icon review 114 ifxhome 1 بروکر الیمپ ترید بروکر الیمپ ترید چیست؟ – کارگزاری باینری Olymp Trade

معاملات در بروکرهای باینری آپشن، بر پایه جابجایی نبوده و تنها بر اساس پیش بینی [در تایم فریم کوتاه] انجام می شود. اگر پیش بینی روند درست باشد، معامله با سود بسته خواهد شد؛ با پیش بینی اشتباه ضرر، و بسته شدن در همان عدد منجر به فسخ قرارداد می گردد.

باینری آپشن به معنای انتخاب دو گانه (دودویی) است، معاملات در باینری با انتخاب بله/خیر، بالاتر/پایین تر و خرید/فروش انجام می شود.

ثبت نام در سایت الیمپ ترید

بروکر الیمپ ترید که در گذشته به علت تحریم و قوانین رگوله ها، مجبور به ترک بازار ایران شده بود با ثبت رگوله جدید، مجدد به بازار ایران بازگشته است! با مراجعه به سایت مرجع “similarweb المیپ ترید“، به آمار جالبی از این بروکر دست پیدا کردیم. به عنوان مثال در سایت المیپ ترید:

 • 2.86 میلیون بار/ماهانه بازدید انجام می شود؛
 • بیشترین معامله گران در این بروکر، از هند با 37.08% می باشد؛
 • رتبه سایت olypm trade در بازار مالی، 307# اعلام شده است؛
 • %75.83 درصد از معامله گران مرد، و 24.17% را زنان تشکیل داده اند؛
 • در میان معامله گران الیمپ ترید، رنج سنی 18 الی 65+ قابل مشاهده است [بیشترین رنج سنی، 25-34 سال می باشد].

در ادامه به معرفی کامل شرایط معاملاتی، افتتاح حساب و سایر موارد مهم در الیمپ ترید خواهیم پرداخت. با خانه فارکس من، نماینده و همکار الیمپ ترید در ایران (IB رسمی) همراه باشید.

فرم ثبت نام الیمپ ترید، فرم افتتاح حساب الیمپ ترید، فرم ثبت نام olymp trade

فرم ثبت نام الیمپ ترید بدون نیاز به لاگین!

یکی از خدمات خانه فارکس من در بروکر الیمپ ترید، ارائه فرم ثبت نام بدون نیاز به ورود به سایت [یا داشتن VPN] می باشد. با داشتن آدرس ایمیل معتبر، تکمیل فرم افتتاح حساب الیمپ ترید در کمتر از 3 ثانیه قابل انجام است!

فرم ثبت نام الیمپ ترید

 

ویدیو معرفی و بررسی بروکر الیمپ ترید

در ویدیو زیر، به بررسی کامل بروکر باینری الیمپ ترید پرداخته ایم.

 

icon flactuation 113 بروکر الیمپ ترید تاریخچه بروکر الیمپ ترید – معرفی بروکر Olymp Trade

در سال 2014 شرکت “Smartex International LTD” با شماره ثبت (Reg No 144540, Seashells)، و شرکت “Frandom Holding LTD” تصمیم به راه اندازی الیمپ ترید گرفتند. این بروکر تحت نام شرکت “Saledo Global LLC” فعالیت را آغاز کرد.

بر اساس اطلاعات استخراج شده از سایت رسمی الیمپ ترید، این بروکر در حال حاضر بیش از 88 میلیون حساب، 211+ میلیون دلار گردش مالی ماهانه، 30+ میلیون تراکنش در ماه و پرداخت 16+ میلیون دلار به معامله گرانش را در کارنامه دارد.

هم اکنون این کارگزاری در بیش از 20 کشور فعال بوده، و حداقل واریزی در بروکر الیمپ 10 $/€ می باشد. همچنین حساب دمو (آزمایشی) با پشتیبانی 24/7، به معامله گران ارائه شده است.

الیمپ ترید دارای دو شرکت شریک در نیکوزیا قبرس با نام های Visepoint limited (C94716) و Martique Limited (HE 43318)، جهت تولید محتوا و اجرای عملیات مدیریت تجارت می باشد. این دو شرکت، توانسته اند محتوی پلتفرم Olymp trade را به 13 زبان مختلف ارائه نمایند.

همچنین نحوه معامله در الیمپ ترید، اجرا معاملات و تمام قیمت ها در بازار این بروکر، توسط سازمان مستقل مالی “Verify My Trade” نظارت و تایید شده است. در صورت قصور کارگزاری در انجام معاملات کاربران، تا سقف 20 هزار یورو (€) خسارت بصورت تضمینی به معامله گران پرداخت می گردد.

در جدول زیر به معرفی مختصر بروکر الیمپ ترید، شرایط معاملاتی، روش های واریز و برداشت، راه های پشتیبانی، آدرس سایت و موارد مهم دیگر پرداخته و در ادامه به نحوه افتتاح حساب در بروکر الیمپ ترید و پروسه احراز هویت را بصورت تصویری و کامل آموزش خواهیم داد.

 

مشخصات بروکر Olymp Trade

©️نام بروکر الیمپ ترید/OLYMP TRADE
🔗لینک ورود به سایت اصلی سایت الیمپ ترید
🇮🇷سرویس به معامله گران ایرانی
شماره تلفن و آدرس ایمیل

☎️ +35620341634/+27211003880
✉️ support-en@olymptrade.com

🇮🇷پشتیبانی فارسی زبان
📑رگوله FSA/Finacom
🏧روش های واریز و برداشت وجه

ویزا/مستر کارت، ارزهای الکترونیک، ارزهای دیجیتال، یاندکس، کیوی، فاساپی، یونیون پی، ریالی

💲حداقل واریزی $10
🏗️حداکثر لوریج 1:400
💴حداقل اسپرد
🛎معاملات OTC
💻پلتفرم های معاملاتی نسخه وب، دسکتاپ (ویندوز و مک)، اندروید، IOS و PWA
💱نمادهای معاملاتی FX, Crypto, Metal, Indice, Stock, Energy, ETF
🛗کپی تریدینگ
⚡️اسکلپینگ
🤖امکان استفاده از ربات معاملاتی
🧕حساب اسلامی
کش بک خانه فارکس من
☎️راهنمای فارسی زبان پشتیبانی تلگرام
🎬ویدیو بررسی الیمپ ترید
بروکر الیمپ ترید یوتیوب

 

💣 ورود به سایت الیمپ ترید – نحوه ورود الیمپ ترید

یکی از مزایای معاملات در الیمپ ترید، عدم نیاز به “VPN” برای ورود به سایت اصلی می باشد! آدرس دامنه های مجاز و قانونی الیمپ ترید:

ورود به الیمپ ترید،سایت الیمپ ترید،سایت olymp trade چیست
ورود به سایت olymp trade بدون نیاز به VPN

یکی از روش های ورود به الیمپ ترید، استفاده از نرم افزارهای ارائه شده این کارگزاری است. ورود از طریق برنامه الیمپ ترید، نیاز به فیلتر شکن ندارد!

