ifxhome icon 0179 کش بک لایت فارکس کش بک لایت فارکس/ لایت فایننس چیست؟ | شرایط دریافت ریبیت لایت فارکس

 

یکی از جذاب ترین گزینه ها برای معامله گران در فارکس، دریافت کش بک (CashBack) یا ریبیت (Rebate) از بروکرها است. بروکر لایت فارکس بر خلاف کارگزاری های دیگر مانند آلپاری، برنامه کش بک بصورت جدا ارائه نمی کند.

ثبت نام در لایت فارکس، ثبت نام در بروکر لایت فارکس، ثبت نام در لایت فایننس

کش بک [باز پرداخت یا استرداد نقدی، تخفیف نقدی]، مبلغی است که در ازای انجام معاملات (بر اساس لات) به مشتریان پرداخت می گردد. از مزایای دریافت ریبیت در فارکس:

 • کاهش هزینه ها [اسپرد، کمیسیون و سواپ]
 • مدیریت بهتر سرمایه
 • افزایش ریسک انجام معاملات
 • افزایش سود و موارد دیگر می باشد.

کش بک لایت فارکس، ریبیت لایت فارکس، کش بک لایت فایننس

در بسیاری از مطالب ارائه شده، کش بک را نوعی ترفند کاهش اسپرد در معاملات می دانند. معامله گران اسکلپر با توجه به تعداد پوزیشن های معاملاتی، جزو بیشترین مشتریان دریافت کننده ریبیت هستند. تخفیف rebate یا کش بک لایت فارکس، با قرار گرفتن در مجموعه نمایندگان این بروکر قابل دریافت است.

در مقاله امروز، به بررسی کش بک لایت فایننس و شرایط دریافت آن می پردازیم. مزایای تغییر ib در لایت فارکس را در پایان مقاله، معرفی خواهیم کرد.

 

انواع کش بک لایت فارکس

©️نام بروکر لایت فایننس/Litefinance
🔗سایت اصلی بروکر
وب سایت لایت فارکس
💰ارائه کش بک توسط بروکر
🔥ثبت و تغییر کد IB
$مبلغ کش بک $10/لات
💲پرداخت بونوس واریز
طرح معرفی دوستان
کد IB خانه فارکس من 2078094225
پرداخت کش بک خانه فارکس من
☎️راهنمای دریافت ریبیت
پشتیبانی تلگرام
انواع حساب بروکر لایت فارکس،آموزش ثبت نام در بروکر لایت فارکس،آموزش تصویری لایت فارکس

ثبت نام در لایت فایننس

با داشتن آدرس ایمیل معتبر، در کمتر از 1 دقیقه می توان افتتاح حساب لایت فارکس را انجام داد. در مقاله زیر نحوه ثبت نام، مراحل افزایش امنیت حساب، تغییر کد uid لایت فارکس و مزایای آن را معرفی کرده ایم.

افتتاح حساب در لایت فارکس

 

ifxhome icon 0170 کش بک لایت فارکس دریافت ریبیت لایت فارکس

 

ریبیت در لایت فارکس، به معنای استرداد نقدی در معاملات است. دریافت کش بک با پاداش واریز، بونوس خوش آمدگویی و طرح معرفی سایر معامله گران متفاوت می باشد. در بسیاری از بروکرهای فارکس، پرداخت کش بک فقط در معاملات نمادهای معینی صورت می گیرد.

لایت فارکس به ازای شارژ حساب بونوس واریز پرداخت کرده، و در صورت معرفی دوستان یا معامله گران جدید [در طرحی با نام شریک تجاری یا کد معرف لایت فارکس]، مبالغی را به حساب معامله گران واریز می کند. البته برای هرکدام از پرداخت ها، شرایطی تعریف شده که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

 

مبلغ کش بک لایت فارکس چقدر است؟

 

معامله گران در لایت فارکس، می توانند حداکثر ریبیت در این کارگزاری را دریافت کنند. با قرار گرفتن در مجموعه خانه فارکس من و تغییر “IB” در لایت فایننس، امکان دریافت 10$ در هر لات برای معامله گران میسر است. این میزان (50%) بسته به حجم معاملات ماهانه افزایش پیدا خواهد کرد.

 

بونوس واریز لایت فارکس

 

در ازای شارژ حساب لایت فارکس، بونوس 100% به حساب معامله گران واریز می گردد. با واریز حداقل 200$، کد تبلیغاتی ” Iran100″ برای معامله گران ساکن ایران و افغانستان قابل استفاده می باشد. همچنین امکان استفاده از این کد، تا 5 مرتبه برای معامله گران میسر شده است!

 

برنامه مشارکت لایت فارکس چیست؟

 

در طرح شریک تجاری لایت فارکس، امکان ایجاد کمپین دریافت باز پرداخت/تخفیف نقدی در این بروکر ارائه شده است. در برنامه کش بک لایت فارکس شریک، کمیسیون از 5-95% از معاملات قابل پرداخت می باشد. این مبلغ بصورت یک روز در میان، به حساب معامله گر دعوت کننده واریز خواهد شد.

