icon ifxhome 45 کار با الیمپ ترید کار با الیمپ ترید (Olymp Trade) – معاملات باینری در بروکر الیمپ

 

در میان هزاران کارگزاری فعال در فارکس، بروکر الیمپ ترید (olymp trade) یکی از قدیمی ترین پلتفرم های آنلاین «باینری آپشن» است. باینری آپشن (Binary options) یا معامله دودویی، نوعی تجارت آنلاین در بازار فارکس است که از طریق پیش بینی افزایش/کاهش قیمت سود می دهد!

olymptrade register button کار با الیمپ ترید

این بدان معنا است که معامله گران در معاملات باینری آپشن، تنها با دو گزینه ” call ” و ” put ” سروکار دارند. بسیاری از بروکرها معاملات دودویی را ارائه می دهند، اما بروکر الیمپ ترید را می توان جزو برترین های آن دانست.

آموزش کار با الیمپ ترید، نحوه کار با الیمپ ترید، کار با الیمپ ترید

در مقاله امروز خانه فارکس من، قصد داریم آموزش کار با الیمپ ترید و نحوه کار با سایت این بروکر را معرفی کنیم. پیش نیاز استفاده از این کارگزاری، افزایش سطح دانش در بازارهای مالی است. ریسک معاملات در بازار باینری آپشن در مقایسه با فارکس، بسیار بالا است!

 

ویدیو آموزش کار با الیمپ ترید

 

در ویدیو زیر، تمام بخش های بروکر الیمپ ترید بصورت کامل بررسی شده است.

 

icon ifxhome 26 کار با الیمپ ترید آموزش بروکر الیمپ ترید – ورود + ثبت نام + احراز هویت + شارژ حساب

 

الیمپ ترید- olymp trade یکی از کارگزاری های فعال در بازارهای مالی است که از سال 2014، فعالیت خود را شروع کرده است. این بروکر معاملات باینری آپشن را به طور تخصصی ارائه داده و از ابزارهای پیشرفته ترید [اندیکاتورها، چارت های قیمتی و …]، برخوردار است.

الیمپ ترید معامله طیف گسترده ای از نمادهای معاملاتی را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده و تا به امروز، توانسته خدمات مناسبی را به علاقه مندان باینری آپشن ارائه نماید. این بروکر از رگوله ” Saledo Global LLC” برخوردار و به عنوان یک کارگزاری معتبر شناخته می شود.

نحوه کار با الیمپ ترید تقریبا ساده است، شما می توانید در این بروکر ثبت نام/احراز هویت کرده و معاملات باینری – دودویی خود را آغاز کنید. در ادامه آموزش کار با الیمپ ترید در بخش های مختلفی همچون ثبت نام، احراز هویت، شارژ حساب و … را معرفی خواهیم کرد.

ورود به الیمپ ترید، الیمپ ترید ورود، الیمپ ترید بدون فیلتر

نحوه ورود به بروکر الیمپ ترید

از آنجاکه الیمپ ترید برای ایرانیان فیلتر است، معامله گران ایرانی برای ورود به سایت اصلی الیمپ ترید، باید از طریق برنامه های تغییر آی پی استفاده کنند!

با این حال، بروکر الیمپ ترید از دامنه اختصاصی برای ایرانیان برخوردار است که نیازی به استفاده از فیلتر شکن ندارد. جزییات ورود به سایت این کارگزاری، در مقاله زیر بصورت کامل بررسی شده است.

ورود به الیمپ ترید

olymptrade register button کار با الیمپ ترید

 

ثبت نام در بروکر الیمپ ترید

 

پس از ورود به سایت فارسی الیمپ ترید، شما می توانید به راحتی با آی پی ایران در این کارگزاری ثبت نام کرده و «کابین شخصی» خود را ایجاد نمایید. مراحل ثبت نام در الیمپ ترید:

 • بر روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید؛
 • ایمیل و رمز عبور دلخواه خود را وارد کنید.
 • تبریک! کابین شخصی شما در الیمپ ترید ایجاد شده است.
ثبت نام الیمپ ترید، ثبت نام در الیمپ ترید، افتتاح حساب در الیمپ ترید

آموزش افتتاح حساب در بروکر الیمپ

تمام مراحل ثبت نام در کارگزاری الیمپ ترید، بصورت تصویری در مقاله زیر بررسی و معرفی شده است. ثبت نام در الیمپ ترید بسیار آسان بوده و کل پروسه، در کمتر از چند دقیقه قابل انجام است.

ثبت نام الیمپ ترید

احراز هویت در الیمپ ترید

 

احراز هویت، یکی از مهم ترین اقداماتی است که یک تریدر می تواند برای امنیت حساب خود انجام دهد. این کار تضمین می کند حساب شما در امنیت کامل بوده و سرمایه ایمن بماند. احراز هویت در بروکر الیمپ ترید، الزامی نیست و فقط در صورت تمایل، تایید حساب قابل انجام است!

