real time quotes ifxhome 84 بروکر کوتکس معرفی بروکر کوتکس – بروکر باینری کوتکس چیست؟

 

معاملات دیجیتال و باینری آپشن، قراردادی است که با توجه به پیش بینی دقیق تغییرات قیمتی در نمادها در مدت زمان مشخص با سود، زیان یا فسخ قرارداد معامله گران شکل می گیرد. اگر معامله در بروکرهای باینری آپشن بر اساس پیش بینی درست انجام شود، معاملات با کسب سود همراه خواهد بود.

ثبت نام در بروکر کوتکس، ثبت نام کوتکس، ثبت نام در کوتکس

معاملات در بروکر کوتکس نیز به همین منوال است. بروکر quotex با تلاش برنامه نویسان مجرب و با داشتن سابقه 10 ساله، پلتفرم مدرن معاملاتی در بازارهای مالی را، در سال 2019 راه اندازی کردند. از مزایای ثبت نام در کوتکس:

 • بیش از 400 نماد معاملاتی‌؛
 • پلتفرم بسیار جذاب با رابط کاربری عالی؛
 • روش های واریز و برداشت متنوع؛
 • پشتیبانی فارسی زبان 24/7؛
 • ابزارهای تحلیلی رایگان؛
 • و نرم افزارهای موبایل اندروید و IOS را می توان نام برد.

بروکر کیوتکس بررسی بروکر quotes بروکر باینری کوتکس

کیفیت بالای معاملات، شفافیت، تکنولوژی پیشرفته، شرایط جذاب، همکاری با بروکرهای معتبر، محیط راحت پلتفرم و پشتیبانی 24 ساعته نیاز بسیاری از معامله گران را در سایت باینری کوتکس فراهم می ساخت.

 

icon note 136 بروکر کوتکس تاریخچه بروکر کوتکس – بروکر کوتکس چیست؟

 

شرکت “Maxbit LLC” در سال 2019 در سنت وینست [خیابان کینگ استون، خیابان جیمز، ساختمان اول سنت وینسنت بانک، طبقه اول]، اقدام به تاسیس بروکر با نام کوتکس Quotex کرد.

شرکت مادر این مجموعه با نام “Awesomo Limited” و شماره ثبت TSRFRU0395AAV0161 در سی شلز، در نوامبر سال 2020 درخواست رگوله از موسسه مالی نظارتی “IFMRRC” کشور روسیه کرد. البته این رگوله در حال حاضر، از درجه اعتبار ساقط شده است.

بروکر باینری کوتکس با بهره از توانمندی های برنامه نویسان و دولوپر های با سابقه، پلتفرم معاملات در بازارهای مالی را در نسخه وب و تلفن های همراه در اختیار معامله گران قرار داده است. ارائه خدمات باینری آپشن در بروکر کوتکس با بیش از 400 نماد معاملاتی، در بیش از 20 کشور در دنیا در دسترس معامله گران قرار گرفته است.

ثبت نام در کوتکس، ثبت نام در بروکر کوتکس، ثبت نام بروکر کوتکس

آموزش ثبت نام بروکر کوتکس

ثبت نام در کوتکس برای ایرانیان، در کمتر از 1 دقیقه قابل انجام است. پشتیبانی سایت از زبان فارسی، یکی از مزیت های مهم برای معامله گران ایرانی است. در مقاله زیر، نحوه ثبت نام در باینری کوتکس بصورت تصویری ارائه شده است.

ثبت نام در بروکر کوتکس

طبق داده های سایت باینری کوتکس ساکنین کشورهای امریکا، کانادا، هنگ کنگ، اتحادیه اروپا و اندونزی و افرادی که هنوز به 18 سال نرسیده اند، امکان معاملات در این بروکر را ندارند.

معاملات ارزهای دیجیتال، شاخص های بازار بورس، جفت ارزهای معتبر، پشتیبانی 24/7 ساعته در کوتکس ارائه شده است. همچنین در این کارگزاری، ارائه اندیکاتور و اسیلاتورهای مهم بصورت رایگان، قابلیت پشتیبانی سایت از 19 زبان و طرح های تشویقی جذاب، باعث موفقیت بروکر quotex در مدت زمان کم و جذب معامله گران زیادی گردید.