ورود به الیمپ ترید، الیمپ ترید ورود، الیمپ ترید بدون فیلتر

دور زدن تحریم الیمپ ترید

یکی از راه های ورود به بروکر الیمپ، استفاده از آخرین لینک های ارسالی توسط نماینده کارگزاری در ایران است. خانه فارکس من، لینک های ورود به الیمپ ترید بدون فیلتر را برای معامله گران فراهم آورده است.

در مقاله زیر، 4 راهکار اساسی برای دور زدن تحریم الیمپ ترید و لاگین به این بروکر ارائه شده است.

الیمپ ترید بدون فیلتر

 

auction chart slam stock hammer trade business ifxhome 02 بروکر الیمپ ترید بررسی اعتبار سایت الیمپ ترید – آیا سایت الیمپ ترید قانونی است؟

بدون شک داشتن رگوله معتبر برای معامله گران، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. البته این موضوع، در خصوص کارگزاری های باینری آپشن مقدار متفاوت است. بسیاری از بروکرهای باینری، امکان دریافت رگوله/تاییدیه و مجوز سازمان های نظارتی معتبر را ندارند.

برای اینکه بدانید الیمپ ترید در کدام کشور است، لیست آدرس های ثبت شده این بروکر را معرفی خواهیم کرد. در حال حاضر آدرس شرکت های همکار و دفاتر الیمپ ترید:

 1. شرکت “Aollikus Limited” با شماره ثبت شرکتی 40131، ارائه دهنده خدمات وب سایت الیمپ [1276, Govant Building, Kumul Highway, Port Vila, Republic of Vanuatu]
 2. شرکت “Saledo Global LLC” به آدرس [First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, P.O. Box 1574, James Street, Kingstown, St. Vincent & the Grenadines]
 3. شرکت “Vispoint Limited” به آدرس [54, Immakulata, Triq il-Mina ta’ Hompesch, ZABBAR ZBR 9016]
 4. شرکت “Martique Limited” در آدرس [Loutrakiou, 5 Chara Venezia Building, 1st floor, office 101, Strovolos, 2027, Nicosia, Cyprus]
 5. شرکت “Frandom Holdeing LTD” به آدرس [St George’s Works, 44 Britannia Street, Leek, Staffordshire, United Kingdom, ST13 5EL]
 6. یکی از دفاتر این بروکر در کشور امریکا [ 11 Wash Hollow Rd, Upper Brookville, New York, 11771, United States]
 7. و دفتر مرکزی الیمپ ترید در [Kumul Highway, Govant Building, 1276 Port Vila, Republic of Vanuatu] می باشد.

تعداد کارمندان در دفتر مرکزی الیمپ ترید، 82 نفر و مدیران اجرایی این بروکر به ترتیب:

تعداد نمادهای معاملاتی [Asset] در الیمپ ترید <175 نماد معتبر بوده، و از 22 فوریه سال 2016 به عضویت سطح A کمیسیون مالی”FINACOM” درآمده است. کمیسیون IFC که دفاتری در انگلیس و هنگ کنگ دارد، تایید کننده و مسئول ضمانت منافع معامله گران به شرط داشتن شفافیت، صداقت در معاملات و آموزش کاربران می باشد.

رگوله الیمپ ترید، آیا الیمپ ترید معتبر است،اعتبار الیمپ ترید
دریافت رگوله Finacom بروکر الیمپ ترید

 

تا امروز نیز گزارش تخلفی از این کارگزاری، منتشر نشده است. سرمایه معامله گران در این بروکر، تا سقف 20,000€ پوشش بیمه “FINACOM” را دارد [البته پرداخت مبلغ، منوط به تایید حکم رسمی دادگاه می باشد].

همچنین روش ترید در باینری آپشن الیمپ ترید از منظر اطمینان، شفافیت، کیفیت و قیمت بازارهای معاملاتی، توسط سازمان معتبرVerify My Trade تایید شده است. پس با اطمینان کامل میتوان گفت که بروکر الیمپ ترید در بخش اعتبار، تا حد زیادی موفق عمل کرده است.

ثبت نام در سایت الیمپ ترید

 

book value ifxhome 41 بروکر الیمپ ترید آموزش ثبت نام در olymp trade

در این بخش به نحوه ثبت نام در الیمپ ترید، بصورت تصویری خواهیم پرداخت. مدت زمان ثبت نام در این بروکر، در کمتر از 1 دقیقه قابل انجام می باشد. مراحل ثبت نام Olymp Trade:

 • ورود به سایت اصلی؛
 • و وارد کردن اطلاعات شخصی می باشد.

 

مرحله 1#: ورود به سایت olymp trade

1- با توجه به پشتیبانی مجدد الیمپ ترید از معامله گران ایرانی، زبان فارسی در نسخه جدید سایت الیمپ ترید بارگذاری شده است. برای شروع، ابتدا زبان سایت را تغییر دهید.

2- سپس روی گزینه «ثبت نام کنید»، کلیک نمایید.

ثبت نام الیمپ ترید،ثبت نام در الیمپ ترید،افتتاح حساب در الیمپ ترید
ورود به سایت بروکر olymp trade

 

مرحله 2#: وارد کردن جزییات

3- آدرس ایمیل معتبر و فعال خود را وارد کنید.

4- رمز عبور برای حساب انتخاب نمایید [ترکیبی از حروف بزرگ + حروف کوچک + عدد].

5- در پایان روی گزینه «ثبت نام کنید» کلیک کنید. امکان افتتاح حساب در الیمپ ترید، با اکانت های اپل “Apple”، فیس بوک “Facebook” و گوگل “Goolge” نیز میسر شده است.

