icon ifxhome 11 بروکر برای اسکالپ بهترین بروکر برای اسکالپ – آشنایی با بروکر مناسب اسکالپ در فارکس

معاملات در بروکرهای فارکس برای همه افراد واجد شرایط، راهی برای رسیدن به درآمد دلاری است. برای انجام معاملات روش ها و استراتژی های متنوعی وجود داشته که یکی از آن ها اسکالپینگ (Scalping) است. اسکالپ در فارکس و سایر بازارهای مالی، روشی برای کسب درآمدهای کوچک در تایم فریم های کوتاه است.

برای استفاده از این استراتژی، باید یک کارگزاری مناسب (بروکر) را انتخاب کرد. چرا که همه بروکرها، شرایط مناسبی برای اسکالپ ندارند. داشتن کمیسیون و اسپرد پایین، ارائه لوریج معاملاتی بالا، سرعت اجرای سفارشات و … از عوامل مهم در انتخاب بروکر اسکالپ است.

در مقاله امروز خانه فارکس من، بهترین بروکر برای اسکالپ (فست اسکالپینگ) و معیارهای انتخاب آن را معرفی خواهیم کرد.

بهترین بروکر برای اسکالپ، بروکر مناسب برای اسکالپ، بروکر خوب برای اسکالپ

 

icon ifxhome 60 بروکر برای اسکالپ بهترین بروکر فارکس برای اسکالپ کدام است؟

برای شروع ابتدا لازم است با، استراتژی اسکالپ در فارکس به طور جزئی آشنا شویم. به طور کلی معاملات در فارکس، بصورت بلند مدت و یا کوتاه مدت قابل انجام است. مبنای استراتژی اسکالپینگ، انجام معاملات کوتاه مدت و یا روزانه در بازار فارکس است.

در اسکالیپنگ، معامله گر به دنبال شناسایی پوزیشن های با سود جزئی است. در این روش به جای استفاده از جهش های شدید بازار، از تغییر قیمت اندک نمادها در مدت زمان کم [تایم فریم های پایین] برای رسیدن به سود استفاده می شود.

استفاده از این روش معاملاتی دانش و تجربه بالایی را می طلبد؛ چرا که در صورت اشتباه به جای سود، متحمل زیان های کلان خواهید شد. در اسکالپینگ حجم و تعداد معامله بالا می رود؛ بنابراین انتخاب بروکر باید بسته به این ویژگی انجام شود.

همچنین معامله گران با استفاده از اهرم های بالا (Leverage) ،می توانند به سودهای چشم گیری برسند.

همانند تمامی روش های موجود برای انجام معاملات، اسکالپینگ نیز کاملاً بدون ریسک نبوده و استفاده از آن به منزله دسترسی همیشگی به سود نیست! احتمال سود و زیان در پوزیشن های کوتاه مدت، همیشه به یک اندازه است و احتمال ضرر کردن، هیچ گاه به صفر نمی رسد.

با توجه به محدودیت ارائه سرویس به معامله گران ایرانی، بهترین بروکر برای اسکالپ:

  • بروکر آلپاری؛
  • بروکر لایت فارکس؛
  • بروکر آمارکتس؛
  • بروکر ویندزور؛
  • و بروکر ارانته هستند.

 

بروکر آلپاری

بروکر آلپاری، یکی از کارگزاری های برتر در حوزه تریدینگ است. این گارگزاری، دارای تنوع بالایی در حساب های معاملاتی است. بهترین بروکر اسکالپ از لحاظ مشخصات حساب های موجود، کارگزاری آلپاری است. مناسب ترین حساب این بروکر برای اسکالپینگ، پرو ای سی ان در متاتریدر 4 (Pro.ECN.mt4) است.

ویژگی های این حساب کاملاً منطبق بر نیاز معامله گران، برای استفاده از استراتژی اسکالپینگ است. این حساب اهرم معاملاتی بالایی [ 1:3000] داشته و کمیسیون معاملات آن، تنها 16$ در هر یک میلیون دلار اعلام شده است.

بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ، اسکالپ در آلپاری، اسکالپ در بروکر آلپاری

بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ

علاوه بر حساب پرو ای سی ان آلپاری، حساب ECN در متاتریدر 5 نیز برای اسکالپ عالی است. مشخصات بهترین حساب های این کارگزاری برای اسکالپ، در مقاله زیر بررسی شده است.

بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ

 

بروکر لایت فارکس

بروکر لایت فارکس (litefinance)، یکی از قدیمی ترین کارگزاری های فارکس در بازارهای مالی است. در این بروکر، حساب “ECN” با حداقل واریز 50$ قابل افتتاح است. لوریج 1:1000، کمیسیون 0.25$ در لات و حداقل اسپرد از 0.0 پیپ، سایر شرایط حساب اسکالپ لایت فارکس است.

بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ، بهترین حساب لایت فایننس برای اسکالپ، بهترین حساب liteforex برای اسکالپ

بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ

تمام جزییات حساب “ECN” در لایت فارکس برای اسکالپ، در مقاله زیر بررسی و معرفی شده است.

بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ

 

بروکر آمارکتس

کارگزاری آمارکتس، یک بروکر مناسب برای اسکالپ در فارکس است. در آمارکتس (Amarkets)، حداقل واریز 100$، لوریج 1:3000، اسپرد از 0.0 پیپ و … در دسترس معامله گران اسکالپر قرار گرفته است. حساب “ECN” و “Fix”، برای اسکالپ در آمارکتس مناسب است.

البته دسترسی به لوریج های بالا [1:2000 و 1:3000]، بعد از بستن حداقل 10 لات در این کارگزاری میسر است.

 

بروکر ویندزور

بروکر ویندزور (Windsor)، یکی دیگر از کارگزاری های محبوب فارکس است. حساب زیرو این بروکر، برای اسکالپرها بسیار مناسب است. نوع اسپرد این حساب شناور بوده و با توجه با تحرکات بازار، تغییر می کند. مقدار اسپرد این حساب از صفر پیپ، کمیسیون در فارکس 8$ و لوریج حداکثر 1:1000 به مشتریان ارائه شده است.

 

بروکر ارانته

بروکر ارانته، از سال 2018 در بازار فارکس شروع به فعالیت کرد. این کارگزاری، دارای تنوع بالایی در حساب های معاملاتی است. این حساب ها شامل استاندارد (Standard)، پریمیوم، وی آی پی (VIP) و سفارشی (Tailor Made) هستند.

در بین حساب های ارانته، دو حساب وی آی پی و سفارشی مناسب ترین برای روش اسکالپینگ است. تنها مشکل این حساب ها، سرمایه اولیه بالا برای افتتاح حساب است. حداقل واریزی برای حساب وی آی پی 5 هزار دلار و برای حساب سفارشی 15 هزار دلار است!

حساب “VIP” دارای اسپرد پایین 0.8 پیپ بوده و برای انجام معاملات، کمیسیونی دریافت نمی کند. استاپ اوت (Stop Out) آن، نیز روی 20% تنظیم شده است. در حساب سفارشی، اسپرد معاملات صفر بوده اما به جای آن، کمیسیون از مشتریان دریافت می شود.

 

icon ifxhome 53 بروکر برای اسکالپ شرایط بهترین بروکر برای اسکالپ چیست؟

برای انتخاب بروکر برای اسکالپ، نکات مهمی وجود داشته که توجه به آن ها الزامی است. در ادامه، این موارد را بصورت خلاصه ارائه خواهیم کرد.

 

اجازه انجام اسکالپینگ در بروکر

بدیهی است که اسکالپینگ، به معنی انجام معاملات متعدد در تایم فریم های پایین است. قبل از افتتاح حساب نزد هر کدام از بروکرهای فارکس، در نظر داشته باشید برخی از کارگزاری ها اجازه این نوع معامله را به تریدرها نمی دهد. پس در قدم اول از مجاز بودن اسکالپینگ در بروکر، اطمینان حاصل کنید.

 

اعتبار و رگوله بودن بروکر

اعتبار و رگوله بودن یک بروکر، اهمیت بسیار زیادی در بازارهای مالی دارد. بروکرها نقش اساسی در فرآیند خرید/فروش دارایی‌ ها و معاملات مالی فارکس دارند و از این رو، اعتبار و رگوله آنان یکی از موارد حیاتی است. البته این موضوع برای بروکرهای فعال در ایران، کمی با سایر کشورها متفاوت است!