سایت باینری کوتکس در سال 2020 با هدف ارائه خدمات باینری آپشن، به معامله گران راه اندازی شد. در سایت این بروکر حدود 4 میلیون تریدر با بیش از 100 هزار تراکنش روزانه، مشغول به فعالیت می باشند.

در جدول زیر به معرفی موارد مهم باینری کوتکس پرداخته، و در ادامه نحوه ثبت نام در بروکر کوتکس بصورت تصویری را ارائه خواهیم کرد، با خانه فارکس من همراه باشید.

 

فرم ثبت نام کوتکس، فرم افتتاح حساب کوتکس، فرم ثبت نام quotex

فرم ثبت نام کوتکس چیست؟

یکی از خدمات انحصاری خانه فارکس من به معامله گران در کوتکس، ارائه فرم ثبت نام بدون نیاز به ورود به سایت است! تنها با وارد کردن یک آدرس ایمیل و در کمتر از چند ثانیه، افتتاح حساب خود در بروکر کوتکس را تکمیل نمایید.

فرم ثبت نام کوتکس

 

مشخصات بروکر quotex

©️نام بروکر کوتکس/QUOTEX
🔗لینک ورود به سایت اصلی سایت باینری کوتکس
📑رگوله IFMRRC
شماره تلفن و آدرس ایمیل

☎️ ❌
✉️ support@quotex.io

🇮🇷سرویس به معامله گران ایرانی
🇮🇷پشتیبانی فارسی زبان
🏧روش های واریز و برداشت وجه ریالی، ویزا و مستر کارت، ارزهای دیجیتال بیت کوین، تتر، وب مانی، اسکریل، نتلر، یاندکس، انتقال بانکی، ADVCash
💲حداقل واریزی $10
🏗️حداکثر لوریج
💴حداقل اسپرد حداقل 1$
🛎معاملات OTC
💻پلتفرم های معاملاتی نسخه وب، تلفن همراه اندروید و IOS
💱نمادهای معاملاتی FX, Crypto, Metal, Indice, Energy
🛗حساب سرمایه گذاری کپی ترید
🤖امکان استفاده از ربات معاملاتی
🧕حساب اسلامی
کش بک خانه فارکس من
👥پشتیبانی فارسی زبان پشتیبانی تلگرام

همانطور که اعلام شد سایت quotex از زبان فارسی پشتیبانی کرده و به معامله گران ایرانی داخل و خارج کشور، خدمات معاملات باینری آپشن را ارائه می کند.

ثبت نام در بروکر کوتکس، ثبت نام کوتکس، ثبت نام در کوتکس

 

icon bulls eyes 143 بروکر کوتکس نحوه ورود به سایت باینری کوتکس

 

یکی از مزایای ثبت نام در کوتکس، ورود به سایت بدون فیلتر این بروکر می باشد. آدرس دامنه اصلی کوتکس، qxbroker.com بوده؛ و آدرس های دیگری مانند quotex.com، quotexclub.com و quotex.io نیز در دسترس معامله گران قرار دارد.

جهت ورود به وب سایت باینری کوتکس، روی لینک کلیک کرده و در بالای صفحه زبان را به فارسی تغییر دهید. علاوه بر زبان فارسی، امکان انتخاب 19 زبان در صفحه اصلی سایت برای معامله گران، میسر شده است.

ورود به کوتکس، ورود به بروکر کوتکس، quotex بدون فیلتر

ورود به کوتکس بدون فیلتر شکن

یکی از مشکلات معامله گران، ورود به سایت کوتکس در ایران است. در مقاله آماده شده در این قسمت، دسترسی به سایت کوتکس از 4 روش معرفی شده است.

ورود به کوتکس

 

🚀 ثبت نام در بروکر کوتکس – افتتاح حساب باینری آپشن کوتکس

 

یکی از مزایای بروکر باینری کوتکس برای ایرانیان، عدم نیاز به VPN برای اتصال به سایت می باشد. معامله گران در کمتر از چند دقیقه، امکان افتتاح حساب در این بروکر را دارند.

