icon review 114 بروکر فیبوگروپ بروکر فیبوگروپ چیست؟ – معرفی fibo group فارسی

 

در مقاله امروز سعی داریم یکی از بروکرهای فارکس معتبر و قدیمی در بازارهای مالی را معرفی و بررسی کنیم. بروکر فیبو گروپ، در سال 1998 از هلدینگ بین المللی مالی فیبو گروپ “Financial Intermarket Brokerage Online Group” به اختصار “Fibo Group” در ویرجینا آیلند به ثبت رسید.

ثبت نام در fibo group

در بررسی فیبو گروپ دریافتیم که این بروکر در ایران، به عنوان یکی از قدیمی ترین کارگزاری های فارکس بین معامله گران شناخته می شود. کارگزاری فیبو سبد کاملی از دارایی ها، هم برای معامله گران و هم برای سرمایه گذاران در حساب پم فیبو گروپ را فراهم کرده است.

بررسی فیبو گروپ ،بررسی بروکر فیبوگروپ،برداشت از فیبوگروپ

دارایی هایی مثل جفت ارزهای بازار فارکس، معاملات CFD، فلزات گرانبها و ارزهای دیجیتال در این بروکر عرضه می شود. بروکر فارکس فیبو توانست در سال های فعالیتش، جوایز بسیاری را کسب کند. این جوایز شامل:

 • بهترین بروکر CFD در سال 2011؛
 • بهترین بروکر حساب پم در سال 2016 مسکو؛
 • بهترین بروکر حساب ECN در سال 2014 و … تنها بخشی از افتخارات فیبوگروپ (FiboGroup) می باشد.

حداقل واریز 1$، حداکثر لوریج تا 1000 و اسپرد شناور از 0 پیپ در انواع حسابهای فیبو گروپ به معامله گران ارائه می شود. پشتیبانی 24 ساعته در 5 روز هفته و معاملات در پلتفرم های متاتریدر 4 و متاتریدر 5 و CTrader انجام می شود.

 

icon chart 115 بروکر فیبوگروپ نگاه کلی به بروکر فیبو گروپ – فیبوگروپ (fibogroup)

 

در این قسمت سعی داریم تا مشخصات کامل بروکر فیبو گروپ را معرفی کرده و تمام موارد معاملاتی را در این کارگزاری، بصورت دقیق بررسی کنیم.

معرفی فیبوگروپ، نرم افزار فیبوگروپ، مشخصات بروکر فیبوگروپ

موارد اعلامی که بهتر است معامله گران بروکر فیبوگروپ فارسی، قبل از افتتاح حساب و شروع معاملات نسبت به آن آگاهی کامل داشته باشند.

 

ویدیو آموزش ثبت نام در فیبوگروپ

 

در ویدیو آماده شده در این بخش، مراحل ثبت نام در بروکر فیبوگروپ به زبان ساده قابل مشاهده است.

 

فرم ثبت نام فیبوگروپ، فرم افتتاح حساب فیبوگروپ، فرم ثبت نام fibogroup

فرم ثبت نام فیبوگروپ در خانه فارکس من

با توجه به مشکل ورود به فیبوگروپ در ایران، ثبت نام و دسترسی به سایت این کارگزاری بدون “VPN” امکان پذیر نیست. در مقاله زیر، نحوه ثبت نام در فیبوگروپ با استفاده از فرم آنلاین [بدون نیاز به لاگین] ارائه شده است.

فرم ثبت نام فیبوگروپ

جزییات بروکر فیبو

©️نام بروکر فیبوگروپ/FIBOGROUP
🔗لینک اصلی سایت سایت بروکر فیبوگروپ
📑رگوله CYSEC, FSC
📞شماره تلفن و آدرس ایمیل

☎️ 0044 845 095 0118
✉️ service@fibogroup.eu

🇮🇷سرویس به معامله گران ایرانی
🇮🇷پشتیبانی فارسی زبان
💱نمادهای معاملاتی FX, Metal, Crypto, Indice, Commodities, CFD
⚠️حداقل واریزی $1
💰روش های واریز و برداشت وجه ریالی، سوئیفت، اسکریل، نتلر، وب مانی، بیت پی، بلاک چین، رگولر پی، راپیدو، یاندکس، ارز دیجیتال
🚀حداکثر لوریج 1:1000
💸حداقل اسپرد از 0.0 پیپ
🎭کپی تریدنیگ
💻پلتفرم های معاملاتی متاترید 4 و متاتریدر 5، CTrader
متاتریدر 4 و 5، دانلود متاتریدر 4 و 5 فارکس
🤖امکان استفاده از ربات معاملاتی
🧕حساب اسلامی در حساب فیکس MT4
👨‍✈️حساب مدیریتی PAMM
کش بک خانه فارکس من
👥پشتیبانی فارسی زبان پشتیبانی تلگرام

 

auction chart slam stock hammer trade business ifxhome 02 بروکر فیبوگروپ بررسی اعتبار بروکر فیبوگروپ – آیا فیبوگروپ معتبر است؟

 

فیبو گروپ FiboGroup، در سال 1998 در جزایر ویرجینیا در انگلستان تاسیس گردید. رگوله فیبوگروپ توسط کمیسیون خدمات مالی بریتیش وریجین آیلند FSC با شماره “SIBA/L/13/1063” ثبت گردید.

در سایت بروکر فیبوگروپ به دفاتر این بروکر در آلماتی قزاقستان، لیماسول در قبرس، مونیخ در آلمان و شانگهای چین اشاره شده است. نکته مهم دریافت رگوله فیبوگروپ از “CYSEC”، برای معامله گران ساکن کشورهای اروپایی این بروکر می باشد.