برای احراز هویت در الیمپ ترید:

 • ورود به پروفایل شخصی؛
 • انتخاب گزینه احراز هویت؛
 • ارائه یکی از مدارک خواسته شده؛
 • تایید حساب را انجام دهید.
احراز هویت الیمپ ترید، احراز هویت در الیمپ ترید، وریفای حساب olypmtrade

آموزش احراز هویت در بروکر الیمپ

همانطور که پیش تر اشاره شد، تایید حساب (احراز هویت) در الیمپ ترید الزامی نیست. برای آشنایی با مراحل وریفای حساب الیمپ ترید، می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

احراز هویت الیمپ ترید

 

شارژ حساب در بروکر olymp trade

 

حالا که آموزش کار با الیمپ ترید در زمینه ثبت نام و احراز هویت را فرا گرفتید، زمان آن رسیده تا با نحوه شارژ حساب و شروع معاملات نیز آشنا شوید. شارژ حساب الیمپ ترید بسیار آسان بوده و نیاز به فرایند پیچیده ای ندارد.

برای شارژ حساب الیمپ ترید، کافی است وارد کابین شخصی شده و از قسمت بالای صفحه، بر روی گزینه «پرداخت ها» کلیک کنید. در این بخش می توانید تمامی فرایند های مالی از قبیل:

 • واریز وجه؛
 • برداشت؛
 • انتقال؛
 • تاریخچه تراکنش ها را انتخاب کنید.
شارژ حساب الیمپ ترید، واریز به حساب الیمپ ترید، شارژ الیمپ ترید

آموزش واریز به الیمپ ترید

تمام روش های واریز به حساب الیمپ ترید، در مقاله زیر معرفی شده است. در حال حاضر بهترین روش شارژ حساب بروکر الیمپ ترید، استفاده از ارزهای دیجیتال مانند تتر “USDT” است.

شارژ حساب الیمپ ترید

راز موفقیت در الیمپ ترید،راه موفقیت در الیمپ ترید،راه های موفقیت در الیمپ ترید

موفقیت در معاملات الیمپ ترید

برای کسب درآمد در معاملات باینری الیمپ ترید، موارد مهمی را می بایست رعایت کرد. در مقاله زیر به بررسی راز موفقیت در معاملات الیمپ ترید، پرداخته ایم.

راز موفقیت در الیمپ ترید

پشتیبانی فارسی الیمپ ترید، الیمپ ترید پشتیبانی فارسی،پشتیبانی الیمپ ترید

نحوه ارتباط با پشتیبانی الیمپ ترید

دسترسی آسان به پشتیبانی فارسی زبان و دریافت سریع پاسخ، از اهمیت زیادی در معاملات الیمپ ترید برخوردار است.

دانلود الیمپ ترید، برنامه الیمپ ترید، دانلود اپلیکیشن الیمپ ترید

نرم افزارهای الیمپ ترید چیست؟

معاملات در بروکر باینری الیمپ، در نسخه تحت وب و تلفن های همراه انجام می شود. نحوه دانلود برنامه الیمپ ترید در نسخه های اندروید و IOS، به همراه لینک مستقیم در مقاله زیر در دسترس قرار گرفته است.

نرم افزار الیمپ ترید

 

icon ifxhome 48 کار با الیمپ ترید نحوه کار با الیمپ ترید – جمع بندی و نظر نویسنده

 

در این مقاله آموزش کار با الیمپ ترید در زمینه های ثبت نام، احراز هویت، شارژ حساب و … را بررسی کرده ایم. ورود به این کارگزاری در ایران، بدون داشتن فیلترشکن میسر نیست! توجه داشته باشید بروکر الیمپ ترید خدمات خود را به کاربران ایرانی ارائه می دهد، اما در دامنه ای مجزا!

درواقع افرادی که می خواهند با هویت ایرانی خود در این بروکر ثبت نام کرده و شروع به معامله کنند، باید در وب سایت الیمپ ترید فارسی ثبت نام کنند. پس از ثبت نام، بدون احراز نیز می توان شارژ حساب را انجام و معاملات را آغاز کرد.

الزام انجام معاملات باینری در الیمپ ترید، نیازمند داشتن دانش و تحلیل در بازارهای مالی است. برای افزایش عملکرد و سودآوری در معاملات، از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناسان خانه فارکس من در ارتباط باشید.

olymptrade register button کار با الیمپ ترید

سوالات متداول

🔹الیمپ ترید یکی از بروکرهای معتبر در بازار فارکس است که از سال 2014، شروع به فعالیت کرد.

🔹بروکر الیمپ ترید به طور تخصصی بر روی معاملات باینری آپشن/دودویی تمرکز دارد.

🔹برای شارژ حساب می توانید وارد پروفایل خود شده و بر روی گزینه «پرداخت ها» کلیک کنید. تمامی روش های واریز به حساب، برداشت و … در این بخش قرار دارد.

🔹برای مشاهده ویدیو نحوه کار با الیمپ ترید یوتیوب، روی لینک کلیک کنید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💯 معرفی استراتژی مکدی و مووینگ اوریج - تکنیک ساده و پولساز - (IFX-ST144) ⚡️
👑بررسی نماد طلا در صرافی کوینکس (coinex) - شرایط معامله طلا در coinex چیست؟🥇
💯 تحلیل فاندامنتال نزدک (Nasdaq) در فارکس - تحلیل سهام نزدک با عوامل بنیادی ⭐️
📉 نحوه دریافت سیگنال با هوش مصنوعی - راهنمای سیگنال گیری در فارکس و کریپتو با AI 🤖
⚡️آشنایی با نماد طلا در کوکوین (Kucoin) - شرایط معامله طلا در کوکوین چیست؟🏆