icon payment money bag 107 آی سی ام بروکرز همه چیز درباره آی سی ام بروکرز – Icm brokers

آی سی ام بروکرز، یکی از کارگزاری های  با سابقه بازار فارکس می باشد. این بروکر با هدف اجرای آنلاین دستورات مالی (خرید/فروش) و تسویه حساب سرمایه گذاران کوچک/سازمانی در دارایی هایی مانند فارکس، اونس طلا، نفت، شاخص های بازار بورس، ارزهای دیجیتال و سهام شرکت های معتبر بین المللی فعالیت میکند.

ثبت نام در سایت icm brokers

اجرای عملیات این شرکت، بر اساس بهترین شیوه های صنعتی با رعایت بالاترین استاندارد های موجود و منطبق بر نظم و یکپارچگی می باشد. در بازار ایران، آی سی ام بروکرز در میان لیست بروکرهای معتبر فارکس قرار گرفته است. دفتر مرکزی بروکر ICM brokers، در سنت وینسنت قرار داشته و دفتر خدمات امور معامله گران نیز در دبی واقع شده است.

icm broker فارسی ،افتتاح حساب آی سی ام بروکرز، بروکر ای سی ام بروکرز

بروکر icm در بیش از 20 کشور دنیا، نماینده یا “IB” دارد. مشتریان این کارگزاری از کشورهای استرالیا، امارات، ایران، کانادا، انگلیس، سنگاپور، هنگ کنگ، هند، فرانسه، ایتالیا، دانمارک و … می باشند. خدمات این بروکر به شهروندان امریکایی، ارائه نمی شود.

جهت افزایش سطح اطمینان، ای سی ام بروکرز سرمایه معامله گران را در موسسات مالی معتبر نگهداری کرده است. همچنین icm brokers، با بانک های بین المللی در مقابل ریسک از دست دادن این مبالغ همکاری می کند.

کارگزاری فارکس آی سی ام باحدود 15 سال سابقه فعالیت، در بازار ایران نیز حضوری پر رنگ داشته است. این بروکر، به خاطر معاملات بر خط و فردایی فلزات گرانبها مثل طلا و نقره، بسیاری از طلافروشان بازار تهران را به سمت خود جذب کرده است.

در مقاله امروز خانه فارکس من، به بررسی تخصصی کارگزاری فارکس icm brokers خواهیم پرداخت.

 

ویدیو معرفی و بررسی آی سی ام بروکرز (ICM Brokers)

در ویدیو زیر، به صورت کامل به بررسی کارگزاری فارکس “ICM” پرداخته ایم.

 

icon review 114 ifxhome 1 آی سی ام بروکرز بررسی بروکر ای سی ام بروکرز – icmbrokers چیست؟

یکی از بروکرها قدیمی در بازارهای مالی و همچنین فعال در ایران، کارگزاری ای سی ام بروکرز است. این بروکر که فعالیت خود را در سال 2007 در جمهوری وانوئاتو شروع کرد، در طول 15 سال [15+] به معامله گران بیش از 20 کشور خدمات ارائه میکند.

آی سی ام بروکرز، با انجام معاملات تلفنی در معاملات طلا به شهرت رسید. کارگزار فارکس icm، بازاریابی خود را در سبزه میدان تهران در میان معامله گران بازار، طلا فروشان، صراف ها و بازاریان آغاز کرد. بیشتر معامله گران در آی سی ام بروکرز که از دانش کامپیوتری بالایی برخوردار نبودند، اقدام به خرید و فروش بصورت تلفنی از طریق نماینده ها می کردند.

مهمترین مزیت بروکر فارکس Icm برای معامله گران، بسته شدن پوزیشن حد سود و ضرر (TP/SL) بصورت گارانتی روی نقطه اعلامی است. در میان بروکرهای فارکس، icm تنها کارگزاری است که این پیشنهاد را ارائه کرده است.

آی سی ام بروکرز (Icm Brokers) در روز جمعه و قبل از بسته شدن بازار، تمام TP/SL را حذف و از معامله گران درخواست باز/بستن مجدد در صبح دوشنبه را کرده است. دلیل این امر، گارانتی بودن این موضوع و احتمال باز شدن بازار با گپ در این روز می باشد.

بروکر آی سی ام بروکرز، بروکر icm، بروکر icm بروکرز

تغییر ظاهر سایت icm brokers

بلاخره با شروع سال 2023، ظاهر سایت بروکر آی سی ام نیز تغییر پیدا کرد. از زمان شروع فعالیت بروکر icm تا امروز، تغییر ظاهر سایت این کارگزاری برای اولین بار اتفاق افتاده است.

در سایت جدید بروکر icm، از تصاویر بسیار جذاب، انیمیشن، دسترسی های بیشتر و … نیز استفاده شده است.

 

icon chart 115 آی سی ام بروکرز نگاهی کلی به کارگزاری آی سی ام بروکرز – ICM Brokers

در ایران افرادی به عنوان کمیسیون کار [نماینده بروکر ICM]، بصورت محلی فعالیت کرده و برای معامله گران در این کارگزاری افتتاح حساب را انجام می دهند. یکی از دلایل شهرت این کارگزاری در ایران، اسپرد و لوریج ثابت حساب استاندارد آی سی ام بروکرز می باشد.

اجازه باز بودن معاملات بروی اخبار هم، از دیگر نکات قابل توجه برای تریدرهای این بروکر می باشد.

آی سی ام بروکرز یک کارگزاری آی بی “IB” محور [ثبت نام/افتتاح حساب و … از طریق نماینده] می باشد. خانه فارکس من با داشتن بیش از 3 هزار مشتری در این بروکر، به یکی از نماینده های فعال در ایران تبدیل شده است.

در این بخش به ارائه مشخصات آی سی ام بروکرز بصورت خلاصه خواهیم پرداخت.  در ادامه اطلاعات کامل تری از این کارگزاری را، ارائه خواهیم کرد.

