indicator icon 03 اندیکاتور پاکت اپشن آشنایی با بهترین اندیکاتور پاکت آپشن – اندیکاتور پاکت اپشن چیست؟

 

بروکر پاکت آپشن، به عنوان یکی از معتبرترین کارگزاری های باینری آپشن در بازارهای مالی از سال 2017 فعالیت خود را آغاز کرد. این کارگزاری در مدت زمانی کوتاه، توانست بالای 10 میلیون معامله گر فعال در این بازار را جذب خود کند!

اموزش صفر تا صد پاکت اپشن،آموزش ثبت نام پاکت آپشن،آموزش ثبت نام در pocket option

از جمله امکانات خوب سایت پاکت آپشن می توان به ارائه مطالب آموزشی رایگان، ابزارهای تحلیلی مانند اندیکاتور و اسیلاتور و معاملات اجتماعی یا کپی تریدینگ در پاکت آپشن اشاره کرد.

اندیکاتور پاکت اپشن،بهترین اندیکاتور پاکت آپشن،بهترین اندیکاتور در پاکت اپشن

اندیکاتور پاکت اپشن به مجموعه ای نشانگر یا شاخص برای اندازه گیری داده ها مانند نوسان قیمت و روند حرکتی آن، درصد خریدار و فروشنده، میزان تضعیف بازار و … عنوان می شود. بین انتخاب بهترین اندیکاتور در پاکت آپشن و استراتژی های معاملاتی پیاده سازی شده، رابطه مستقیمی وجود دارد.

بسیاری از معامله گران حرفه ای در بازار فارکس، برای تحلیل روند قیمتی و پیش بینی بازار در بروکرهای باینری آپشن، از اندیکاتورهای رایگان ارائه شده در این کارگزاری ها استفاده می کنند.

در مقاله امروز سعی داریم تا به بررسی انواع اندیکاتور پاکت اپشن پرداخته و در خصوص هر یک از این ابزارها، توضیحاتی را ارائه کنیم. تا پایان با خانه فارکس من همراه باشید.

©️نام بروکر پاکت آپشن/POCKET OPTION
🔗آدرس سایت سایت پاکت آپشن
👥پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی تلگرام
انواع اندیکاتور پاکت اپشن
31 اندیکاتور
📽بررسی اندیکاتور پاکت اپشن – ویدیو
بهترین اندیکاتور پاکت اپشن یوتیوب
نحوه ثبت نام در بروکر پاکت اپشن،اموزش افتتاح حساب پاکت اپشن،افتتاح حساب پاکت اپشن

آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

افتتاح حساب (ثبت نام) در پاکت آپشن، در کمتر از چند ثانیه قابل انجام است. با داشتن آدرس ایمیل معتبر و انتخاب رمز عبور، ثبت نام در این کارگزاری معتبر تکمیل می شود.

ثبت نام در پاکت آپشن

احراز هویت در پاکت اپشن، آموزش احراز هویت در پاکت اپشن، آموزش وریفای پاکت آپشن

نحوه احراز هویت در پاکت آپشن

قبل از شروع معاملات در بروکر پاکت آپشن، حساب معاملاتی را تایید یا احراز نمایید. در مقاله زیر، مراحل احراز هویت پاکت آپشن به زبان ساده و تصویری بیان شده است.

احراز هویت پاکت آپشن

 

معرفی اندیکاتور پاکت اپشن – ویدیو

 

در ویدیو زیر، تمام اندیکاتورهای بروکر پاکت آپشن در داخل کابین شخصی نمایش داده شده اند.

 

indicator icon 02 اندیکاتور پاکت اپشن بهترین اندیکاتور پاکت آپشن چیست؟ – معرفی 10 اندیکاتور برتر پاکت آپشن

 

اندیکاتور پاکت اپشن را می توان به عنوان مهمترین ابزار معاملاتی رایگان برای تحلیل تکنیکال، روند قیمتی در این بروکر به حساب آورد. در دسته بندی اندیکاتورهای بازار فارکس و باینری آپشن می توان به موارد زیر که بیشتر شناخته شده، اشاره کرد.

