. مسابقه هر دوشنبه ساعت 00:00 به وقت EET یا 01:30 بامداد به وقت تهران آغاز میشود. در انتهای هفته (روز جمعه)، 10 نفر برتر که بیشترین سود را [در حساب دمو] کسب کرده باشند، و دراودان (Drawdown) آنها از 30% فراتر نرفته باشد، به عنوان برنده معرفی میشوند.

10 نفر برتر، به مرحله دوم مسابقه میرسند و یک حساب واقعی به آنها داده میشود.

 

مرحله دوم مسابقه تریاتلون

 

در مرحله دوم مسابقه فیبوگروپ، یک حساب واقعی MT4 NDD با:

 • سرمایه: 100$
 • لوریج: 1:100
 • و ارز حساب: دلار آمریکا

در اختیار این 10 نفر برتر قرار میگیرد. این 10 نفر مجدد 1 هفته فرصت دارند تا معامله کنند و مجموع لات معاملات آنها باید به نیم لات یعنی 0.5 لات برسد تا واجد شرایط گزینش برای مرحله بعد شوند و همینطور بتوانند به 100 دلار موجود در حساب بعلاوه‌ی سودهایی که کسب کرده‌اند، دسترسی آزاد داشته باشند.

در مرحله دوم فقط 1 نفر برنده است — کسی که بهترین نتیجه را در طول یک هفته کسب کند.  مرحله اول در تازیخ 13 نوامبر 2023 پایان می‌یابد.

ثبت نام در fibo group

 

مرحله سوم مسابقه تریاتلون

 

جایزه نفر برتر مرحله دوم مسابقه فیبوگروپ، یک حساب مدیر پم (PAMM) با موجودی 1000 دلار است. این حساب کاملا در اختیار بنده دور دوم قرار میگیرد. جزئیات حساب مدیر پم:

 • حداقل واریز: 50$
 • پاداش مدیر: 30%
 • جریمه برداشت پیش از موعد: صفر درصد
 • دوره سرمایه گذاری: 1 هفته

دور سوم این رقابت تا تاریخ 1 دسامبر 2023 (10 آذر 1402) ادامه خواهد داشت. در پایان هر هفته از رقابت، عملکرد حساب‌های مدیریتی پم ملاک قرار می‌گیرد و به حساب‌ها امتیازاتی داده میشود. ارزیابی و امتیازدهی تماما در چارچوب قوانین مسابقه هستند.

 

رتبه بندی مسابقات فیبوگروپ

 

در پایان رقابت، تمام حساب‌های پم محفوظ می‌مانند و مدیران حساب، میتوانند موجودی و سود کسب شده را برداشت کنند. در ته این داستان پرهیجان، قرعه کشی داریم! هر امتیازی که در طول رقابت کسب شده است، به یک شانس برای برنده شدن در قرعه کشی تبدیل میشود. روز 5 دسامبر، قرعه کشی انجام خواهد شد.

سه نفر برتر مسابقه فیبوگروپ، حساب‌های مدیریتی خود را دریافت و به هر حساب به ترتیب 25000، 15000 و 10000 دلار آمریکا، به عنوان جایزه تعلق می‌گیرد.

 

icon ifxhome 14 مسابقه فیبوگروپ نحوه شرکت در مسابقه بروکر فیبوگروپ

 

برای شرکت در مسابقه فیبوگروپ، تنها کافیست یک حساب دمو مخصوص به مسابقه افتتاح کنید.

 • وارد کابین شخصی خود شوید و به بخش “حساب‌های دمو” بروید.
 • گزینه «افتتاح حساب» را کلیک و در قسمت نوع حساب، “Triathlon” را انتخاب کنید.
مسابقه فیبو، مسابقات فیبو، رتبه بندی مسابقات فیبوگروپ
نحوه ساخت حساب دمو برای شرکت در مسابقه فیبوگروپ
 • سپس، یک اسم مستعار انتخاب کرده، تا در مسابقه فیبوگروپ با آن نام شناخته شوید. سپس «گزینه افتتاح حساب» را انتخاب کنید.
مسابقه فیبوگروپ، مسابقات فیبوگروپ، مسابقه فیبو گروپ
انتخاب نام مستعار در مسابقات فیبو

تمام! مشخصات حساب دمو برای اتصال به متاتریدر، برای شما ایمیل خواهد شد.