 

مشخصات بروکر icm

©️نام بروکر آی سی ام بروکرز/ICM BROKERS
🔗آدرس سایت بروکر
سایت آی سی ام بروکرز
📑رگوله VFSC
📞شماره تلفن و آدرس ایمیل

☎️ 001 212 918 4602
✉️ info@icmbrokers.com

🇮🇷سرویس به معامله گران ایرانی
🇮🇷پشتیبانی فارسی زبان
💰روش های واریز و برداشت وجه تاپ چنج، پی پل، پرداخت با کارت های بانکی، انتقال محلی و سوئیفت، نتلر، تحویل نقدی دلار
⚠️حداقل واریزی $100
🚀حداکثر لوریج 1:400
💴حداقل اسپرد از 0.0 پیپ
🎭کپی تریدنیگ
💻پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4
دانلود پلتفرم متاتریدر ای سی ام بروکرز ،دانلود متاتریدر 4 ای سی ام بروکرز، دانلود متاتریدر 4 ای سی ام بروکرز
💱نمادهای معاملاتی FX, Precious Metal, Energy, Stock, Indice, Crypto, Commodity
📻معاملات روی خبر
🤖امکان استفاده از ربات معاملاتی
🧕حساب اسلامی
🛎معاملات OTC
💲کش بک خانه فارکس من
👥پشتیبانی فارسی در تلگرام پشتیبانی تلگرام
🎬ویدیو بررسی icm brokers
بررسی icm brokers یوتیوب

 

ثبت نام در سایت icm brokers

 

icon verify 116 آی سی ام بروکرز آیا بروکر icm معتبر است؟ – بررسی رگوله بروکر icm

بروکر آی سی ام بروکرز در ابتدای ثبت شرکت، توانست رگوله VFSC تحت نظرات سازمان مالی امنیتی با شماره لایسنس “29186” [به آدرس: C/- Lease T/no: 11/of23/005, Biri House, Bahaie Street, Box 123, Port Vila, Port Vila, Vanuatu] را اخذ نماید.

شرکت بین المللی بازار سرمایه بروکرها (International Capital Market Brokers LLC)، در جزایر مارشال با شماره “119091” [به آدرس: Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro MH96960, Marshall Islands] فعالیت خود را ثبت کرده است.

همچنین این بروکر، با شماره “1956 LLC2022” [به آدرس: Suite 382, Beachmont Business Centre, Kingstown, Saint Vincent & the Grenadines] در سنت وینسنت [به عنوان شرکت با خدمات IT، دیجیتال مارکتینگ، “TPSP”] ثبت قانونی شده است.

بروکر آی سی ام بروکرز، سپرده یا سرمایه های واریزی را در بانک ها و موسسات مالی معتبر نگهداری کرده است. این موضوع در زمان بروز مشکلاتی مانند سوء استفاده، کلاهبرداری و … به معامله گران پوشش جبران خسارت پرداخت خواهد کرد.رگوله بروکر icm ،icm اعتبار بروکر ،icm اعتبار بروکر

اما بصورت کلی آی سی ام بروکرز همانند بسیاری از کارگزاری های فعال در بازار ایران، رگوله سطح اول جهانی ندارد. اعتبار icm بروکرز، بیشتر بر اساس شهرت و قدمت در میان معامله گران ایرانی شناخته می شود.یکی از نکات جالب درباره icm، دریافت رگوله معتبر از امریکا در گذشته می باشد [این مجوز در حال حاضر فاقد اعتبار است].

بروکر آی سی ام، بروکر icm، کارگزاری icm brokers

اصلاح قیمت طلا بصورت ناگهانی در icm

در تاریخ 13 نوامبر 2023، اطلاعیه ای از طریق ایمیل به مشتریان icm بروکرز ارسال گردید. بر این اساس، قیمت معاملات نماد طلای اسپات از 1919.77 به 1933.00/1933.30 بصورت ناگهانی، تغییر پیدا کرد!

تغییر قیمت (Requote) در معاملات طلا icm brokers در ساعت 23:30 [GMT] در 12 نوامبر اتفاق افتاد! علت تغییر نرخ، قیمت اعلام شده توسط تامین کننده نقدینگی این بروکر، اعلام شده است.

 

icon flactuation 113 آی سی ام بروکرز بررسی انواع حساب ها بروکر icm

در سایت آی سی ام بروکرز و در بخش “حساب ها”، 3 نوع حساب میکرو/استاندارد، حساب پرایم و حساب پروفشینال/حرفه ای ارائه شده است. در حال حاضر، امکان افتتاح 2 حساب معاملاتی در دسترس معامله گران قرار گرفته است.

در ابتدا و بصورت پیش فرض بعد از احراز هویت در آی سی ام بروکرز، برای معامله گران حساب استاندارد افتتاح خواهد شد. تغییر این حساب به پرایم، از طریق پشتیبانی icm قابل انجام است. حساب”Pro”، در حال حاضر امکان افتتاح ندارد! در جدول زیر، مشخصات انواع حساب icm بروکرز را بررسی خواهیم کرد.

انواع حساب در icm بروکرز
🏷نوع حساب Professional Prime Micro/ Standard
$حداقل سپرده $500,000 $100 $100
⏰نرخ بهره شبانه یا سوآپ
🚀حداکثر لوریج 1:100 1:200 1:400
⚡️نحوه اجرای سفارشات بازار بازار آنی
💸حداقل اسپرد شناور از 0.5 پیپ ثابت از 1.2 پیپ ثابت از 2 پیپ
💹حداقل سفارش 1.0 لات 0.01 لات 0.01 لات
💵نوع ارز پایه
(USD) $
(USD) $ (USD) $
💻پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4
متاتریدر 4
متاتریدر 4

 

حساب استاندارد آی سی ام بروکرز

از مشخصات حساب استاندارد میتوان به اسپرد ثابت 2 پیپ در جفت ارزهای اصلی مثل EUR/USD، معاملات طلا 3 پیپ، و در بازار فیوچرز 3.5 پیپ اشاره کرد. بیشترین میران لوریج در این حساب، 1:400 اعلام شده است. سطح کال مارجین 10% و استاپ اوت 100%، از سایر ویژگی های حساب استاندارد/مایکرو بروکر ICM می باشد.

نحوه اجرای سفارشات در حساب استاندارد icm، بصورت آنی و با محاسبه 4 رقم اعشار می باشد. کمترین میزان لات در معاملات 0.01، و تمام دارایی ها شامل فلزات طلا و نقره، جفت ارز فارکس، معاملات “OTC” [Over the counter] آتی، قرارداد “CFD”، آپشن و ارزهای دیجیتال ارائه شده است.

 

حساب پرایم کارگزاری فارکس آی سی ام بروکرز

در حساب پرایم میزان شارژ حساب 100$ و حداکثر لوریج معاملات 1:200 عنوان شده است. برخلاف حساب استاندارد، نوع اجرا بسته به بازار و قیمت گذاری، با 5 رقم اعشار اعلام می گردد. حداقل اسپرد در این حساب، از 1.2 پیپ بصورت ثابت می باشد.

