icon ifxhome 62 اسپرد فیبوگروپ اسپرد فیبوگروپ در انواع حساب های معاملاتی – حداقل اسپرد بروکر Fibo Group چقدر است؟

 

همه تریدر ها به دنبال بروکری قابل اعتماد و دارای بهترین شرایط معاملاتی می گردند. بروکر فیبوگروپ – “FIBO Group” یک کارگزاری مشهور و با سابقه طولانی است که حساب های معاملاتی متنوعی دارد. هر کدام از این حساب ها دارای ویژگی های خاص خودشان، از جمله میزان اسپرد مشخص هستند.

ثبت نام در fibo group

در واقع مقدار اسپرد فیبوگروپ یکی از اصلی ترین معیار ها در انتخاب حساب های معاملاتی این بروکر است. در مقاله امروز خانه فارکس من، به اسپرد بروکر فیبوگروپ و مقایسه آن در انواع حساب ها خواهیم پرداخت.

اسپرد فیبوگروپ، اسپرد بروکر فیبوگروپ، اسپردهای فیبوگروپ

با انتخاب بهترین حساب معاملاتی [شرایط معاملاتی ایده آل]، هزینه های معاملاتی خود را مدیریت نمایید.

 

ویدیو بررسی اسپرد فیبوگروپ

 

در ویدیو زیر، اسپرد تمام حساب های فیبوگروپ را بررسی کرده ایم.

 

icon ifxhome 53 اسپرد فیبوگروپ اسپرد فیبوگروپ چیست و چه اهمیتی در انتخاب حساب دارد؟

 

پیش از آنکه مقدار اسپرد کارگزاری فیبوگروپ را بررسی کنیم، یک تعریف کوتاه از اسپرد ارائه می دهیم: “اسپرد در معاملات فارکس و (CFD)، به تفاوت بین قیمت فروش (bid) و قیمت خرید (Ask) گفته می شود.” به عبارت دیگر، شما معمولا یک نماد معاملاتی را با قیمت اصلی آن معامله نمی کنید؛ بلکه همیشه مقداری تفاوت میان این دو قیمت وجود دارد!

 

معرفی انواع اسپرد در بروکر فیبوگروپ

 

به طور کلی در حساب های معاملاتی هر بروکری [مانند فیبوگروپ، آلپاری و…] دو نوع اسپرد وجود دارد؛ این دو نوع «اسپرد ثابت» و «اسپرد شناور» نام دارند که آن ها را به طور جداگانه تعریف می کنیم.

 

اسپرد ثابت فیبوگروپ چیست؟

 

در حساب های معاملاتی دارای اسپرد ثابت، میزان اسپرد در طول روز ثابت می ماند. مثلا اگر نماد معاملاتی EUR/USD دارای اسپرد 2 پیپ باشد، این مقدار در طول روز تغییر نمی کند. در چنین حساب هایی شما می توانید برنامه ریزی دقیق تری برای معاملاتتان بکنید. این حساب ها اسپرد بالایی دارند.

 

اسپرد شناور فیبوگروپ چیست؟

 

اسپرد شناور دقیقا بر عکس اسپرد ثابت است؛ مقدار آن در طول روز ثابت نیست و معمولا یک مقدار حداقلی دارد که از آن کمتر نمی شود. مثلا اگر نماد معاملاتی EUR/USD اسپرد شناور از 0.3 پیپ داشته باشد، احتمالا مقدار آن در طول روز تغییر می کند؛ اما اسپردش کمتر از 0.3 پیپ نمی شود.

میزان اسپرد شناور معمولا کمتر از اسپرد ثابت است.

 

icon ifxhome 52 اسپرد فیبوگروپ مقایسه مقدار اسپرد بروکر فیبوگروپ در حساب های مختلف

 

فیبوگروپ 7 حساب معاملاتی مختلف را ارائه می دهد که میزان اسپرد آن ها با یکدیگر تفاوت دارد. حساب های دارای کمیسیون، مقدار اسپرد کمتر و حساب های بدون کمیسیون اسپرد بیشتری دارند. انواع حساب های بروکر فیبوگروپ:

  • حساب (MT4 Cent) بدون کمیسیون؛
  • حساب (MT4 Fixed) بدون کمیسیون؛
  • حساب (MT4 NDD)؛
  • حساب (MT4 NDD) بدون کمیسیون؛
  • حساب (MT5 NDD)؛
  • حساب (cTrader NDD)؛
  • حساب (cTrader Zero Spread).

ثبت نام در fibo group

 

اسپرد و دیگر شرایط حساب (MT4 Cent)

 

حساب سنت فیبوگروپ کمیسیون ندارد؛ اما اسپرد آن از 0.6 پیپ شروع می شود. این حساب دارای استاپ اوت و مارجین کال 20% است و برای افتتاح آن به سپرده هیچ پولی نیاز ندارید!

اسپرد فیبوگروپ، اسپرد بروکر فیبوگروپ، اسپردهای فیبوگروپ
اسپرد فیبوگروپ در حساب سنت MT4

 

میزان اسپرد و دیگر ویژگی های اصلی حساب (MT4 Fixed)

 

این حساب، تنها حساب دارای اسپرد ثابت در فیبوگروپ است. اسپرد این حساب از 2 پیپ شروع می شود و کمیسیون آن صفر است. این حساب استاپ اوت و مارجین کال 20% دارد و برای افتتاح آن باید حداقل 50$ سپرده کنید.

