icon ifxhome 50 نظرات درباره بروکر آلپاری نظرات درباره بروکر آلپاری مثبت یا منفی؟ – در بروکر آلپاری نظرات مشتریان چطور است؟

در میان تمام کارگزاری های فارکس در بازارهای مالی، تنها بخش محدودی اجازه ارائه سرویس به مشتریان ایرانی را دارند. بدلیل تحریم های بین المللی، بانکی، وزارت خزانه داری امریکا، “FATA” و … بروکرهای طراز اول، ریسک حضور در بازار ایران را قبول نکرده اند.

ثبت نام در سایت آلپاری فارسی

در این بین برخی از کارگزاری ها مانند بروکر آلپاری [با بیش از 25 سال سابقه فعالیت]، با دریافت رگوله های آفشور به مشتریان ایرانی سرویس ارائه کرده اند. رگوله (مجوز نظارتی)، بهترین حامی سرمایه معامله گران در مشکلات [فنی و تکنیکال، نوسان و دستکاری قیمت و …] است.

اما این موضوع، برای معامله گران ساکن ایرانی اندکی متفاوت است! رگوله های آفشور دریافتی توسط بروکرها، اصلا خدماتی به ایرانیان ارائه نکرده اند. در صورت بروز مشکل، رگوله یا بروکر، مسئولیت این موضوع را بر عهده نخواهند گرفت.

نظرات درباره بروکر آلپاری، بروکر آلپاری نظرات، درباره آلپاری

از این رو برای اولین بار، مجموعه خانه فارکس من اقدام به انتشار نظرات درباره بروکر آلپاری گرفته است. گفتگوی کارشناسان پشتیبانی مجموعه خانه فارکس من با مشتریان این کارگزاری را، ارائه خواهیم کرد.

 

icon ifxhome 70 نظرات درباره بروکر آلپاری بررسی نظرات درباره بروکر آلپاری

در بروکر آلپاری نظرات کاربران، به دو دسته مثبت و منفی تقسیم می شود. البته برخی از دیدگاه ها، ناشی از عدم آشنایی با قوانین آلپاری و مقررات این کارگزاری است. مواردی مانند تاخیر در واریز و برداشت، حذف بونوس، غیر فعال شدن حساب و … در بین نظرات درباره بروکر آلپاری به چشم می خورد.

برخی از نظرات هم درباره کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط معاملاتی، پرداخت کش بک، نحوه تغییر بروکر و … است. در ادامه، دیدگاه مشتریان [گفتگوی آنلاین با پشتیبانی] را درباره آلپاری منتشر خواهیم کرد.

 

نظر شماره 1#: اتصال حساب تجاری در آلپاری

مطابق تصویر زیر، نظر یکی از مشتریان بروکر آلپاری برای اتصال حساب تجاری [به حساب دیگران] را مشاهده می کنید. در این «کامنت/Comment»، معامله گر قصد استفاده از حساب تجاری آلپاری به عنوان کپی ترید را داشته است.

نظرات درباره بروکر آلپاری، بروکر آلپاری نظرات، درباره آلپاری
بروکر آلپاری نظرات – شماره 1

ثبت نام در سایت آلپاری فارسی

 

نظر شماره 2#: مشکل فیلتر سایت آلپاری

یکی از مشکلات برای اتصال به سایت (کابین شخصی) آلپاری، دسترسی مستقیم [بدون VPN] است. نظرات درباره بروکر آلپاری در این خصوص، بسیار زیاد مطرح (عنوان) شده است. به عنوان مثال، یکی از مشتریان درباره فیلترشکن های معمولی با “IP” غیر ثابت سوالی را پرسیده است.

نظرات درباره بروکر آلپاری، بروکر آلپاری نظرات، درباره آلپاری
نظرات درباره آلپاری شماره 2

 

نظر شماره 3#: عدم تایید مدارک جهت احراز هویت در آلپاری

قوانین بروکر آلپاری یا سایر کارگزاری ها، برای تایید حساب معامله گران [KYC&AML] بسیار سختگیرانه است. برای جلوگیری از مشکلاتی مانند پولشویی، کلاهبرداری، سوء استفاده و … تایید (احراز) هویت و آدرس معامله گران الزامی است.