به این نکته توجه داشته باشید که در متاتریدر 4، ابتدا در پنجره نمادهای معاملاتی (Market Watch) راست کلیک کنید. سپس “Show all” را انتخاب کرده، تا تمام نمادها فعال شوند. نمادهایی را برای ترید انتخاب نمایید که پسوند “I.” جلوی اسم نماد است. چارت این نمادها را باز، و ترید کنید.

 

قوانین مسابقات فیبوگروپ چیست؟

 

بعد از افتتاح و ساخت حساب دمو، می توان به آسانی در مسابقه فیبوگروپ ثبت نام کرد. اما نمیتوان بارها و بارها در این مسابقات شرکت کرد!

بیشتر قوانین مربوط به این مسابقه را در لا به لای خطوط توضیح داده‌ایم، اما به طور کلی، دانستن موارد زیر، خالی از لطف نیست.

 • مسابقه فیبوگروپ از 9 ژانویه تا 1 دسامبر 2023 برگزار می‌شود.
 • برای شرکت در این رقابت، حتما باید در کابین شخصی خود تایید هویت را انجام دهید.
 • در مرحله نهایی مسابقه، یعنی مرحله سوم، سود هفتگی حساب پم بایستی حداقل 5% باشد تا امتیازات تعلق گرفته محاسبه و لحاظ شوند. همچنین، روند کلی کسب سود نیز باید مثبت باشد.
 • مدیر پم اگر بتواند سوددهی 5% را دو هفته تکرار کند، در هفته دوم، امتیاز دو برابر برای او لحاظ خواهد شد.

تمامی سؤالات در مورد شرایط برگزاری مسابقه را میتوان با تلفن یا در چت آنلاین یا از طریق قسمت «پیام های شخصی» کابین مشتری یا از طریق ارسال ایمیل به آدرس farsi@fibogroup.com با کارمندان بخش پشتیبانی از مشتریان در میان گذاشت.

همچنین، توصیه میکنیم حتما تمام قوانین این رقابت را در لینک:

“fg-persian.com/products/clients/competitions/triathlon/regulations”، مطالعه و سپس اقدام به شرکت در مسابقه فیبوگروپ نمایید.

ثبت نام در fibo group

 

icon ifxhome 42 مسابقه فیبوگروپ مسابقات فیبوگروپ – جمع بندی و نظر نویسنده

 

سه گانه تریاتلون یک مسابقه بسیار جالب در نوع خود است که کمتر در بروکرها، شاهد این نوع رقابت بوده‌ایم. مزیت بسیار بزرگ این رقابت این است که در هر مرحله به نفرات برتر جایزه تعلق گرفته و نیازی به طی کردن مسیرهای عجیب و غریب، برای رسیدن به پاداش نیست.

جایزه نهایی مسابقه فیبوگروپ نیز بسیار قابل توجه است، و میتواند انگیزه بسیار خوبی برای تریدرها باشد. سوای از دید مسابقه، به تریاتلون میتوان به چشم یک تمرین معامله گری نگاه کرد که در صورت خوب تمرین کردن، امکان کسب پاداش وجود دارد.

اگر مهارت لازم در ترید را دارید، اما سرمایه کافی در اختیار ندارید، این مسابقه یکی از راه‌های کسب درآمد است! در صورت نیاز به راهنمایی از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناسا خانه فارکس من، در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹یکی از جذاب ترین بخش های ارائه شده در بروکر فیبوگروپ، مسابقات این کارگزاری است. آخرین مسابقه فیبو، “Triathlon” با استقبال زیاد معامله گران همراه شد.

🔹با واریز 50$، می توان در مسابقه فیبوگروپ شرکت کرد.

🔹برای مشاهده ویدیو مسابقه فیبوگروپ یوتیوب، روی لینک کلیک کنید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
معرفی بروکر یونیکورن (Unicorn) - کارگزاری یونیکورن فارکس چیست؟ 🔍
💯 معرفی استراتژی ارز دیجیتال ۱۵ دقیقه ای- تکنیک Smart تریدینگ - (IFX-ST135) ⚡️
💰 معرفی استراتژی اسکالپ وین ریت بالا در 15 دقیقه - تکنیک Bullseye با فرکانس بالا - (IFX-ST134) 🔥
💹 معرفی استراتژی اسکالپ با ایچیموکو در 15 دقیقه - (IFX-ST133) 📊
💯 معرفی استراتژی اسکالپ بولینگر باند 5 دقیقه ای فارکس - (IFX-ST132) ⭐️