آموزش ثبت نام در olymp trade،ثبت نام در olymp trade، ثبت نام در الیمپ ترید
وارد کردن اطلاعات برای ثبت نام در الیمپ ترید

با تایید ایمیل ارسال شده از طرف الیمپ ترید، حساب فعال خواهد شد. بعد از ورود به پنل کاربری کارگزاری Olymp trade، گزینه ای تحت عنوان “آموزش و آشنایی با کابین” نمایش داده خواهد شد. نحوه کار با بروکر الیمپ ترید در قسمت های مختلف، برای مشتریان تازه وارد قابل مشاهده می باشد.

همچنین امکان افتتاح حساب دمو الیمپ ترید و معاملات بصورت آزمایشی، ارائه شده است. حساب آزمایشی یا دمو با 10 هزار دلار موجودی اولیه، در دسترس می باشد. حداقل واریز به حساب واقعی این بروکر، 10$ اعلام شده است.

 

ویدیو آموزش ثبت نام در الیمپ ترید Olymp Trade

در این ویدیو، مراحل افتتاح حساب در الیمپ ترید به زبان ساده آموزش داده شده است.

 

ثبت نام الیمپ ترید، ثبت نام در الیمپ ترید، افتتاح حساب در الیمپ ترید

راهنمای کامل ثبت نام Olymp trade

در مقاله زیر، مراحل تکمیلی ثبت نام در بروکر الیمپ ترید را ارائه کرده ایم. مواردی مانند تغییر زبان در کابین، حساب دمو و بخش آموزش در این کارگزاری بررسی شده است.

ثبت نام در الیمپ ترید

 

analyst ifxhome 32 بروکر الیمپ ترید احراز هویت در الیمپ ترید – وریفای حساب Olymp Trade

امکان شروع معاملات بدون احراز، در الیمپ ترید میسر شده است. البته بعد از چندین بار درخواست واریز/برداشت، وریفای حساب معامله گران الزامی است. مراحل احراز هویت الیمپ ترید:

 • ورود به کابین شخصی؛
 • دریافت لینک تایید حساب؛
 • وارد کردن مشخصات و ارسال مدارک؛
 • ارسال عکس سلفی؛
 • و تایید توسط پشتیبانی می باشد.
احراز هویت الیمپ ترید، احراز هویت در الیمپ ترید، وریفای حساب olypmtrade

آموزش تایید حساب الیمپ ترید

با داشتن مدارک شناسایی معامله گران ایرانی [گذرنامه، کارت ملی و گواهینامه]، احراز هویت در این بروکر قابل انجام است. حداقل زمان تایید >1 و حداکثر >5 روز اعلام شده است.

در مقاله زیر، مراحل انجام وریفای Olymp trade بصورت قدم به قدم ارائه شده است.

احراز هویت در الیمپ ترید

 

ویدیو احراز هویت در الیمپ ترید

در ویدیو زیر، مراحل تایید حساب الیمپ ترید بصورت کامل نمایش داده شده است.

 

🔥کش بک در الیمپ ترید🔥

با ثبت نام در الیمپ ترید از طریق لینک ارائه شده، در مجموعه خانه فارکس من قرار گرفته و از مزایای کش بک (CashBack)، تا سقف 50% بهره مند شوید. ریبیت در فارکس ifxhome، بصورت منظم در اول تا پنجم ماه میلادی به حساب معامله گران پرداخت می گردد. راه های ارتباط با پشتیبانی خانه فارکس من:

نحوه کار با الیمپ ترید

برای شروع معاملات در الیمپ ترید، شرایط ابتدایی اعلام شده است. نکات مهم قبل از شروع ترید در OlympTrade:

 • با حداقل 1$، امکان پیش بینی روند قیمتی نمادها و بازگشت سرمایه تا 75-95% میسر شده است؛
 • در صورت فعال سازی حساب ویژه (VIP)، امکان دریافت سود <95% برای معامله گران وجود دارد؛
 • با حداقل شارژ 10$ پیش بینی بیش از 170 نماد (Asset)، در تایم فریم های کوتاه امکان پذیر است؛
 • مواردی مانند زمان، نوع نماد و تاریخ انقضاء قابل تغییر بوده و آخرین زمان معاملات در این بروکر، ساعت 21 [به وقت سرور] می باشد؛
 • امکان بستن قرارداد زودتر از رسیدن زمان انقضاء، برای معامله گران در الیمپ ترید میسر می باشد.
آموزش کار با الیمپ ترید، نحوه کار با الیمپ ترید، کار با الیمپ ترید

کار با بروکر الیمپ ترید

در مقاله زیر، آموزش کار با الیمپ ترید بصورت کامل و تصویری ارائه شده است.

نحوه کار با الیمپ ترید

ثبت نام در سایت الیمپ ترید

day trading ifxhome 50 بروکر الیمپ ترید انواع حساب های معاملاتی بروکر الیمپ ترید

در سایت الیمپ ترید، 2 نوع حساب معاملاتی در دسترس مشتریان قرار گرفته است. بسته به مقدار شارژ حساب الیمپ، نوع حساب تغییر پیدا خواهد کرد. همچنین در دسته بندی دیگر، انواع حساب های الیمپ ترید بر اساس ارز پرداختی متغییر می باشد.

حساب دمو الیمپ ترید،حساب دمو الیمپ ترید،افتتاح حساب الیمپ

 

حساب Regular یا استاندارد

با حداقل مبلغ 10$ و حداکثر 5 هزار دلار افتتاح حساب استاندارد در بروکر الیمپ ترید، برای معامله گران ممکن می باشد. در صورت افتتاح حساب و واریز وجه در بروکر الیمپ ترید برای مبالغ 2000 دلار یا بالاتر، امکاناتی مانند آموزش و پاداش رایگان، مدیر حساب ویژه و پشتیبانی سریع تر در اختیار تریدر قرار می گیرد.

 

حساب الیمپ ترید VIP

با واریز مبلغ 5000 دلار، امکان افتتاح حساب VIP الیمپ ترید برای معامله گران وجود دارد. علاوه بر ویژگی های عنوان شده در قسمت قبل، سایر مزایای حساب “VIP” الیمپ ترید:

 • بازگشت سرمایه تا حداکثر 95%
 • برداشت تا 90% معاملات در چند ساعت
 • وبینار تخصصی
 • حداکثر 20% کمیسیون کمتر می باشد.