آیا فیبوگروپ معتبر است، اعتبار فیبوگروپ، اعتبار بروکر فیبوگروپ
تصویر رگوله Cysec بروکر فیبو

با بیش از 24 سال سابقه حضور در بازارهای مالی، بروکر فارکس فیبوگروپ معامله گران زیادی هم در ایران دارد. نزدیک 24% از معامله گران این بروکر از ایران، 18% از قزاقستان، حدود 8% از افغانستان و سایر کشورها از خدمات بروکر در بازارهای مالی استفاده می کنند.

در کارگزاری فیبوگروپ برای واریز و نگهداری پول معامله گران از حساب های مجزا، در بانک های مختلف استفاده شده است. این موضوع، منجر به کاهش بروز تخلفات در کارگزاری ها می گردد. با توجه به جمع بندی اطلاعات ارائه شده، میتوان گفت که اعتبار فیبوگروپ در سطح بالایی در بازار مالی فارکس قرار دارد.

ثبت نام در fibo group

 

broker trader businessman advisor trading professions stockbrokers ifxhome 05 بروکر فیبوگروپ ورود به فیبو گروپ – وب سایت فیبوگروپ

 

یکی از مزایای خوب سایت اصلی فیبوگروپ، پشتیبانی از زبان فارسی به همراه 16 زبان دیگر می باشد. فیبوگروپ طراحی سایت بسیار ساده ای داشته و رابط کاربری بخش های مختلف، قابل قبول است.

البته معامله گران ایرانی برای ورود فیبوگروپ، ناچار به استفاده از فیلتر شکن هستند! دسترسی به سایت این بروکر، در بعضی کشورها فیلتر بوده و بروکر فارسی Fibo Group در این زمینه برای معامله گران، محدودیتی ایجاد نکرده است.

 

book value ifxhome 41 بروکر فیبوگروپ انواع حسابهای فیبوگروپ – حساب های معاملاتی فیبوگروپ

 

در کارگزای فارکس فیبوگروپ، بسته به نوع کمیسیون و اسپرد به معامله گران 6 نوع حساب معاملاتی ارائه می شود. معامله گران در این بروکر، بهتر است قبل از شروع معاملات، به بررسی و مقایسه شرایط حساب ها پرداخته، و سپس اقدام به افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ کنند.

حساب ecn فیبوگروپ، حساب ndd فیبوگروپ،انواع حسابهای فیبوگروپ
انواع حسابهای فیبوگروپ

در این بخش به بررسی انواح حساب فیبوگروپ و شرایط معاملاتی در آن می پردازیم. در این بروکر حساب بدون کمیسیون با اسپرد شناور و حساب با کمیسیون با اسپرد از 0 پیپ به معامله گران بازار فارکس ارائه می شود. انواع حسابهای فیبوگروپ:

 • حساب های بدون کمیسیون شامل NDD,MT4 Fixed,MT4 Cent
 • حساب های با کمیسیون MT4 NDD, MT5 NDD و Ctrader NDD می باشد.

حساب فیکس، حساب سنتی فیبو گروپ و حساب NDD یا بدون میز معاملاتی در 3 دسته بندی در این کارگزاری به تریدرها پیشنهاد می شود. در حساب های بدون میز معاملاتی، سفارشات معامله گر مستقیم و با سرعت انجام می شود و بروکر کارمزد را دریافت میکند.

انواع حساب های فیبوگروپ
🏷️نوع حساب CTrader NDD MT5 NDD MT4 NDD MT4 Cent MT4 Fixed MT4 NDD No commission
💲حداقل سپرده $50 $50 $50 0 $50 $50
🚀حداکثر لوریج 1:400 1:400 1:400 1:1000 1:200 1:400
💰کمیسیون 0.003 0.005 0.003
💸میزان اسپرد از 0 پیپ از 0 پیپ از 0 پیپ از 0.6 پیپ از 2 پیپ از 0.8 پیپ
⛔️استاپ اوت %20 %50 %50 %20 %20 %50
🛗حساب PAMM
🕋حساب اسلامی
🔀نوع اجرا سفارش NDD NDD NDD NDD اجرای بازار NDD
💻پلتفرم معاملاتی CTrader MT5 MT4 MT4 MT4 MT4
♾محدودیت پوزیشن باز 50
🗞معاملات CFD
حساب فیبوگروپ، انواع حساب های فیبوگروپ، انواع حسابهای فیبوگروپ

انواع حساب های فیبوگروپ

همانطور که در بخش قبلی اشاره شد، حساب های متنوعی در فیبوگروپ به معامله گران ارائه شده است. در مقاله زیر،‌ به بررسی انواع حساب فیبوگروپ پرداخته ایم.

حساب فیبوگروپ

 

اسپرد بروکر فیبوگروپ – کمیسیون فیبوگروپ

 

اسپرد فیبوگروپ و کمیسیون در معاملات، بسته به نوع حساب، نماد و حجم ترید معامله گران متغییر می باشد. معامله گران، در حساب های [MT4 NDD,MT4 Fixed, MT4 Cent] کمیسیون پرداخت نکرده و فقط در معاملات، اسپرد کسر می شود.

در حساب های بدون میز معامله در متاتریدر 4 و متاتریدر 5 و سی تریدر در بروکر فارکس فیبو، کمیسیون از معامله گران اخذ شده و اسپرد بصورت شناور بسته به نوع نماد و حساب از 0 پیپ می باشد.

