icon ifxhome 62 آلپاری برای اسکالپ معرفی بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ

 

یکی از استراتژی های بسیار پر طرفدار در میان تریدرهای حرفه ای، «اسکالپینگ» – “Scalping” است. این تکنیک، شامل انجام چندین معامله سریع برای کسب سودهای کوچک در زمان های کوتاه، است. انتخاب کارگزاری، نوع حساب، قوانین بروکر و … برای اسکالپ در فارکس اهمیت دارد.

ثبت نام در سایت آلپاری فارسی

«بروکر «آلپاری» – “Alpari” یکی از کارگزاری های محبوب فارکس در ایران، حساب های معاملاتی مختلفی را ارائه کرده است. هر کدام از حساب های این کارگزاری، برای گروهی از تریدرها با توجه به سبک معاملاتی، میزان سرمایه، استراتژی و … قابل ساخت/ایجاد است.

در مقاله امروز خانه فارکس من، مناسب ترین حساب آلپاری برای معاملات اسکالپینگ را معرفی خواهیم کرد. اگر از استراتژی اسکالپ در فارکس استفاده می کنید، بروکر آلپاری دو حساب ایده آل برای ساخت را ارائه کرده است.

بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ، اسکالپ در آلپاری، اسکالپ در بروکر آلپاری

 

icon ifxhome 42 آلپاری برای اسکالپ شرایط استراتژی اسکالپ در آلپاری

 

قبل از معرفی بهترین حساب بروکر آلپاری برای اسکالپ، لازم است تا با این استراتژی و ویژگی های حساب مورد نیاز برای آن آشنا شویم.

به طور کلی در استراتژی اسکالپینگ معاملات «سریع»، «کوتاه مدت» و با «حجم های بسیار کوچک» انجام می شوند. تریدر در طول یک روز چندین معامله انجام داده تا در نهایت، سود مناسبی را کسب نماید. گاهی اوقت تعداد معاملات تریدر به بیش از 100 مورد در روز می رسد!

از این رو، شرایط اولیه بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ:

  1. سرعت اجرای سفارش ها در آن حساب بسیار بالا باشد؛
  2. هزینه های معاملاتی حساب پایین باشد؛
  3. امکان استفاده از اهرم بالا در حساب وجود داشته باشد.

 

اهمیت سرعت اجرای بالا در استراتژی اسکالپ

 

در اسکالپینگ زمان و سرعت عمل، حرف اول را می زنند. تریدر باید با استفاده از روش های مختلف (تحلیل تکنیکال و فاندامنتال)، آخرین تغییرات قیمتی را پیش بینی کرده و سپس، وارد معامله شود.

در این استراتژی تمام تمرکز و برنامه ریزی معامله گران، برای کسب سود از حرکات بسیار کوچک قیمتی است. اسکالپر در عرض چند دقیقه، یک معامله را باز می کند و آن را می بندد [در بیشتر موارد هر معامله اسکالپ بین 1 تا 5 دقیقه طول می کشد].

حال اگر سفارشات اسکالپر با تاخیر اجرا شوند، وضعیت بازار نسبت به برنامه های تریدر تغییر می کند. در نتیجه بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ، باید سفارشات را به سرعت اجرا کند.

 

اهمیت هزینه معاملاتی پایین برای اسکالپ

 

در انواع حساب بروکر آلپاری، هزینه های معاملاتی [اسپرد، سواپ و کمیسیون] مشخصی وجود دارند. با توجه به تعداد معاملات اسکالپ در طول روز، هزینه های اجرای سفارش نقش پر رنگی را در این استراتژی ایفا می کند.

انجام 100 معامله در روز، به معنای پرداخت 100 «اسپرد» و «کمیسیون» است. حال اگر میزان این هزینه ها بالا باشد، اسکالپر بخش بزرگی از سود خود را به بروکر پرداخت می کند! کمیسیون هر حساب، مقدار ثابت و مشخصی داشته و قابل تغییر نیست؛ پس باید به سراغ حساب هایی بروید که میزان اسپرد آن ها، پایین تر است.

ثبت نام در سایت آلپاری فارسی

 

نقش اهرم در تعیین بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ

 

به خاطر کوتاه بودن زمان انجام معاملات در روش اسکالپ، تغییرات قیمتی بسیار ناچیز بوده و حتی تعداد بالای معاملات هم، تاثیر آنچنانی بر سود نهایی ندارد. برای آنکه سود نهایی حاصل از اسکالپ به مبلغی قابل توجه تبدیل شود، باید از اهرم های بالا استفاده کرد؛ در غیر این صورت، سود نهایی ارزش زمان و سرمایه اولیه را ندارد.

 

icon ifxhome 39 آلپاری برای اسکالپ بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ چیست؟

 

در گذشته 6 حساب معاملاتی [نانو، استاندارد، ای سی ان و پرو ای سی ان (در MT4/MT5)] توسط آلپاری، ارائه می شد. بعد از حذف ناگهانی حساب نانو [به علت بار زیاد این حساب در سرور کارگزاری]، 5 حساب در دو پلتفرم متاتریدر 4 و 5 در دسترس قرار دارد.

از میان این 5 حساب، تنها حساب “Pro ECN” (در متاتریدر 4) و حساب “ECN MT5″، شرایط مناسبی برای معاملات اسکالپ را دارند. در ادامه مشخصات این حساب ها را بصورت خلاصه، بررسی خواهیم کرد.

