icon ifxhome 45 بروکر اینگات بررسی بروکر اینگات – کارگزاری ingot چیست؟

 

یکی از بروکرهای فارکس با نزدیک به 18 سال سابقه فعالیت [از 2006] در بازار فارکس، کارگزاری اینگات (Ingot) است. در این بروکر پشتیبانی فارسی زبان، پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و 5، حساب کپی ترید، ابزارهای تحلیلی و آموزشی در کنار 150+ دارایی متنوع ارائه شده است.

ثبت نام بروکر اینگات

سایت بروکر اینگات فارسی را در کنار 4 زبان دیگر [انگلیسی، عربی، ویتنامی و اسپانیولی]، در دسترس معامله گران قرار داده است. دفتر مرکزی بروکر اینگات، در عمان در کشور بحرین [Um Uthainah, Saeed Abu Jaber St. 5, Amman, Jordan] قرار دارد.

کارگزاری اینگات موفق شده، رگوله های معتبر مانند “ASIC” استرالیا و تاییدیه “JSC” کشور بحرین را دریافت کند. همچنین در کشور کنیا و سیشلز، شرکت و دفاتری جداگانه برای دریافت مجوز نظارتی بروکر اینگات ثبت شده است.

بروکر اینگات، بررسی بروکر اینگات، بروکر ingot

در مقاله امروز خانه فارکس من، به معرفی کامل بروکر اینگات بروکرز (Ingot Brokers) خواهیم پرداخت. نحوه ثبت نام، انواع حساب، مجوزهای نظارتی و مزایا/معایب این کارگزاری را بررسی خواهیم کرد.

 

icon ifxhome 22 بروکر اینگات بروکر اینگات چیست؟ – کارگزاری فارکس و ارز دیجیتال INGOT Brokers

 

بروکر اینگات یک کارگزار در بازار فارکس است که، از سال 2006 [17+ سال] توسط شرکت “INGOT Global Ltd” ثبت و شروع به فعالیت کرده است. در اینگات بروکرز با حداقل 100$ در حساب های واقعی یا دمو، می توان معاملات در بازار فارکس را انجام داد.

در سایت بروکر اینگات محتوی آموزشی شامل وبینار، سمینار، مقالات و ویدیو برای معامله گران مبتدی ارائه شده است. معاملات کپی تریدینگ در حساب “MAM” بروکر ingot، برای سرمایه گذاران یا تریدرهای حرفه ای نیز در دسترس قرار گرفته است.

یکی از نکات متمایز اینگات بروکر، افتتاح حساب شرکتی و شخصی به صورت جداگانه می باشد. طیف گسترده ای از نمادها شامل محصولات کشاورزی، نفت و گاز، فلزات، سهام شرکت های اروپایی و امریکایی، شاخص بازار بورس و … بصورت نقدی و آتی (Fuutres) در این کارگزاری قابل معامله می باشد.

کارگزاری اینگات، بروکر اینگات، بروکر ingot
آمار بازدید از سایت کارگزاری اینگات

بر اساس اطلاعات موجود در سایت معتبر “Similarweb“، بیشترین معامله گران در بروکر اینگات را ایرانیان تشکیل داده اند. در حال حاضر 15.65% بازدید کنندگان از سایت این بروکر از ایران، 12.67% از بلژیک، 8.32% از کشور بلیز، 8.10% از آرژانتین، 7.72% از ترکیه و 47.54% را سایر کشورها تشکیل می دهند.

 

مشخصات کارگزاری اینگات

©️نام بروکر اینگات بروکرز/Ingot Brokers
🔗آدرس سایت بروکر
سایت اصلی بروکر اینگات
📑رگوله ASIC, JSC, FSASVG, CMA
📞شماره تلفن و آدرس ایمیل ☎️ 002 484 345 580
✉️ customerservice@ingotbrokers.com
🇮🇷سرویس به معامله گران ایرانی
🇮🇷پشتیبانی فارسی زبان
💰روش های واریز و برداشت وجه انتقال بانکی، ارزهای دیجیتال، کارت ویزا/مستر، اپل پی، گیت تو پی
💲حداقل واریزی $100
🚀حداکثر لوریج 1:500
💴حداقل اسپرد از 0.0 پیپ
🎭کپی تریدنیگ و حساب پم
💻پلتفرم های معاملاتی MT4, MT5
⚡️اسکلپینگ
🤖امکان استفاده از ربات معاملاتی
🧕حساب اسلامی
👥راهنما و پشتیبانی فارسی
پشتیبانی تلگرام
کش بک خانه فارکس من

ثبت نام بروکر اینگات

 

icon ifxhome 43 بروکر اینگات بررسی اعتبار و رگوله بروکر Ingot – آیا اینگات معتبر است؟

 

یکی از نکات مثبت درباره کارگزاری اینگات بروکرز، دریافت رگوله معتبر از موسسه نظارتی کشور استرالیا است. البته رگوله “ASIC” برای معامله گران ایرانی، قابل استفاده نیست! همچنین این کارگزاری، اقدام به دریافت مجوز و تاییدیه “FSA” از سیشل، “CMA” از کنیا و “JSC” از کشور بحرین کرده است.