برای ایجاد کمپین دعوت از دوستان (CPS)، وارد کابین لایت فارکس شوید. در نوار سمت راست، روی گزینه «وابسته» کلیک کنید.

کش بک لایت فارکس، ریبیت لایت فارکس، کش بک لایت فایننس
فعال سازی طرح کش بک لایت فایننس – کد معرف

در صفحه بعدی، لینک ارسال به دوستان به صورت پیش فرض ایجاد شده است. برای تغییر یا ساخت لینک جدید، در پایین صفحه روی گزینه «یک کمپین جدید ایجاد کنید» کلیک نمایید.

کش بک لایت فارکس، ریبیت لایت فارکس، کش بک لایت فایننس
ایجاد کمپین ریبیت لایت فارکس از طریق دعوت دوستان

ثبت نام در لایت فارکس، ثبت نام در بروکر لایت فارکس، ثبت نام در لایت فایننس

در مرحله بعد، یک اسم برای کمپین انتخاب کرده و در صورت تمایل در بخش توضیحات، مطالبی را وارد نمایید. در بخش “Type”، نوع کش بک لایت فارکس را «Rev. Share» انتخاب کنید. سپس گزینه «بازپرداخت نقدی» را فعال کنید. در بخش “درصد باز پرداخت نقدی”، مقدار کش بک را از حداقل 5% تا حداکثر 95% قابل انتخاب است.

بعد از انتخاب، روی گزینه «ایجاد کردن» کلیک کنید.

کش بک لایت فارکس، ریبیت لایت فارکس، کش بک لایت فایننس
تنظیمات کد معرف در کش بک لایت فارکس

با کلیک روی گزینه «کپی لینک»، کش بک لایت فایننس [کد معرف لایت فارکس] از طریق دعوت دوستان را به اشتراک گذارید.

کش بک لایت فارکس، ریبیت لایت فارکس، کش بک لایت فایننس
لینک اشتراک گذاری کش بک لایت فارکس در طرح CPS

 

نحوه تغییر ib در لایت فارکس

 

یکی از امکانات دیگر بروکرهای فارکس، پرداخت ریبیت به مشتریان از طریق نماینده (Introducing broker/IB) می باشد. بهترین نوع کش بک لایت فارکس، دریافت باز پرداخت نقدی از طرف “IB” است. خانه فارکس من به عنوان همکار بروکر لایت فایننس، به معامله گران کش بک (CashBack) در معاملات را پرداخت می کند.

بسته به میزان حجم معاملات مشتریان، 10$/لات (تا سقف 50%) بصورت منظم پرداخت می گردد [در صورت افزایش سطح معاملات در ماه، میزان کش بک تا 70% افزایش پیدا خواهد کرد]. نحوه دریافت کش بک لایت فارکس از مجموعه خانه فارکس من:

 • ثبت نام از طریق لینک ارائه شده در این کارگزاری
 • تغییر ib در کابین شخصی

در مقاله زیر، نحوه تغییر “IB” یا گروه ارجاع در لایت فارکس را بصورت قدم به قدم آموزش داده شده است.

تغییر ib در لایت فارکس

 

شرایط برداشت ریبیت لایت فارکس

 

مبلغ پرداخت شده تحت عنوان کش بک در بروکر لایت فارکس، قابلیت برداشت از حساب بصورت نقدی (دلار/یورو)، واریز به حساب تاپ چنج (دریافت ریالی)، تبدیل به رمز ارز، ارزهای الکترونیک و … را دارد. بدون محدودیت و با استفاده از قابلیت “Autowithdrawal”، مبالغ واریزی به حساب بصورت خودکار برداشت خواهد شد.

همچنین امکان افزودن کش بک لایت فارکس به موجودی حساب، برای افزایش سرمایه در معاملات قابل انجام است.

 

ifxhome icon 0140 کش بک لایت فارکس در کدام نمادها کش بک لایت فارکس پرداخت می شود؟

 

در برخی از کارگزاری های فارکس، شرایط و محدودیت هایی برای پرداخت ریبیت (Rebate) به معامله گران اعلام شده است. به عنوان مثال، معاملات در جفت ارزهای فارکس و فلزات شامل پرداخت کش بک شده و در ارزهای دیجیتال، این امکان فراهم نیست.

یکی از مزایای بروکر لایت فارکس، پرداخت کش بک در معاملات تمام نمادها (دارایی ها) به مشتریان است.

 

ifxhome icon 0146 کش بک لایت فارکس کش بک در کدام حساب لایت فارکس قابل دریافت است؟

 

در لایت فارکس انواع حساب سنتی، کلاسیک و ECN به معامله گران ارائه شده است. این حساب ها بسته به نوع پلتفرم معاملاتی [متاتریدر 4، متاتریدر 5 و CTrader]، شرایط متفاوتی دارند. پرداخت ریبیت یا کش بک لایت فارکس، در تمام حساب ها و سکوهای معاملاتی به معامله گران انجام می شود.

