ifxhome icon 0174 احراز هویت پاکت آپشنراهنمای احراز هویت پاکت آپشن برای ایرانیان – تایید حساب pocket option با کارت ملی

 

یکی از مزایای منحصر به فرد بروکر پاکت آپشن، پشتیبانی از زبان فارسی و قبول مدارک معامله گران ایرانی می باشد. در رقابت با سایر کارگزاری های باینری آپشن (مانند الیمپ ترید و بروکر کوتکس)، پاکت اپشن [pocket option] از محبوبیت بالاتری برخوردار است.

اموزش صفر تا صد پاکت اپشن،آموزش ثبت نام پاکت آپشن،آموزش ثبت نام در pocket option

حساب دمو یا آزمایشی در این بروکر بدون نیاز به احراز هویت، امکان یادگیری معاملات و آشنایی با پلتفرم پاکت آپشن را برای مبتدیان، مهیا کرده است. اگر قصد شروع معاملات واقعی در این بروکر را دارید، ابتدا باید حساب خود را احراز یا وریفای نمایید.

اموزش ثبت نام پاکت اپشن،اموزش ثبت نام در پاکت اپشن،آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

آموزش ثبت نام پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن با ارائه سایت به زبان فارسی [ و 29 زبان دیگر]، روند ثبت نام را برای ایرانیان آسان ساخته است. در مقاله زیر، نحوه ساخت اکانت پاکت اپشن را بصورت تصویری ارائه کرده ایم.

ثبت نام در پاکت اپشن

خانه فارکس من به عنوان نماینده رسمی بروکر پاکت آپشن در ایران، پشتیبانی و مشاوره رایگان را در کنار مزایای منحصر به فرد مانند آموزش، ارائه استراتژی های سودآور و ریبیت (کش بک) را به ایرانیان ارائه کرده است.

احراز هویت در پاکت اپشن، آموزش احراز هویت در پاکت اپشن، آموزش وریفای پاکت آپشن

در مقاله امروز آموزش احراز هویت در پاکت اپشن را، بصورت تصویری و به زبان ساده معرفی خواهیم کرد. در حال حاضر بیش از 4.2 میلیون معامله گر بصورت ماهانه در سایت پاکت آپشن معاملات باینری یا دودویی را انجام می دهند.

©️نام بروکر پاکت آپشن/POCKET OPTION
🔗ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر
سایت پاکت آپشن
📘آموزش احراز هویت پاکت آپشن
راهنمای وریفای پاکت اپشن PDF
📚مدارک شناسایی مورد تایید
گذرنامه، کارت ملی هوشمند، گواهینامه هوشمند
⏰مدت زمات تایید حساب
>2 ساعت
🔍واریز و برداشت بدون احراز هویت
❗️معاملات در حساب دمو بدون احراز
👥پشتیبانی فارسی زبان پشتیبانی تلگرام

معامله گران ایرانی برای تکمیل ثبت نام و قبل از انجام واریز و برداشت، احراز هویت در پاکت اپشن را باید بصورت الزامی طبق قوانین AML&KYC انجام دهند.

ثبت نام در پاکت آپشن، افتتاح حساب پاکت آپشن، ساخت حساب پاکت آپشن

فرم ثبت نام پاکت آپشن

برای ثبت نام در پاکت آپشن بدون ورود به سایت، از سرویس جدید خانه فارکس من بهره مند شوید. با وارد کردن آدرس ایمیل، افتتاح حساب در این کارگزاری در کمتر از چند ثانیه انجام خواهد شد.

فرم ثبت نام پاکت آپشن

آموزش احراز هویت پاکت آپشن – ویدیو

در ویدیو آماده شده در این بخش، مراحل احراز هویت در پاکت آپشن به زبان ساده ارائه شده است.

ifxhome icon 0176 احراز هویت پاکت آپشن مراحل احراز هویت پاکت آپشن – آموزش وریفای پاکت آپشن

 

مراحل تایید حساب یا وریفای پاکت اپشن:

 • ورود به کابین پاکت آپشن؛
 • وارد کردن مشخصات هویتی؛
 • بارگذاری مدارک؛
 • ارسال تصویر سلفی می باشد.