بیشترین میزان اسپرد فیبوگروپ، در حساب ثابت متاتریدر 4 بوده که از 2 پیپ تا 4 رقم اعشار شروع شده ولی بدون تغییر، در معاملات بازار  می باشد. در نماد طلا در حساب های بدون میز معامله “NDD”، اسپرد معادل 15 سنت می باشد. در حساب ndd فیبوگروپ، کمیسیون در هر لات معاملاتی 6$ و در MT5 از 10$ می باشد.

اسپرد فیبوگروپ، اسپرد بروکر فیبوگروپ، اسپردهای فیبوگروپ

مقایسه اسپردهای فیبوگروپ

در مقاله آماده شده در این بخش، تمام اسپردهای فیبوگروپ را بررسی کرده ایم.

اسپرد بروکر فیبوگروپ

 

حداکثر لوریج در بروکر فیبوگروپ چقدر است؟

 

لوریج در مقایسه حسابهای فیبوگروپ، بسته به نوع حساب معاملاتی متفاوت است. حداکثر لوریج 1 به 200 در حساب ثابت متاتریدر 4 فیبوگروپ تا 1 به 1000 به معامله گران مبتدی در حساب سنت فیبوگروپ، قابل دریافت است.

حداکثر میزان لوریج در حساب ndd فیبوگروپ، 1 به 400 می باشد. در حساب سنتی و NDD این بروکر، در ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم لوریج 1 به 25 ارائه شده و در فلزات با ارزش مثل طلا و نقره حداکثر اهرم معاملاتی 1 به 100 می باشد.

 

حساب اسلامی فیبوگروپ – FiboGroup

 

سوآپ، به نرخ بهره شبانه در حساب های باز در انتقال به روز بعد تعلق گرفته، که بسته به روزهای هفته مثل چهارشنبه، با توجه به تعطیلی آخر هفته این نرخ، تا 3 برابر از معامله گران دریافت می گردد.

حساب اسلامی فیبوگروپ، فقط در حساب معاملاتی فیکس متاتریدر 4 قابلیت فعال شدن دارد و برای اینکار در کابین شخصی فیبوگروپ یا از طریق ایمیل، به پیشتیبانی درخواست حساب بدون سواپ فیبوگروپ میتوان ارسال کرد.

حساب اسلامی فیبوگروپ، حساب بدون سواپ فیبوگروپ، حساب سواپ فری فیبوگروپ

حساب بدون سواپ در فیبوگروپ

در مقاله زیر، شرایط حساب اسلامی فیبوگروپ [بدون سواپ/نرخ بهره شبانه] ارائه شده است. برای آشنایی با نحوه فعال سازی و درخواست حساب اسلامی در فیبو، روی لینک زیر کلیک نمایید.

حساب اسلامی فیبوگروپ

 

💸 افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ

 

معامله گران مبتدی برای ترید در بازار فارکس یا آشنایی با ابزارهای معاملاتی، از حساب آزمایشی یا حساب دمو فیبو گروپ می توانند بهره مند شوند. معاملات در محیط واقعی [با استفاده از ابزارهای معاملاتی حساب ریل بروکر فیبو بوده] و فقط موجودی حساب و دارایی، بصورت آزمایشی می باشد.

1- برای افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ وارد سایت اصلی فیبوگروپ شده و در بالای صفحه روی گزینه «افتتاح حساب دمو» در سمت راست صفحه کلیک کنید.

2- سپس در پنجره جدید نام و نام خانوادگی خود به زبان انگلیسی و مطابق مدارک هویتی، مثل پاسپورت باشد.

3- در قسمت بعد آدرس ایمیل معتبر و شماره تلفن همراه خود را با کد کشور محل سکونت را وارد کرده، و روی گزینه «افتتاح حساب دمو فیبوگروپ» به رنگ قرمز کلیک کنید.

افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ، افتتاح حساب فیبوگروپ،افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ
آموزش افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ

پیغامی مبنی بر اینکه “حساب آزمایشی شما در بروکر فیبو گروپ افتتاح شده”، نمایش داده می شود. همچنین به ایمیل ثبت شده، لینکی حاوی تایید برای دسترسی به کابینه فیبوگروپ، نمایش داده خواهد شد.

4- برای اتمام روی گزینه «ادامه» کلیک کرده تا حساب دمو تایید و افتتاح گردد.

ثبت نام در fibo group

حساب دمو فیبوگروپ، افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ،حساب دمو فیبو

شرایط حساب دمو فیبوگروپ

آیا نسبت به شرایط معاملاتی حساب دمو فیبوگروپ، شناختی دارید؟ انواع پلتفرم، امکانات، نحوه شارژ اولیه یا مجدد و … درباره حساب آزمایشی این بروکر، در مقاله زیر بررسی شده است.

حساب دمو فیبوگروپ

 

🔥 آموزش ثبت نام در فیبوگروپ – افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ

 

روند افتتاح حساب های معاملاتی فیبوگروپ، مشابه حساب دمو می باشد. تفاوت اصلی در این دو حساب، وارد کردن جزییات بیشتر مانند اطلاعات شخصی [تاریخ تولد و …]، پرسشنامه معاملاتی و تایید شماره تلفن همراه است.

آموزش ثبت نام در فیبوگروپ، ثبت نام در بروکر فیبوگروپ، افتتاح حساب در فیبو گروپ

مراحل ثبت نام در فیبوگروپ چیست؟

در مقاله آماده شده در این بخش، مراحل افتتاح حساب در fibo group بصورت قدم به قدم ارائه شده است.

