icon ifxhome 02 الیمپ ترید دمو معرفی الیمپ ترید دمو اکانت (آزمایشی) – معاملات واقعی با پول مجازی در Olymp Trade

 

الیمپ ترید دمو (Olymp Trade demo) یکی از حساب های محبوب معاملاتی است، که خدمات مالی شگفت انگیزی را به معامله گران تازه وارد در بازارهای مالی، ارائه می دهد! حساب دمو بروکر الیمپ ترید، یکی از انواع حساب های معاملاتی این کارگزاری است که به کاربران اجازه معاملات بدون تزریق سرمایه و به طور کاملا رایگان را داده است!

olymptrade register button الیمپ ترید دمو

البته این حساب هیچ سود معاملاتی به تریدر اعطا نمی کند و تنها، برای آزمون و خطا مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما نیز قصد دارید همه چیز درباره اکانت الیمپ ترید دمو را بدانید و نحوه افتتاح حساب آن را فرا بگیرید، مقاله امروز خانه فارکس من را از دست ندهید.

یکی از مزایای حساب بروکر الیمپ ترید دمو (آزمایشی)، شارژ نامحدود در صورت از دست دادن سرمایه است. این حساب، برای مبتدیان پیشنهاد شده اما بسیاری از تریدرهای حرفه ای، برای بک تست گرفتن استراتژی [ربات ها] نیز از آن استفاده می کنند.

 

ویدیو بررسی حساب دمو الیمپ ترید

 

در ویدیو زیر، به معرفی و بررسی حساب الیمپ ترید دمو پرداخته ایم.

 

icon ifxhome 71 الیمپ ترید دمو الیمپ ترید دمو چه کاربردی دارد؟ – آموزش افتتاح حساب دمو الیمپ ترید (OlympTrade)

 

بروکر الیمپ ترید – Olymp Trade جزو برترین بروکرهای باینری آپشن بوده که نوع خاصی از معاملات [binary options]، را به علاقه مندان ارائه کرده است. باینری آپشن/معامله دودویی را می توان یکی از پر سودترین معاملات بازار دانست، چراکه در این نوع معاملات سرمایه گذاران تنها با یک گزینه «بالا/پایین» مواجه هستند.

در معاملات باینری آپشن، شما باید پیش بینی کنید که آیا قیمت یک دارایی افزایش/کاهش میابد. با این حال معاملات باینری آپشن در عین سودآوری، ممکن است ضررهای جبران ناپذیری را نیز به بار بیاورند.

از همین روی، بسیار مهم است افرادی که در این بروکر برای انجام معاملات دودویی اقدام می کنند، از تبحر بالایی در زمینه ترید با تحلیل تکنیکال [نوسان گیری بازار با ابزارهای فنی] برخوردار باشند. یکی از راه های افزایش تخصص معامله گران در این زمینه را، می توان استفاده از «حساب الیمپ ترید دمو» دانست.

چرا که این حساب به معامله گران فرصت می دهد پیش از ورود به بازار حقیقی، در فضایی شبیه سازی شده به بازار معاملات خود را انجام دهند. اگر تکنیک یا استراتژی مذکور صحیح باشد، سودی نصیب تان نمی شود، اما اگر استراتژی با شکست مواجه شود نیز هیچ ضرری برای شما نخواهد داشت.

درواقع حساب دمو الیمپ ترید به معامله گران اجازه می دهد بدون ضرر، استراتژی ها و تکنیک های معاملاتی خود را آزمایش کنند. به همین خاطر است که به حساب الیمپ ترید دمو، نام «حساب آزمایشی» را نسبت داده اند.

 

ویژگی های حساب الیمپ ترید دمو + جدول

 

حساب دمو – آزمایشی یک فرصت عالی برای معامله گران است تا با شرایط بازارهای مالی حقیقی، آشنا شوند. این نوع حساب از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که در ادامه، به آن اشاره خواهیم کرد.