 • اندیکاتور RSI یا شاخص قدرت نسبی؛
 • اندیکاتور فیبوناچی؛
 • اندیکاتور MACD یا مک دی؛
 • اندیکاتور Moving Average یا میانگین متحرک MA؛
 • اندیکاتور Bollinger Bands یا باندهای بولینگر؛
 • اندیکاتور SAR پارابولیک؛
 • اندیکاتور CCI؛
 • اندیکاتور مومنتوم یا اندازه حرکت؛
 • اندیکاتور ایچی موکو؛
 • و اندیکاتور فراکتال است.

برای انتخاب اندیکاتور پاکت اپشن، وارد کابین کاربری شده و در سمت چپ، در کنار نماد معاملاتی روی گزینه «اندیکاتورها» کلیک نمایید. بعد از باز شدن پنجره اندیکاتورهای پاکت آپشن، در منوی “همه” امکان مشاهده تمامی اندیکاتورها را خواهید داشت.

اموزش صفر تا صد پاکت اپشن،آموزش ثبت نام پاکت آپشن،آموزش ثبت نام در pocket option

اندیکاتور پاکت اپشن، اندیکاتور مومنتوم در پاکت آپشن، اندیکاتور پاکت آپشن
انواع اندیکاتور پاکت اپشن

هر کدام از اندیکاتورهای انتخابی برای تحلیل به منوی “جاری” انتقال یافته و بخش دیگر با عنوان “علاقه مندی ها” مربوط به اندیکاتورهای نشان گذاری شده می باشد. در پایین پنجره نیز گزینه “حذف همه” در صورت درخواست به حذف اندیکاتور پاکت اپشن انتخابی در دسترس می باشد.

 

اندیکاتور مومنتوم در پاکت آپشن چیست؟

 

مومنتوم (Momentum) یا اندازه حرکتی را، می توان به عنوان بهترین اندیکاتور در پاکت آپشن به حساب آورد. اندیکاتور مومنتوم در پاکت آپشن، ابزاری جهت اندازه گیری قیمت فعلی نماد معاملاتی بوده که بر قیمت بسته شدن در آغاز زمان تسویه، یا قیمت تعیین شده در دوره زمانی مختلف، تقسیم می گردد.

شاخص مومنتوم یا اندازه حرکت، نشان دهنده قدرت تغییرات قیمتی و سرعت حرکت قیمت یک نماد معاملاتی در نمودار است. بسیاری از معامله گران حرفه ای در بروکر پاکت آپشن، با استفاده از اندیکاتور مومنتوم اقدام به سیگنال گیری از بازار و روند قیمتی می کنند.

بعد از استفاده از اندیکاتور اندازه حرکت، مومنتوم بصورت یک نمودار نزولی یا صعودی در پایین صفحه اصلی با امکان انتخاب معیار دوره زمانی مشخص، قرار می گیرد. بازه زمانی اندیکاتور مومنتوم در پاکت آپشن بصورت پیش فرض، روی عدد 10 قرار گرفته که بسته به سیستم معاملاتی تریدر قابل تغییر می باشد.

بهترین اندیکاتور در پاکت اپشن، اندیکاتور مومنتوم در پاکت آپشن، اندیکاتور پاکت آپشن
مومنتوم – بهترین اندیکاتور در پاکت اپشن

با استفاده از ابزار ترسیم در منوی کنار اندیکاتورها [خط روند قیمتی روی نمودار را ترسیم کرده و زمانی که خط روند در هر جهتی شکسته شود]، امکان دریافت سیگنال روند قیمتی بدست می آید. قبل از باز کردن پوزیشن معاملاتی وضعیت کلی بازار را رصد کرده و با استفاده از اخبار، روند قیمتی نماد را بصورت به روز پیش بینی کنید.

سپس یک مدت زمان یا تایم فریم برای معامله، تعیین نمایید. از دو اندیکاتور مومنتوم در پاکت آپشن با دو نشانگر بازه متفاوت، جهت گرفتن بهترین نتیجه استفاده کنید. اولین اندیکاتور باید نشان دهنده تاییدیه روند فعلی (بازه زمانی 20) و دومی، به عنوان خط سیگنال (بازه زمانی 3) استفاده گردد.