در بسیاری از نظرات درباره بروکر آلپاری، عدم تایید مدارک ارسالی از سمت کارگزاری اشاره شده است.

نظرات درباره بروکر آلپاری، بروکر آلپاری نظرات، درباره آلپاری
نظر شماره 3 درباره بروکر آلپاری

 

نظر شماره 4#: مشکل اتصال به سرور آلپاری

در بروکر آلپاری نظرات در خصوص مشکلات سرور، نیز وجود دارد. به عنوان مثال، یکی از مشتریان درباره اتصال حساب آلپاری در متاتریدر 5، سوالی را از پشتیبانی خانه فارکس من مطرح کرده است.

نظرات درباره بروکر آلپاری، بروکر آلپاری نظرات، درباره آلپاری
نظر شماره 4 در مورد آلپاری

ثبت نام در سایت آلپاری فارسی

 

نظر شماره 5#: مشکل تاخیر در برداشت از آلپاری

در میان نظرات درباره بروکر آلپاری، تاخیر در برداشت از حساب [یا گاها واریز/شارژ] نیز به چشم می خورد. با توجه به محدودیت های انتقال پول از ایران به حساب بروکرها، این موضوع در برخی از اوقات با تاخیر انجام می شود. در بعضی از مواقع نیز، حتی پول از دست می رود!

مطابق تصویر زیر، یکی از مشتریان آلپاری مبلغ 26$ از حساب نانو برداشت کرده که پول، به آدرس کیف پول واریز نشده است. حتی امکان کنسل کردن تراکنش [برگشت زدن]، نیز در دسترس مشتری قرار ندارد!

نظرات درباره بروکر آلپاری، بروکر آلپاری نظرات، درباره آلپاری
نظر شماره 5 در مورد آلپاری

بعد از پیگیری مجدد در چند ساعت بعد [حدود 3 ساعت]، مبلغ همچنان به کیف پول “Tc Pay” مشتری واریز نشد. البته این موضوع از طریق تیم پشتیبانی “Ifxhome” پیگیری گردید، و در نهایت مبلغ بعد از تایید به حساب واریز شد [واریز و برداشت از کیف پول های متفاوت، خلاف قوانین آلپاری است].

نظرات درباره بروکر آلپاری، بروکر آلپاری نظرات، درباره آلپاری
نظر شماره 5 درباره بروکر آلپاری

 

نظر شماره 6#: حذف سود از حساب نانو آلپاری

در تاریخ 12 اکتبر 2023، یکی از نظرات درباره بروکر آلپاری بسیار جالب بود! بر پایه ادعای مشتری و ارسال مشخصات [شماره حساب آلپاری و استیتمنت معاملاتی]، مقدار سود کسب شده در حساب نانو آلپاری، از مشتری کسر گردیده است.

بر پایه این نظر، میزان ضرر در حساب 13-17$ اعلام شده است.

نظرات درباره بروکر آلپاری، بروکر آلپاری نظرات، درباره آلپاری
نظر در مورد آلپاری – شماره 6

ثبت نام در سایت آلپاری فارسی

 

نظر شماره 7#: دستکاری قیمت و کلاهبرداری آلپاری

در بین نظرات درباره بروکر آلپاری، دستکاری قیمت، واید شدن اسپرد، حذف سود، کلاهبرداری، مارکت میکر بودن و … نیز مشاهده می شود. یکی از مشتریان با ادعای دستکاری آلپاری در کندل ها، کلاهبرداری این کارگزاری را مطرح کرده است.

در پایان و بعد از برطرف شدن سوء برداشت، لیست بروکرهای معتبر فعال در ایران برای ایشان ارسال گردید تا در صورت نیاز، نسبت به تغییر بروکر اقدام نمایند.