 

ifxhome icon 0161 کش بک لایت فارکس دریافت ریبیت لایت فارکس آری یا خیر؟ | جمع بندی و نظر نویسنده

 

در بروکر لایت فارکس/لایت فایننس مانند سایر کارگزاری های معتبر، به معامله گران کش بک یا ریبیت پرداخت می گردد. انواع کش بک لایت فارکس:

 • تغییر ib و پرداخت تخفیفات نقدی از نماینده بروکر
 • فعال سازی کد معرف و دعوت از دوستان
 • و باز پرداخت واریز به حساب می باشد.

با تغییر کد uid لایت فارکس و قرار گرفتن در مجموعه ifxhome، به معامله گران کش بک بصورت منظم [اول-پنجم هر ماه میلادی] پرداخت می گردد. مزایای دریافت ریبیت یا کش بک لایت فایننس:

 • کاهش هزینه های معاملاتی مانند اسپرد و سواپ؛
 • کسب سود از معاملات [حتی در صورت ضرر یا شکست در معامله]؛
 • جذاب تر شدن معاملات؛
 • دریافت ریبیت بالاتر با معاملات بیشتر؛
 • مدیریت بهتر سرمایه؛
 • و موارد دیگر می باشد.

ثبت نام در لایت فارکس، ثبت نام در بروکر لایت فارکس، ثبت نام در لایت فایننس

سوالات متداول

🔹کش بک، ریبیت، تخفیف یا باز پرداخت نقدی در بروکر لایت فارکس، در ازای انجام معاملات [سودآور یا زیان ده] به مشتریان پرداخت می گردد. کش بک لایت فایننس، برنامه ای برای کاهش هزینه های معاملاتی و نوعی درامد مازاد در این بروکر به حساب می آید.

🔹با ثبت نام در لایت فارکس از طریق لینک ارائه شده در این مقاله، یا با تغییر گروه ارجاع (IB) و قرار گرفتن در مجموعه خانه فارکس من، به معامله گران تا سقف 50% (10$/لات) کش بک پرداخت می گردد.

نظرات (4)

 • لطفا به سوالم پاسخ بدید. هرچند که من متن مقاله خوندم ولی پاسخ سوالم رو دریافت نکردم از لا به لای کلماتی که نویسنده برای این مطلب درج کردند. آیا برای دریافت کش بک لایت فارکس در معاملات ارزهای دیجیتال و سایر دارایی‌های غیرفارکسی شرایط خاصی وجود داره؟ اگر بله، این شرایط چگونه با شرایط کش بک برای جفت ارزهای فارکس متفاوت هستش؟
  چرا این سوال رو پرسیدم؟ چون به دنبال درک بهتری از چگونگی کارکرد برنامه کش بک لایت فارکس هستم. پاسخ به این سوال برای معامله‌گرانی که در بازارهای متنوعی فعالیت می‌کنند مفیده.

  • سلام وقت بخیر، در این خصوص با بخش پشتیبانی خانه فارکس من در ارتباط باشید.

 • چقدر خوب و عالی اومدید تو مقاله به طور جامع و با دقت به بررسی و توضیح برنامه کش بک لایت فارکس پرداختید. توضیحات دقیق در مورد نحوه دریافت کش بک و همینطور تشریح شرایط مختلف برای دریافت آن و مزایای مرتبط با این برنامه، باعث شده که مقاله خیلی خیلی بولد بشه.

 • مقاله ای که با عنوان ریبیت یا کش بک لایت فارکس نوشتید به خوبی برنامه کش بک لایت فارکس رو توضیح داده و نحوه دریافت اون رو شرح می‌ده. با این حال، مقاله می‌تونست با ارائه مقایسه‌ای مستقیم بین شرایط کش بک لایت فارکس و سایر بروکرهای رقیب، عالی تر بشه و نشون بده که ارزش بیشتری برای خوانندگان قائله در مقایسه با رقبا که اطلاعات محدود و ضعیفی ارائه میدن. کلا مقایسه خوبه چون به معامله‌گران کمک میکنه تا تصمیم‌گیری دقیق‌تری داشته باشن.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🔥 آموزش استراتژی اسکالپ با مووینگ اوریج و استوکاستیک - (Ifx-St108) ⭐️
💯 حداقل اسپرد نقره در فارکس چقدر است؟ - بهترین بروکر با کمترین اسپرد XAGUSD کدام است؟ 〽️
💰 نحوه استفاده از اندیکاتور نمایش سشن ها در متاتریدر 4 و 5 [MT4/MT5] 💹
🌟 آموزش استراتژی اسکالپ با RSI در تایم فریم 15 دقیقه - سیستم کلاسیک مولتی تایم فریم - (Ifx-St107) 💹
🔥 بررسی استراتژی با استوکاستیک در فارکس [اسکالپ/روزانه] - (Ifx-St106) 💹