icon ifxhome 46 ساعت کاری فیبوگروپ بررسی ساعت کاری فیبوگروپ – نحوه تنظیم ساعت کاری در Fibogroup

 

بروکر فیبوگروپ (FiboGroup) یکی از محبوب ترین کارگزاری های فارکس است که، فرصت های معاملاتی متنوعی را به کاربران ارائه می دهد. این بروکر خدمات خود را در اغلب کشورهای جهان و حتی ایران، گسترش داده است.

ثبت نام در fibo group

ساعت کاری فیبوگروپ در کشورهای مختلف متفاوت بوده و کاربران باید با توجه به منطقه معاملاتی خود، ساعت معاملاتی فیبوگروپ را تنظیم کنند. شایان ذکر است ساعات معاملاتی به فواصل زمانی خاصی اشاره داشته که ممکن است، فعالیت های معاملاتی در هر بازار مالی انجام شود.

ساعت کاری فیبوگروپ، توسط نهادهای نظارتی و اپراتورهای بورس [به منظور تسهیل تجارت منظم و شفاف] تعیین می شود.

ساعت کاری فیبوگروپ، ساعت کاری بروکر فیبوگروپ، تنظیم ساعت در فیبوگروپ

معمولاً زمان معاملات، به مناطق زمانی محلی و مقررات خاص آن منطقه بستگی دارد. رعایت این ساعات، به معامله گران این امکان را می دهد تا به طور موثر به نقدینگی برای معاملات خود دسترسی داشته و معاملات موفق تری را ثبت کنند.

حال، سوال پیش می آید که چگونه می‌ توان ساعت کاری فیبوگروپ را تنظیم کرد؟ در مقاله امروز خانه فارکس من، به بررسی ساعت کاری فارکس در فیبوگروپ و نحوه تنظیم آن خواهیم پرداخت.

 

ساعت کاری فیبوگروپ چیست؟! – چرا تنظیم ساعت کاری فارکس در فیبوگروپ اهمیت دارد؟

 

فیبوگروپ- FiboGroup یکی از باتجربه ترین کارگزاری های فارکس است که بیش از دو دهه، از زمان آغاز به فعالیت آن می گذرد. این بروکر همچنان خدمات خود را به کاربران در سراسر جهان و حتی کاربران ایرانی ارائه می دهد.

ساعت کاری فیبوگروپ شامل فواصل زمانی خاصی است که فعالیت های معاملاتی، در آن انجام می شوند. این ساعت کاری در کشورهای مختلف، به شکل متفاوتی تنظیم می شود. بخش اداری این بروکر در تمامی روزهای هفته [به جز شنبه و یکشنبه] فعالیت دارد.

همچنین، ساعات شروع و پایان معاملات در پلتفرم های مختلف فیبوگروپ با ساعت رسمی ایران «30 دقیقه» اختلاف زمانی دارد که باید آن را بسته به ساعات باز و بسته شدن معاملات، تنظیم کرد.

©️نام بروکر فیبوگروپ/Fibo Group
🔗لینک ورود به سایت اصلی سایت بروکر فیبوگروپ
⌛️اختلاف ساعت فیبوگروپ 30 دقیقه
🕰امکان تنظیم ساعت به وقت ایران
⏰ساعت معاملات فارکس
23:58-00:05
⏰ساعت معاملات رمز ارز
24:00-00:05
⏰ساعت معاملات فلزات
23:54-01:05
☎️مشاوره و راهنمای فارسی زبان
پشتیبانی تلگرام
🎬ویدیو ساعت کاری فیبوگروپ
ساعت کار فیبوگروپ یوتیوب

 

بررسی ساعت کاری فیبوگروپ – ویدیو

 

در ویدیو زیر، ساعات کاری بروکر فیبوگروپ را بررسی کرده ایم.

 

icon ifxhome 27 ساعت کاری فیبوگروپ نحوه تنظیم ساعت کاری فیبوگروپ به وقت ایران

 

اگر شما هم جزو کاربران جدید فیبوگروپ هستید، باید ساعت معاملاتی خود را مطابق با ساعت کاری کارگزاری تنظیم کنید. اما نحوه “تنظیم ساعت معاملات در بروکر FiboGroup ” به چه صورت است؟

برای تنظیم ساعت این کارگزاری، ابتدا باید وارد «سایت رسمی فیبوگروپ» شده و سپس از قسمت بالای صفحه، بر روی آیکون «ساعت» کلیک کنید. با کلیک بر روی ساعت، یک پنجره جدید برای شما باز می شود که باید منطقه زمانی خود را، انتخاب نمایید. ‌

برای تنظیم ساعت کاری فیبوگروپ به وقت ایران، می‌ توانید مطابق تصویر زیر عمل کنید.

ساعت کاری فیبوگروپ، ساعت کاری بروکر فیبوگروپ، تنظیم ساعت در فیبوگروپ
نحوه تنظیم ساعت کاری فیبوگروپ به وقت ایران

 

در این منو، می توانید فرمت زمانی را به صورت ۲۴ ساعته و یا قبل از ظهر/بعد از ظهر انتخاب کنید. اولین روز هفته در تقویم کشور را، روی دوشنبه قرار داده تا مطابق با ساعات کاری فیبوگروپ معاملات خود را انجام دهید!

ثبت نام در fibo group

 

icon ifxhome 22 ساعت کاری فیبوگروپ ساعت شروع و پایان معاملات در فیبوگروپ

 

یکی از مواردی که به هنگام انجام معاملات در کارگزاری اهمیت دارد، توجه به “ساعت کاری فارکس در فیبوگروپ” است. خوشبختانه از آنجایی که این پلتفرم معاملاتی خدمات خود را به کاربران سراسر جهان ارائه می دهد، امکان تغییر و تنظیم ساعت با توجه به موقعیت مکانی کاربران وجود دارد.