 

رگوله (ASIC) اینگات بروکرز

 

شرکت “INGOT Brokers (Australia) Pty Ltd” در سال 2006، اقدام به ثبت شرکت در کشور استرالیا (شهر سیدنی به آدرس Level 21, 60 Margaret Street, Sydney NSW 2000, Australia) کرد. این بروکر معتبر، مجوز نظارتی “ASIC” را با شماره 428015 به ثبت رسانده است.

 

رگوله سیشل (FSA) بروکر Ingot

 

رگوله سیلشز (FSASVG)، یک مجوز آفشور برای ارائه سرویس به کشورهایی مانند ایران است. با توجه به تحریم های بین المللی، بسیاری از کارگزاری ها برای خدمات دهی به معامله گران، رگوله “FSA” را دریافت می کنند.

بررسی بروکر اینگات، کلاهبرداری بروکر اینگات، بروکر ingot
رگوله بروکر اینگات – FSA

شرکت “Ingot Global LTD”، با ثبت شرکت [به آدرس Unit 3, 2nd Floor, Dekk Complex, Plaisance, Mahe, Seychelles] رگوله آفشور “FSA” با شماره 1386 دریافت کرده است.

 

رگوله (JSC) از کشور بحرین

 

برای ارائه سرویس به مشتریان ساکن کشورهای عربی، مجوز “JSC” توسط شرکت “Ingot Financial Brokerage LTD” دریافت شده است. آدرس دفتر بروکر اینگات در کشور بحرین [Building 5, Saeed Abu Jaber Street, Um Uthainah, Amman, Jordan]، و شماره مجوز این کارگزاری از این کشور 3/1/00829/21 اعلام شده است.

بررسی بروکر اینگات، کلاهبرداری بروکر اینگات، کارگزاری اینگات
رگوله JSC بروکر ingot

این مجوز در تاریخ 19.04.2021 توسط کارگزاری اینگات، دریافت گردید.

 

رگوله (CMA) بروکر اینگات

 

آخرین مجوز دریافتی بروکر ingot، برای معامله گران ساکن کشورهای افریفایی است. شرکت “Ingot Africa LTD” در شهر نایروبی کنیا [Unit C, 4th Floor, Delta Chambers, Westlands, Nairobi]، رگوله “CMA” را با شماره 173 ثبت و دریافت کرده است.

بررسی بروکر اینگات، کلاهبرداری بروکر اینگات، کارگزاری اینگات
رگوله CMA کارگزاری اینگات

ثبت نام بروکر اینگات

 

روش های واریز و برداشت در اینگات چیست؟

 

طیف گسترده ای از روش های واریز و برداشت، در این بروکر وجود دارد. شما بین ارزهای یورو، دلار امریکا و دلار استرالیا، امکان انتخاب دارید. روش های واریز/برداشت شامل انتقال بانکی، Neteller، کارت و یا روش Skrill ارائه شده است. امکان استفاده از ارزهای دیجتال مانند بیت کوین و اتریوم نیز، در دسترس قرار گرفته است.

 

نحوه واریز در بروکر اینگات

 

انتقال بانکی/حواله

 

حداقل مبلغ سپرده 100$ و ارزهای موجود، EUR، AUD، USD و GBP است. کارمزد دریافتی برای شارژ حساب با حواله بانکی، 0% اعلام شده است. با این حال، سپرده های دریافتی ممکن است مشمول کارمزد توسط بانک واسطه باشد.

 

ارز الکترونیکی اسکریل/Skrill

 

استفاده از این کیف پول الکترونیکی، 4% کارمزد واریز دارد! با این حال، حداقل مبلغ سپرده ده برابر کمتر از حواله بانکی، و 10$ است. زمان پردازش بسیار فوری بوده، اما برخی کشورها استفاده از “Skrill” را محدود کرده اند. در این روش، ارزهای USD، AUD و EUR در دسترس هستند.

 

ارز الکترونیکی نتلر/Neteller

 

این کیف پول الکترونیکی، تنها 3% کارمزد سپرده گذاری کمتری نسبت به روش “Skrill” دارد. حداقل مبلغ واریز مانند همتای خود، فقط 10$ بوده و زمان پردازش آنی است. برخی کشورها استفاده از Neteller را محدود کرده و ارزهای موجود شامل EUR، USD و AUD هستند.