©️نام بروکر الیمپ ترید/OLYMP TRADE
🔗لینک ورود به سایت اصلی سایت الیمپ ترید
💸حداقل واریزی
$0
💰موجودی اولیه/حداکثر موجودی $10,000/€10,000
💵امکان شارژ حساب ✅
💲امکان واریز/برداشت ❌
☎️راهنمای فارسی زبان
پشتیبانی تلگرام
🎬ویدیو حساب دمو الیمپ ترید
حساب الیمپ ترید دمو یوتیوب

 

آموزش افتتاح حساب الیمپ ترید دمو

 

حالا که آشنایی نسبی با مبحث “حساب الیمپ ترید دمو چیست” پیدا کردید، می خواهیم نحوه افتتاح حساب آزمایشی الیمپ ترید را نیز آموزش دهیم. برای استفاده از حساب دمو الیمپ ترید، ابتدا باید در بروکر الیمپ ترید ثبت نام کنید و سپس افتتاح حساب خود را انجام دهید.

برای این کار، وارد سایت اصلی الیمپ ترید شده و ثبت نام خود را تکمیل نمایید. سپس بر روی «شروع معامله» کلیک کنید تا به صفحه معاملاتی خود وارد شوید. حالا می توانید ابزارهای مورد نیاز خود را مشاهده کنید.

الیمپ ترید دمو، حساب دمو الیمپ ترید، حساب دمو olymp trade
نحوه افتتاح حساب دمو در الیمپ ترید

olymptrade register button الیمپ ترید دمو

 

نحوه شارژ حساب دمو الیمپ ترید

 

هنگامی که افتتاح حساب الیمپ ترید دمو را انجام می دهید، این بروکر مبلغ 10 هزار دلار/یورو سپرده مجازی در اختیار شما قرار می دهد که می توانید معاملات خود را آغاز کنید. با این حال، اگر موجودی شما به اتمام برسد چه می شود؟ هیچ جای نگرانی نیست! چراکه بروکر الیمپ ترید امکان “شارژ حساب” را برای حساب آزمایشی خود در نظر گرفته است.

زمانی که موجودی شما به کمتر از 5 هزار واحد پول مجازی برسد، می توانید از قسمت پرداخت ها یا “payments” حساب خود را مجددا شارژ کنید. برای این کار، تنها کافی است بر روی گزینه «پرداخت» کلیک کرده و موجودی خود را به 10,000$ افزایش دهید.

“توجه داشته باشید شارژ حساب الیمپ ترید دمو، تنها هر 72 ساعت یکبار و برای موجودی زیر 5 هزار واحد پول مجازی امکان پذیر است.”

 

icon ifxhome 64 الیمپ ترید دمو مزایا و معایب استفاده از حساب الیمپ ترید دمو

 

درست است که حساب آزمایشی الیمپ ترید معامله گران مبتدی را برای ورود به بازار گسترده فارکس آماده می کند، اما این نوع حساب از معایبی نیز برخوردار است. از همین روی، در این بخش تصمیم داریم تمامی مزایا و معایب موجود در حساب دمو الیمپ ترید را بررسی کنیم.

مزایای حساب دمو الیمپ ترید

 • آشنایی معامله گران با بازارهای مالی بدون ضرر و زیان؛
 • آزمایش استراتژی و تکنیک های معاملاتی، حتی برای معامله گران حرفه ای؛
 • بدون نیاز به حداقل واریزی؛
 • بدون نیاز به احراز هویت؛
 • معامله در فضایی دقیقا مشابه بازار؛
 • معامله بدون ریسک؛
 • تقویت مهارت معامله گری.

معایب حساب الیمپ ترید دمو

 • اتکا بیش از حد به حساب دمو؛
 • وجود تفاوت هایی در بین حساب دمو و حساب واقعی؛
 • نبود تاثیر احساسات [مانند ترس از دست دادن سرمایه] بازار.

 

icon ifxhome 65 الیمپ ترید دمو حساب الیمپ ترید دمو چه تفاوت هایی با حساب واقعی دارد؟ – مقایسه حساب دمو و واقعی

 

احتمالا تا این لحظه متوجه شده اید که، تفاوت بزرگ حساب الیمپ ترید دمو با حساب واقعی چیست! حساب واقعی (real account)، حساب معاملاتی اصلی است که معامله گران با سرمایه واقعی و در بازار حقیقی معامله می کنند.