ثبت نام در کوتکس، ثبت نام در بروکر کوتکس، ثبت نام بروکر کوتکس

همچنین به کاربران امکان دسترسی و معامله از طریق حساب آزمایشی، یا کوتکس ترید دمو نیز ارائه شده است؛ موجودی حساب اولیه حساب دم، 10 هزار دلار با امکان شارژ مجدد می باشد. در مقاله زیر بصورت قدم به قدم، راهنمای افتتاح حساب یا ثبت نام بروکر کوتکس را آماده کرده ایم.

ثبت نام در بروکر کوتکس

 

نحوه افتتاح حساب در کوتکس – ویدیو

 

مراحل ثبت نام در کوتکس به زبان ساده، در ویدیو آماده شده در این بخش قابل مشاهده می باشد.

 

icon id card 138 بروکر کوتکس احراز هویت در کوتکس – وریفای حساب quotex

 

آیا می دانستید برای برداشت مبالغ کم، نیاز به احراز هویت در کوتکس را ندارید؟ یا در صورت اشتباه وارد کردن مشخصات پروفایل، برای تغییر چه کاری باید انجام داد؟ علت عدم قبول گواهینامه رانندگی، برای احراز هویت در بروکر باینری کوتکس چیست؟

احراز هویت در کوتکس، بروکر باینری کوتکس، سایت quotex

برای پاسخ به تمام سوالات بالا، می توانید مقاله کامل آموزش احراز هویت در بروکر quotex را مطالعه نمایید.

احراز هویت در کوتکس

 

نحوه تایید حساب در کوتکس – ویدیو

 

در ویدیو زیر، پروسه احراز هویت کوتکس بصورت کامل نمایش داده شده است.

 

icon tree of money 124 بروکر کوتکس انواع حساب معاملاتی در باینری آپشن کوتکس – Quotex Binary Option

 

همانطور که در زمان پیش تر اشاره کردیم، باینری کوتکس به معامله گران حساب دمو یا آزمایشی و حساب زنده یا Standard را، جهت انجام معاملات ارائه کرده است.

بروکر کوتکس چیست quotex ويكيبيديا رمز ترويجي quotex

در این قسمت مختصری به مقایسه این دو حساب پرداخته، و در ادامه با ارائه اطلاعات کامل مشخصات حساب استاندارد را ارائه خواهیم کرد.

🏷️نوع حساب Standard زنده Demo آزمایشی
💰حداقل سپرده💲 $10 $0
🎉بونوس امکان شارژ نامحدود
🏗️حداکثر لوریج
💸کمیسیون $0 $0
💵میزان اسپرد حداقل 1$
حداقل 1$
🎭کپی تریدینگ
🕋حساب اسلامی

در بروکر باینری کوتکس، به معامله گران اهرم معاملاتی یا لوریج ارائه نمی شود؛ میزان اسپرد هم بسته به نوع نماد معاملاتی، نقدینگی و اتفاقات بازارهای مالی، از حداقل 1 دلار بصورت شناور اعلام شده است. امکان فعال کردن حساب اسلامی (بدون بهره شبانه)، و حساب سرمایه گذاری یا کپی تریدینگ نیز برای معامله گران وجود ندارد.

حداقل واریزی 10$ و امکان شروع معاملات با 1$ در حساب واقعی بروکر کوتکس، یک مزیت برای معامله گران به حساب می آید. هرچه میزان سرمایه گذاری بیشتر باشد، سود حاصل از انجام معاملات هم بیشتر خواهد بود.

ثبت نام در بروکر کوتکس، ثبت نام کوتکس، ثبت نام در کوتکس

 

icon giving money 122 بروکر کوتکس حساب دمو بروکر کوتکس چیست؟ – کوتکس ترید دمو

 

معامله گران مبتدی در باینری آپشن کوتکس، می توانند بدون ریسک از دست دادن سرمایه معاملات را تجربه کنند. استفاده از ابزارهای تحلیلی و نمودار در بروکر quotex در حساب دمو، بصورت رایگان در دسترس معامله گران قرار دارد.

در این حساب با مبلغ 10 هزار دلار بصورت آزمایشی، معاملات را آغاز کرده و در صورت از دست دادن سرمایه می توانید [از طریق پشتیبانی بروکر quotes] این مبلغ را مجدد بصورت رایگان شارژ کنند.

یکی از مزایای استفاده از حساب دمو، کسب مهارت در معاملات و آشنایی با پلتفرم کوتکس است. معاملات در حساب دمو بروکر باینری کوتکس، شارژ در هر بار از حداقل 1$ تا 1000$ قابل انجام است.