حداکثر مبلغ ترید 5 هزار دلار، انتخاب معاملات بدون ریسک [معاملات “Risk Free” الیمپ ترید]، واریز هر بار 5,000$ [تا دوبار در روز] و 2,000$ [یک بار در روز] از سایر مزایای حساب “VIP” الیمپ ترید می باشد.

 

قابلیت چند حسابی یا Multi Account پلتفرم الیمپ ترید چیست؟

مولتی اکانت یا چند حسابی، به معامله گران امکان داشتن تا سقف 5 حساب معاملاتی زنده متصل به هم را داده است. میتوان از یک حساب به عنوان محل نگهداری سود حاصله از معاملات، استفاده کرد و حساب دیگر، برای پیاده سازی استراتژی های Olymp trade اختصاص یابد. امکان تغییر نام حساب ها هم برای معامله گران ممکن می باشد.

حساب در مولتی اکانت، از حساب معاملاتی متفاوت می باشد. به عنوا مثال: میتوانید یک حساب تریدینگ داشته، ولی تا 5 حساب زنده متصل به محل نگهداری سرمایه تان بسازید.

برای ساخت حساب مولتی اکانت در بخش حساب ها، روی گزینه «➕» کلیک کنید. سپس ارز پایه را انتخاب و نام حساب را به دلخواه تغییر دهید. با استفاده از گزینه «Transfer» یا انتقال، معامله گران میتوانند بین حساب های خود در کارگزاری الیمپ ترید سرمایه جابجا نمایند.

 

حساب اسلامی Olymp Trade چیست؟

حذف نرخ بهره شبانه در حساب های معاملاتی باز، حساب سوآپ فری یا اسلامی نام دارد. در سایت الیمپ ترید، عنوان شده که پیش بینی معاملات باینری آپشن بر مبنای شانس نبوده، و بر پایه تحلیل و استراتژی های پیچیده انجام می شود.

پلتفرم olymptrade با داشتن هزاران معامله گر از سراسر جهان، کمترین کمیسیون را به همراه حذف نرخ بهره شبانه از معاملات (Swap)، در دستور کار خود قرار داده است. قابلیت حساب اسلامی Olymp Trade از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی، به شرط احراز مدارک قابل اجرا می باشد!

حساب اسلامی olymp trade، حساب اسلامی الیمپ ترید، حساب اسلامی بروکر الیمپ ترید

حساب بدون سواپ الیمپ ترید

یکی از مزایای معاملات در بروکر الیمپ ترید برای مسلمانان، قابلیت استفاده از حساب های اسلامی است. در این حساب، نرخ بهره شبانه (سواپ) از معاملات حذف خواهد شد.

در مقاله زیر، نحوه فعال سازی و درخواست حساب اسلامی الیمپ ترید ارائه شده است.

حساب اسلامي olymptrade

 

حساب دمو الیمپ ترید چیست؟

حساب دمو الیمپ ترید یا آزمایشی، حسابی با موجودی 10 هزار واحد پول با قابلیت شارژ مجدد می باشد. معاملات واقعی با سرمایه مجازی، دسترسی به تمام ابزارهای معاملاتی و نمادها، از سایر ویژگی های دمو اکانت الیمپ ترید می باشد.

امکان انتخاب زمان انقضاء، سفارش گذاری بر اساس قیمت و زمان بصورت اتوماتیک، در بروکر الیمپ ترید حساب دمو نیز در دسترس معامله گران می باشد.

الیمپ ترید دمو، حساب دمو الیمپ ترید، حساب دمو olymp trade

معاملات در حساب آزمایشی Olymptrade

نحوه افتتاح و کار با حساب دمو الیمپ ترید در مقاله زیر، بصورت کامل و تصویری ارائه شده است.

الیمپ ترید دمو

 

gold investing ifxhome 60 بروکر الیمپ ترید سطوح کاربری در سایت الیمپ ترید چیست؟

در صفحه کاربری معامله گران در بروکر الیمپ، بخشی با عنوان “Status” وجود دارد که بیانگر سطح معاملاتی تریدرها می باشد. در صورت بالا بودن این سطح، معامله گر از امکانات بسیار خوبی بهره مند می شود. با واریز مبالغ متفاوت، معاملات بیشتر و … سطوح کاربری تریدرها ارتقاء خواهد یافت.

اپلیکیشن الیمپ ترید،استراتژی الیمپ ترید رایگان،اعتبار الیمپ ترید
شرایط سطوح حساب در بروکر olymp trade

هرچه این سطح بالاتر باشد میزان سود دریافتی روی معاملات بیشتر خواهد بود. در سطوح تازه کار، پیشرفته و متخصص مزایایی که بروکر olymp trade عرضه کرده، متفاوت است.

 

مزایای سطح پیشرفته

 1. واریز تا 500$ و دریافت سود تا 85% روی معاملات
 2. کاهش کمیسیون تا 10%
 3. امکان توقف معاملات دارای ضرر
 4. ربات معاملاتی (اکسپرت/EA)
 5. حداکثر معاملات باز تا 100 ترید
 6. مشاور شخصی 1 بار درماه
 7. و برداشت 90% درخواست ها در 1 روز می باشد.

در سطح متخصص بروکر الیمپ ترید با واریز بیش از 2 هزار دلار این سطح برای معامله گران فعال می گردد.

 

مزایای سطح متخصص الیمپ ترید

 1. سوددهی تا 92% معاملات یا بالاتر
 2. امکان اختصاص 10-20% واریزی به بخش معاملات بدون ریسک (در اولین واریز)
 3. 90% برداشت از حساب الیمپ ترید در چند ساعت
 4. وبینار تخصصی برای معامله گران حرفه ای
 5. توقف معاملات با ضرر بصورت اتوماتیک
 6. و کاهش 20% کمیسیون عنوان شده است.

آموزش تغییر سطح در الیمپ ترید

سطوح کاربری یا Status در برنامه وفاداری کاربران و دریافت امتیاز و مزایای بیشتر تاثیر گذار می باشد. در سطح تازه کار بروکر باینری الیمپ ترید، پیشنهاد ویژه ای برای تریدرها در نظر نگرفته است.

در ویدیو ارائه شده در این بخش، نحوه تغییر سطح و شرایط دریافت امتیازات ویژه در الیمپ ترید آموزش داده شده است.