ثبت نام در فیبوگروپ

 

icno payment 105 بروکر فیبوگروپ نحوه انجام احراز هویت در بروکر فیبوگروپ

 

در بسیاری از بروکرهای فارکس، تا زمان اتمام احراز هویت معامله گران بصورت کامل امکان واریز و برداشت برای معامله گران میسر نیست. بخاطر رعایت قوانین مبارزه با پولشویی و جرائم اقتصادی، بروکرهای فارکس از معامله گران می خواهند مدارک هویتی و آدرس خود را احراز کنند. احراز هویت فیبوگروپ هم فرآیند یکسان دارد.

اموزش فیبو گروپ، انواع حساب فیبوگروپ، افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ

1- برای شروع، در کابینه مشتری فیبوگروپ وارد و روی گزینه «تایید هویت» کلیک کنید.

2- مدارک شناسایی جهت احراز هویت فیبوگروپ شامل گذرنامه، شناسنامه، کارت ملی و گواهینامه رانندگی می باشد که با دقت و بصورت کامل که تمام گوشه های مدرک شناسایی قابل رویت باشد عکس پشت و رو گرفته و در پنل بارگذاری کنید.

3- برای تایید آدرس محل سکونت نیز روی همین گزینه در کابین کلیک کرده، و سند محل سکونت یا اجاره نامه، قبض های آب برق گاز یا پرینت حساب بانکی با مهر بانک را بارگذاری کنید. بعد از بررسی صحت مدارک، پیغامی از طرف این بروکر یا ایمیلی دریافت شده، و پروسه احراز هویت شما تکمیل می شود.

اعتبار بروکر فیبوگروپ، آموزش شارژ حساب فیبوگروپ،آیا فیبوگروپ معتبر است
نحوه بارگذاری مدارک در احراز هویت فیبوگروپ

🆘نکته:حتما مدارکی که در بخش قبلی تایید هویت انتخاب کرده اید، در بخش احراز وارد کنید در غیر این صورت پروسه احراز هویت انجام نخواهد شد.

احراز هویت فیبوگروپ، احراز هویت بروکر فیبوگروپ، احراز هویت fibogroup

نحوه تایید حساب در فیبوگروپ

مراحل احراز هویت در فیبوگروپ، بصورت قدم به قدم در مقاله زیر ارائه شده است.

احراز هویت فیبوگروپ

 

آموزش وریفای فیبوگروپ – ویدیو

 

نحوه تکمیل پروفایل و تایید حساب معاملاتی فیبوگروپ، در ویدیو زیر به زبان ساده ارائه شده است.

 

بعد از انجام پروسه احراز هویت در بروکر فیبوگروپ، افتتاح حساب بسته به نوع حساب، مبلغ واریز اولیه، میزان لوریج و تجربه فعالیت در حساب واقعی از معامله گر پرسیده شده که بهتر است با بررسی شرایط معاملاتی انواع حساب در این کارگزاری اقدام به افتتاح حساب معاملاتی کنید.

یکی دیگر از مشخصات بروکر فیبوگروپ برای معامله گران، امکان احراز هویت از طریق ربات تلگرام می باشد. برای اینکار در زمان تایید شماره تلفن، روی گزینه آخر، تایید از طریق تلگرام کلیک کرده تا به ربات احراز هویت تلگرام فیبوگروپ متصل شوید.

ورود به فیبوگروپ، ورود به کابین فیبوگروپ، ورود به کابین شخصی فیبوگروپ

ورود به کابین فیبوگروپ

با توجه به مشکل فیلترینگ در ایران، ورود به فیبوگروپ به راحتی قابل انجام نیست. در مقاله زیر، روش های ورود و استفاده از کابین شخصی این بروکر را بررسی کرده ایم.

ورود به فیبوگروپ

 

reit ifxhome 85 بروکر فیبوگروپ روش های واریز و برداشت در بروکر فیبوگروپ – واریز به فیبوگروپ

 

در بروکر fibo group روش های واریز و برداشت متنوعی به معامله گران و سرمایه گذاران ارائه می گردد. از حداقل واریز 0 در حساب سنت تا 50 دلار در انواع حساب های فیبوگروپ میتوان واریز کرد. در بروکر فارکس فیبو، بسته به روش واریز یا برداشت معامله گران بین 0.8 تا 4.9 درصد کمیسیون پرداخت می کنند.

⬇️نحوه شارژ حساب فیبوگروپ و برداشت از آن، به روش های زیر در دسترس معامله گران می باشد:

روش های واریز و برداشت فیبوگروپ
🏧روش واریز ⏱️مدت زمان 💳کارمزد
ریالی آنی 0
سوییفت Swift 3-5 روز کاری $35-50 بسته به واریز
Neteller آنی %4.9
Skrill آنی %3.9
WebMoney آنی %0.8
Bitpay آنی %0
Block Chain بعد از بررسی و پردازش کمیسیون شبکه ارزهای دیجیتال
Rapido Finance آنی کمیسیون شبکه ارزهای دیجیتال
Rapido Spare آنی کمیسیون شبکه ارزهای دیجیتال

تنها تفاوت در نحوه برداشت از فیبوگروپ، در سیستم برداشت الکترونیکی نتلر است. برداشت از حساب فیبو با این روش، کارمزد 2% برای مشتریان به همراه دارد.

انتقال ارزهای دیجیتال معتبر مثل بیت کوین، اتریوم، تتر و … نیز در فیبوگروپ برای معامله گران امکان پذیر می باشد. همچنین در کابین شخصی، بخشی تعبیه شده که در آن معامله گران می توانند با انتقال داخلی، برای دوستان خود واریز یا دریافت انجام دهند.