البته در معاملات اونس طلا 2.5 پیپ، شاخص های مثل داوجونز و نفت 3 پیپ (شامل 1 پیپ اسپرد و 2 پیپ کمیسیون) می باشد!

⚠️ترفند کاهش اسپرد در بروکر آی سی ام بروکرز🎁

معامله گران برای کاهش اسپرد در آی سی ام بروکرز، می توانند با دریافت کش بک 5 دلاری خانه فارکس من به ازای هر لات، اسپرد و هزینه های معاملاتی را تا حدود زیادی کاهش دهند.

حداقل لات برای انجام معاملات در این حساب، 0.01 پیپ بوده و تعداد نمادهای معاملاتی، با حساب استاندارد یکسان می باشد.

 

ثبت نام در سایت icm brokers

 

حساب professional

همانطور که پیش تر اعلام شد، حساب حرفه ای یا پروفشینال قابل افتتاح نبوده و مشخصات اعلام شده صرفا بر اساس اطلاعات موجود در سایت آی سی ام بروکرز است. از جمله نکاتی قابل اشاره، کمیسیون 20$ در هر قرارداد و همچنین کارمزد 15$ واریز بانکی بروکر، از معامله گران می باشد.

معامله گران برای انتقال پول به حساب icm بدون کارمزد یا تحویل نقدی دلار، می توانند با پشتیبانی فارسی زبان خانه فارکس من در پیام رسان تلگرام، چت آنلاین یا ارسال ایمیل به info@ifxhome.com در ارتباط باشند.

 

آموزش سواپ فری کردن حساب در icm brokers

سواپ (Rollover) به نرخ بهره شبانه در معاملات با پوزیشن باز گفته می شود. حساب اسلامی آی سی ام بروکرز با حذف نرخ بهره شبانه (سواپ فری) از معاملات باز، به کاربران امکان استفاده از این قابلیت را ارائه کرده است.

در آخرین به روز رسانی، نرخ بهره شبانه در icm brokers به معاملات باز بیشتر از 365 روز، نرخ سواپ تعلق می گیرد. در برخی نمادهای دیگر نیز این مقدار به 180 روز کاهش یافته است. برای آشنایی کامل با نحوه سواپ فری آی سی ام بروکرز (حساب اسلامی/بدون بهره شبانه) روی لینک زیر کلیک نمایید.

سواپ آپ فری آی سی ام بروکرز

 

icon money 103 آی سی ام بروکرز افتتاح حساب دمو در بروکر ICM

کارگزاری فارکس آی سی ام بروکرز به معامله گران مبتدی، پیشنهاد افتتاح حساب دمو در متاتریدر 4 را ارائه کرده است. حساب دمو بروکر ICM با اعتبار 20 روزه، برای تست کردن استراتژی و شناسایی شرایط واقعی در دسترس معامله گران می باشد!

 بروکر icm brokers دمو، افتتاح حساب دمو در بروکر icm،حساب دمو بروکر icm
نحوه افتتاح حساب دمو icm بروکرز

از دو روش می توان در بروکر آی سی ام بروکرز حساب دمو افتتاح کرد. روش 1# ورود به سایت icm broker و کلیک روی گزینه «Accounts»، و سپس وارد کردن مشخصات شخصی است. در پایان، گزینه «Submit»  را برای افتتاح حساب دمو انتخلب نمایید. روش 2# از طریق پلتفر متاتریدر 4، قابل انجام می باشد.

برای افتتاح حساب دمو در بروکر ICM در نرم افزار MT4، در میان سرورهای موجود “ICM Brokers” را جستجو کرده، و گزینه «دمو» را انتخاب کنید.

با انتخاب “New demo account” و بعد از رفتن به مرحله بعد، وارد کردن مشخصات شامل نام، آدرس ایمیل، تلفن بوده، و نیاز به تغییر نوع ارز و لوریج نمی باشد. با انتخاب گزینه «بعدی»، اطلاعات حساب دمو نمایش داده می شود.

 

🔥 افتتاح حساب ای سی ام بروکرز – ثبت نام در ای سی ام بروکرز

افتتاح حساب ای سی ام بروکرز برخلاف سایر بروکرها متفاوت و بصورت آفلاین می باشد. برای ثبت نام در ای سی ام بروکرز از 2 روش این امکان برای معامله گران میسر می باشد.

 

روش 1#: دانلود فایل ثبت نام خانه فارکس من

با دانلود فایل پی دی اف ثبت نام در بروکر icm و مطالعه آن، مراحل افتتاح حساب آی سی ام بروکرز را انجام دهند. خانه فارکس من به عنوان نماینده رسمی بروکر فارکس آی سی ام بروکرز [در >15 دقیقه] ثبت نام و احراز هویت معامله گران را تکمیل خواهد کرد.

مطابق دستورالعمل ارائه شده در فایل “PDF”، مدارک را به بخش پشتیبانی ifxhome ارسال نمایید.

 

روش 2#: وارد کردن اطلاعات در سایت بروکر

با بارگذاری یکی از مدارک شناسایی شامل گذرنامه، گواهینامه، کارت ملی یا شناسنامه، به همراه شماره تلفن در سایت icm broker مراحل ثبت نام قابل انجام می باشد. سپس با ارسال ایمیل به پشتیبانی این بروکر، مراحل افتتاح حساب تکمیل خواهد شد.

مشخصات حساب کاربری شامل نام کاربری و رمز عبور، در سه ایمیل جداگانه ارسال خواهد شد. رمزهای ارسال شده برای افتتاح حساب در بروکر Icm:

 • اولین پسورد به عنوان پسورد “Master” یا اصلی برای دسترسی کامل به حساب کاربری در بروکر آی سی ام بروکرز می باشد.
 • دومین پسورد، با نام “Investor” بوده و تنها امکان ورود به کابین کاربری در متاتریدر برای فرد میسر می شود. ادیت کردن، حذف و اضافه و تغییرات با این پسورد برای کاربران میسر نیست.
 • پسورد سوم با نام “Phone” جهت انجام معاملات تلفنی می باشد.

با توجه به مشکلات سرویس اینترنت در ایران، رمز تلفنی جهت باز/بستن پوزیشن در این مواقع استفاده خواهد شد!

 

اموزش ثبت نام در بروکر icm

شرایط افتتاح حساب ای سی ام بروکرز با سایر کارگزاری های آنلاین، متفاوت می باشد. در حال حاضر تنها افتتاح ساخت حساب دمو، در سایت این کارگزاری ارائه شده است. برای ثبت نام در آی سی ام بروکرز، می بایست از طریق نماینده بروکر و بصورت آفلاین اقدام کرد.

