icon ifxhome 29 آمارکتس بدون فیلتر بروکر آمارکتس بدون فیلتر – ورود به سایت Amarkets در ایران

 

بروکر آمارکتس (amarkets) یک کارگزاری محبوب در میان معامله گران ایرانی بوده که از اعتبار بالایی، برخوردار است. با این حال، یکی از مشکلات بزرگ درباره آمارکتس “فیلترینگ” این وب سایت است که دسترسی بسیاری از معامله گران به این بروکر را مختل می کند.

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

البته، همچنان بسیاری از معامله گران ایرانی «بروکر آمارکتس» را برای معامله در بازار فارکس انتخاب می کنند. چراکه این بروکر در چند سال اخیر پیشرفت چشم گیری داشته، و خدمات منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

ورود به آمارکتس بدون فیلتر، آمارکتس بدون فیلتر، آمارکتس بدون فیلتر شکن

آمارکتس بدون هیچ مشکلی خدمات خود را به افراد ایرانی ارائه می دهد… اما این وب سایت از سوی ایران فیلتر است! اگر قصد استفاده از «سایت اصلی بروکر آمارکتس بدون فیلتر» را دارید، در مقاله امروز خانه فارکس من به این موضوع خواهیم پرداخت.

 

icon ifxhome 22 آمارکتس بدون فیلتر آیا ورود به بروکر آمارکتس بدون فیلتر شکن امکان پذیر است؟!

 

متاسفانه به دلایل متفاوت، بروکر آمارکتس- amarkets برای افراد ایرانی فیلتر است و کاربران با IP ایران نمی توانند وارد آمارکتس شوند. در نتیجه، اگر می خواهید وارد این وب سایت شوید باید از دامنه “آمارکتس بدون فیلتر” استفاده کنید.

جالب است بدانید وب سایت آمارکتس، از زبان فارسی برخوردار است و ارزش زیادی برای مشتریان ایرانی خود قائل می شود! شما می توانید به راحتی از طریق لینک زیر، ورود به بروکر آمارکتس بدون فیلتر را تجربه کنید.

نام بروکر آمارکتس/Amarkets
🔗آدرس سایت بروکر سایت اصلی بروکر آمارکتس
🌍سایت اصلی آمارکتس بدون فیلتر xyz.a-markets.info
🙎‍♂️ثبت نام برای معامله گران ایرانی ✅
❗️ورود به بروکر آمارکتس بدون فیلتر ❌
👥پشتیبانی فارسی ✅
☎️دریافت آخرین آدرس های سایت پشتیبانی تلگرام

 

چرا بروکر آمارکتس فیلتر است؟

 

بسیاری از کاربران ایرانی، در نظرات خود نوشته اند که نمی توانند وارد وب سایت آمارکتس شوند [که البته این امر به خاطر فیلتر سایت آمارکتس است]. با آنکه توضیح دقیقی درباره علت این موضوع وجود ندارد، دلایل سیاسی، اقتصادی و … بسیاری می تواند مسبب فیلتر شدن بروکر آمارکتس باشد.

توجه داشته باشید که بروکر آمارکتس کاربران ایرانی را تحریم نکرده و حتی مشتریان ایرانی، می توانند بدون هیچ مشکلی در این بروکر ثبت نام خود را انجام دهند. چرا که فیلترینگ سایت آمارکتس [که از سوی ایران انجام شده است] و آمارکتس، هیچ مشکلی با کاربران ایرانی ندارد.

در نتیجه می توانید یا با برنامه های تغییر آی پی وارد این سایت شده و ثبت نام خود را انجام دهید؛ و یا با استفاده از سایت اصلی بروکر آمارکتس بدون فیلتر وارد این بروکر شوید.

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

 

آموزش ورود به بروکر آمارکتس بدون فیلتر- لینک سایت اصلی (AMarkets) بدون فیلتر

 

همان طور که پیش تر اعلام شد، سایت آمارکتس از یک دامنه مجزا برای کاربران ایرانی برخوردار است. ایرانیان می توانند با استفاده از این دامنه، به راحتی وارد بروکر معاملاتی AMarkets شوند. دامنه آمارکتس بدون فیلتر:

  • xyz.a-markets.info است.

شما می توانید با استفاده از لینک بالا، وارد وب سایت اصلی آمارکتس بدون فیلتر شوید. اگر از حساب کاربری در این بروکر برخوردار هستید، بر روی گزینه «ورود» کلیک کنید؛ اما اگر حساب کاربری ندارید، ابتدا ثبت نام در این کارگزاری را تکمیل نمایید.

“فعالیت کاربران ایرانی در سایت آمارکتس ممنوع نیست و این بروکر در ایران فیلتر است! از همین روی، شما می توانید با استفاده از مدارک شناسایی ایرانی خود بدون هیچ مشکلی ثبت نام کنید.”

ورود به آمارکتس بدون فیلتر، آمارکتس بدون فیلتر، آمارکتس بدون فیلتر شکن
نحوه ورود به آمارکتس (سایت اصلی)

 

icon ifxhome 35 آمارکتس بدون فیلتر ورود به آمارکتس بدون فیلتر در ایران – جمع بندی و نظر نویسنده

 

بروکر آمارکتس/AMarkets، یکی از قوی ترین پلتفرم های معاملاتی است که فعالیت خود را از سال 2007 آغاز کرد. این بروکر از انواع حساب های معاملاتی برخوردار بوده و از معامله گران در سراسر جهان، در این کارگزاری ثبت نام کرده اند.

آمارکتس از پشتیبانی خوبی برخوردار بوده که زبان فارسی را نیز، ارائه کرده است. یکی از علت های تمایل به ثبت نام و انجام معامله توسط ایرانیان، همین موضوع است. با این وجود، بروکر آمارکتس در ایران فیلتر بوده و معامله گران برای انجام این کار، باید به سایت بروکر آمارکتس بدون فیلتر وارد شوند.

ورود به بروکر آمارکتس بدون فیلتر، از دامنه متفاوتی نسبت به سایت این کارگزاری امکان پذیر است. در این مقاله آدرس سایت آمارکتس بدون فیلتر، معرفی شده است. البته فراموش نکنید که با استفاده از برنامه های تغییر “IP” نیز می توانید وارد بروکر آمارکتس شده و به راحتی، ثبت نام و معاملات را در این کارگزاری انجام دهید.

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

سوالات متداول

🔹خیر، متاسفانه به علت وجود تحریم ها و دلایل مختلف ورود به آمارکتس بدون فیلتر شکن امکان پذیر نیست.

🔹معامله گران ایرانی می توانند از طریق آدرس xyz.a-markets.info وارد سایت اصلی آمارکتس شوند.

🔹مطابق قوانین فیلترینگ و طرح صیانت، دسترسی به سایت بروکر آمارکتس بدون داشتن فیلترشکن امکان پذیر نیست!

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
معرفی بروکر یونیکورن (Unicorn) - کارگزاری یونیکورن فارکس چیست؟ 🔍
💯 معرفی استراتژی ارز دیجیتال ۱۵ دقیقه ای- تکنیک Smart تریدینگ - (IFX-ST135) ⚡️
💰 معرفی استراتژی اسکالپ وین ریت بالا در 15 دقیقه - تکنیک Bullseye با فرکانس بالا - (IFX-ST134) 🔥
💹 معرفی استراتژی اسکالپ با ایچیموکو در 15 دقیقه - (IFX-ST133) 📊
💯 معرفی استراتژی اسکالپ بولینگر باند 5 دقیقه ای فارکس - (IFX-ST132) ⭐️