 

آموزش شارژ حساب فیبوگروپ

 

در کارگزاری فارکس فیبو، روش های متنوعی برای شارژ حساب معاملاتی ارائه شده است. ایرانیان برای واریز به فیبوگروپ، می توانند از امکان شارژ مستقیم ریالی و شارژ حساب با ارز دیجیتال مانند تتر استفاده نمایند. حداقل مبلغ شارژ حساب فیبوگروپ 1$ و بسته به روش انتخابی، بصورت آنی یا حداکثر 5 روز اعلام شده است.

شارژ حساب فیبوگروپ، نحوه شارژ حساب فیبوگروپ، آموزش شارژ حساب فیبوگروپ

معامله گران در صورت استفاده از رمز ارز تتر برای شارژ حساب، می بایست حداقل 20$ را واریز نمایند. در صورت انتخاب روش شارژ در بروکر فیبو، برای برداشت نیز می بایست با همان روش اقدام کرد. در مقاله زیر، نحوه واریز پول به فیبوگروپ و روش های ارائه شده برای معامله گران ایرانی را بصورت تصویری ارائه کرده ایم.

نحوه شارژ حساب فیبوگروپ

 

icon bonus 111 بروکر فیبوگروپ بونوس و طرح های تشویقی در بروکر فیبوگروپ

 

بسیاری از بروکرهای فارکس، برای تشویق معامله گران به افتتاح حساب و انجام معاملات، مبالغی را تحت عنوان بونوس یا پاداش پرداخت می کنند. در حال حاضر در فیبوگروپ fibogroup، در ازای شارژ حساب معاملاتی و یا افتتاح حساب بونوس یا طرح تشویقی ارائه نمی شود.

برداشت وجه از فیبوگروپ، شارژ ریالی فیبوگروپ، شارژ فیبوگروپ

البته در بسیاری از سایت های بررسی بروکر فیبوگروپ عنوان شده که در ازای واریز اولیه و شارژ حساب مبالغ بالای 200$ و … بونوس 100$ واریز می گردد. با مراجعه به سایت اصلی، این موضوع مشاهده نشد.

ثبت نام در fibo group

 

icon verify 116 بروکر فیبوگروپ تحلیل و آموزش بروکر فیبوگروپ

 

در سایت بروکر فیبوگروپ و در بخش تحلیل و اخبار، برای معامله گران مطالب مفیدی بصورت رایگان گردآوری شده است. با ورود به این بخش جدول تغییرات نرخ جفت ارزهای معتبر مثل EUR/USD و پیش بینی قیمتی ارزهای فارکس، در اختیار معامله گران قرار دارد.

در بخش پایین تر، به تحلیل بازار و رویدادهای مهم بازارهای مالی پرداخته و محتوی ویدیویی نیز نمایش داده شده است. وبینار های آموزشی، تحلیل بازار فارکس، معاملات طلا در بروکر فیبوگروپ و مطالب دیگر مانند تقویم اقتصادی نیز برای معامله گران عرضه شده است.

در بخش تقویم اقتصادی فیبو گروپ، تمام رویداد ها یا با فیلتر کردن وقایع مهم در بازار فارکس در روزهای هفته یا ماه بصورت آرشیو برای معامله گران نمایش داده می شود. در بخش ابزارهای مالی نیز به رفتار معامله گران در نمادهای مختلف در این بروکر، پرداخته است.

البته بخشی نیز در منو برای معامله گران در دسترس بوده که در آن آرشیو نرخ ها در بازار فارکس [در زمان های مختلف] نمایش داده شده است.

 

🎭 حساب پم فیبو گروپ – کسب درآمد در بروکر فیبو گروپ

 

یکی از موارد جذاب برای سرمایه گذاران و معامله گران مبتدی در بازارهای فارکس، استفاده از حساب های کپی تریدینگ در بروکرها می باشد. در این روش حساب معامله گران موفق و حرفه ای، توسط معامله گران مبتدی الگو برداری و یا کپی شده و تمام استراتژی های سودده در حساب سرمایه گذاران، اجرا می گردد.

حساب پم فیبوگروپ، کپی تریدینگ فیبوگروپ، کپی ترید فیبوگروپ

تمام استراتژی ها و تحلیل های تکنیکال معامله گران حرفه ای، بصورت کاملا شفاف در بروکرها با سوابق آن قابل دسترسی می باشد. این امکان برای سرمایه گذاران یا افراد تازه وارد مهیا شده که تمام یا بخشی از این استراتژی ها را دنبال یا کپی کرده، و در ازای موفقیت مدیر حساب، افراد دنبال کننده نیز کسب سود کنند.

حساب کپی تریدینگ در فیبو گروپ حساب پم “PAMM” نام دارد. معامله گران یا سرمایه گذاران برای استفاده از حساب پم، مبالغی را تحت عنوان کمیسیون به مدیر حساب پرداخت میکنند. در صورت تقاضا برای برداشت از فیبو گروپ حساب پم زودتر از موعد، باید خسارت و جریمه را پرداخت کنند.

معامله گرانی که دانش و تجربه کافی در این خصوص دارند، می توانند درخواست حساب مدیر پم را در سایت ارسال و با انجام معاملات موفق در بازار فارکس، شروع به کسب درآمد مازاد نمایند.