ثبت نام در سایت الیمپ ترید

 

🔥 نحوه واریز و برداشت از سایت الیمپ ترید – آموزش شارژ حساب الیمپ ترید

اولین قدم بعد از تکمیل احراز هویت در الیمپ ترید، شارژ حساب معاملاتی می باشد. در بروکر باینری الیمپ ترید، روش های متنوعی برای شارژ حساب و برداشت از آن معرفی شده است. یکی از مزایای الیمپ ترید، شارژ حساب بدون پرداخت هزینه (کمیسیون) می باشد.

واریز پول به الیمپ ترید، شارژ حساب الیمپ ترید، برداشت از الیمپ ترید
روش های پرداخت در بروکر olymptrade
شارژ حساب الیمپ ترید، واریز به حساب الیمپ ترید، شارژ الیمپ ترید

نحوه شارژ حساب الیمپ ترید

آسان ترین روش شارژ حساب الیمپ ترید برای ایرانیان، ارزهای الکترونیک (پرفکت مانی) و رمز ارزهای دیجیتال می باشد. از مزایای شارژ حساب الیمپ با تتر، کارمزد حداقلی 1$ در شبکه ترون می باشد. در مقاله زیر، روش های واریز پول به الیمپ ترید را آموزش داده ایم.

شارژ حساب الیمپ ترید

 

برداشت از الیمپ ترید

در بروکر الیمپ ترید، امکان برداشت کمتر از 24 ساعت قابل انجام است. یکی از نکات مهم برای برداشت از حساب الیمپ، انتخاب روش مشابه شارژ حساب می باشد.برداشت از حساب الیمپ ترید، محدودیت حداقلی نداشته و بدون کارمزد قابل انجام است. تنها کارمزد اعمال شده، فقط مربوط به شبکه زنجیره بلاک (Block Chain) می باشد.

همچنین معامله گرانی که فقط در این بروکر مبالغی را واریز و قصد برداشت بدون انجام معامله را داشته باشند، طبق قوانین رگولاتوری “KYC&AML” می بایست کارمزد عدم فعالیت پرداخت نمایند.

نکته: معامله گران برای واریز و برداشت ریالی (از طریق تاپ چنج)، انتقال سرمایه از سایر کارگزاری ها و تحویل نقدی دلار، با پشتیبانی خانه فارکس من در ارتباط باشند.

 

🎁 طرح های تشویقی و بونوس الیمپ ترید

بونوس یا طرح های تشویقی در بیشتر کارگزاری ها، قابل برداشت نبوده و صرفا برای افزایش سرمایه معامله گران در معاملات استفاده می گردد. بونوس الیمپ ترید ساختار متفاوتی داشته و زمانی که معامله گران اقدام به ثبت نام و شارژ حساب الیمپ ترید نمایند، بونوس واریزی 30-50% ارائه شده است.

مزیت این بونوس در زمان انجام معاملات است. بدین معنا که اگر معاملات با ضرر همراه باشد، کسر این مبلغ از بونوس/پاداش انجام خواهد شد.

 

مسابقات بروکر الیمپ ترید – Olymp Trade

مسابقات دوره ای در سایت اصلی الیمپ ترید، برای حساب های معمولی و حساب الیمپ ترید VIP بدون محدودیت در دسترس می باشد. جوایزی نظیر 100 هزار دلار یا بیشتر، بین برندگان بصورت اتفاقی تقسیم می شود.

شرط شرکت در مسابقات این بروکر، تکمیل وظایف روزانه و معاملات با حساب های واقعی بوده و بسته به امتیازات کسب شده، رده بندی معامله گران تغییر میکند.

آموزش فارکس در الیمپ ترید،آموزش باینری آپشن الیمپ ترید،نمایندگی الیمپ ترید در ایران

برای تاثیرگذاری بیشتر، این بروکر از چهره های مشهوری نظیر رونالدینیو برای تبلغات مسابقات استفاده کرده است. برای شرکت در مسابقات در پنل کاربری در سایت الیمپ ترید سمت چپ، گزینه «Events» را انتخاب کنید. سپس با مطالعه شرایط و نحوه انجام وظایف، شانس خود در برنده شدن این جوایز محک بزنید.

ثبت نام در سایت الیمپ ترید

 

جوایز الیمپ ترید فارکس در بازارهای مالی

بروکر الیمپ ترید در میان بروکرهای باینری آپشن و در بازارهای مالی، جوایز و افتخارات زیادی را کسب کرده است.

بروکر الیمپ ترید چیست،بروکر الیمپ ترید،بروکر المپیک ویکی پدیا

تعدادی از مهمترین افتخارات کسب شده و جوایز الیمپ ترید:

 • بهترین تجربه معاملاتی بروکری [FxDailyInfo 2023]
 • شفاف ترین معاملات [World Finance Magazine 2023]
 • مورد اعتمادترین کارگزار مالی LatAm (آمریکای لاتین) [World Business Outlook 2023]
 • بهترین پلتفرم معاملاتی در سال 2016
 • سریعترین بروکر در حال رشد در سال 2016
 • بروکر خلاق سال 2017
 • بهترین بروکر مالی در سال 2017
 • بهترین بروکر نمایشگاه فارکس در سال 2017
 • بهترین پلتفرم معاملاتی در آسیا در 2018
 • بهترین خدمات مشتریان بروکری 2019
 • بهترین پلتفرم معاملاتی برای موبایل 2019
 • بهترین سرویس و خدمات به مشتریان در سال 2019
 • و ده ها جایزه دیگر که بخاطر فعالیت های موفق بروکر الیمپ ترید در بازارهای مالی بدست آمده است.

کسب افتخارات و جوایز، در کنار رگوله و مجوزهای نظارتی در الیمپ ترید، یکی از مزایای مهم برای افزایش اعتماد معامله گران به حساب می آید.

 

نمادهای معاملاتی در الیمپ ترید چیست؟ – OlympTrade Asset

در کارگزاری olymp trade، طیف وسیعی از نمادهای معاملاتی (Asset) به معامله گران عرضه می شود. امکان ترید به دو صورت باینری آپشن و فارکس، در متاتریدر الیمپ ترید برای معامله گران میسر شده است.