بهترین اندیکاتور در پاکت اپشن، اندیکاتور مومنتوم در پاکت آپشن، بهترین اندیکاتور در پاکت اپشن
اندیکاتور مومنتوم در پاکت آپشن

اموزش صفر تا صد پاکت اپشن،آموزش ثبت نام پاکت آپشن،آموزش ثبت نام در pocket option

icon ifxhome 73 اندیکاتور پاکت اپشن استفاده از اندیکاتور در پاکت آپشن – جمع بندی و نظر نویسنده

 

یکی از ابزارهای بسیار عالی و رایگان در پاکت آپشن، اندیکاتورها هستند. با کمک این ابزارها، روند قیمتی نمادها و بهترین نقاط ورود/خروج در معاملات مشخص می شوند. معامله گران حرفه ای، با کمک اندیکاتورها تکنیکال، بسیاری از تحلیل های مهم را در پاکت آپشن انجام می دهند.

شناسایی خطوط شکست، نقاط ورود و خروج، پیش بینی قیمت و تحرکات آن در دارایی های معاملاتی، با کمک اندیکاتور پاکت اپشن قابل انجام است. با تعیین استراتژی معاملاتی خود و با کمک از اندیکاتورها، ریسک از دست دادن سرمایه را کاهش دهید.

سوالات متداول

🔹اندیکاتور پاکت آپشن به مجموعه از ابزارهای تحلیلی به عنوان شاخص تعیین روند و پیش بینی قیمت دارایی های معاملاتی گفته می شود که در سایت پاکت آپشن بصورت رایگان در اختیار معامله گران قرار گرفته است.

🔹اندیکاتورهای زیادی در بروکر پاکت آپشن به معامله گران ارائه شده که از میان مجموع 31 اندیکاتور، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اندیکاتور RSI یا شاخص قدرت نسبی
 • اندیکاتور Moving Average یا میانگین متحرک MA
 • اندیکاتور مومنتوم یا اندازه حرکت
 • اندیکاتور Bollinger Bands یا باندهای بولینگر
 • اندیکاتور CCI

نظرات (4)

 • چالش‌ها و محدودیت‌ها رو کم توضیح دادید تو مقاله تون. چه چالش‌ها و محدودیت‌هایی در استفاده از اندیکاتورها در پاکت آپشن وجود داره؟
  بروزرسانی‌ها و تغییرات چطور هستند؟ آیا اندیکاتورهای جدیدی در آینده به پاکت آپشن اضافه خواهند شد؟ به نظرتون تغییراتی در نحوه عملکرد اندیکاتورهای موجود اعمال خواهد شد؟

 • معیارهای ارزیابی اندیکاتورها چه طوری هستند؟ شما که این مقاله رو نوشتید بگید چه معیارهایی برای ارزیابی و مقایسه اندیکاتورهای مختلف در نظر گرفته‌اید؟
  در مورد استراتژی‌های معاملاتی هم سوال دارم. چگونه می‌توان اندیکاتورهای مختلف را با استراتژی‌های معاملاتی مختلف ترکیب کرد؟
  آیا این امکان برای شما وجود دارد که مثال‌های عملی از نحوه استفاده موفقیت‌آمیز اندیکاتورها در معاملات واقعی ارائه دهید؟

 • میشه یک مقدار به تعریف و کاربرد اندیکاتورها بیشتر بپردازید؟ می‌توانید توضیح دهید که چگونه اندیکاتورهای مختلف می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های معاملاتی کمک کنند و چه تفاوت‌های اصلی بین آن‌ها وجود دارد؟
  در مورد انتخاب بهترین اندیکاتور هم سوال دارم. بر چه اصول و اساسی یک اندیکاتور را به عنوان بهترین اندیکاتور برای استفاده در پاکت آپشن توصیف می‌کنید؟

 • مووینگ اوریج و اندیکاتور آر اس آی یکی از بهترین ها ابزارهای معاملاتی هستند که یه بروکر باید به تریدرها بده.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🎯بروکر ای پلنت چیست؟ - معرفی کامل بروکر Eplanet Markets در ایران💎
✏️بروکر فارکس در کانادا - معرفی لیست بهترین بروکرهای فارکس کانادا🔑
👑بررسی بروکر سی ام اس پرایم (CMS Prime) - بروکر CMS Prime چیست؟!🎯
🟢بررسی کامل بروکر سی ام سی (CMC Markets) - بروکر cmc markets چیست؟!💡
📊معرفی بخش خبر فارکس فکتوری - خبرهای فارکس فکتوری فارسی📆