 

مقدار اسپرد حساب (MT4 NDD) و دیگر شرایط آن

 

این حساب به دلیل داشتن کمیسیون 0.003% از هر معامله، اسپرد پایین تری دارد. اسپرد این حساب شناور است و از 0 پیپ شروع می شود. همچنین میزان استاپ اوت و مارجین کال آن 50% است و باید برای افتتاح آن حداقل 50$ سپرده کنید.

 

اسپرد و دیگر شرایط اصلی حساب (MT4 NDD no commission)

 

بیشترین مقدار اسپرد فیبوگروپ مربوط به همین حساب است [منظور اسپرد شناور است]. اسپرد این حساب بدون کمیسیون از 0.8 پیپ شروع می شود و استاپ اوت و مارجین کال 50% دارد. برای افتتاح این حساب فیبوگروپ هم باید 50$ هزینه کنید.

 

اسپرد و دیگر شرایط حساب (MT5 NDD)

 

با داشتن این حساب، 0.005% مبلغ معامله را باید به عنوان کمیسیون بدهید؛ اما اسپرد آن پایین است و از 0 پیپ شروع می شود. این حساب استاپ اوت و مارجین کال 20% دارد و برای افتتاح آن باید 50$ پرداخت کنید.

 

میزان اسپرد و دیگر ویژگی های اصلی حساب (cTrader NDD)

 

این حساب کمیسیون 0.003% دارد و اسپرد آن از 0 پیپ شروع می شود. دارای استاپ اوت و مارجین کال 20% است و برای افتتاح آن باید حداقل 50$ سپرده کنید.

 

شرایط و اسپرد حساب (cTrader Zero Spread)

 

همان طور که از اسم این حساب مشخص است، هیچ کدام از نماد های معاملاتی اش در شرایط عادی اسپرد ندارند! در ازای اسپرد صفر، شما باید 0.012% مبلغ معامله را پرداخت کنید. این حساب هم استاپ اوت و کال مارجین 20% دارد. برای افتتاح آن باید حداقل 50$ واریز کنید.

ثبت نام در fibo group

 

مقایسه کلی مقدار اسپرد فیبوگروپ

 

جدول زیر، جمع بندی مطالبی است که درباره اسپرد بروکر فیبوگروپ عنوان گردید.

نام حساب میزان اسپرد بر حسب پیپ
MT4 Cent از 0.6 (شناور)
MT4 Fixed از 2 (ثابت)
MT4 NDD از 0 (شناور)
MT4 NDD no commission از 0.8 (شناور)
MT5 NDD از 0 (شناور)
cTrader NDD از 0 (شناور)
cTrader Zero Spread 0 (در حالت عادی)
🎬ویدیو بررسی اسپرد فیبوگروپ
اسپرد فیبوگروپ یوتیوب

 

icon ifxhome 37 اسپرد فیبوگروپ آیا اسپرد فیبوگروپ زیاد است؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

 

در زمان انتخاب یک بروکر و حساب های معاملاتی آن، باید به میزان اسپرد توجه کنید. تنوع میزان اسپرد بروکر فیبوگروپ در حساب های مختلفش به شما کمک می کند تا بهترین گزینه را متناسب با نیاز ها و اهداف معاملاتی تان انتخاب کنید.

کارگزاری فیبوگروپ تلاش می کند تا با ارائه گزینه های معاملاتی گوناگون، توجه همه تریدر ها را به خود جلب کند. در مقاله امروز به بررسی کامل اسپرد فیبوگروپ و حداقل آن در تمام حساب های معاملاتی، پرداخته ایم. با توجه به شرایط اعلام شده، در میان بروکرها با کمترین اسپرد، بروکر لایت فارکس شرایط بسیار مناسب تری دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان حرفه ای خانه فارکس من، از طریق گفتگوی آنلاین یا پشتیبانی تلگرام با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹حداقل میزان اسپرد فیبوگروپ، از 0.0 پیپ بصورت شناور شروع می شود.

🔹حساب MT4 Fixed نسبت به بقیه حساب های فیبوگروپ اسپرد بیشتری دارد.

🔹ثابت بودن اسپرد باعث می شود تا تریدر هایی که از ربات های معاملاتی استفاده می کنند، دغدغه تغییر لحظه ای را نداشته باشند.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
معرفی بروکر یونیکورن (Unicorn) - کارگزاری یونیکورن فارکس چیست؟ 🔍
💯 معرفی استراتژی ارز دیجیتال ۱۵ دقیقه ای- تکنیک Smart تریدینگ - (IFX-ST135) ⚡️
💰 معرفی استراتژی اسکالپ وین ریت بالا در 15 دقیقه - تکنیک Bullseye با فرکانس بالا - (IFX-ST134) 🔥
💹 معرفی استراتژی اسکالپ با ایچیموکو در 15 دقیقه - (IFX-ST133) 📊
💯 معرفی استراتژی اسکالپ بولینگر باند 5 دقیقه ای فارکس - (IFX-ST132) ⭐️