آموزش فارکس الیمپ ترید،آموزش فارکس الیمپ ترید،انتقال دلار الیمپ ترید

انواع دارایی های معاملاتی یا لیست “Asset” در الیمپ ترید:

 • شاخص بازار بورس دنیا: شاخص های داوجونز، اس اند پی 500، نزدک، اف تی اس ای 100، کوئیکلر و کک 40 کانادا مجموعا در 17 نماد؛
 • صندوق های قابل معامله یا ETF: نزدک، اس ان پی 500، MSCI برزیل، مشاورین املاک امریکا و SPDR؛
 • ارزهای دیجیتال: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و شاخص آلت کوین های پایه؛
 • سهام های شرکت های بین المللی: شامل سهام های مطرح و تراز اول بازار امریکا، 26 سهام شرکت های اروپایی معتبر و 1 سهم از شرکت آسیایی “Nintendo” در مجموع 82 نماد؛
 • کالا در بخش انرژی: نفت برنت و گاز طبیعی؛
 • فلزات گرانبها: طلا، نقره، مس، پلاتینیوم؛
 • جفت ارز بازار فارکس: 33 جفت ارز اصلی و فرعی بازار فارکس؛
 • معاملات OTC یا Over the counter: بر اساس نرخ های اعلامی بروکر الیمپ ترید، معاملات OTC در 8 نماد ارائه می شود.

در حال حاضر بروکر باینری الیمپ ترید، بیش از 175 نماد معاملاتی را به مشتریان ارائه کرده است.

 

forex ifxhome 59 بروکر الیمپ ترید معاملات فارکس در الیمپ ترید

در بروکر الیمپ ترید معامله گران امکان انجام معاملات در زمان ثابت،  از 1 دقیقه تا 23 ساعت با قابلیت تنظیم بازگشت سرمایه را دارند. همچنین امکان معاملات فارکس با تعیین حد سود و زیان [SL/TP] نیز، میسر شده است.

نکات مهم برای انجام معاملات فارکس در Olymptrade:

 • در معاملات نمادهای بازار فارکس در بروکر الیمپ ترید، پوزیشن های باز بصورت اتوماتیک در ساعت 21 به وقت سرور بسته می شود؛
 • معاملات الیمپ ترید در فارکس، اجازه قراردادن بیشتر از 50% سرمایه را با انتخاب حد ضرر یا “Stop loss” نمیدهد.

به زبان ساده تر، اگر معامله گر با سرمایه 100$ قصد معاملات نمادهای فارکس را دارد، امکان انتخاب حد ضرر به میزان 50$ یا نصف حساب، امکان پذیر نمی باشد.

 

negotiation treaty partnership handshake agreement stock business ifxhome 21 بروکر الیمپ ترید پشتیبانی فارسی الیمپ ترید

راه های تماس با بخش پشتیبانی الیمپ ترید از طریق گفتگوی آنلاین، تماس تلفنی، مشکلات و سوالات خود را مطرح کنند. بخش خدمات پشتیبانی olymp trade، بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با 14 زبان ارتباطی در دسترس قرار دارد.

حل میانگین روزانه 7 هزار مشکل و سوال، زمان انتظار حدود 13 ثانیه در پاسخگویی به سوالات معامله گران در بخش پشتیبانی این بروکر عنوان شده است. الیمپ ترید پشتیبانی فارسی برای تریدرهای ایرانی نیز مهیا کرده است. سایر راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی الیمپ ترید:

 • پشتیبانی تلگرام
 • تماس تلفنی با خط 0035620341634
 • ارسال ایمیل به support@ir-olymptrade.com
 • بخش راهنما و سوالات متداول (FAQ)
 • گفتگوی زنده یا چت آنلاین می باشد.

 

loss money graph down dollar stock business ifxhome 18 بروکر الیمپ ترید هزینه و کمیسیون در سایت الیمپ ترید

علاوه بر اسپرد در معاملات الیمپ ترید، هزینه دیگری مربوط به فروش “Sell” از مشتریان دریافت می گردد. اگر نتیجه معاملات با سود همراه باشد، بسته به زمان باز کردن معامله، موقعیت بازار و مقدار، کمیسیون از معامله گران دریافت می گردد.

در پلتفرم Olymptrade در صورت عدم فعالیت بیش از 180 روز، هزینه 10$ بابت راکد بودن حساب کسر می گردد. این مبلغ بعد از 6 ماه در پایان هر ماه محاسبه خواهد شد. در صورت نداشتن موجودی، هزینه انفعال (عدم فعالیت)، از بونوس کسر خواهد شد.

 

میزان اسپرد و لوریج در باینری الیمپ ترید

الیمپ ترید در متاتریدر، اسپرد از 1.1 پیپ روی معاملات را محاسبه کرده است. حداکثر مقدار لوریج یا اهرم معاملاتی که بروکر به معامله گران ارائه کرده، 1:400 اعلام شده، که این مقدار در جفت ارزهای اصلی به 1:300 کاهش پیدا می کند.

در جفت ارزهای فرعی میزان لوریج، تا 1:200 ارائه شده است. کمترین میزان لوریج، در ارزهای دیجیتال (با توجه به نوسان بسیار زیاد) در دسترس می باشد.

ثبت نام در سایت الیمپ ترید

 

icon bonus 111 بروکر الیمپ ترید ویژگی های منحصر به فرد سایت الیمپ ترید

تا این قسمت، آموزش کامل سایت الیمپ ترید در بخش های مختلف را مشاهده کردید. یکی از دیگر در کابین الیمپ ترید، بخش “Help” یا کمک به سوالات/مشکلات معامله گران می باشد. ارتباط با بخش پشتیبانی و دریافت پاسخ از بخش اطلاعات، در قسمت بالای پنجره “Help” در دسترس است.

دسترسی به اندیکاتورهای الیمپ ترید، ورود به بلاگ، راهنمای سریع معاملات، “Assets” و نمادها از بخش های شاخص پنجره “Help” می باشد.

همچنین در این قسمت، بخش “Insight” حاوی اخبار مهم اقتصادی و خوراک های خبری کوتاه است. بخش دیگر با عنوان «پیش بینی آنلاین سیگنال های معاملاتی» برای اسکلپر (کوتاه مدت)، اینترادی (روزانه) و سوئینگ (بلند مدت) ارائه شده است.