در مقاله زیر مراحل درخواست فرم ثبت نام و نحوه ارسال آن، بصورت تصویری و قدم به قدم ارائه شده است.

آموزش ثبت نام در icm – ویدیو

برای آشنایی کامل با نحوه ثبت نام در icm بروکرز، ویدیو آماده شده در این بخش را مشاهده نمایید.

 

icon pairs 112 آی سی ام بروکرز نمادهای معاملاتی در آی سی ام بروکرز

بروکر ای سی ام بروکرز، به معامله گران خود طیف مشخصی از نمادها را برای معاملات ارائه میکند. از جفت ارزهای اصلی و فرعی فارکس، ارزهای دیجیتال و نماد شاخص داوجونز در آی سی ام بروکرز ارائه شده است.

معاملات آتی “Futures”، قراردادهای “CFD” یا مابه التفاوت و معاملات “OTC” در روزهای تعطیل، در دسترس معامله گران قرار گرفته است.

بروکر icm brokers برای ایرانیان، آموزش بروکر icm ،بروکر icm brokers فارسی

دارایی های معاملاتی در آی سی ام بروکرز:

 • جفت ارزهای اصلی و فرعی بازار فارکس 24 نماد معاملاتی؛
 • فلزات گرانبها طلا، نقره و مس؛
 • معاملات فیوچرز نفت خام و گاز طبیعی؛
 • قراردادهای CFD در سهام شرکت های معتبر بین المللی شامل مایکرو سافت، نوکیا، آی بی ام، بانک سی تی گروپ و …؛
 • معاملات OTC و فیوچرز شاخص بازارهای بورس نزدک، داوجونز، S&P 500،دکس آلمان، کک 40 کانادا و …؛
 • معاملات OTC ارزهای دیجیتال در 10 دارایی شامل بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، ریپل، کاردانو، دوج کوین و …؛
 • معاملات OTC و فیوچرز شکر می باشد.

با توجه به دایره پراکندگی معامله گران در آی سی ام بروکرز، عمده معامله گران ایرانی نمادهایی مانند اونس طلا، شاخص بازارهای بورس، نفت و جفت ارزها را معامله می کنند.

اسپرد ثابت 3 پیپ در حساب استاندارد و شناور 2.5 پیپ در حساب پرایم، از مشخصات بارز معاملات اونس طلا در icm است. اخیرا این کارگزاری، اقدام به اضافه کردن رمز ارزها بر پایه تتر “USDT” به معامله گران کرده است.

بسته به نوع ارز دیجیتال، حجم در قرارداد خرید/فروش از 1 کوین در “BTC”، اتریوم و لایت کوین شروع شده و تا 1000 کوین در ریپل، دوج کوین و استلار متغییر می باشد. مقدار اسپرد معاملات رمز ارز در آی سی ام بروکرز، بسته به نوع ارز دیجیتال متغییر می باشد.

ثبت نام در سایت icm brokers

 

ساعت معاملات در Icm بروکرز در تعطیلات کریسمس

در تاریخ 21 دسامبر 2023، تغییر ساعت معاملات در تعطیلات پایان سال از طرف آی سی ام بروکرز اعلام گردید. تمام نمادهای معاملاتی مطابق شرایط قبل، در دسترس مشتریان بوده و بازار از دوشنبه 27/12/2023 مجددا بازگشایی می شود.

ساعت باز شدن معاملات در تعطیلات کریسمس، مطابق جدول زیر اعلام شده است.

دارایی معاملاتی دوشنبه 25 دسامبر سه شنبه 26 دسامبر
Spot FX – Standard 23:00 مطابق زمان قبل
Spot FX – Prime 23:00 مطابق زمان قبل
Spot Precious Metals 23:00 مطابق زمان قبل
Copper Future 23:00 مطابق زمان قبل
Energy Futures 23:00 مطابق زمان قبل
US Index Futures 23:00 مطابق زمان قبل
Nikkei 225 Index Future 23:00 مطابق زمان قبل
DAX 40 Index Future تعطیل مطابق زمان قبل
Shares تعطیل مطابق زمان قبل
Commodity Futures تعطیل بازگشایی با تاخیر در 12:30

 

تغییر ساعت معاملات در روز شکرگزاری

بر اساس اعلام منتشر شده توسط بروکر آی سی ام بروکرز، بازار معاملات در امریکا در زمان های مشخصی انجام خواهد شد.

بروکر icm بروکرز، آی سی ام بروکرز فارسی، روز شکر گزاری icm بروکر

جمعه 24.11.2023 (تعطیلی) پنجشنبه 23.11.2023 (زمان تعطیلی-باز شدن مجدد) نماد
بسته شدن در 18:30 عادی-عادی Spot FX – Standard
عادی عادی-عادی Spot FX – Prime
تعطیلی زودتر 18:30 تعطیلی زودتر 18:15-23:00 Spot Precious Metals
تعطیلی زودتر 18:45 تعطیلی زودتر 19:30-23:00 Copper Future
تعطیلی زودتر 18:45 تعطیلی زودتر 19:30-23:00 Energy Futures
تعطیلی زودتر 18:15 تعطیلی زودتر 18:00-23:00 US Index Futures
تعطیلی زودتر 18:15 تعطیلی زودتر 18:00-23:00 Nikkei 225 Index Future
تعطیلی زودتر 18:00 تعطیل Shares
عادی تعطیل Commodity Futures

تمام زمان های اعلام شده به وقت GMT، محاسبه خواهد شد. سایر نمادهای معاملاتی، با رویه قبلی معامله شده و بازار مطابق معمول، در روز یکشنبه 26.11.2023 بازگشایی خواهد شد.

نرخ سواپ icm، نرخ بهره شبانه در icm، رول اور آی سی ام بروکرز

تغییر نرخ سواپ در آی سی ام

در تاریخ 31 اکتبر 2023، به روز رسانی جدیدی از طرف بروکر آی سی ام به مشتریان اعلام گردید. بر اساس این اعلان، پوزیشن های اسپات از 6 نوامبر 2023 در برخی از نمادها [با حجم مشخص] در معاملات حذف خواهد شد. در ادامه به شرایط اعلام شده توسط icm brokers، خواهیم پرداخت.

