بروکر کپیتال اکستند، بررسی بروکر کپیتال اکستند، ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند بروکر کپیتال اکستند – کارگزاری جدید با تیم مدیریت بروکر فارکس تایم

 

در مقاله امروز خانه فارکس من، به معرفی و بررسی کامل بروکر کپیتال اکستند خواهیم پرداخت. با رشد چشمگیر علاقه مندان به بازارهای فارکس، رقابت بسیار زیادی بین بروکرها برای جذب معامله گران جدید شکل گرفته است.

ثبت نام در کپیتال اکستند

بسیاری از بروکرهای فارکس معتبر در ایران مانند بروکر آلپاری، بیش از دو دهه است که خدمات معاملات و سرمایه گذاری را به مشتریان ایرانی ارائه کرده اند. یکی از کارگزاری های آنلاین فارکس که اخیرا شروع به فعالیت کرده، بروکر کاپیتال اکستند Capital Extend می باشد.

بروکر capitalxtend، در سال 2020 و در کمتر از 3 سال فعالیت توانسته توجه بسیاری از معامله گران را به خود جذب نماید. اصلی ترین دلیل پیشرفت سریع کارگزاری capitalxtend، استفاده از تجارب و مدیران سابق بروکر فارکس تایم FXTM می باشد.

فارکس تایم با بیش از 1 میلیون معامله گر فعال از 150 کشور، خدمات خود به ایرانیان را مدتی پیش متوقف کرد. همین موضوع، باعث تاسیس بروکر کپیتال اکستند توسط مدیران ایرانی این کارگزاری گردید.

بروکر کپیتال اکستند، بروکر کاپیتال اکستند، بررسی بروکر کپیتال اکستند

در جدول زیر به معرفی مختصری از بروکر capital پرداخته و در ادامه بصورت کامل به بررسی دقیق شرایط معاملاتی و نحوه ثبت نام در این کارگزاری موفق خواهیم پرداخت.

©️نام بروکر
کپیتال اکستند/Capital Extend
🔗ورود به کپیتال اکستند
سایت کپیتال اکستند
🇮🇷سرویس به ایرانیان
📆سال تاسیس
2020
📌دفتر اصلی شرکت قزاقستان
🕵️‍♂️رگوله FSC, FINCOM
💻پلتفرم های معاملاتی MT4-MT5
💱نمادهای معاملاتی
FX, Crypto, Metal, Commodities, Indices, Stock
🏧روش های واریز و برداشت ریالی، انتقال بانکی، کارت ویزا و مستر، ارزهای دیجتال، پی لیور، کپیتال بانک، تاندر ایکس پی
🔦حساب دمو
🕌حساب اسلامی
💸حداقل اسپرد
از 0.2 پیپ
🚀حداکثر لوریج 1:1000
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $12
📴نرم افزار موبایل
💵حساب پم و سرمایه گذاری
🎁بونوس  و پاداش
👥پشتیبانی کپیتال اکستند
پشتیبانی تلگرام
💰کش بک خانه فارکس من

یکی از مزایای بروکر کپیتال اکستند، ارائه پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و 5 به معامله گران می باشد. همچنین حساب سرمایه گذاری پم یا کپی تریدینگ کپیتال اکستند (سوشیال تریدینگ بروکر کپیتال اکستند)، برای کسب درآمد غیرفعال به علاقه مندان بازار فارکس ارائه شده است.

سایت کپیتال اکستند و کابین شخصی این بروکر، ظاهر بسیار مدرن و جذابی داشته و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند.

 

icon chart 123 بروکر کپیتال اکستند بروکر کپیتال اکستند چیست؟ – بررسی بروکر کپیتال اکستند

 

بروکر کاپیتال اکستند یا کپیتال اکستند Capita Extend، یکی از کارگزاری های جدید بازار فارکس است که سابقه 15 ساله مدیران بروکر معتبر فارکس تایم را در خود دارد. در حال حاضر، 5 دفتر در سراسر دنیا توسط کارگزاری capitaletend با 30 هزار مشتری فعال و بیش از 300 دارایی معاملاتی توسط این بروکر ثبت و ارائه شده است.

در بررسی بروکر capitalxtend مشخص شد که، تمام عملکرد مثبت و سیستم های مدرن این شرکت به همراه تجربیات 15 ساله مدیران فارکس تایم، در دسترس معامله گران قرار گرفته است.

کارگزاری capitalxtend، بروکر capitalxtend، بررسی بروکر کپیتال اکستند

بسیاری از دارایی های معاملاتی شامل جفت ارزهای فارکس، فلزات با ارزش مانند طلا، نمادهای بورس انرژی مانند نفت، ارزهای دیجیتال، سهام شرکت ها، شاخص بازارهای بورس به مشتریان ارائه شده است.