با تنظیم ساعت کاری فیبوگروپ به وقت ایران، می توانید به اخبارهای اقتصادی و معاملاتی به وقت محلی خود دسترسی داشته باشید و همزمان، به ترید در بازارهای جهانی نیز مشغول شوید. توجه داشته باشید ساعت کار بازار فارکس بر روی پلتفرم فیبوگروپ در معاملات مختلف، متفاوت است.

“ساعت کاری فیبوگروپ بر روی “UTC+03:00″ تنظیم است که در انواع نمادها، با سشن های بازار جهانی [بازه زمانی خاصی که بازارهای مالی در کشورهای مختلف باز و بسته می شوند] کار می کند که 30 دقیقه، کمتر از ساعت ایران است. ”

 

ساعت کاری فارکس در فیبوگروپ – معاملات جفت ارزهای فارکس در فیبوگروپ

 

همان طور که عنوان شد، ساعت باز و بسته شدن معاملات در بازارهای جهانی متفاوت است. برای مثال، ساعت معامله جفت ارزها با ساعت معامله طلا و نقره متفاوت است. به همین خاطر، می بایست معاملات خود را در بهترین ساعت کاری فارکس در فیبوگروپ انجام دهید.

در ادامه، ساعات کاری فیبوگروپ در بازار های مختلف را بررسی خواهیم کرد. بهترین ساعت کاری فارکس در فیبوگروپ را، می توان از ساعت 00:05 تا 23:58 دانست.

این بروکر در روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و … از ساعات 00:05 الی 23:58 [به غیر از شنبه و یکشنبه] در بازار فارکس فعالیت می کند. در نتیجه، ساعت کار بازار فارکس بر روی پلتفرم فیبوگروپ به شرح زیر می باشد:

  • ساعت کاری فارکس در فیبوگروپ: شنبه تا دوشنبه از ساعت 23:58 الی 00:05.

 “بروکر فیبوگروپ در روز های شنبه و یکشنبه تعطیل است.”

 

ساعت کاری فیبوگروپ در معاملات رمزارزها – کریپتو

 

ارزهای دیجیتال، یکی دیگر از بازارهای محبوب امروزه محسوب می شوند که طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده اند.

از آنجاکه این بازار به کلی با بازار فارکس متفاوت است، در ساعات مختلفی نیز معامله می شود. از همین روی، اگر می خواهید از بروکر فیبوگروپ در راستای معاملات کریپتویی استفاده کنید، بهتر است ساعات کاری زیر را در نظر داشته باشید:

  • روزهای دوشنبه: ساعت 24:00 الی 00:05؛
  • از سه شنبه تا پنجشنبه: 24:00 الی 00:00؛
  • جمعه: 23:55 الی 00:00.

 

ساعت کاری فیبوگروپ در معاملات طلا و نقره

 

طلا و نقره، از محبوب ترین نمادهای معاملاتی بازار فارکس هستند که به طور گسترده، توسط معامله گران معامله می شوند … طلا با نماد “XAU” و نقره با نماد “XAG” در بازار جهانی ارز”FX” معامله می شوند. ساعت معاملات نماد فلزات در فیبوگروپ:

  • از دوشنبه تا جمعه: 23:54 الی 01:05

 

icon ifxhome 28 ساعت کاری فیبوگروپ ساعت معاملات در بروکر فیبوگروپ – جمع بندی و نظر نویسنده

 

اگر شما هم جزو معامله گرانی هستید که نمی خواهید هزینه اضافی سواپ را در معاملات خود بپردازید، باید به ساعات کاری بروکرها و ساعات پایانی معاملات روز توجه داشته باشید.

از آنجایی که کارگزاری فیبوگروپ با ساعت رسمی ایران تنها 30 دقیقه اختلاف زمانی دارد، می توانید به راحتی ساعت خود را به وقت محلی تنظیم کرده و معاملات خود را در ساعت کاری فیبوگروپ انجام دهید و دیگر نگران پوزیشن های معاملاتی نباشید!

نکته مهم، تفاوت ساعت معامله نمادهای معاملاتی با یکدیگر است. برای مثال، ساعت کاری فارکس در فیبوگروپ، با ساعت کاری معاملات ارزهای دیجیتال در این بروکر متفاوت است. از همین روی، برای داشتن معاملات موفق ضروری است که ساعت کاری فیبوگروپ به وقت ایران را تنظیم نمایید.

ثبت نام در fibo group

سوالات متداول

🔹ساعت کاری فیبوگروپ شامل فواصل زمانی خاصی است که فعالیت های معاملاتی در آن انجام می شوند.

🔹ساعت باز و بسته شدن معاملات در بازارهای جهانی با ایران متفاوت است. از همین روی، برای هم گام سازی با بازار ارز جهانی و ثبت معاملات موفق تر باید ساعت فیبوگروپ را به وقت ایران تنظیم کنید.

🔹ساعت کاری فیبوگروپ به وقت ایران 30 دقیقه عقب تر است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
معرفی بروکر یونیکورن (Unicorn) - کارگزاری یونیکورن فارکس چیست؟ 🔍
💯 معرفی استراتژی ارز دیجیتال ۱۵ دقیقه ای- تکنیک Smart تریدینگ - (IFX-ST135) ⚡️
💰 معرفی استراتژی اسکالپ وین ریت بالا در 15 دقیقه - تکنیک Bullseye با فرکانس بالا - (IFX-ST134) 🔥
💹 معرفی استراتژی اسکالپ با ایچیموکو در 15 دقیقه - (IFX-ST133) 📊
💯 معرفی استراتژی اسکالپ بولینگر باند 5 دقیقه ای فارکس - (IFX-ST132) ⭐️