icon ifxhome 53 استراتژی 100 درصد پاکت آپشن استراتژی 100 درصد پاکت آپشن – کسب سود 100% در معاملات Binary Option

در دنیای معاملات مالی، باینری آپشن‌ ها به دلیل سادگی و پتانسیل بالای بازدهی، همواره جذابیت خاصی برای معامله‌ گران داشته‌ اند. البته کسب موفقیت، بدون داشتن استراتژی در باینری آپشن میسر نیست! یکی از موضوعات پرطرفدار در این حوزه، جستجوی “استراتژی 100 درصد پاکت آپشن” است.

با توجه به گزارش‌ های منتشر شده، بازار باینری آپشن تا سال 2020 با رشد سالانه‌ بیش از 15% مواجه بوده است. در حال حاضر، بیش از 10 میلیون کاربر فعال در بروکرهای باینری آپشن مانند “PocketOption” معاملات را انجام می دهند.

با این حال، واقعیت این است که هیچ استراتژی “100 درصد” موفقی در باینری آپشن‌ ها وجود ندارد!

این موضوع، از نظر آماری و عملی نیز تایید شده است. برای مثال، آمارها نشان می‌ دهند که تنها 30% از معامله‌ گران باینری آپشن به سود دهی مداوم دست می‌ یابند. در حالی که 70% دیگر در نهایت سرمایه خود را از دست می‌ دهند!

در این مقاله از خانه فارکس من، به بررسی انواع استراتژی 100 درصد پاکت آپشن می پردازیم.

استراتزی 100 درصدی پاکت آپشن، استراتژی صددرصد باینری آپشن، استراتژی ۱۰۰ درصد باینری آپشن

 

icon ifxhome 41 استراتژی 100 درصد پاکت آپشن آیا استراتژی 100 درصد پاکت آپشن وجود دارد؟!

استراتژی باینری آپشن، یک رویکرد یا سیستم معاملاتی است که توسط تریدرها، برای پیش‌ بینی جهت حرکت قیمت یک دارایی [در بازار باینری آپشن] استفاده می‌ شود.

این استراتژی‌ ها معمولاً براساس تحلیل تکنیکال یا تحلیل اصولی صورت گرفته و شامل الگوهای نموداری، اندیکاتورها، سطوح حمایت و مقاومت، روندهای قیمتی و … هستند. هر چند سیستم های معاملاتی باینری آپشن تا به‌ حدی دقیق و مؤثر هستند؛ اما هیچ استراتژی 100 درصد پاکت آپشن برای معامله گران وجود ندارد!

این امر به‌ دلایل مختلفی از جمله تغییرات ناپیوسته در بازار، عوامل غیر قابل پیش‌ بینی مانند خبرها، رویدادهای جهانی، احتمال وقوع اتفاقات غیر منتظره و … است.

البته استفاده از روش های صحیح معاملاتی و مدیریت ریسک، احتمال موفقیت را افزایش می دهد. برای مثال، استراتژی‌ هایی مانند “پرایس اکشن” و “تحلیل بنیادی”، به طور قابل توجهی شانس موفقیت را بالا خواهند برد.

معامله‌ گرانی که از استراتژی‌ های ساختار یافته و مدیریت ریسک صحیح استفاده می‌ کنند، احتمال موفقیت‌ شان تا 55% افزایش می‌ یابد. در ادامه، بهترین و نزدیک ترین استراتژی 100 درصد پاکت آپشن را معرفی خواهیم کرد.

 

شماره 1#: استراتژی عرضه و تقاضا

استراتژی عرضه و تقاضا یک رویکرد معاملاتی در بازار باینری آپشن است که، براساس تحلیل نواحی “Supply” و “Demand” در نمودارهای قیمتی صورت می‌گیرد.

این استراتژی بر این ایده‌ استوار است که، در نقاطی که عرضه بیشتر از تقاضا است، قیمت دارایی کاهش پیدا کرده و در نقاطی که تقاضا بیشتر از عرضه است، قیمت افزایش می‌ یابد.

معمولاً در این استراتژی، معامله‌ گران به‌دنبال شناسایی نواحی پتانسیلی عرضه/تقاضا در نمودارهای قیمتی هستند. آن‌ ها به‌ دنبال الگوهای خاصی که نشان‌ دهندۀ نواحی عرضه و تقاضا است [مانند الگوهای “Double Top” یا “Double Bottom” و “Head and Shoulders”]، خواهند بود.