با توجه به پشتیبانی پاکت آپشن از زبان فارسی، احراز هویت در این کارگزاری بسیار آسان و سریع قابل انجام است. بعد از تکمیل ثبت نام با مراجعه به صندوق ایمیل، ایمیل ارسالی پاکت اپشن را تایید نمایید.

 

مرحله 1#: ورود به کابین شخصی

 

1- برای شروع ابتدا وارد سایت اصلی پاکت آپشن شوید؛ ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر شکن برای معامله گران ایرانی، بدلیل قوانین فیلترینگ در ایران میسر نیست! بعد از ورود به کابین در بالای صفحه و در سمت راست، روی نام کاربری یا عکس پروفایل کلیک کنید.

2- سپس از منوی باز شده، گزینه «پروفایل» را انتخاب نمایید.

احراز هویت در پاکت اپشن، آموزش احراز هویت در پاکت اپشن، آموزش وریفای پاکت آپشن
ورود به کابین شخصی پاکت آپشن

 

مرحله 2#: وارد کردن اطلاعات شخصی

 

3- در دومین مرحله احراز هویت در پاکت اپشن، می بایست مشخصات شخصی خود را وارد نمایید. این اطلاعات به ترتیب شامل نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل (با ورود به صندوق ایمیل، حتما آدرس ایمیل خود را تایید کنید)، شماره تلفن (بصورت اختیاری) و تاریخ تولد معامله گر (به انگلیسی) می باشد.

مواردی مانند نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد معامله گران بصورت اجباری و بر اساس مدارک هویتی باید وارد شود.

احراز هویت در پاکت اپشن، احراز هویت پاکت آپشن، آموزش احراز هویت در پاکت اپشن
وارد کردن مشخصات برای وریفای پاکت اپشن

اموزش صفر تا صد پاکت اپشن،آموزش ثبت نام پاکت آپشن،آموزش ثبت نام در pocket option

 

مرحله 3#: بارگذاری مدارک

 

4- در پنجره پایینی، کشور محل سکونت خود را انتخاب نمایید.

5- سپس نوع مدرک شناسایی جهت بارگذاری از میان گذرنامه، کارت ملی یا گواهینامه هوشمند {با تاریخ اعتبار حداقل 6 ماه} را انتخاب نمایید.

6- شماره مدرک شناسایی را در بخش بعدی وارد کرده، و فایل مدرک را در کامپیوتر یا تلفن همراه جستجو و در انتها، روی گزینه «بارگذاری» کلیک نمایید.

احراز هویت در پاکت اپشن، احراز هویت پاکت آپشن، آموزش احراز هویت در پاکت اپشن
بارگذاری مدارک احراز هویت در پاکت اپشن

برای تایید احراز هویت پاکت آپشن، عکس بارگذاری شده باید بصورت کامل (4 گوشه مدرک مشخص باشد) و واضح باشد؛ در غیر این صورت تایید انجام نمی شود. در بخش بعدی امکان انتخاب تصویر برای پروفایل (آواتار)، قابلیت پنهان کردن پروفایل (عدم نمایش نام در نمودار) و انتخاب نام مستعار در دسترس قرار گرفته است.

بخش دیگر وریفای پاکت اپشن، شامل تنظیمات دریافت اطلاعیه از طریق ایمیل یا بصورت فایل صوتی بوده و زبان کابین را نیز می توانید در این بخش تغییر دهید.

احراز هویت در پاکت اپشن، احراز هویت پاکت آپشن، آموزش احراز هویت در پاکت اپشن
تغییرات در پروفایل – احراز هویت پاکت آپشن

اگر قصد حذف حساب پاکت آپشن را دارید؛ روی گزینه قرمز رنگ «حذف حساب» کلیک کنید؛ توجه داشته باشید که در صورت حذف حساب، امکان ساختن حساب معاملاتی مجدد با مدارک ارسال شده برای احراز هویت در پاکت اپشن، میسر نخواهد بود.