کوتکس ترید دمو، حساب دمو کوتکس، حساب دمو بروکر کوتکس

معرفی حساب ترید دمو در کوتکس

در مقاله زیر، به معرفی حساب دمو و مزایای آن پرداخته ایم. همچنین نحوه افتتاح حساب کوتکس ترید دمو، به صورت تصویری نمایش داده شده است.

کوتکس ترید دمو

 

icon hand bag 130 بروکر کوتکس بررسی رگوله و اعتبار بروکر باینری کوتکس

 

معامله گران در بازارهای مالی جهت افزایش اطمینان از امنیت سرمایه خود، بدنبال بروکر رگوله و معتبر هستند. بروکر کوتکس در نوامبر سال 2020، اقدام به اخذ رگولاتوری از سازمان مالی بین المللی “IFMRRC” روسیه، با شماره ثبت TSRFRU0395AAV0161 گرفت.

بعد از سپری شدن یکسال و درست در اواخر سال 2021، تاریخ انقضاء این رگوله به پایان رسید و بروکر quotex، اقدام به تمدید آن نکرد.

بروکر باینری کوتکس بروکر quotex سایت quotex

دریافت رگوله در بروکرهای باینری آپشن در مقایسه با کارگزاری های فارکس، بسیار دشوار بوده و سازمان های نظارتی معتبر، به این کارگزاری ها رگوله یا مجوز ارائه نمی کنند.

 

icon flactuation 113 بروکر کوتکس آموزش معاملات در بروکر کوتکس – بروکر Quotex

 

1- برای انجام معاملات در بروکر باینری کوتکس ابتدا نوع حساب معاملاتی، زمان سر رسید یا انقضاء و مقدار سرمایه را انتخاب نمایید. سپس در کابین شخصی کوتکس در سمت چپ، روی گزینه «ترید» کلیک کرده و در بالای صفحه «نماد معاملاتی» را انتخاب کنید.

بروکر کیوتکس بروکر کوتکس چیست بروکر quotes
نحوه کار با سایت کوتکس

2- در سمت راست کابین و در زیر نماد انتخاب شده، گزینه «ترید اتوماتیک» (یا تجارت معلق) برای خرید و فروش بصورت خودکار می باشد؛ و معامله گران با وارد کردن مقدار تارگت یا زمان انقضاء و میزان سرمایه گذاری، میتوانند سفارش را اجرا کنند.

بررسی بروکر quotex بروکر کوتکس چیست بروکر quotex
نحوه معاملات در بروکر باینری کوتکس

3- زمانی که کندل به قیمت تعیین شده برسد، پوزیشن برای معامله گر بصورت اتوماتیک باز خواهد شد؛ امکان انتخاب زمان یا مقدار پوزیشن، برای بستن معامله نیز میسر شده است. امکان انجام معاملات، بصورت دستی نیز وجود دارد.

4- در بخش زمان (Time) با استفاده از 14 بازه زمانی، امکان انتخاب تایم فریم حداقل 5 ثانیه و حداکثر 24 ساعت میسر شده است. سپس مبلغ را وارد کرده و بر اساس پیش بینی، گزینه «بالا یا پایین» را انتخاب کنید.

5- در قسمت پایین صفحه، تاریخچه معاملات و سفارشات در حال انجام قابل مشاهده می باشد. در بین گزینه بالا و پایین، میزان پرداخت بروکر به معامله گران در هر نماد مشخص شده است. این مقدار در ارزهای دیجیتال حداکثر 25% و در جفت ارز و کالاها، حداکثر 90% می باشد.

ثبت نام در بروکر کوتکس، ثبت نام کوتکس، ثبت نام در کوتکس

 

icon payment money bag 107 بروکر کوتکس میزان اسپرد و لوریج در بروکر باینری کوتکس چقدر است؟

 

اسپرد در فارکس، به تفاوت قیمت خرید و فروش نماد یا دارایی های معاملاتی گفته می شود. اسپرد در بروکرهای باینری آپشن، از تفاوت پیش بینی معامله گران در بالا یا پایین یک معامله و میزان Payout یا پرداخت کارگزاری، محاسبه می گردد.