نظرات درباره بروکر آلپاری، بروکر آلپاری نظرات، درباره آلپاری
نظر در مورد آلپاری – شماره 7

 

 

icon ifxhome 24 نظرات درباره بروکر آلپاری نظرات درباره بروکر آلپاری خوب یا بد؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

در مقاله امروز خانه فارکس من، در بروکر آلپاری نظرات مشتریان را برای اولین بار منتشر کرده ایم. بصورت کلی، نظرات درباره بروکر آلپاری:

 • مثبت از عملکرد بروکر؛
 • صرفا جهت کسب اطلاع از شرایط؛
 • منفی نسبت به عملکرد آلپاری؛
 • مقایسه با کارگزاری های دیگر؛
 • و موارد دیگر دسته بندی می شود.

بطور قطع نمی توان نظرات مشتریان را، تماما مثبت یا منفی ارزیابی کرد. آلپاری یکی از کارگزاری های قدیمی و معتبر در بازار فارکس است که، علاوه بر ایران به سایر کشورهای دیگر نیز، خدمات ارائه کرده است. مشکلاتی مانند تاخیر در پرداخت، واید شدن اسپرد در زمان انتشار اخبار، نقض قوانین بروکر و … در همه جا وجود دارد.

در صورت رعایت مقررات، افزایش آگاهی، داشتن استراتژی معاملاتی، مدیریت ریسک، سرمایه و … هیچ زمانی دچار چالش یا مشکل نخواهید شد. البته ذات بازار فارکس و سایر بازارهای مالی، دارای نوسان و ریسک بوده و معاملات، بدون تخصص و تجربه منجر به ضرر خواهد شد.

در صورت تمایل به ارتباط با کارشناسان خانه فارکس من، از طریق پشتیبانی تلگرام، چت آنلاین یا ارسال ایمیل [Info@ifxhome.com] اقدام نمایید.

ثبت نام در سایت آلپاری فارسی

سوالات متداول

🔹با توجه به تجربه کسب شده در طی 15 سال توسط مجموعه خانه فارکس من، نظرات درباره این کارگزاری تا حدود زیادی [70-75%] مثبت ارزیابی شده است.

🔹متاسفانه باید گفت خیر. این کارگزاری تنها از طریق ارتباط با معامله گران در شبکه های اجتماعی [اینستاگرام، یوتیوب، تلگرام و …]، پاسخگوی مشتریان بوده و نظرات را در بخش مجزایی [سایت، کانال تلگرام و …] منعکس نکرده است.

نظرات (5)

 • من افتتاح حساب کردن ۵۰۰ تتر هم واریز کردم و لوگین شدم تو متا تریدر ولی نمیتونستم وارد معامله بشم گزینه بای و سل فعال نبود لطفا راهنمایی کنید که دلیلش چی می تونه باشه؟

  • سلام، چک کنید که واریز رو به حساب تجاری (معاملاتی) انجام دادید یا خیر.

 • بروکر الپاری بروکر مناسبی هست که پشتیبانی خیلی خوبی داره اما کندل سازی هایی که میکنه باعث شده هم من هم بسیاری از دوستانم بروکرمون و عوض کنیم امیدوارم که تغیراتی ایجاد کنه در این روند

 • سلام وقت بخیر من در بروکر الپاری در حساب ای سی ان دارم چطور میتونم ریبیت رو فعال کنم؟

  • سلام، وقت بخیر
   لطفا با پشتیبانی خانه فارکس من در ارتباط باشید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💯 معرفی استراتژی مکدی و مووینگ اوریج - تکنیک ساده و پولساز - (IFX-ST144) ⚡️
👑بررسی نماد طلا در صرافی کوینکس (coinex) - شرایط معامله طلا در coinex چیست؟🥇
💯 تحلیل فاندامنتال نزدک (Nasdaq) در فارکس - تحلیل سهام نزدک با عوامل بنیادی ⭐️
📉 نحوه دریافت سیگنال با هوش مصنوعی - راهنمای سیگنال گیری در فارکس و کریپتو با AI 🤖
⚡️آشنایی با نماد طلا در کوکوین (Kucoin) - شرایط معامله طلا در کوکوین چیست؟🏆