اموزش صفر تا صد پاکت اپشن،آموزش ثبت نام پاکت آپشن،آموزش ثبت نام در pocket option

 

مرحله 4#: عکس چهره معامله گر

 

برای جلوگیری از تخلفاتی مانند پولشویی و سوء استفاده از حساب ها، ارسال عکس چهره یا سلفی برای احراز هویت در پاکت آپشن الزامی می باشد. برای ارسال تصویر سلفی، روی گزینه «I`M Ready» کلیک کنید.

برای ارسال صحیح تصویر چهره، در زمان شروع می بایست صورت خود را، به صورت کامل به اطراف بچرخانید. در صورت تمایل برای ادامه مرحله با تلفن همراه، روی گزینه «continue on phone» کلیک کنید.

احراز هویت پاکت آپشن، وریفای پاکت اپشن، احراز هویت در پاکت آپشن
بارگذاری تصویر سلفی در احراز هویت پاکت آپشن

در صورت کامل بودن تمام مدارک و نبود مشکل، پروسه احراز هویت پاکت آپشن یا وریفای حساب در کمتر از چند ساعت انجام خواهد شد. بعد از اتمام در پروفایل کاربری پیام “حساب تایید شده”، در وضعیت هویت نمایش داده خواهد شد.

 

ifxhome icon 0146 احراز هویت پاکت آپشن تایید آدرس در احراز هویت پاکت آپشن

 

معامله گرانی که کشور محل سکونت خود را ایران انتخاب کرده باشند، در بخش احراز هویت در پاکت اپشن نیاز به تایید آدرس ندارند. اگر کشور محل سکونت انتخابی بجز ایران است؛ می بایست آدرس محل سکونت را تایید نمایید.

برای شروع وارد بخش «پروفایل» کاربری شده، سپس از بخش مشخصات آدرس مواردی مانند کشور محل سکونت، منطقه، شهر، آدرس کامل و کد پستی را وارد نمایید. در قسمت بعدی یکی از مدارک تایید آدرس شامل قبض های آب، برق، گاز یا پرینت بانکی با حداقل اعتبار 3 ماه را بارگذاری نمایید.

احراز هویت در پاکت اپشن، آموزش احراز هویت در پاکت اپشن، آموزش وریفای پاکت آپشن
تایید آدرس محل سکونت در وریفای پاکت آپشن

بعد از تکمیل موارد، توسط پشتیبانی آدرس محل سکونت معامله گر تایید خواهد شد.

 

نحوه صحیح ارسال مدارک احراز هویت در پاکت آپشن

 

یکی از نکات مهم در پروسه وریفای پاکت اپشن، ارسال مدارک شناسایی بصورت صحیح می باشد. اگر قصد ارسال مدارکی مانند گواهینامه و کارت ملی را دارید، عکس پشت و رو مدرک را می بایست در یک صفحه ارسال کنید.

این موضوع برای مدرکی مانند گذرنامه یا پاسپورت، یکسان بوده و تصویر صفحه ی اول و دوم در یک صفحه کفایت می کند. در تصویر زیر، عکس سمت راست نحوه صحیح بارگذاری مدرک می باشد.

احراز هویت پاکت آپشن، وریفای پاکت اپشن، احراز هویت در پاکت آپشن
نحوه صحیح بارگذاری مدارک در احراز هویت پاکت آپشن

 

مراحل احراز هویت پاکت آپشن – جمع بندی و نظر نویسنده

 

در مقاله امروز بصورت کامل، به معرفی و آموزش وریفای پاکت آپشن پرداختیم. یکی از مزایای این کارگزاری، تایید مدارک شناسایی معامله گران ساکن ایران، می باشد. با توجه به مشکلات تحریم، بسیاری از بروکرهای باینری آپشن از ارائه سرویس به ایرانیان اجتناب کرده اند.