در بخش دیگر سایت الیمپ ترید، موارد مربوط به خیریه و کمک های انسان دوستانه این بروکر نمایش داده شده است. این کمک ها غالبا به سازمان های مورد اطمینان یا افراد داوطلب نماینده بروکر، در کشورهای مختلف ارسال شده و برای کمک های اضطراری، به قربانیان حوادث اهدا می شود.

علاوه بر ارسال کمک، برنامه های آگاه سازی و آموزشی به جوامع آسیب دیده و ضعیف با هدف ریشه کن کردن فقر و اطمینان از زندگی سالم اجرا می گردد. چند نمونه از امور خیریه الیمپ ترید:

 • کمک به مردم اندونزی در زمان پاندمی کرونا؛
 • کمک به مردم هند؛
 • قربانیان سیل در ویتنام؛
 • در مصر کمک به بازمانده های بیماری کرونا؛
 • کمک های غذایی به فقرا در هند و مکزیک و …. را می توان نام برد.

 

استراتژی الیمپ ترید رایگان! – بهترین استراتژی الیمپ ترید چیست؟

در پلتفرم این بروکر، بخشی با عنوان “Market” حاوی فهرستی از بهترین استراتژی الیمپ ترید به چشم میخورد.

ابزار ترسیم، امکان انتخاب سیگنال های معاملاتی، ابزار های تحلیلی، نمودارهای خطی و کندل ژاپنی قابل انتخاب می باشد. همچنین ابزار برای اسکالپرها و استفاده از ابزارهای معاملاتی برای ارزهای دیجیتال به معامله گران حرفه ای، ارائه شده است.

معامله گران در بروکر الیمپ تریدر امکان استفاده از مشاوره و ربات کارشناس، اندیکاتورهای پیش بینی تغییر قیمت نمادها و صدها ابزار معاملاتی و استراتژیک را دارند.

باید در نظر داشت که اکثر این ابزارها بصورت رایگان نبوده و در صورت تقاضای برای استفاده، هزینه از معامله گران دریافت می گردد. اما امکان استفاده بصورت آزمایشی و رایگان، جهت تست کردن این ابزارها میسر می باشد.

ربات الیمپ ترید، ربات بروکر الیمپ ترید، ربات olymp trade

ربات تریدر در الیمپ ترید

یکی از امکانات بروکر الیمپ ترید، اجازه استفاده از ربات های تریدر است. البته ربات معامله گر الیمپ ترید، نسخه رسمی بروکر نبوده و توسط شرکت های دیگر، توسعه یافته است.

برای مشاهده شرایط ربات تریدر Olymptrade، روی لینک زیر کلیک کنید.

ربات الیمپ ترید

 

icon payment money bag 107 بروکر الیمپ ترید آیا الیمپ ترید کلاهبرداری است؟ – کلاهبرداری Olymp trade!

تنها در صورتی می توان گفت الیمپ ترید کلاهبرداری است، که شکایت معامله گران در دادگاه معتبر حقوقی ثابت شده باشد.

با بررسی دقیق سایت های مرجع و با در نظر گرفتن رگولاتوری بسیار معتبر این کارگزاری، هیچ گونه مواردی مانند شکایت، کلاهبرداری، سوء استفاده از سرمایه معامله گران در الیمپ ترید مشاهده نشده است.

اجرای صحیح معاملات با بهترین سرعت، تایید سفارشات در سازمان “VMY”، کسب جوایز معتبر سالانه، بیمه پویشش خسارت و … نشان از سلامت این کارگزاری دارد.

کلاهبرداری الیمپ ترید، کلاهبرداری olymptrade، کلاهبرداری بروکر الیمپ ترید

بررسی دقیق کلاهبرداری الیمپ ترید

با توجه به مشکلات در بروکرهای باینری آپشن، در مقاله زیر به بررسی کامل این موضوع [کلاهبرداری olymptrade] پرداخته ایم.

کلاهبرداری الیمپ ترید

 

icon mobile trading 101 بروکر الیمپ ترید دانلود الیمپ ترید برای ویندوز – پلتفرم معاملاتی olymp trade چیست؟

الیمپ ترید در متاتریدر قابل دسترس نیست و نسخه اصلی آن از طریق نسخه تحت وب، تلفن های همراه اندروید و IOS، کامپیوتر نسخه ویندوز، مک و بصورت “PWA” [افزونه در مروگر] در دسترس معامله گران قرار داده است.

در جدول زیر اپلیکیشن الیمپ ترید، در نسخه های مختلف قابل دانلود و دسترسی می باشد.

💻پلتفرم 🔗لینک دانلود
سایت فارسی olmyp trade،سایت فارسی olmyp trade،سایت الیمپ ترید فیلتر شده سایت اصلی الیمپ ترید
دانلود برنامه الیمپ ترید اندروید،اموزش الیمپ ترید اندروید،دانلود الیمپ ترید برای اندروید دانلود برنامه الیمپ ترید اندروید
دانلود الیمپ ترید برای ویندوز،دانلود نرم افزار الیمپ ترید برای ویندوز،دانلود نرم افزار الیمپ ترید برای کامپیوتر دانلود الیمپ ترید برای ویندوز 32 بیت
دانلود الیمپ ترید برای ویندوز،دانلود نرم افزار الیمپ ترید برای ویندوز،دانلود نرم افزار الیمپ ترید برای کامپیوتر دانلود الیمپ ترید برای ویندوز 64 بیت
دانلود نرم افزار الیمپ ترید برای کامپیوتر دانلود olymp trade برای کامپیوتر مک
دانلود الیمپ ترید برای ios،دانلود Olymp trade برای ios دانلود الیمپ ترید برای ایفون
دانلود الیمپ ترید اندروید مستقیم apk دانلود الیمپ ترید اندروید APK
دانلود الیمپ ترید، برنامه الیمپ ترید، دانلود اپلیکیشن الیمپ ترید

دانلود نرم افزار الیمپ ترید

یکی از مزایای بروکر الیمپ برای کاربران، امکان دانلود نرم افزارهای تلفن همراه است. در مقاله آماده شده، نحوه دانلود الیمپ ترید بصورت کامل ارائه شده است.

اپلیکیشن الیمپ ترید

دانلود الیمپ ترید برای اندروید، دانلود اپلیکیشن الیمپ ترید، دانلود برنامه الیمپ ترید

برنامه اندروید الیمپ ترید

در ایران، امکان استفاده از نرم افزار اندروید الیمپ ترید میسر نیست! در مقاله زیر، به این موضوع و نحوه دانلود آن پرداخته ایم.