در سایت بروکر فیبوگروپ همچنین رتبه بندی، سن، میزان سود، فاکتور سود، حداکثر افت سرمایه، موجودی حساب پم و موجودی حساب مدیر در دسترس قرار دارد. در قسمت دیگر، پیشنهاد پرداخت کمیسیون به افرادی داده شده که بتوانند برای حساب پم مدیران، معامله گران و سرمایه گذاران جدیدی را پیدا کنند.

هرچه قدر میزان سرمایه بالاتر باشد، سود دریافتی نیز بیشتر خواهد بود.

قسمت جذاب در کپی تریدینگ فیبوگروپ، اتوماتیک تریدینگ یا معاملات خودکار است. در این روش معامله گران می توانند از طریق افراد کارشناس سیگنال های معاملاتی را تهیه و در روند معاملات خود کسب سود کنند.

تمام سیگنال ها در بخش رتبه بندی سیگنال با درج مشخصاتی شامل میزان رشد از ابتدا، حداقل مبلغ برای دریافت سیگنال، استراتژی های مورد استفاده، راهنمای، میزان سود، موجودی، واریز و برداشت، آدرس سایت و شبکه های اجتماعی، شماره تلفن و میزان استفاده از سیگنال در نمادهای بازار به تفکیک قابل مشاهده می باشد.

در بخش معاملات خودکار کپی ترید فیبوگروپ، بخشی از سیگنال های معاملاتی بصورت رایگان و بخش دیگر با پرداخت اشتراک بصورت هفتگی یا ماهانه در دسترس می باشد. همچنین امکان درخواست عضویت یا لغو اشتراک دریافت سیگنال در هر زمان، برای معامله گران امکان پذیر می باشد.

سیگنال تریدینگ در ربات های معاملاتی یا EA، مشاوره در ترمینال متاتریدر و در سرویس سیگنال متاکوتس قابلیت اجرا داشته و امکان استفاده از سرویس سیگنال تریدینگ یا معاملات خودکار فارکس در بروکر فیبوگروپ برای همه معامله گران میسر می باشد.

 

icon supports 117 بروکر فیبوگروپ راه های پشتیبانی فیبوگروپ چیست؟

 

یکی از مهمترین بخش های بروکرهای فارکس، پشتیبانی و ارتباط با معامله گران می باشد. دسترسی آسان و آنلاین در طول روز یا هفته میتواند به عنوان مزیت یک بروکر خوب و معتبر به حساب بیاید. پشتیبانی فیبوگروپ بصورت 24 ساعته در 5 روز هفته پاسخگوی سوالات و مشکلات معامله گران می باشد.

پشتیبانی فیبوگروپ، بروکر FiboGroup،تغییر IP در فیبوگروپ

راه های ارتباطی با بخش پشتیبانی این بروکر، از طریق تلفن، چت آنلاین، ارسال ایمیل و تیکت آنلاین در کابین شخصی برای معامله گران امکان پذیر می باشد. یکی از مزایای پشتیبانی فیبوگروپ برای معامله گران ایرانی، تیم پشتیبانی فارسی زبان بوده و طی بررسی خانه فارکس من، پشتیبان سوال مطرح شده را، کامل بررسی و پاسخ داد.

 

icon gold 100 بروکر فیبوگروپ دارایی های معاملاتی بروکر فیبوگروپ

 

نمادهای معاملاتی که در کارگزاری فیبوگروپ عرضه می شود، تا حدود زیادی نیازهای معامله گران و سرمایه گذاران را برطرف میکند. سبد کاملی از جفت ارزهای اصلی و فرعی فارکس، فلزات و ارزهای دیجیتال در این کارگزاری عرضه شده است. لیست نمادهای معاملاتی در بروکر فیبو گروپ:

 • جفت ارزهای اصلی و فرعی بازار فارکس در 45 نماد؛
 • فلزات گرانبها طلا، نقره و مس؛
 • کالا یا کامادیتی شامل گندم، شکر، نفت، گاز طبیعی، نفت کوره و گازوییل، سویا و ذرت؛
 • ارزهای دیجیتال بیت کوین، بیت کوین کش، دش، اتریوم، لایت کوین، زی کش، ریپل، اتریوم کلاسیک و مونه رو؛
 • شاخص بازارهای بورس شامل نزدک، S&P و شاخص داوجونز در فیبوگروپ می باشد.

همانطور که مشخص است بروکر فیبو علاوه بر داشتن سابقه و اعتبار، لیست نماد های معاملاتی کاملی را در اختیار معامله گران و سرمایه گذاران بازار فارکس قرار می دهد.

 

icon platform 106 بروکر فیبوگروپ پلتفرم معاملاتی فیبوگروپ – دانلود پلتفرم فیبوگروپ

 

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، تفاوت حسابهای بروکر فیبوگروپ، علاوه بر شرایط معاملاتی، پلتفرم های آن می باشد.

بسته به نوع حساب معامله گران، معاملات در دو پلتفرم معتبر متاتریدر 4 و متاتریدر 5 عرضه می شود. همچنین حساب معاملات NDD این بروکر، در پلتفرم سی تریدر (CTrader) عرضه شده است.

دانلود متاتریدر 5 فیبوگروپ، دانلود متاتریدر 4 فیبو گروپ،دانلود بروکر فیبوگروپ

پلتفرم های MT4 و MT5 در وب ترمینال، تلفن های همراه اندروید، سیستم عامل مک، لینوکس، تلفن های همراه هواوی و نسخه ویندوز در دسترس معامله گران بوده و پلتفرم سی تریدر نیز در تمام مرورگرهای کامپیوتر، نسخه ویندوز و تلفن همراه قابل دانلود می باشد.