 

امکان اجرای سریع سفارش‌ها توسط بروکر

پوزیشن های اسکالپ، باید در کمترین زمان ممکن و بدون تأخیر پردازش شوند. در روش اسکالپینگ، تغییرات جزئی روند حرکت قیمت ها بر سود و زیان معامله گر ها تأثیر می گذارد. اگر سرعت اجرای سفارش‌ ها در بروکر مورد نظر کمتر از حد انتظار باشد، تغییرات قیمتی در فاصله ثبت سفارش اتفاق می افتد.

با تغییر قیمت، یعنی نقطه ورود به معامله شما طبق انتظار پیش نرفته و کل معامله، با خطا رو به رو می شود. سرعت سفارشات در بروکرهای مارکت میکر، معمولا بالاتر است. با ارسال سفارش بروکر، بلافاصله معامله انجام می شود.

این موضوع در بروکر با میز معاملاتی (Dealing Desk)، با تاخیر انجام می شود. چون طرف حساب تریدرها، بروکر یا کارگزاری [بصورت مستقیم] نیست.

 

پشتیبانی قوی توسط بروکر

پشتیبانی قوی از جانب بروکر فارکس، یکی از اصلی‌ ترین عوامل بر رضایت مشتریان است. در این صنعت پویا و پیچیده، مشتریان نیاز دارند تا در هر مرحله از مسیر خود [از جمله در فرآیند ثبت ‌نام، اجرای معاملات، واریز و برداشت پول و حل مشکلات فنی]، به پشتیبانی کامل و قوی بروکر خود دسترسی داشته باشند.

این مورد در به کار گیری استراتژی اسکالپینگ نیز، اهمیت بسیاری دارد. سرعت تغییرات در بازار فارکس، بسیار بالا بوده و اگر در طول انجام معاملات اسکالپینگ مشکلی پیش بیاید، عدم دسترسی سریع به پشتیبانی برای حل مشکل به معنای از دست دادن سرمایه است!

امکان دسترسی 24 ساعته از طریق روش‌ های مختلف از جمله تلفن، ایمیل یا چت آنلاین برای مشتریان اهمیت بسزایی دارد.

به عنوان معامله گر ایرانی وجود پشتیبانی به زبان فارسی، بسیار مهم است. بیشتر افرادی که در فارکس به فعالیت مشغول اند، به زبان انگلیسی تسلط کافی ندارند. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل، نمی توانند در کمترین زمان ممکن درخواست کمک کنند.

 

icon ifxhome 71 بروکر برای اسکالپ مهمترین ویژگی های بروکر مناسب اسکالپ چیست؟

پس از انتخاب کارگزاری، قدم بعدی انتخاب نوع حساب معاملاتی است. با توجه به خاصیت روش اسکالپینگ، توجه به بعضی نکات حیاتی است. سه مورد از مهم ترین این نکات، در ادامه شرح داده شده است.

 

اهمیت اسپرد (Spread) در اسکالپ

اسپرد (Spread) به اختلاف بین قیمت خرید و فروش یک نماد، در فارکس گفته می شود. اسپرد یک معیار بسیار مهم در معاملات ارزی است که، برای هر نوع معامله ای در نظر گرفته می شود. اسپرد برای معامله گران فارکس و به خصوص تریدر هایی که استراتژی اسکالپ را انتخاب می کنند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

اسپرد به عنوان هزینه معاملاتی در نظر گرفته شده و به طور غیرمستقیم، بر روی سود و زیان حاصل از معاملات تأثیر می گذارد. هرچه مقدار اسپرد بالاتر باشد، هزینه بیشتری از حساب معامله گر برداشت می شود. اسپرد می‌ تواند در تصمیم‌ گیری‌ های معامله گران فارکس، نقش بسیار مهمی داشته باشد.

از آن جایی که اسکالپرها به طور روزانه معاملات کوچک انجام داده و سود به دست آمده کم است، اگر اسپرد تعیین شده توسط کارگزاری به ازای هر پیپ بالا باشد، کل سود تریدر ها را از بین می برد.