دانلود الیمپ ترید برای اندروید

 

👍 بررسی مزایا و معایب بروکر الیمپ ترید 👎

در این بخش، بصورت خلاصه به معرفی مزایا و معایب الیمپ ترید خواهیم پرداخت. چکیده تمام موارد اعلام شده در بررسی الیمپ ترید، در جدول زیر قابل مشاهده می باشد.

مزایای الیمپ ترید

 • پشتیبانی بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته
 • ✅ اسپرد بسیار پایین
 • ✅ روش های متنوع واریز و برداشت برای معامله گران
 • ✅ تحلیل و ابزارهای معاملاتی رایگان
 • ✅ اندیکاتور های پیشرفته برای معامله گران حرفه ای
 • ✅ بیش از 176 نماد یا دارایی معاملاتی
 • ✅ مسابقات الیمپ ترید با جوایز منحصر به فرد
 • ✅ ظاهر جذاب پلتفرم معاملاتی با رابط کاربری عالی
 • ✅ رگوله معتبر FINACOM با پوشش بیمه ای 20 هزار یورو
 • ✅ امکان انجام معاملات فارکس و باینری آپشن
 • ✅ ارائه معاملات OTC در روزهای تعطیل

معایب الیمپ ترید

 • ⭕️ حساب های معاملاتی محدود
 • ⭕️ بونوس های محدود
 • ⭕️ هزینه های جانبی مثل عدم فعالیت
 • ⭕️ تعداد کم نماد ارزهای دیجیتال
 • ⭕️ نداشتن طرح کش بک یا ریبیت
 • ⭕️ طولانی بودن پروسه احراز هویت
 • ⭕️ کم بودن تعداد نمادهای OTC
راز موفقیت در الیمپ ترید،راه موفقیت در الیمپ ترید،راه های موفقیت در الیمپ ترید

راز موفقیت در الیمپ ترید چیست؟

در مقاله زیر به نحوه کسب سود و موفقیت در معاملات الیمپ ترید، پرداخته ایم.

راز موفقیت در الیمپ ترید

 

icon chart 115 بروکر الیمپ ترید معاملات در بروکر الیمپ ترید آری یا خیر؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

با توجه به محدودیت ارائه سرویس توسط بروکرهای باینری آپشن به ایرانیان، کارگزاری الیمپ ترید بعد از مدتی، مجددا به بازار ایران بازگشته است. قیمت گذاری شفاف و منصفانه در بازار، امکانات بسیار عالی در کابین کاربری، پشتیبانی فارسی زبان 24/7، اعتبار و رگوله شناخته شده “FINACOM”، به عنوان مزایای ثبت نام در الیمپ ترید به حساب می آید.

سرعت سفارش گذاری معاملات و پاسخگویی سریع بخش پشتیبانی، از دیگر نکات مثبت الیمپ ترید می باشد. در میان انواع کارگزاری های باینری آپشن، بروکر پاکت آپشن دارای شرایط معاملاتی بهتری به نسبت الیمپ ترید است.

تنوع بیشتر نمادهای معاملاتی، کش بک یا ریبیت [تا 50%] در معاملات، مسابقات رایگان و متنوع، روش های واریز و برداشت آسان، پشتیبانی 24/7 برای ایرانیان و … از مزایای ثبت نام در پاکت آپشن است.

ثبت نام در سایت الیمپ ترید

⚠️️توجه⚠️

بررسی و معرفی بروکر الیمپ ترید، به منزله تشویق و یا سرمایه گذاری معامله گران نمی باشد. قبل از شروع به انجام معاملات، نسبت به ریسک بالا و خطر از دست دادن سرمایه آگاهی کامل داشته و حتما با کارشناسان حرفه ای فارکس، مشورت نمایید.

 

مشاورین خانه فارکس من
پشتیبانی خانه فارکس من، مشاورین تلگرام فارکس فارسی، مشاوره فارسی فارکس

سوالات متداول

🔹خیر، برای ورود به سایت الیمپ ترید بدون نیاز به فیلترشکن روی لینک کلیک کنید.

🔹راه های ارتباط با پشتیبانی الیمپ ترید:

 

🔹در بروکر الیمپ ترید 2 نوع حساب معاملاتی به همراه حساب دمو به معامله گران ارائه می شود. انواع حساب الیمپ ترید:

 • حساب استاندارد
 • حساب VIP الیمپ ترید

🔹بله، الیمپ ترید باینری آپشن با داشتن رگوله معتبر FINCAOM، و داشتن ضمانت نامه های پرداخت خسارت به مشتریان تا سقف 20 هزار یورو، جزو یکی از بروکرهای معتبر باینری آپشن در ایران است.

🔹بله، این بروکر که برای مدتی بازار ایران را ترک کرده بود، مجددا به ایرانیان سرویس ارائه کرده است.

🔹خیر، کمیسیون برداشت الیمپ ترید صرافی 0 می باشد.

🔹بله، کارگزاری olymp trade به معامله گران امکان ترید 4 رمز ارز بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و شاخص آلت کوین ها را میدهد.

نظرات (3)

 • الیمپ ترید به فکر فارسی زبان ها هم بوده؟ یعنی اگر سوالی داشته باشیم میتونن به زبان فارسی به ما پاسخ بدن؟

 • جهت افتتاح حساب استاندارد در بروکر الیمپ ترید حداقل و حداکثری وجود دارد؟

 • برام جالبه و دوست دارم بدونم اجرا معاملات و قیمت ها در بازار بروکر الیمپ ترید مورد رصد واقع میشه؟ سازمانی هست روی این موارد نظارت داشته باشه؟

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
〽️ اندیکاتور ار اس ای چیست؟ - RSI یا شاخص قدرت نسبی یعنی چه؟ 💹
🚫 هک باینری آپشن چیست؟! - بررسی روش های هک کردن باینری آپشن ها⛔️
👑آشنایی با بهترین بروکر متاتریدر فارکس - لیست کامل بروکرهای داخلی و خارجی🌐
🥇کمترین اسپرد طلا در بروکرها - بروکر با اسپرد صفر برای طلا کدام است؟!🔑
⚡️معرفی صرافی رابین هود (Robinhood) - [دانلود/ثبت نام/احراز هویت]💎