فیبو گروپ متاتریدر 4، نسخه مولتی ترمینال نیز در دسترس معامله گران قرار گرفته است. برای دانلود پلتفرم فیبوگروپ در نسخه های مختلف روی لینک های زیر کلیک کرده تا بصورت مستقیم، نرم افزار فیبوگروپ در نسخه های مختلف برای شما دانلود و نصب گردد.

فیبوگروپ اندروید، دانلود برنامه فیبوگروپ، دانلود فیبوگروپ اندروید

نرم افزار اندروید فیبوگروپ

یکی از مزایای معاملات در بروکر فیبوگروپ، ارائه نرم افزار اختصاصی در تلفن های همراه اندروید است. در مقاله زیر، به بررسی این برنامه و نحوه دانلود آن پرداخته ایم.

فیبوگروپ اندروید

دانلود فیبوگروپ، دانلود بروکر فیبوگروپ، دانلود متاتریدر فیبوگروپ

آموزش دانلود فیبوگروپ

با توجه به تعدد پلتفرم های معاملاتی در بروکر فیبو، دانلود این موضوع مقداری پیچیده است. در مقاله زیر، آموزش دانلود فیبوگروپ بصورت کامل ارائه شده است.

دانلود فیبوگروپ

 

icon money man 103 بروکر فیبوگروپ آیا بروکر فیبوگروپ کلاهبردار است؟

 

در خصوص مطلبی با عنوان کلاهبرداری فیبوگروپ، با در نظر گرفتن سابقه فعالیت و حضور موفق فیبوگروپ در بازارهای مالی و بررسی نظرات کاربران در سایت های معتبر، مدرک و سندی مبنی بر تخلف آشکار یا کلاهبرداری این بروکر توسط خانه فارکس من مشاهده نشد.

بروز مشکلات و نواقص فنی در تمام بروکرهای فعال در بازارهای مالی وجود داشته، اما مشکلات فنی و برطرف شدن آن دلیل بر تخلفات مهمی مثل کلاهبرداری بروکر از معامله گران و سرمایه گذاران به حساب نمی آید.

کلاهبرداری فیبوگروپ، کلاهبرداری بروکر فیبوگروپ، کلاهبرداری فیبو گروپ

بررسی کلاهبرداری فیبوگروپ از معامله گران

با انتشار خبر «کلاهبرداری فیبوگروپ» از برخی از معامله گران، به بررسی ابعاد این خبر بصورت دقیق پرداخته ایم.

کلاهبرداری فیبوگروپ

ثبت نام در fibo group

 

👍 مزایا و معایب بروکر فیبو گروپ – Fibo Group 👎

 

بعد از بررسی کامل تمام مشخصات بروکر فیبوگروپ، در این بخش سعی داریم به صورت خلاصه به معرفی مزایا و معایب این کارگزاری بپردازیم.

مزایا فیبوگروپ

 • ✅ سابقه بالای فعالیت در بازارهای مالی
 • ✅ تنوع حساب های معاملاتی بالا
 • ✅ واریز حداقلی برای افتتاح حساب
 • ✅ اسپرد ثابت و کم در معاملات
 • ✅ تنوع بالای پلتفرم های معاملاتی
 • ✅ امکانات رایگان آموزشی و تحلیلی
 • ✅ حساب کپی تریدینگ PAMM
 • ✅ محافظت از دارایی ها در برابر منفی شدن
 • ✅ پشتیبانی آنلاین فارسی زبان

معایب فیبوگروپ

 • ⭕️ نداشتن سهام شرکت ها در میان دارایی ها
 • ⭕️ روش های واریز و برداشت غیر معمول
 • ⭕️ نداشتن بیمه جبران خسارت معامله گران
 • ⭕️ نداشتن بونوس و طرح های تشویقی
 • ⭕️ عدم ارائه معاملات باینری آپشن
 • ⭕️ شکایت برخی از مشتریان نسبت به نحوه عملکرد IB این بروکر در ایران
مسابقه فیبوگروپ، مسابقات فیبوگروپ، مسابقه فیبو گروپ

معرفی مسابقات فیبوگروپ

در کارگزاری فیبوگروپ، مسابقات فارکس بصورت دوره ای و منظم برگزار می شود. در مقاله زیر، آخرین مسابقات این بروکر بصورت منظم بررسی شده است.

مسابقه ویندزور

ساعت کاری فیبوگروپ، ساعت کاری بروکر فیبوگروپ، تنظیم ساعت در فیبوگروپ

ساعت کاری فیبوگروپ

یکی از امکانات فیبوگروپ، تنظیم ساعت سایت به وقت ایران است. در مقاله زیر، نحوه تغییر ساعت فیبو به همراه ساعات کاری [معاملات] این کارگزاری را معرفی کرده ایم.

 

icon money 103 بروکر فیبوگروپ جمع بندی در خصوص فعالیت در بروکر فیبو گروپ

 

در پایان سعی داریم با ارائه نتیجه گیری جامع و درست در خصوص فعالیت یا عدم آن، به معامله گرانی که قصد افتتاح حساب در بروکر فیبو گروپ را دارند اطلاع رسانی و یاری برسانیم. قطعا فعالیت در بازارهای مالی، نیازمند داشتن دانش کافی و ریسک پذیری زیاد بوده و خانه فارکس من هیچگاه مخاطبان را تشویق یا منع به فعالیت در این بازارها نمیکند.

با بررسی تخصصی و کامل بروکر فیبوگروپ، میتوان گفت این کارگزاری با داشتن سابقه بسیار طولانی در فعالیت در بازار فارکس در ایران، در طی سال های متمادی بسیار موفق عمل کرده است.