 

کمیسیون یا کارمزد (Commission)

معمولاً برای حساب هایی که دارای اسپرد صفر هستند، کمیسیون در نظر گرفته می شود. بروکرها برای ارائه خدمات خود، کمیسیون دریافت می‌ کنند. کمیسیون‌ ها به صورت ارزی یا به ازای هر لات در معاملات، محاسبه می‌ شوند.

انتخاب حساب اسکالپ با کمترین اسپرد و کمیسیون، یکی از مهمترین فاکتورها برای افزایش سود آوری است. هر چقدر میزان کارمزد بالاتر باشد، سود نهایی کاهش خواهد یافت.

 

اهرم معاملاتی (Leverage)

یکی از ابزارهایی که توسط بروکرها در اختیار معامله گران قرار می گیرد، اهرم معاملاتی (Leverage) است. با استفاده از این ابزار، معاملات با ارزشی بالاتر از دارایی حساب قابل انجام است. با توجه به سود بسیار کم اسکالپرها در معاملات [در حد چند پیپ]، داشتن لوریج منجر به چند برابر شدن آن می شود.

البته لوریج، خطر کال مارجین شدن را نیز افزایش می دهد. معمولا لوریج در معاملات با اندازه های بالا، توسط تریدرهای حرفه ای و با تجربه استفاده می شود. اگر تازه قصد شروع معاملات اسکالپ در فارکس را دارید، با کمترین لوریج پوزیشن های خود را باز/بسته نمایید.

 

icon ifxhome 28 بروکر برای اسکالپ بهترین بروکر برای اسکالپ در فارکس – جمع بندی و نظر نویسنده

انتخاب بروکر برای اسکالپینگ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. استراتژی اسکالپ، نوعی تکنیک معاملاتی است که در آن، تریدرها در کوتاه مدت سودهای جزئی کسب می کنند. بروکر مناسب اسکالپ، باید شرایط را برای انجام این نوع از معاملات مهیا کند.

اولین قدم برای معامله گران، به دست آوردن اطلاعات لازم در رابطه با این استراتژی و سپس دریافت آموزش های لازم [برای کسب بهترین نتایج از معاملات اسکالپ] است.

برای یک اسکالپر ایرانی، پشتیبانی قدرتمند از سمت بروکر حیاتی است. به ویژه پشتیبانی فارسی‌ زبان، که کار را برای معامله گران آسان کند. بروکرهایی همچون آلپاری، لایت فارکس، ویندزور، ارانته و … که معرفی شده‌ اند، نمونه ای از بهترین کارگزاری ها برای اسکالپ هستند.

مواردی مانند اسپرد، کمیسیون و اهرم معاملاتی در کارگزاری منتخب را بررسی کنید. انتخاب حساب ‌هایی با اسپرد پایین و اهرم‌ های مناسب، برای معاملات با ریسک کمتر و سود آوری بهتری همراه است. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره، از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناسان در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹خیر، اسکالپینگ همانند هر استراتژی معاملاتی دیگری دارای ریسک بوده و احتمال سود و زیان در آن وجود دارد. اما با برنامه ‌ریزی درست و انتخاب سطح اهرم مناسب، می‌ توان ریسک را مدیریت کرد.

🔹اسپرد در اسکالپینگ در تصمیم‌ گیری‌ های معاملاتی نقش مهمی داشته و اسپردهای بالاتر، هزینه‌ های معاملاتی بیشتری نیز ایجاد می کنند. در نتیجه سود حاصل از معاملات کوچک تحت تأثیر قرار می گیرد.

🔹برای اطمینان باید شرایط و قوانین کارگزاری را مطالعه کرده و در صورت نیاز، به صورت مستقیم از پشتیبانی کارگزاری در این مورد سؤال بپرسید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🎯بروکر ای پلنت چیست؟ - معرفی کامل بروکر Eplanet Markets در ایران💎
✏️بروکر فارکس در کانادا - معرفی لیست بهترین بروکرهای فارکس کانادا🔑
👑بررسی بروکر سی ام اس پرایم (CMS Prime) - بروکر CMS Prime چیست؟!🎯
🟢بررسی کامل بروکر سی ام سی (CMC Markets) - بروکر cmc markets چیست؟!💡
📊معرفی بخش خبر فارکس فکتوری - خبرهای فارکس فکتوری فارسی📆