 

شرایط جدید حذف سواپ icm بروکرز چیست؟

مطابق برنامه جدید سواپ (Rollover) بروکر آی سی ام، نرخ بهره شبانه در پوزیشن های اسپات مورد بازنگری قرار گرفته است. شرایط جدید هزینه های سواپ در icm:

 • به حساب هایی که حجم خالص 0.01-9.99 لات دارند، سواپ تعلق نمی گیرد؛
 • برای حساب های با حجم خالص 10-30 لات، بیش از 5 روز نرخ بهره شبانه تعلق خواهد گرفت؛
 • حساب با حجم بیش از 30 لات، شامل نرخ سواپ شبانه خواهد شد [در حجم بالاتر از 30 لات از شب اول، باز شدن پوزیشن های مازاد شامل هزینه rollover می شود]؛
 • هزینه سواپ یا بهره شبانه، برای هر شب به عنوان تراکنش موجودی در روز بعد اعلام می شود؛
 • هزینه بهره شبانه در روزهای جمعه تا دوشنبه، 3 برابر محاسبه خواهد شد؛
 • نرخ سواپ در نمادها، متفاوت می باشد.

در جدول زیر، کارمزد بهره شبانه در نمادهای مختلف اعلام شده است.

حذف سواپ در بروکر آی سی ام بروکرز
نماد معاملاتی هزینه سواپ فروش هزینه سواپ خرید
EURUSD 12- 6-
GBPUSD 9- 8-
USDCHF 3- 18-
USDCAD 7- 10-
USDJPY 5- 24-
AUDUSD 10- 5-
NZDUSD 7- 6-
EURGBP 12- 5-
EURCHF 5- 17-
EURCAD 12- 6-
EURJPY 5- 21-
EURAUD 19- 20-
EURNZD 30- 8-
GBPCHF 5- 24-
GBPCAD 10- 12-
GBPJPY 5- 28-
GBPAUD 8- 15-
GBPNZD 10- 10-
CHFJPY 5- 18-
CADCHF 5- 10-
CADJPY 5- 18-
AUDCHF 5- 13-
AUDCAD 10- 7-
AUDJPY 5- 17-
AUDNZD 10- 6-
NZDCHF 5- 15-
NZDCAD 7- 10-
NZDJPY 5- 18-
GOLD 35- 16-
SILVER 26- 10-

 

⚠️بروز رسانی: از تاریخ 3 فوریه 2023 تغییرات جدیدی در بخش سیاست اجرای سفارشات به شرح زیر از طرف بروکر آی سی ام بروکرز اعلام شده است.

حساب استاندارد:

 • ابزارهای جفت ارز اسپات در زمان تعطیلی بازار فیوچرز و تعطیلات رسمی بسته خواهد بود. به علت اسپرد ثابت در معاملات اسپات در جفت ارزها ضروری می باشد.
 • تمام معاملات اسپات جفت ارز و فلزات باز، در صورت باز بودن بیش از 365 روز مشمول هزینه سوآپ یا نرخ بهره شبانه خواهد شد.
 • تمام معاملات اسپات نقره، در صورت باز بودن پوزیشن بیش از 90 روز، شامل هزینه سوآپ خواهد شد.
 • ابزارهای اسپات شامل جفت ارزها و فلزات، سفارشات پندینگ اوردر یا در انتظار لغو نشده و در زمان باز شدن بازار و تعطیلات شامل قیمت اسلیپیج خواهد شد.
 • معاملات ابزارهای CFD در آخر هفته و تعطیلات لغو نشده و شامل اسلیپیج خواهد شد.
 • بسته شدن یک طرف از موقعیت های پوششی (هجینگ) بر اساس فری مارجین موجود مجاز بوده و این سیاست جدید از معامله گران در برابر خطرات انحلال حساب محافظت خواهد کرد.
 • حداکثر سفارشات باز و در انتظار به ازای هر معامله گر به 200 سفارش محدود خواهد شد.
 • محاسبه سوآپ برای ابزارهای جفت ارز و فلزات از 3 جولای 2023 شروع شده و بر اساس تاریخ باز شدن پوزیشن محاسبه خواهد شد. به معامله گرانی که بالای 1 سال موقعیت باز دارند، پیشنهاد می گردد تا قبل از 3 جولای 2023 پوزیشن ها را بسته تا از پرداخت هزینه جلوگیری گردد.

ثبت نام در سایت icm brokers

حساب های پرایم:

 • اسپرد جفت ارزها در حالت عدم نوسان بازار به 1.2 پیپ کاهش خواهد یافت.
 • اسپرد جفت ارزها و فلزات در حالت نوسان بازار مشمول اسپردهای بازار خواهد بود.
 • کلیه پوزیشن های باز در ابزار جفت ارز و فلزات که بیش از 365 روز بصورت باز باقی مانده، مشمول هزینه سوآپ یا نرخ بهره شبانه خواهد شد.
 • برای محصول نقره، پوزیشن باز شده بیش از 90 روز، شامل هزینه سوآپ خواهد شد.
 • کلیه سفارشات پندینگ یا در انتظار شامل هزینه اسلیپیج خواهند شد.
 • بسته شدن یک طرف از موقعیت های پوششی (هجینگ) بر اساس فری مارجین موجود مجاز بوده و این سیاست جدید از معامله گران در برابر خطرات انحلال حساب محافظت خواهد کرد.
 • حداکثر سفارشات باز و در انتظار به ازای هر معامله گر به 200 سفارش محدود خواهد شد.
 • محاسبه سوآپ برای ابزارهای جفت ارز و فلزات از 3 جولای 2023 شروع شده و بر اساس تاریخ باز شدن پوزیشن محاسبه خواهد شد. به معامله گرانی که بالای 1 سال موقعیت باز دارند، پیشنهاد می گردد تا قبل از 3 جولای 2023 پوزیشن ها را بسته تا از پرداخت هزینه جلوگیری گردد.

 

icon bonus 111 آی سی ام بروکرز بونوس و کش بک در بروکر آی سی ام بروکرز

در گذشته ICM Brokers، کش بک 2$/لات به تریدرها ارائه می کرد. در حال حاضر، پرداخت “cashback” به معامله گران از طرف کارگزاری اجرا نمی گردد.

💣پیشنهاد ویژه🧨

به معامله گرانی که از طریق لینک ثبت نام خانه فارکس من در بروکر ای سی ام بروکرز اقدام کرده اند، کش بک یا ریبیت 5$/لات (تا سقف 50%) در اول-پنجم ماه میلادی پرداخت می گردد.