 

رمز ارز بیت کوین/BTC

 

هیچ هزینه ای برای سپرده گذاری با این ارز دیجیتال، وجود ندارد. حداقل مبلغ واریز 50$ و زمان پردازش، بین 1 تا 24 ساعت است.

 

ارزد دیجیتال اتریوم/Etherum

 

مانند بیت کوین، هیچ هزینه ای برای واریز با اتریوم، وجود ندارد. حداقل مبلغ واریز 50$ بوده و هیچ محدودیتی، در میزان برداشت اعلام نشده است. زمان پردازش، بین 1 تا 24 ساعت است.

 

کارت های بانکی ویزا و مستر کارت

 

ارزهای موجود با این گزینه پرداخت، USD و EUR هستند. 3% کارمزد واریز، زمان پردازش آنی و حداقل مبلغی با این روش 10$ اعلام شده است.

 

روش ریالی

 

در این روش شما حساب خود را از طریق ریال، شارژ می کنید. هیچ کمیسیونی برای این روش وجود نداشته و پردازش، در لحظه انجام می گیرد.

 

icon ifxhome 24 بروکر اینگات معاملات در بروکر اینگات آری یا خیر؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

 

شروع معاملات در بازار فارکس، نیازمند داشتن دانش، تجربه، ریسک در کنار پیدا کردن کارگزاری مطمئن و معتبر است. بروکر ingot با بیش از 17 سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی، توانسته سطح اعتبار مناسبی را در این میان بدست آورد.

تنوع دارایی های معاملاتی، حساب کپی ترید، واریز/برداشت با ارزهای دیجیتال، پلتفرم های معتبر متاتریدر 4 و 5، پشتیبانی فارسی و … را می توان به عنوان مزایای کارگزاری اینگات بر شمرد. عدم پشتیبانی از صرافی تاپ چنج [واریز و برداشت ریالی]، مبلغ اولیه افتتاح حساب نسبتا بالا و نداشتن حساب نانو از معایب این بروکر به حساب می آید.

در میان لیست کارگزاری های معتبر فارکس در ایران، لایت فایننس (Liteforex) به عنوان یکی از بهترین بروکرها برای معامله گران ایرانی است. تنوع حساب های معاملاتی، روش های واریز و برداشت، مسابقات و بونوس های مختلف، کش بک (ریبیت) قابل توجه، معاملات باینری آپشن، حساب کپی ترید و … از نکات مثبت ثبت نام در بروکر لایت فارکس می باشد.

سوالات متداول

🔹کارگزاری اینگات (Ingot Brokers)، یکی از بروکرهای فارکس معتبر با بیش از 17 سال سابقه در بازارهای مالی است.

🔹خیر، اینگات یکی از کارگزاری های قدیمی و معتبر فارکس است. این بروکر با داشتن رگوله معتبر “ASIC” استرالیا، “JSC” بحرین و “CMA” کنیا از سال 2006 بصورت مستمر و فعال در بازار فارکس حضور دارد. نظرات معامله گران و سایت های مرجع، نشان دهنده شایعه کلاهبرداری بروکر اینگات می باشد.

نظرات (2)

  • سلام.
    نمیدونم چرا نظرات اینگات کم هست.شاید ثبت نام کننده کم داره. به هر حال.تجربه خودم در اینگات تجربه خوبی بود تا اینکه این اواخر، معاملات زیر 1 دقیقه اگر مثبت می‌بستم، منفی می‌بست. تا پیگیر شدم، گفتن جز قوانین بروکر معاملات زیر 1 دقیقه مجاز نیست. اما در حالی که در ابتدای فعالیت 3 ماهه خودم این مشکل نبود. تنها راه کمک ما سایت های معرفی کننده بروکرها مثل سایت خوب ifxhome هست، چرا این موارد رو تو توضیحات بروکر اطلاع نمیدن که اسکلپ در بروکر اینگات مجاز نیست. لطفا بروزرسانی کنید ممنون

    • سلام از ثبت و اشتراک گذاری نظرتون متشکریم. حتما بررسی و به روز رسانی خواهد شد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💰 ربات قیمت ارز دیجیتال چیست؟ - بهترین ربات پیش بینی قیمت رمز ارز کدام است؟ 🔥
💸 اسپرد حساب ECN الپاری - مقایسه اسپرد معاملاتی در حساب ECN بروکر ALPARI💰
🤖 ربات کپی ترید ارز دیجیتال (Crypto) - معرفی 10 ربات کپی تریدینگ رمز ارز برتر 💯
💸 نمایش وین ریت در متاتریدر (Meta Trader) - اهمیت درصد وین ریت چیست؟ 💰
💰 معرفی برنامه کش بک آلپاری - شرایط دریافت ریبیت در آلپاری چیست؟ 💸