icon ifxhome 71 رگوله آرون گروپس بررسی اعتبار و رگوله آرون گروپس (Aron Groups) – آیا بروکر آرون معتبر است؟

 

یکی از بروکرهای فارکس نسبتا جدید در بازار ایران، آرون گروپس (Aron Groups) است [تاسیس از سال 2020]. تمرکز اصلی این کارگزاری در حال حاضر، بر معامله گران ایرانی بوده و بررسی مجوز آن، از اهمیت بالایی برخوردار است. اولین معیار مهم برای شروع معاملات در بازار فارکس، بررسی اعتبار بروکرها است.

با وجود تبلیغات گسترده توسط “Aron Groups” در شبکه های مختلف، تصمیم به بررسی مجوز (رگوله) این کارگزاری گرفته ایم. اگر قصد ثبت نام در آرون گروپس را دارید، مقاله امروز خانه فارکس من به شما کمک زیادی خواهد کرد.

رگوله آرون گروپس، اعتبار آرون گروپس، آیا آرون گروپس معتبر است؟

 

icon ifxhome 64 رگوله آرون گروپس رگوله بروکر آرون گروپس چیست و وضعیت اعتبار آن به چه صورت است؟

 

آرون گروپس که یک صاحب ایرانی داشته و با هدف ارائه خدمات به ایرانیان، وارد بازار فارکس شد. این کارگزاری با تبلیغات زیاد توانسته نگاه ها را، به سمت خود جلب کند. بسیاری از تریدرهای تازه وارد و حرفه ای، درباره آن پرس و جو می کنند.

آرون گروپس تحت رگوله «جزایر مارشال» – “Marshall Islands” فعالیت می کند. اما این رگولاتوری تا چه حد معتبر است؟

 

بررسی اعتبار رگوله آرون گروپس و دلیل اخذ آن

 

کارگزاری آرون گروپس (Aron Market) از طریق شرکت زیر مجموعه خود به نام “Aron Markets Ltd”، به ایرانیان خدمت رسانی می کند. دفتر آن در قبرس [شهر لیماسول، خیابان آگیوس آتاناسیوس، ساختمان دی. وارچمیس، شماره 4102] قرار دارد.

این شرکت رگولاتوری جزایر مارشال به شماره “118046” را دریافت کرده است؛ این نهاد نظارتی در «شهر ماجورو» قرار دارد. متاسفانه، رگوله جزایر مارشال اعتبار مناسبی نداشته و نمی توان به چشم یک پشتوانه قوی به آن نگاه کرد. اما بهتر است پیش از قضاوت درباره رگوله آرون گروپس، دلیل اخذ آن را بدانید.

واقعیت این است که کارگزاری های فارکس برای ارائه خدمات به ایرانیان، مجبور به دریافت چنین مجوز های ضعیفی هستند. بسیاری از نهاد های نظارتی معتبر و بزرگ، به دلیل محدودیت های موجود تریدرهای ایرانی را تحت پوشش خود قرار نمی دهند!

در واقع رگوله هایی مانند «جزایر مارشال»، “IFSC” و … تنها نهادهایی هستند که حداقل روی کاغذ، تریدرهای ایرانی را بیمه می کنند. یعنی اکثر رگوله های دریافت شده از سوی دیگر بروکر های محبوب میان ایرانیان، از نظر ارزش و اعتبار تفاوتی با مجوز جزایر مارشال ندارند.

مجوز یا رگوله آرون گروپس، در دسته بندی رگوله آفشور فارکس قرار گرفته است.

 

آیا داشتن رگوله ضعیف به معنای کلاهبرداری و نا امن بودن بروکر است؟

 

حقیقت این است که از نظر نهادهای بین المللی و سایت های مرجع فعال در حوزه فارکس، بروکرهای دارای رگوله آفشور قابل اعتماد نیستند. بر پایه استدلال این سایت ها، فعالیت در این کارگزاری ها ریسک بزرگی است!

اما از آن جایی که رگوله بسیاری از بروکرهای محبوب برای ایرانیان از این مناطق است، تقریبا هیچ انتخاب دیگری وجود ندارد. در ضمن باید بدانید که مجوز و رگوله تنها معیار تعیین اعتبار آرون گروپس یا دیگر بروکرهای فارکس نیست.

معیار های اصلی تعیین اعتبار بروکرهای فارکس:

  • بررسی رگوله بروکر و مجوزها؛
  • داشتن تیم پشتیبانی قوی و پاسخگو؛
  • بررسی تنوع روش های واریز و برداشت از بروکر؛
  • شکایت رسمی مشتریان؛
  • نظر کاربران و مشتریان بروکر در سایت های معتبر؛
  • و موارد دیگر است.

 

آیا می توان به آرون گروپس اعتماد کرد؟

 

وقتی که رگوله آرون گروپس اعتبار چندانی ندارد، باید برای تعیین وضعیت بروکر به سراغ معیار های بعدی رفت. خوشبختانه این کارگزاری تیم پشتیبانی خوبی داشته و کاربران، می توانند به سادگی و به زبان فارسی سوالات و مشکلاتشان را مطرح کنند.

این کارگزاری همچنین روش های مختلفی را برای واریز/برداشت ارائه کرده و تا کنون هیچ شکایت رسمی از آن، نشده است.

کاربران این بروکر نظرات مختلفی در سایت های مرجع دارند، اما اکثر آن ها از خدمات آرون گروپس راضی هستند. البته هیچ کدام از مواردی که عنوان شد، در جهت تایید یا رد اعتبار بروکر آرون گروپس نبوده و تعیین این مسئله، بر عهده معامله گران است.

 

icon ifxhome 70 رگوله آرون گروپس جمع بندی و نظر نویسنده درباره رگوله آرون گروپس

 

رگوله آرون گروپس از نظر نهادهای بین المللی، اعتبار چندانی ندارد. این موضوع درباره سایر بروکرهای ارائه دهنده خدمات به ایرانیان هم، مصداق دارد.

رگوله آفشور، دلیلی بر پایین بودن اعتبار آرون گروپس نیست؛ این بروکر در حال حاضر کاربران زیادی داشته و اکثر آن ها، از خدماتش راضی هستند. با این حال تصمیم نهایی برای اعتماد به این کارگزاری، بر عهده معامله گران است.

جهت انتخاب و شروع معاملات در بروکرهای معتبر فارکس، از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناسان خانه فارکس من در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹بروکر آرون گروپس، مجوز (رگوله) از جزیره مارشال را دریافت کرده است.

🔹آرون گروپس جزو بروکرهای جدید [از 2020]، بوده و درباره اعتبار آن نمی توان نظر دارد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💰 بررسی کپی ترید در صرافی های رمز ارز - بهترین صرافی های کپی تریدینگ کدام اند؟ 💯
🔥 استراتژی واگرایی مکدی MACD Divergence چیست؟ - (Ifx-St041) 💯
💯 آموزش بهترین استراتژی ۱۵ دقیقه ای باینری آپشن - (Ifx-St041) 🔥
🤖 ربات طلا فارکس - سود بیشتر از معاملات طلا با ربات های تریدر 💯
📊 بررسی استراتژی فاندامنتال فارکس - تحلیل بنیادی/خبری در معاملات فارکس 💰