 

بونوس واریز icm brokers

یکی از جذاب ترین بخش های بروکر آی سی ام بروکرز برای معامله گران، دریافت بونوس واریز می باشد.

بونوس واریز آی سی ام بروکرز، بونوس شارژ icm، بونوس واریز icm brokers

در گذشته پاداش یا بونوس آی سی ام بروکرز از سایت حذف و مجددا، به معامله گران ارائه شده است. بونوس واریز آی سی ام بروکرز بر اساس فرمول خاص و در ازای انجام معاملات مشخص، قابل برداشت می باشد.

انواع پاداش برای شارژ حساب آی سی ام بروکرز بین 10-20% متغییر می باشد. برای آشنایی با شرایط برداشت بونوس و نحوه دریافت پاداش تا سقف 10 هزار دلار، مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بونوس واریز آی سی ام بروکرز

 

icon platform 106 آی سی ام بروکرز امکانات کابین آی سی ام بروکرز

برخلاف سایر بروکرهای فارکس، کابین آی سی ام بروکرز برای معامله گران امکانات خاصی را ارائه نکرده است. با ورود به کابین شخصی icm، فقط مشخصات حساب قابل مشاهده خواهد بود!

 

icon mobile trading 101 آی سی ام بروکرز پلتفرم معاملاتی بروکر آی سی ام بروکرز

همانطور که در بخش مقدمه عنوان شد، معاملات در icm بروکرز در ابتدا بصورت تلفنی [از طریق کمیسیون کار یا نماینده بروکر] انجام می گرفت. با گسترش فعالیت این بروکر در کشورهای مختلف، پلتفرم متاتریدر 4 در دسترس مشتریان قرار گرفت.

دانلود نرم افزار متاتریدر 4 آی سی ام بروکرز، از طریق سایت یا ایمیل ارسالی در زمان ثبت نام میسر شده است. در جدول زیر لینک دانلود متاتریدر 4 ای سی ام بروکرز، بصورت مستقیم در دسترس معامله گران قرار گرفته است.

💻پلتفرم

mt4 آی سی ام بروکرز
ifxhome android logo 01 آی سی ام بروکرز دانلود متاتریدر 4 گوگل پلی
ifxhome windows logo 01 آی سی ام بروکرز متاتریدر 4 ای سی ام بروکرز ویندوز
ifxhome ios logo 01 آی سی ام بروکرز دانلود متاتریدر 4 آیفون
ifxhome mac logo 01 آی سی ام بروکرز دانلود نسخه مک متاتریدر 4
دانلود متاتریدر 5 نسخه لینوکس، debian Mt5 نسخه Debian متاتریدر 4
دانلود متاتریدر 5 نسخه لینوکس، Ubuntu Mt5 نسخه Ubuntu متاتریدر 4
ifxhome huawei logo 01 آی سی ام بروکرز نسخه هواوی متاتریدر 4
apk آی سی ام بروکرز دانلود متاتریدر 4 APK مستقیم
ifxhome android logo 01 آی سی ام بروکرز دانلود آی سی ام بروکرز گوگل پلی
ifxhome ios logo 01 آی سی ام بروکرز دانلود آی سی ام بروکرز آیفون
apk آی سی ام بروکرز دانلود مستقیم آی سی ام بروکرز

بعد از دانلود این پلتفرم، در قسمت فایل وارد “Open an account” شده و نام “ICM Brokers” را جستجو کنید. با انتخاب “ICMBrokersLive” گزینه «Next» را کلیک و در پنجره جدید، گزینه «New Real Account» را انتخاب کنید.

در آی سی ام بروکرز پلتفرم، معامله گران میتوانند از ربات “EA” (اکسپرت ادوایزر) نیز استفاده کنند. فقط با توجه به حذف تمام سفارشات باز در آخر هفته، برای جلوگیری از تغییر در مجیک نامبر، باید بصورت دستی اقدام به حذف حد سود/ضرر (SL/TP) در انتظار (Pending) نمایید.

این موضوع فقط در حساب استاندارد icm brokers، وجود دارد. در حساب پرایم بدلیل نداشتن گارانتی سود و زیان، مشکلی در استفاده از ربات های معاملاتی نخواهد بود.

دانلود متاتریدر 4 icm brokers-دانلود متاتریدر 4 icm-دانلود متاتریدر 4 icm brokers ویندوز

دانلود متاتریدر 4 icm

در مقاله زیر نحوه دانلود متاتریدر 4 icm brokers ویندوز به همراه لینک مستقیم برای معامله گران ارائه شده است.

اگر متاتریدر 4 را بصورت مستقیم از سایت متاکوتس دانلود کرده اید، با وارد کردن آدرس سرور این بروکر، “icmbrokers-live” به حساب متصل گردید.

دانلود متاتریدر 4 icm

 

icon atm 108 آی سی ام بروکرز نحوه واریز و برداشت در بروکر ICM بروکرز – شارژ ریالی آی سی ام بروکرز

در آی سی ام بروکرز روش های متنوعی برای واریز/برداشت ارائه شده است. در بروکر icm، واریز یا برداشت ریالی از طریق صرافی تاپ چنج (TC Pay) نیز ارائه شده است. سایر روش های شارژ حساب بروکر icm: 

 • از طریق حساب Paypal؛
 • پرداخت با کارت های بانکی ویزا و مستر کارت؛
 • انتقال بانکی یا wire transfer؛
 • ارز الکترونیک نتلر (Neteller)؛
 • تحویل نقدی دلار بصورت دستی در تهران، دبی، گرجستان، اوکراین، روسیه و ترکیه [توسط خانه فارکس من] می باشد.

حداقل میزان تحویل نقدی در امارات 2,000$، ترکیه 1000$ و تهران 10,000$ می باشد. در میان روش های شارژ حساب، کارمزد 15$ در انتقال بانکی از مشتریان دریافت می شود.

روش های برداشت از طریق ریالی، کردیت و دبیت کارت، پی پل و انتقال بانکی می باشد. برداشت از حساب از طریق بانک، تا حداکثر 48 ساعت قابل انجام است. در انتقال بانکی 3-5 روز کاری و در روش Paypal، حداکثر 24 ساعت عملیات برداشت انجام می شود.

🆘نکته: حداقل مبلغ واریزی برای شارژ حساب ICM بر اساس اعلام این سایت، 300$ می باشد.

🆘نکته: برای معامله گرانی که با افتتاح حساب از طریق خانه فارکس من در آی سی ام بروکرز اقدام کرده اند، واریز اولیه 100$ برای بار اول و 50$ برای واریزهای بعدی قابل انجام می باشد.