سایت capitalxtend، با پشتیبانی از زبان فارسی در کنار 7 زبان دیگر با ظاهری بسیار جذاب، تمام اطلاعات مورد نیاز را با دسترسی آسان برای ایرانیان میسر می باشد. حساب اسلامی یا بدون سواپ در بروکر کپیتال اکستند، به معامله گران مسلمان در کنار حساب کپی تریدینگ برای سرمایه گذاران ارائه شده است.

طرح های تشویقی یا بونوس بروکر capital extend در زمان ثبت نام و تحت عنوان کش بک در سایت این بروکر قابل مشاهده می باشد.

ابزارهای معاملاتی رایگان مانند ماشین حساب فارکس، تقویم اقتصادی، دیده بان بازار، محتوی آموزشی شامل کتاب های PDF، ویدیو، اخبار روزانه فارکس بخش دیگری از خدمات عالی برای معامله گران میباشد.

ثبت نام در کپیتال اکستند

 

icon info 135 بروکر کپیتال اکستند ورود به کپیتال اکستند – آیا سایت capitalxtend فیلتر است؟

 

فیلترینگ، یکی از مشکلات اصلی معامله گران ایرانی برای دسترسی به سایت اصلی بروکرهای فارکس می باشد. بر اساس طرح کمیته صیانت، دسترسی به سایت های کارگزاری های فارکس، باینری آپشن و صرافی های ارز دیجیتال بصورت مستقیم در ایران بدون VPN امکان پذیر نیست!

این موضوع، در خصوص ورود به کپیتال اکستند نیز صدق می کند. برای ورود به سایت کپیتال اکستند می توانید از لینک ارائه شده در این بخش، بدون نیاز به “VPN” یا فیلترشکن استفاده نمایید.

 

volatility ifxhome 97 بروکر کپیتال اکستند انواع حساب کپیتال اکستند چیست؟ – Capital Extend Trading Account

 

معامله گران قبل از ثبت نام در کپیتال اکستند، بهتر است با انواع حساب و شرایط معاملاتی آن آشنا شوند. در حال حاضر بسته به مقدار واریز به کپیتال اکستند، انواع حساب این بروکر:

  • حساب استاندارد Standard؛
  • حساب ای سی ان ECN؛
  • حساب ای سی ان پرو ECN Pro؛
  • و حساب پلاتینیوم Platinum می باشد.

انواع حساب کپیتال اکستند، ثبت نام در کپیتال اکستند، ورود به کپیتال اکستند

همچنین شرایط معاملاتی مانند پلتفرم، لوریج، میزان اسپرد، کمیسیون و … در انواع حساب کپیتال اکستند با هم متفاوت می باشد. در جدول زیر، به معرفی شرایط معاملاتی حساب های بروکر کپیتال اکستند پرداخته ایم.

انواع حساب های بروکر capital extend
استاندارد ECN Pro ECN
پلاتینیوم
پلتفرم
MT4 MT4-MT5 MT4-MT5 MT4
حداقل واریز $12
$50 $100 $25,000
حداقل اسپرد از 3.0 پیپ از 1.6 پیپ
از 0.1 پیپ از 0.1 پیپ
کال مارجین
%100
اجرای دستور بازار Market
نوع ارز پایه USD
حداکثر لوریج 1:1000
1:500
نمادهای معاملاتی فارکس، فلزات گرانبها، کالاها، شاخص ها، سهام شرکت های آمریکایی و اروپایی CFD، ارزهای دیجیتال CFD فارکس، فلزات گرانبها، کالاها، شاخص ها، ارزهای دیجیتال CFD، سهام شرکت های آمریکایی و اروپایی CFD در Mt5 فارکس، فلزات گرانبها، کالاها، شاخص ها، ارزهای دیجیتال CFD، سهام شرکت های آمریکایی و اروپایی CFD در Mt5 فارکس، CFD فلزات گرانبها، CFD شاخص ها
استاپ|لیمیت
1 اسپرد
کمیسیون $3 بصورت ثابت از هر سمت پوزیشن
حداقل سفارش 0.01 لات
استاپ اوت
20 % %50
قیمت گذاری 5 رقم اعشار برای فارکس (3 رقم اعشار برای جفت ارزهای شامل ین ژاپن)، فلزات گرانبها : 2 رقم اعشار برای طلا و 3 رقم اعشار برای نقره
حساب پم
بونوس واریز
کش بک
حساب اسلامی

ثبت نام در کپیتال اکستند

 

حساب استاندارد

 

حساب استاندارد بروکر کپیتال اکستن،د دارای شرط حداقل سپرده 100$ است. این حساب اهرمی تا 1:1000، بدون دریافت کارمزد و اسپرد از 3.0 پیپ را فراهم می کند.