مراحل تایید حساب و احراز هویت پاکت، در کمتر از چند دقیقه قابل انجام است! با توجه به سرعت بسیار بالای پشتیبانی، در کمتر از 2 ساعت حساب معامله گران تایید خواهد شد. بعد از تکمیل وریفای، امکان واریز و برداشت و شروع معاملات در این بروکر میسر خواهد شد.

اموزش صفر تا صد پاکت اپشن،آموزش ثبت نام پاکت آپشن،آموزش ثبت نام در pocket option

سوالات متداول

🔹معامله گران ایرانی برای تایید حساب خود در سایت اصلی پاکت آپشن می توانند از گذرنامه، کارت ملی هوشمند یا گواهینامه هوشمند با حداقل 6 ماه اعتبار استفاده نمایند.

🔹بعد از ورود به کابین بروکر پاکت آپشن در سمت راست و در بالای صفحه روی عکس پروفایل کلیک کرده و در منوی باز شده گزینه «پروفایل» را انتخاب نمایید. در پنجره جدید مشخصات کاربری را وارد کرده و در بخش بعدی، مدارک شناسایی جهت احراز هویت در پاکت اپشن را بارگذاری نمایید.

نظرات (9)

 • من تو ایران زندگی میکنم برای احراز هویت در پاکت اپشن باید چه اقدامی کنم. منظورم این هست که برای تایید ادرس باید چیکار کنم؟

  • سلام احراز هویت در پاکت آپشن برای معامله گران ایرانی الزامی نیست. بدون تایید حساب می تونید معاملات رو شروع کنید.

 • میخواستم بدونم چرا ارسال عکس چهره یا سلفی برای احراز هویت در پاکت آپشن الزامیه؟ چه دلیلی داره؟

  • سلام برای جلوگیری از پولشویی و سوء استفاده، احراز چهره معامله گران انجام می شود.

 • برای احراز هویت در پاکت اپشن چه اطلاعاتی لازمه؟

 • سلام، چند بار تلاش کردم و مدرک شناسایی رو بارگذاری کردم. هر بار رد شد توسط پشتیبانی. گفتن قبلا با این مدرک ثبت نام کردی!!!! ولی تا حالا ثبت نام در پاکت اپشن و انجام ندادم. دلیل رد شدن چیه؟ چه کاری میتونم برای احراز حساب انجام بدم؟ مرسی

  • سلام، احتمالا با مدارک شما ثبت نام و احراز انجام شده. اگر تاکنون اقدام به ثبت نام نکردید، می بایست با مدارک شخص دیگر [از بستگان درجه 1] ثبت نام و احراز هویت پاکت آپشن و انجام بدید.
   در غیر این صورت، می بایست حساب قبلی بسته شده تا امکان ثبت نام با مدارک شخصی، برایتان مهیا گردد.

 • سلام، احراز هویت پاکت آپشن با کارت ملی قدیمی قابل انجامه؟؟

  • سلام روز بخیر، متاسفانه امکان وریفای پاکت آپشن با کارت ملی قدیمی میسر نیست، می تونید از گذرنامه یا گواهینامه هوشمند برای تایید حساب در این بروکر استفاده کنید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🔥 آموزش استراتژی اسکالپ با مووینگ اوریج و استوکاستیک - (Ifx-St108) ⭐️
💯 حداقل اسپرد نقره در فارکس چقدر است؟ - بهترین بروکر با کمترین اسپرد XAGUSD کدام است؟ 〽️
💰 نحوه استفاده از اندیکاتور نمایش سشن ها در متاتریدر 4 و 5 [MT4/MT5] 💹
🌟 آموزش استراتژی اسکالپ با RSI در تایم فریم 15 دقیقه - سیستم کلاسیک مولتی تایم فریم - (Ifx-St107) 💹
🔥 بررسی استراتژی با استوکاستیک در فارکس [اسکالپ/روزانه] - (Ifx-St106) 💹