واریز از طریق وب مانی و پرفکت مانی نیز برای معامله گران خانه فارکس من امکان پذیر بوده و در صورت نیاز، درخواست خود را به آدرس ایمیل پشتیبانی به نشانی info@ifxhome.com ارسال نمایید.

برای برداشت از طریق تاپ چنج و شارژ حساب، وارد کابین شخصی در این پلتفرم شده، روی گزینه «برداشت» کلیک کنید. سپس “لیست درخواست ها” را انتخاب کرده و وارد بخش “پرداخت پول الکترونیک” شوید.

در صفحه بعدی لیست، در بخش “شماره پیگیری” در قسمت عملیات، آیکون “👁️” را انتخاب نمایید. از جزئیات شامل تاریخ، مبلغ واریز و کد حفاظتی یا “Protection code” عکس یا اسکرین شات تهیه کرده و به کارشناسان پشتیبانی خانه فارکس من، ارسال نمایید.

🆘نکته: امکان افتتاح حساب در بروکر آی سی ام فقط یکبار امکان پذیر است. در صورت درخواست برای قرار گرفتن در مجموعه ifxhome [دریافت مزایایی مانند کش بک، سیگنال های سودآور، پشتیبانی و …]، کارت شناسایی دوستان، آشنایان یا اقوام خود را برای بخش پشتیبانی ارسال نمایید.

ثبت نام در سایت icm brokers

شارژ آی سی ام بروکرز، سایت اصلی بروکر icm، ای سی ام بروکرز

نحوه شارژ آی سی ام بروکرز با تاپ چنج

یکی از روش هایی که اخیرا در سایت icm brokers در دسترس معامله گران قرار گرفته، شارژ حساب با تاپ چنج می باشد. در مقاله زیر بصورت تصویری، شارژ آی سی ام بروکرز با تاپ چنج آموزش داده شده است.

شارژ آی سی ام بروکرز با تاپ چنج

برداشت از آی سی ام بروکرز با تاپ چنج،بروکر آی سی ام بروکرز، کیف پول تاپ چنج

نحوه برداشت از آی سی ام بروکرز با تاپ چنج

بهترین روش برای برداشت از حساب بروکر icm، از طریق صرافی TC Pay می باشد. نداشتن کمیسیون و سرعت بالای تراکنش، از مزایای استفاده از صرافی معتبر تاپ چنج در این کارگزاری است.

برداشت از آی سی ام بروکرز با تاپ چنج

 

icon gold 100 آی سی ام بروکرز ارائه آموزش و تحلیل در سایت بروکر آی سی ام بروکرز

در سایت آی سی ام بروکرز، آموزش برای معامله گران مبتدی ارائه شده است. این بخش شامل مطالب مقدماتی برای شروع معاملات، تحلیل های تکنیکال، گزارش روزانه و هفتگی بازار، تقویم اقتصادی و … می باشد.

در بخش آموزش سایت icm، تحلیل تکنیکال با نمودار الگوی قیمتی و آرشیو قیمت نمادها نیز در دسترس قرار دارد.

 

icon supports 117 آی سی ام بروکرز پشتیبانی بروکر آی سی ام بروکرز

یکی از مزایای بروکر آی سی ام، ارائه خدمات پشتیبانی فارسی به معامله گران است. راه های ارتباط با بخش پشتیبانی فارسی ICM از طریق ارسال ایمیل، تماس تلفنی، چت زنده و ارسال تیکت در سایت می باشد.

تیم پاسخگویی فارسی زبان این بروکر، در دبی مستقر شده است.

🆘نکته: پشتیبانی بروکر icm در 5 روز هفته [دوشنبه-جمعه] و از ساعت 8 صبح الی 16 به وقت لندن، برای پاسخگویی به معامله گران در دسترس می باشد.

در بروکر ICM بروکرز پشتیبانی فارسی زبان خانه فارکس من در 7 روز هفته [بدون تعطیلی]، آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات معامله گران گرامی می باشد.

پشتیبانی بروکر icm، پشتیبانی فارسی بروکر icm، بروکر ای سی ام فارسی

icm broker فارسی

عدم ارائه سرویس پشتیبانی بصورت 24/7 در Icm بروکر، برای برخی از مشتریان مشکلاتی را به همراه داشته است. در مقاله زیر بصورت کامل، نحوه ارتباط با تیم ساپورت این بروکر را بررسی کرده ایم.

بروکر ای سی ام فارسی

 

icon question puzzel 118 آی سی ام بروکرز آیا آی سی ام بروکرز و آی سی ام تریدر یکسان است؟

برای بسیاری از معامله گران شاید این سوال مطرح شود که آیا بروکر آی سی ام بروکرز و آی سی ام کپیتال (نام دیگر آی سی ام تریدر) با هم متفاوت هستند یا خیر؟ در پاسخ باید بگوییم بله با یکدیگر تفاوت دارند.

آی سی ام بروکرز در سنت وینسنت ثبت شده و از سال 2007 در بازار ایران، شروع به فعالیت کرده است.

بروکر آی سی ام کپیتال در سال 2009 و در کشور انگلستان به ثبت رسید. این بروکر با رگوله آفشور “FSA” به معامله گران ایرانی سرویس ارائه کرده است. علاوه بر نام، پلتفرم، آدرس سایت و سایر شرایط معاملاتی در این کارگزاری ها، متفاوت با یکدیگر می باشد.

 

👍 بررسی مزایا و معایب کارگزاری فارکس آی سی ام بروکرز 👎

در بخش به معرفی مزایا و معایب ICM و نکات مهم قبل از شروع معاملات پرداخته ایم.

مزایا آی سی ام بروکر

 • ✅ پشتیبانی فارسی زبان
 • ✅ گارانتی حد سود و ضرر در حساب استاندارد
 • ✅ نداشتن نرخ بهره شبانه
 • ✅ روش های واریز و برداشت متنوع
 • ✅ پشتیبانی از متاتریدر 4 نسخه موبایل و دسکتاپ
 • ✅ ارائه بخش آموزشی و تحلیل های تکنیکال در سایت
 • ✅ امنیت بالای حساب ها و دارایی ها
 • ✅ اسپرد ثابت در معاملات
 • ✅ امکان واریز ریالی و تحویل نقدی دلار
 • ✅ پرداخت کش بک 5$ توسط نماینده بروکر

معایب بروکر Icm

 • ⭕️ سرعت پایین پاسخگویی پشتیبانی
 • ⭕️ محدودیت ابزارهای معاملاتی
 • ⭕️ نداشتن حساب کپی ترید
 • ⭕️ سایت و کابین شخصی بسیار معمولی
 • ⭕️ محدود بودن سبد دارایی ها

 

thinking idea brainstorm creativity stock trading thought ifxhome 27 آی سی ام بروکرز معاملات در آی سی ام بروکرز آری یا خیر؟ – جمع بندی و نظر کارشناس

در پایان قصد داریم در خصوص فعالیت در بروکر آی سی ام بروکرز به جمع بندی مطالب بپردازیم. نظرات در مورد بروکر ICM، در مقایسه با سایر کارگزاری ها کمتر می باشد. این بروکر تا امروز، شواهدی مبنی بر تخلف، کلاهبرداری، سوء استفاده و … را نداشته است.

