icon ifxhome 70 درباره بروکر کپیتال اکستند نظر معامله گران درباره بروکر کپیتال اکستند مثبت یا منفی؟!

بروکر کپیتال اکستند، فعالیت خود را از سال 2020 آغاز کرده و یکی از معدود بروکرهایی است که به ایرانیان خدمات ارائه می دهد. این کارگزاری توسط بخشی از مدیران تیم فارسی فارکس تایم، جهت ادامه ارائه خدمات به مشتریان تاسیس شده است.

بروکر کپیتال اکستند در طی سابقه 4 ساله خود، موفق به کسب رگوله های معتبر جهانی نشده است. همین امر باعث نگرانی برخی از معامله گران در خصوص اعتبار این کارگزاری شده است.

از مزیت های capital extend، میتوان به دارا بودن سایت و پشتیبانی فارسی اشاره کرد. مشتریان این کارگزاری با استفاده از روش های مختلف، در کپیتال اکستند ثبت نام کرده و در زمان استفاده از آن، تجربیات کاربری [نظرات] مختلفی دارند.

از این رو برای اولین بار، مجموعه خانه فارکس من اقدام به انتشار نظرات درباره بروکر کپیتال اکستند گرفته است. در ادامه گفتگوی کارشناسان پشتیبانی مجموعه “Ifxhome” با مشتریان این کارگزاری را، ارائه خواهیم کرد.

نظرات درباره بروکر کپیتال اکستند، بروکر capital extend، بروکر کپیتال اکستند

 

icon ifxhome 40 درباره بروکر کپیتال اکستند بررسی نظرات درباره بروکر کپیتال اکستند

نظرات درباره بروکر کپیتال اکستند، حاکی از نارضایتی معامله گران در خصوص شرایط و عملکرد این کارگزاری است. در ادامه، دیدگاه برخی از مشتریان درباره capital extend را، منتشر خواهیم کرد. این لیست بر پایه اطلاعات جدید، بروز رسانی خواهد شد.

 

نظر شماره 1#: نارضایتی از ایرادهای کارگزاری

مطابق تصویر زیر، یکی از نظرات درباره بروکر کپیتال اکستند و نارضایتی مشتری از ایرادهای کارگزاری را مشاهده می کنید. در این «کامنت/Comment» معامله گر نارضایتی خود را در خصوص ورود به بروکر capital extend ابراز کرده است.

درباره بروکر کپیتال اکستند، نظرات درباره بروکر کپیتال اکستند، نظرات درباره کپیتال اکستند
نظرات درباره بروکر کپیتال اکستند – نظر شماره 1

 

نظر شماره 2#: عدم آگاهی از شرایط واریز وجه به حساب واقعی

مطابق تصویر زیر، یکی از نظرات مشتریان درباره کپیتال اکستند و مشکل در واریز وجه به حساب واقعی را مشاهده می کنید. در این «کامنت/Comment» معامله گر از تیم پشتیبانی درخواست شارژ حساب واقعی داشته است.

بروکر کپیتال اکستند، نظرات درباره بروکر کپیتال اکستند، درباره کپیتال اکستند
نظرات درباره بروکر کپیتال اکستند – نظر شماره 2

 

نظر شماره 3#: مشکل در پیدا کردن حساب دمو در متاتریدر 4

مطابق تصویر زیر، یکی از نظرات مشتریان درباره کپیتال اکستند و مشکل در ساخت حساب دمو در متاتریدر 4 را مشاهده می کنید. در این «کامنت/Comment» معامله گر از تیم پشتیبانی درخواست اطلاعات بیشتر در خصوص حساب “ecn pro” متاتریدر داشته است.

درباره بروکر کپیتال اکستند، نظرات درباره بروکر کپیتال اکستند، نظرات درباره کپیتال اکستند
نظرات درباره بروکر کپیتال اکستند – نظر شماره 3

 

icon ifxhome 68 درباره بروکر کپیتال اکستند نظرات در مورد بروکر کپیتال اکستند خوب یا بد؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

در مقاله امروز خانه فارکس من، نظرات در مورد بروکر کپیتال اکستند را برای اولین بار منتشر کرده ایم. بطور قطع نمی توان نظرات مشتریان را، تماما مثبت یا منفی ارزیابی کرد. به دلیل زیاد نبودن جامعه آماری این کارگزاری، توانایی بررسی دقیق شرایط آن میسر نیست.

اما بطور کلی، معامله گران در حین استفاده از این کارگزاری به مشکلاتی از قبیل عدم آگاهی از شرایط واریز وجه، مشکل در پیدا کردن حساب دمو و نحوه ورود به سایت برخورده اند.

اگر به دنبال بروکرهای معتبر جهت ثبت نام [شروع کار] در بازار فارکس هستید، کارگزاری منتخب و پیشنهادی، «آی سی ام بروکرز» است. سابقه طولانی، شرایط معاملاتی عالی، حداقل واریز 50$، پشتیبانی فارسی و … از مزایای ثبت نام در “ICM Brokers”‌ است.

سوالات متداول

🔹بطور کلی، معامله گران در حین استفاده از این کارگزاری به مشکلاتی از قبیل عدم آگاهی از شرایط واریز وجه، مشکل در پیدا کردن حساب دمو و نحوه ورود به سایت برخورده اند.

🔹اگر به دنبال یک کارگزاری معتبر هستید بروکر پیشنهادی ما، آی سی ام بروکرز است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
〽️ اندیکاتور ار اس ای چیست؟ - RSI یا شاخص قدرت نسبی یعنی چه؟ 💹
🚫 هک باینری آپشن چیست؟! - بررسی روش های هک کردن باینری آپشن ها⛔️
👑آشنایی با بهترین بروکر متاتریدر فارکس - لیست کامل بروکرهای داخلی و خارجی🌐
🥇کمترین اسپرد طلا در بروکرها - بروکر با اسپرد صفر برای طلا کدام است؟!🔑
⚡️معرفی صرافی رابین هود (Robinhood) - [دانلود/ثبت نام/احراز هویت]💎