در این حساب معامله گران به بیش از 300 ابزار مختلف معاملاتی از جمله معاملات فارکس، معاملات نقطه ای فلزات، معاملات لحظه ای انرژی، سهام CFD، شاخص های CFD و ارزهای دیجیتال دسترسی پیدا می کنند.

 

حساب ECN

 

حداقل میزان واریزی برای افتتاح حساب ECN مبلغ 500$ بوده و این حساب،  دارای اهرمی تا 1:1000 است.

کمیسیون معاملات 0% بوده و حداقل میزان لات برای باز کردن معامله، 0.01 است. همچنین در این حساب اسپرد معاملات شناور، از 1.6 پیپ است. معامله گران می توانند به طیف گسترده ای از ابزارها از جمله فارکس، معاملات لحظه ای فلزات و انرژی، شاخص های CFD و ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند.

 

حساب Pro-ECN

 

حساب Pro-ECN، مناسب معامله گران با تجربه و حرفه ای تر است. بررسی بروکر کپیتال اکستند نشان می دهد که حداقل مبلغ واریزی برای افتتاح این حساب، 1000$ است!

این حساب دارای اهرم تا 1:1000 بوده و کمیسیون معاملات، مبلغ 3$ ثابت [به ازای معامله از هر سمت] و اسپرد شناور از 0.2 آغاز می شود. ابزار معاملاتی ارائه شده در این حساب شامل فارکس، معاملات لحظه ای فلزات و انرژِی، شاخص های CFD و ارزهای دیجیتال است.

 

حساب پلاتینیوم

 

حساب پلاتینیوم برای معامله گرانی که به دنبال تجربه منحصر به فرد هستند، طراحی شده است. این حساب حداقل به مبلغ 25000$ سپرده، نیاز دارد! اهرم ارائه شده در این حساب تا 1:500، بدون کمیسیون و اسپرد شناور از 0.2 پیپ محاسبه می شود.

در حساب پلاتینیوم کارگزاری کپیتال اکستند، معامله گران می توانند به بیش از 300 ابزار معاملاتی، شامل فارکس، معاملات لحظه ای فلزات و انرژی، شاخص های CFD و ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند.

 

آموزش ثبت نام در کپیتال اکستند

در ویدیو آماده شده در این بخش، مراحل ثبت نام در کپیتال اکستند به زبان ساده بیان شده است.

 

سوالات متداول

🔹کارگزاری کپیتال اکستند capital extend یکی از بروکرهای فارکس تازه تاسیس با سابقه مدیریتی بیش از 15 سال در بازارهای مالی می باشد.

در حال حاضر تعداد معامله گران بروکر capitalxtend بیش از 30 هزار نفر اعلام شده است.

🔹برای ورود به سایت کپیتال اکستند می توانید از لینک ارائه شده در این بخش و بدون نیاز به VPN استفاده نمایید.

نظرات (3)

  • میشود بگویید سیاست‌های پشتیبانی مشتریان Capital Extend چگونه است؟ من چطوری می‌توانم در صورت داشتن سوال یا مشکل با آن‌ها تماس بگیرم؟

  • ممکن است بفرمایید کدام ابزارهای مالی در Capital Extend بیشترین پتانسیل سوددهی را دارند؟ همینطور مایل هستم بدانم چه روش‌هایی برای واریز و برداشت وجوه در دسترس است و کدام یک سریع‌ترین و کم هزینه‌ترین هستند؟

  • چه تفاوت‌هایی بین انواع حساب‌های ارائه شده توسط Capital Extend وجود دارد؟
    اگر بگید چطوری می‌توانم از پلتفرم‌های معاملاتی ارائه شده توسط Capital Extend به بهترین نحو استفاده کنم؟ ممنون میشم.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
〽️ اندیکاتور ار اس ای چیست؟ - RSI یا شاخص قدرت نسبی یعنی چه؟ 💹
🚫 هک باینری آپشن چیست؟! - بررسی روش های هک کردن باینری آپشن ها⛔️
👑آشنایی با بهترین بروکر متاتریدر فارکس - لیست کامل بروکرهای داخلی و خارجی🌐
🥇کمترین اسپرد طلا در بروکرها - بروکر با اسپرد صفر برای طلا کدام است؟!🔑
⚡️معرفی صرافی رابین هود (Robinhood) - [دانلود/ثبت نام/احراز هویت]💎