بیشترین حجم معاملاتی انجام شده در آی سی ام بروکرز، از طرف اصناف بازاری در ایران [صراف ها، طلا فروشان و سرمایه گذاران] انجام می شود. عمده معاملات در icm brokers در نمادهای اونس طلا، نفت، شاخص های داوجونز و نزدک و جفت ارزها می باشد.

اسپرد ثابت در برخی از نمادها، واریز و برداشت ریالی از طریق صرافی تاپ چنج، بونوس شارژ حساب، پشتیبانی فارسی زبان و سابقه طولانی فعالیت این بروکر را می توان به عنوان نکات مثبت، برشمرد.

ثبت نام در سایت icm brokers

⚠️توجه⚠️

بررسی و معرفی بروکر آی سی ام بروکرز& به منزله تشویق و یا سرمایه گذاری معامله گران نمی باشد.

سرمایه گذاران و علاقه مندان حضور در بازارهای مالی قبل از شروع معاملات، حتما با کارشناسان متخصص مشورت کرده و نسبت به ریسک های احتمالی، آگاهی کامل داشته باشند.

مشاورین خانه فارکس من
پشتیبانی خانه فارکس من، مشاورین تلگرام فارکس فارسی، مشاوره فارسی فارکس
 

سوالات متداول

🔹معامله گران برای افتتاح حساب می بایست دانلود فایل پی دی اف ثبت نام در بروکر icm را انجام داده و سپس مدارک مورد نیاز را برای نماینده آی سی ام بروکرز در خانه فارکس من ارسال کنند.

🔹برای ارتباط با پشتیبانی فارسی آی سی ام بروکرز بصورت 24/7 ساعته می توانید از روش های زیر استفاده نمایید:

 

🔹در آی سی ام بروکرز به معامله گران 2 نوع حساب معاملاتی ارائه شده است:

 • حساب استاندارد یا مایکرو
 • حساب پرایم

🔹بله، این بروکر با داشتن بیش از 15 سال سابقه معاملاتی در بازارهای مالی اعتبار و شهرت زیادی را کسب کرده است. اگرچه رگولاتوری معتبری ندارد ولی تا امروز گزارشی مبنی بر تخلف در آی سی ام بروکرز منتشر نشده است.

🔹برای شارژ حساب های استاندارد و پرایم معامله گران می بایست 300 دلار واریز کنند.

معامله گرانی که از طریق خانه فارکس من اقدام به افتتاح حساب کنند، در بار اول 100$ و برای بار دوم، با 50$ حساب معاملاتی را می توانند شارژ نمایند.

🔹بله، این کارگزاری از مدت ها پیش در بازار تهران فعالیت خود را آغاز کرد و در ابتدا بازاریان، طلا فروشان و صرافان معامله گران اولیه در این بروکر بودند.

🔹بله، اخیرا 10 رمز ارز دیجیتال بر پایه تتر شامل بیت کوین، اتریوم، ریپل، کاردانو و… به لیست دارایی های آی سی ام بروکرز اضافه شده است.

🔹بله، به تازگی و در سال 2024 سایت بروکر icm brokers به ظاهری جدید و مدرن، تبدیل شده است. تغییرات بوجود آمده، برای اولین بار از زمان تاسیس این کارگزاری اتفاق افتاده است.

نظرات (11)

 • مهمترین و اصلی ترین مزیت بروکر فارکس Icm چیه؟ چی باعث میشه که اسمش تو لیست بهترین بروکرها باشه؟

 • کارگزاری فارکس آی سی ام چند سال سابقه فعالیت داره؟ تا چه میزان قابل اعتماده؟

  • آی سی ام بروکرز یکی از کارگزاری های نسبتا قدیمی در بازار فارکس با حدود سال سابقه است. تا امروز گزارشی مبنی بر تخلف و مشکلات در این بروکر، گزارش نشده است.

 • کسی میدونه دفتر مرکزی بروکر ICM brokers کجاست؟

 • روز بخیر، خیلی از بروکرها برای روز شکرگذاری یا جمعه سیاه، شرایط بسته شدن بازار و اعلام کردن. این موضوع درباره بروکر icm به چه شکله؟ هنوز ایمیلی برام نیومده که متوجه بشم.

 • سلام حساب افتتاح کردم ولی فعال نشده باید چیکار کنم؟

  • با سلام
   در زمان ثبت نام در بروکر icm مشخصات ورود به متاتریدر 4 از طریق ایمیل از طرف آی سی ام بروکرز ارسال شده و قبل از واریز مبلغ 150 دلار شارژ اولیه، حساب فعال نخواهد شد.
   برای این موضوع می توانید با بخش پشتیبانی خانه فارکس من از طریق چت آنلاین موضوع را جهت پیگیری مطرح نمایید.

 • سایت آی سی ام بروکر خیلی داغونه، نکردن فارسی بذارن بفهمیم چی به چیه!!!!
  باز خوبه یه پشتیبانی نصفه نیمه داره.

  • با سلام
   بله متاسفانه سایت اصلی بروکر آی سی ام از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند.

 • salam linke mt4-icm brokers-forex.exe kojast??

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🎯بروکر ای پلنت چیست؟ - معرفی کامل بروکر Eplanet Markets در ایران💎
✏️بروکر فارکس در کانادا - معرفی لیست بهترین بروکرهای فارکس کانادا🔑
👑بررسی بروکر سی ام اس پرایم (CMS Prime) - بروکر CMS Prime چیست؟!🎯
🟢بررسی کامل بروکر سی ام سی (CMC Markets) - بروکر cmc markets چیست؟!💡
📊معرفی بخش خبر فارکس فکتوری - خبرهای فارکس فکتوری فارسی📆