بروکر باینری کوتکس ثبت نام بروکر کوتکس سایت quotex

در بروکر کوتکس میزان اسپرد در معاملات، بسته به نوع نماد و زمان باز شدن و انقضاء متفاوت بوده و حتی نقدینگی در آن تاثیر گذار است. حداقل اسپرد در این بروکر، از 1 دلار در معاملات شروع می شود. در مقابل باینری کوتکس به معامله گران، لوریج یا اهرم معاملاتی ارائه نمی کند.

ممکن است این موضوع برای معامله گران خوشایند نباشد، اما ریسک از دست دادن سرمایه هم در این روش پایین خواهد آمد!

 

icon bank card 128 بروکر کوتکس نحوه واریز و برداشت در بروکر کوتکس

 

روش های متعددی برای واریز به حساب در بروکر کوتکس به معامله گران ارائه شده است؛ برای اینکار در پنل کاربری در بالای صفحه به گزینه «واریز یا دیپوزیت» وارد شده، و روش مورد نظر را انتخاب نمایید. بهترین راه برای شارژ حساب یا برداشت از آن، استفاده از ارزهای دیجیتال مانند تتر (USDT) می باشد.

بروکر باینری کوتکس بروکر کوتکس چیست ثبت نام بروکر کوتکس

روش های برداشت و شارژ حساب کوتکس:

 • کارت های بانکی شامل ویزا و مستر کارت
 • ارزهای دیجیتال شامل: تتر، لایت کوین، کوین بیس، ترون، بایننس کوین، پولی گان (ماتیک)، پلداکت، شیبا اینو، بایننس دلار، دوج کوین، دای، دش، ریپل، بیت کوین کش، زی کش، سولانا، بیت کوین و اتریوم
 • پرداخت الکترونیک: ADVCash، پرفکت مانی، نتلر، اسکریل، وب مانی و یاندکس روسیه
 • واریز و برداشت ریالی از طریق ارتباط با پشتیبانی خانه فارکس من به عنوان نماینده بروکر کوتکس

برای شارژ حساب می بایست حداقل 10 دلار، واریز نمایید. برداشت از حساب نیز از طریق روش های اعلام شده، قابل انجام است؛ حداقل برداشت از کوتکس نیز 10 دلار در تمام روش ها، و در ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین حداقل 50 دلار می باشد.

شارژ حساب کوتکس، پرفکت مانی چیست، پرفکت مانی برای ایران

شارژ حساب کوتکس با دلار پرفکت مانی (PMD)

شارژ حساب پرفکت مانی یا خرید ووچر از این سایت، علیرغم تحریم ها هنوز برای معامله گران ایرانی در دسترس می باشد.در مقاله زیر، به آموزش شارژ حساب کوتکس با دلار پرفکت مانی و بصورت تصویری پرداخته ایم.

شارژ حساب کوتکس با پرفکت مانی

شارژ حساب کوتکس با تتر، واریز تتر به کوتکس، انتقال تتر به کوتکس

شارژ حساب کوتکس با تتر (USDT)

یکی دیگر از روش های واریز به حساب بروکر کوتکس، استفاده از ارزهای دیجیتال مانند تتر می باشد. استیبل کوین تتر، کمترین کارمزد انتقال را در میان رمز ارزها دارد. در مقاله زیر، نحوه انتقال USDT از صرافی های ایرانی مانند نوبیتکس ارائه شده است.

شارژ حساب کوتکس با تتر

برداشت پول از کوتکس، برداشت از سایت کوتکس، واریز و برداشت کوتکس

نحوه برداشت از کوتکس

در مقاله آماده در این بخش، روش های برداشت پول از کوتکس معرفی شده است. همچنین ویدیو برداشت تتر از حساب کوتکس، در این مقاله قابل مشاهده می باشد.

برداشت از سایت کوتکس

 

icon pairs 112 بروکر کوتکس نمادهای معاملاتی در بروکر کوتکس چیست؟ – Quotex Asset

 

لیست نماد یا asset های کوتکس، از 400 دارایی معاملاتی فراتر می رود. انواع نماد در بروکر باینری آپشن کوتکس:

 • بیش از 23 جفت ارز اصلی بازارهای مالی؛
 • 4 ارز دیجیتال بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین؛
 • در بخش کالاها با ارائه نفت برنت و نفت خام امریکا؛
 • فلزات گرانبها طلا و نقره؛
 • معاملات 15 شاخص بازارهای بورس بین المللی مانند داوجونز، نزدک، شاخص دکس آلمان؛
 • و معاملات OTC (خارج از زمان یا سشن باز بودن بازار)، در روزهای تعطیل شنبه و یکشنبه می باشد.