اما حساب دمو – آزمایشی برای آزمودن استراتژی های معاملاتی و آشنایی با فضای بازار، طراحی شده است. با این حال، برخی تفاوت های دیگر نیز بین این دو حساب وجود داشته که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

olymptrade register button الیمپ ترید دمو

 

تفاوت حساب واقعی و دمو در الیمپ ترید
⭐️حساب واقعی⭐️ ⭐️حساب دمو⭐️
معامله با سرمایه اصلی معامله با پول مجازی
حداقل واریزی نیاز دارد حداقل واریزی نیاز ندارد
نیاز به احراز هویت [برای واریز/برداشت متوالی و ارقام زیاد] عدم نیاز به احراز هویت
وجود احساسات بازار احساسات بازار در این نوع حساب هیچ تاثیری ندارد.
ریسک حقیقی بدون ریسک

 

icon ifxhome 70 الیمپ ترید دمو نکات طلایی برای استفاده بهینه از حساب دمو الیمپ ترید – جمع بندی و نظر کارشناس

 

تا این لحظه از مقاله متوجه شدید که حساب الیمپ ترید دمو چیست و چه کاربردی دارد، حالا نوبت آن فرا رسیده تا برخی از نکات مهم برای استفاده از این نوع حساب را نیز فرا بگیرید.

 • استفاده بیش از اندازه از حساب دمو هیچ گاه از شما سرمایه گذار حقیقی نمی سازد؛
 • قیمت ها و روند های بازار حقیقی ممکن است متفاوت از حساب دمو باشد؛
 • این حساب تنها برای افراد مبتدی کاربرد ندارد، بلکه بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای نیز از آن برای آزمون و خطا استفاده می کنند؛
 • اگر می خواهید از حساب دمو استفاده کنید، خود را متقاعد کنید که با سرمایه واقعی در حال سرمایه گذاری هستید، در غیر این صورت با احساسات حقیقی بازار مواجه نخواهید شد.

در کل، حساب دمو الیمپ ترید یکی از حساب های معاملاتی کاربردی است که به معامله گران اجازه می دهد استراتژی ها و تکنیک های معاملاتی خود را آزمایش کنند.

معامله گران می توانند با استفاده از این حساب، تا پیش از ورود به بازار حقیقی با معاملات باینری آپشن آشنایی خوبی پیدا کنند و آمادگی بیشتری برای ورود به بازار داشته باشند. برای انتخاب بهترین حساب دمو در بروکرهای باینری آپشن، با کارشناسان خانه فارکس من در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹حساب دمو/آزمایشی الیمپ ترید نوعی حساب معاملاتی مجازی است که برای آزمون و خطا مورد استفاده معامله گران قرار می گیرد.

🔹حساب معاملاتی واقعی سرمایه اصلی شما را در بر می گیرد و با این نوع حساب وارد بازار اصلی فارکس می شوید. در حالی که با استفاده از حساب دمو می توانید معاملات خود را به صورت آزمایشی و با پول مجازی انجام دهید.

🔹برای افتتاح حساب دمو الیمپ ترید تنها کافی است به وب سایت رسمی الیمپ ترید [olymptrade.com] مراجعه کرده و بر روی گزینه «شروع معاملات رایگان» کلیک کنید. ثبت نام خود را انجام دهید تا وارد حساب مجازی خود شوید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
معرفی بروکر یونیکورن (Unicorn) - کارگزاری یونیکورن فارکس چیست؟ 🔍
💯 معرفی استراتژی ارز دیجیتال ۱۵ دقیقه ای- تکنیک Smart تریدینگ - (IFX-ST135) ⚡️
💰 معرفی استراتژی اسکالپ وین ریت بالا در 15 دقیقه - تکنیک Bullseye با فرکانس بالا - (IFX-ST134) 🔥
💹 معرفی استراتژی اسکالپ با ایچیموکو در 15 دقیقه - (IFX-ST133) 📊
💯 معرفی استراتژی اسکالپ بولینگر باند 5 دقیقه ای فارکس - (IFX-ST132) ⭐️