 

حساب (ECN MT5) بروکر آلپاری چیست؟

 

این حساب، بر روی پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 ارائه شده و همه معیارهای لازم برای تبدیل شدن به بهترین حساب آلپاری برای “SCALP” را دارد. ویژگی های معاملاتی این حساب، در جدول زیر ارائه شده است.

شرابط معاملاتی اسکالپ در حساب ECN آلپاری
شرایط حساب مشخصات
ارز پایه حساب $/€
حداقل واریز $500
حداکثر لوریج 1:3000
حداقل اسپرد از 0.0 پیپ
کمیسیون $16 در 1 میلیون سفارش
تعداد جفت ارزها 46
تعداد نمادهای CFD 58
تعداد فلزات با ارزش 2
سطح استاپ اوت %60
سطح مارجین کال %50
حداکثر معامله باز 1000
حداکثر حجم معامله 100 لات
حساب اسلامی/سواپ فری ✅

برای آشنایی کامل تر شرایط معاملاتی حساب ECN آلپاری، روی لینک کلیک نمایید.

 

حساب (PRO ECN MT4) بروکر آلپاری چیست؟

 

حساب پرو ای سی ان آلپاری، حرفه ای ترین و بهترین حساب این بروکر برای معاملات اسکالپ است. البته شرایط این حساب هم مانند قبلی نه تنها برای اسکالپرها، بلکه برای همه تریدرها مناسب است.

پرو ای سی ان با سرعت بسیار بالای اجرای سفارشات، اهرم 1:3000 و هزینه معاملاتی بسیار پایین، شرایط بسیار خوبی را برای اسکالپرها فراهم می کند. به نظر بسیاری از کارشناسان، “PRO ECN” بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ است.

شرابط معاملاتی اسکالپ در حساب Pro ECN آلپاری
شرایط حساب مشخصات
ارز پایه حساب $/€
حداقل واریز $500
حداکثر لوریج 1:3000
حداقل اسپرد از 0.0 پیپ
کمیسیون $16 در 1 میلیون سفارش
تعداد جفت ارزها 46
تعداد نمادهای CFD 55
تعداد فلزات با ارزش 2
سطح استاپ اوت %60
سطح مارجین کال %50
حداکثر معامله باز 1500
حداکثر حجم معامله 100 لات
حساب اسلامی/سواپ فری ✅

برای آشنایی کامل تر شرایط معاملاتی حساب Pro ECN آلپاری، روی لینک کلیک نمایید.

 

icon ifxhome 50 آلپاری برای اسکالپ اسکالپ در آلپاری آری یا خیر؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

 

انتخاب حساب معاملاتی مناسب برای اسکالپرها به خاطر ویژگی های ذاتی این استراتژی، بسیار حیاتی است. بروکر آلپاری با ارائه حساب های ECN MT5 و Pro ECN MT4، شرایط مناسبی را برای اسکالپرها فراهم کرده است.

حساب “PRO ECN MT4″، به عنوان بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ شناخته شده و همه معیارهای لازم، برای این سبک از معاملات را دارد.

با این حال باید بدانید که انتخاب بهترین حساب آلپاری برای Scalp، به تنهایی برای کسب موفقیت از این سبک کافی نیست. باید مواردی مانند «تعیین اهداف معاملاتی»، «تکنیک های مدیریت ریسک»، «سبک معاملاتی» و «میزان ریسک پذیری» را در نظر گرفته و بر اساس آن ها برنامه ریزی کنید.

از جمله دلایل مناسب بودن انجام اسکالپ در آلپاری:

  • ارائه پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و 5 و ابزارهای مناسب برای اسکالپ؛
  • ارائه اهرم معاملاتی 1:3000؛
  • سرعت بالای اجرای سفارشات و ریکوت نشدن؛
  • داشتن تیم پشتیبانی سریع به زبان فارسی؛
  • کاهش هزینه های معاملاتی با ارائه بونوس و ریبیت؛
  • پایین بودن میزان اسپرد و کمیسیون در حساب های مناسب برای اسکالپ؛
  • و موارد دیگر است.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناسان خانه فارکس من در ارتباط باشید.

ثبت نام در سایت آلپاری فارسی

سوالات متداول

🔹حساب های “ECN MT5” و “Pro ECN MT4″، بهترین شرایط برای انجام معاملات اسکالپ در الپاری را دارند.

🔹نماد هایی که بیشترین نقدینگی را دارند، گزینه های مناسبی برای اسکالپ هستند. از جمله این نمادها می توان جفت ارزهای اصلی و فلز طلا (XAU/USD)، اشاره کرد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🎯بروکر ای پلنت چیست؟ - معرفی کامل بروکر Eplanet Markets در ایران💎
✏️بروکر فارکس در کانادا - معرفی لیست بهترین بروکرهای فارکس کانادا🔑
👑بررسی بروکر سی ام اس پرایم (CMS Prime) - بروکر CMS Prime چیست؟!🎯
🟢بررسی کامل بروکر سی ام سی (CMC Markets) - بروکر cmc markets چیست؟!💡
📊معرفی بخش خبر فارکس فکتوری - خبرهای فارکس فکتوری فارسی📆