مواردی همچون داشتن تنوع حساب معاملاتی بالا و حداقل واریز در حساب سنت، پشتیبانی سریع و پاسخگویی به معامله گران فارسی زبان و همچنین سرعت انجام معاملات بالا را می توان به عنوان موارد مهم و تاثیرگذار در بروکر فیبوگروپ برشمرد.

تکمیل کردن سبد دارایی های معاملاتی، افزایش روش های واریز و برداشت مخصوصا تاپ چنچ فیبوگروپ را بیشتر برای معامله گران ایرانی جذاب تر خواهد کرد. اضافه کردن بونوس و طرح های تشویقی و مسابقات، میتواند به بیشتر شدن معامله گران در این بروکر کمک کند.

حساب سرمایه گذاری پم فیبوگروپ، با داشتن امکانات مناسب و سرویس سیگنال تریدینیگ نیز از موارد جذاب برای کسب درآمد غیرمستقیم سرمایه گذاران و معامله گران مبتدی، به حساب می آید. در میان کارگزاری های فارکس در ایران بروکر منتخب و پیشنهادی خانه فارکس من، بروکر لایت فایننس است.

⚠️توجه⚠️

بررسی و معرفی بروکر فیبوگروپ به منزله تشویق و یا سرمایه گذاری معامله گران نمی باشد.

سرمایه گذاران و علاقه مندان حضور در بازارهای مالی قبل از شروع معاملات، حتما با کارشناسان متخصص مشورت کرده و نسبت به ریسک های احتمالی، آگاهی کامل داشته باشند.

مشاورین خانه فارکس من
پشتیبانی خانه فارکس من، مشاورین تلگرام فارکس فارسی، مشاوره فارسی فارکس

سوالات متداول

🔹معامله گران ایرانی قبل از ورود به سایت اصلی بروکر فیبوگروپ بهتر است ابتدا سرویس تغییر آی پی (وی پی ان) را روشن کرده و سپس با کلیک بروی لینک بصورت مستقیم به سایت فیبوگروپ وارد شوند.

🔹بله، معامله گران ایرانی برای ارتباط با پشتیبانی فارسی زبان بروکر فیبوگروپ می توانند از روش های زیر استفاده کنند:

🔹در بروکر معتبر فیبوگروپ به معامله گران 6 نوع حساب معاملاتی ارائه می شود:

 • MT4 NDD No commission
 • MT4 Fixed
 • MT4 Cent
 • MT4 NDD
 • MT5 NDD
 • CTrader NDD

🔹بله، فیبو گروپ بروکر از سال 1998 در بازارهای مالی سابقه حضور داشته و رگوله FSC را از بریتیش ویرجین آیلند و CYSEC قبرس را دریافت کرده است.

🔹بله، فیبوگروپ از قدیمی ترین بروکرهای بازار ایران بوده و معامله گران ایرانی زیادی در فیبوگروپ فعال می باشند.

🔹بله، در حال حاضر برای معامله گران ایرانی دسترسی از داخل بسته شده و با استفاده از نرم افزار تغییر IP در فیبوگروپ امکان معاملات میسر می باشد.

بله، برای واریز و برداشت ریالی در سریع ترین زمان ممکن و بدون دریافت کارمزد با بخش پشتیبانی خانه فارکس من در ارتباط باشید.

نظرات (3)

 • نویسنده مقاله کار خوبی در جمع‌آوری و ارائه اطلاعات دقیق و جامع در مورد بروکر فیبوگروپ انجام داده از این بابت از ایشون سپاسگزارم. توضیحات واضح و مفصل بودند و اطلاعات در مورد انواع حساب‌ها، پلتفرم‌های معاملاتی و شرایط معاملاتی نشان میده تلاش کردن برای فراهم آوردن منبع اطلاعاتی کامل برای خوانندگان. کلا مطالعه این مقاله به معامله‌گران کمک می‌کنه تا تصمیم‌گیری آگاهانه‌ای در مورد انتخاب فیبوگروپ به عنوان بروکر خود داشته باشند.

 • مقاله اطلاعات جامعی در مورد تاریخچه، خدمات و انواع حساب‌های معاملاتی فیبوگروپ ارائه داده و خب این خیلی خوبه.
  توضیحات دقیق در مورد پلتفرم‌های معاملاتی رو دوست داشتم. این که به انواع حساب‌ها و روش‌های واریز و برداشت وجه ارائه شده پرداختید هم قابل تقدیر و تشکره.

 • مقاله بیان کرده که فیبوگروپ از قدیمی‌ترین و معتبرترین بروکرها در بازار فارکس است. اگرچه این بروکر سابقه طولانی دارد و توسط FSC و CYSEC رگوله شده، اما نمی‌توان گفت که صرفا به دلیل قدمت و رگولاسیون، بدون نقص یا بهترین گزینه برای همه معامله‌گران هستش. انتخاب بروکر باید بر اساس نیازها و شرایط خاص هر معامله‌گر باشه به عقیده من.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🎯بروکر ای پلنت چیست؟ - معرفی کامل بروکر Eplanet Markets در ایران💎
✏️بروکر فارکس در کانادا - معرفی لیست بهترین بروکرهای فارکس کانادا🔑
👑بررسی بروکر سی ام اس پرایم (CMS Prime) - بروکر CMS Prime چیست؟!🎯
🟢بررسی کامل بروکر سی ام سی (CMC Markets) - بروکر cmc markets چیست؟!💡
📊معرفی بخش خبر فارکس فکتوری - خبرهای فارکس فکتوری فارسی📆