 

مزایا و معایب استراتژی عرضه و تقاضا

  • سادگی؛
  • تطبیق پذیری؛
  • ریسک کنترل شده؛
  • تاخیر در ورود؛
  • عدم صحت 100%.

 

شماره 2#: استراتژی مووینگ اوریج

یکی از رویکردها برای دستیابی به استراتژی 100 درصد پاکت آپشن، بر اساس میانگین حرکت قیمتی (Moving Average) صورت می گیرد. در این تکنیک معاملاتی، از اندیکاتور “MA” برای شناسایی روندهای قیمتی و ورود به معاملات استفاده می شود.

مووینگ اوریج یک نمودار خطی است که متوسط ​​قیمت یک دارایی را، در یک بازه زمانی مشخص نشان می‌ دهد. این متوسط معمولاً با انتخاب مدت زمانی خاص، توسط معامله‌ گر قابل تنظیم است. مثلاً ممکن است از میانگین حرکتی 20 روزه یا 50 روزه استفاده شود.

معمولاً وقتی قیمت از بالا به پایین رفته و مووینگ اوریج از قیمت عبور می‌ کند، نشانه حرکت بازار به‌ سمت نزولی بوده و تریدر، ممکن است به یک معامله فروش برای کسب سود بپردازد. معامله خرید، در زمان عکس این قضیه اتفاق می افتد.

 

مزایا و معایب استراتژی مووینگ اوریج

  • عدم نیاز به دانش زیاد؛
  • ارائه اطلاعات قیمت بصورت لحظه ای؛
  • تاخیر در ارائه سیگنال؛
  • عدم صحت 100 درصدی.

 

icon ifxhome 45 استراتژی 100 درصد پاکت آپشن جمع بندی و نظر نویسنده درباره استراتژی 100 درصد باینری آپشن

متأسفانه، هیچ استراتژی در بازار باینری آپشن وجود ندارد که به‌ صورت 100 درصدی، صحت داشته باشد. دلیل این امر این است که بازارهای مالی، پویایی داشته و تحت تأثیر عوامل مختلفی مانند اخبار، رویدادها و تغییرات ناگهانی در رفتار سرمایه‌ گذاران قرار می‌ گیرند.

بهترین استراتژی معاملاتی در بازار باینری آپشن ها، بر پایه تحلیل فنی، تکنیکال، ترکیبی از هر دو و … طراحی می شوند. این روش ها در برخی شرایط به خوبی عمل کرده، اما بیانگر استراتژی 100 درصد پاکت آپشن و قطعی نخواهند بود.

بهترین رویکرد در معاملات باینری، تحلیل دقیق بازار، استراتژی معاملاتی با مدیریت ریسک مناسب و انتخاب کارگزاری معتبر است. تمرین در حساب های دمو، شانس موفقیت یک استراتژی در معاملات را افزایش خواهد داد.

هیچ راهکار جادویی، برای دستیابی به موفقیت 100% وجود ندارد.

با آموزش مداوم، تست استراتژی ها در حساب های دمو و استفاده از مدیریت ریسک، شانس یا وین ریت در معاملات را افزایش دهید. در بروکر پاکت آپشن، شرایط معاملاتی مناسبی [دسترسی به نمادهای گسترده، حساب دمو با 10,000$ موجودی اولیه و …] ارائه شده است.

در صورت نیاز به راهنمایی، از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناسان در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹خیر. هیچ استراتژی معاملاتی وجود ندارد که به طور قطعی و 100% در پاکت آپشن یا هر بازار مالی دیگری سودآور باشد. بازارهای مالی به طور ذاتی پویا و غیر قابل پیش‌ بینی بوده و تحت تأثیر عوامل مختلفی، قرار می‌ گیرند.

🔹بهترین رویکرد در معاملات باینری آپشن، استفاده از استراتژی‌ های معاملاتی با مدیریت ریسک مناسب و تحلیل دقیق بازار است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
〽️ اندیکاتور ار اس ای چیست؟ - RSI یا شاخص قدرت نسبی یعنی چه؟ 💹
🚫 هک باینری آپشن چیست؟! - بررسی روش های هک کردن باینری آپشن ها⛔️
👑آشنایی با بهترین بروکر متاتریدر فارکس - لیست کامل بروکرهای داخلی و خارجی🌐
🥇کمترین اسپرد طلا در بروکرها - بروکر با اسپرد صفر برای طلا کدام است؟!🔑
⚡️معرفی صرافی رابین هود (Robinhood) - [دانلود/ثبت نام/احراز هویت]💎