 

vision stock monitoring report eye trade computer ifxhome 29 بروکر کوتکس پلتفرم کوتکس چیست؟

 

در سال 2020 بروکر باینری کوتکس، اقدام به راه اندازی پلتفرم معاملاتی خود در نسخه وب نمود. این پلتفرم، با داشتن ظاهری جذاب و امکاناتی نظیر شخصی سازی کابین و افزودن اندیکاتورهای مختلف، توجه بسیاری از معامله گران در بازار باینری را به خود جلب کرد.

ثبت نام در بروکر کوتکس ثبت نام بروکر کوتکس بروکر quotex
پلتفرم بروکر quotex

سرعت بالای سفارش گذاری در پلتفرم کوتکس، از جمله نکات مثبت در این بروکر به حساب می آید. با افزایش تقاضای ثبت نام در کوتکس توسط معامله گران جدید، برنامه نویسان و مدیران این شرکت تصمیم به راه اندازی پلتفرم معاملاتی در نسخه اندروید تلفن همراه گرفتند.

ثبت نام در بروکر کوتکس، ثبت نام کوتکس، ثبت نام در کوتکس

علاوه بر نسخه تحت وب و اندروید، بروکر quotex در سیستم عامل IOS [اخیرا نسخه آیفون کوتکس، از فروشگاه اپل حذف شده است!] نیز دسترسی برای معامله گران را میسر ساخت. برای دانلود نسخه مورد نظر از برنامه کوتکس، روی لینک های ارائه شده کلیک نمایید.

💻پلتفرم 🔗لینک دانلود
سایت کوتکس، سایت quotex سایت باینری کوتکس
دانلود کوتکس اندروید اپلیکیشن کوتکس نسخه اندروید
دانلود کوتکس آیفون، کوتکس نسخه آیفون اپلیکیشن کوتکس نسخه IOS (در حال حاضر حذف شده است)
دانلود باینری کوتکس مستقیم، فایل APK بروکر کوتکس اپلیکیشن کوتکس بصورت مستقیم APK
برنامه کوتکس، دانلود برنامه کوتکس، نرم افزار کوتکس

آموزش دانلود برنامه کوتکس – نصب کوتکس

در میان نسخه های ارائه شده برنامه کوتکس، در حال حاضر امکان نصب روی تلفن های اندروید میسر می باشد. در مقاله زیر، آموزش دانلود و نصب بروکر کوتکس بصورت تصویری ارائه شده است.

دانلود برنامه کوتکس

 

capital ifxhome 46 بروکر کوتکس بونوس و طرح های تشویقی بروکر کوتکس

 

در سایت باینری کوتکس برای معامله گران تازه وارد، بونوس یا پاداش 30% در اولین واریزی ارائه شده است؛ البته امکان برداشت این بونوس بدون انجام میزان مشخصی از معاملات، میسر نیست.

بررسی بروکر quotex بروکر باینری کوتکس بروکر quotex

بونوس ریسک فری کوتکس 3$، در صورت انجام تبلیغات برای بروکر در پلتفرم های مختلف ارائه شده است. بونوس یا پاداش ریسک فری، در زمان ضرر در معاملات تا سقف 3$ از طرف بروکر کوتکس پرداخت می گردد.

در بخش واریز و برداشت سایت کوتکس، تریدرها امکان استفاده از پرومو کدهای مختلف را هم دارند. این کدها در کابین شخصی، منوی “Market”، یا در کانال تلگرام بروکر کوتکس ارائه شده است.

 

انواع مسابقات کوتکس و معرفی جوایز

 

یکی از امکانات بسیار عالی در سایت باینری کوتکس، ارائه مسابقات یا تورنومنت برای معامله گران می باشد. در مسابقات بروکر کوتکس، امکان شرکت بصورت رایگان یا با پرداخت 1 دلار میسر شده است.

بروکر کوتکس، بروکر باینری کوتکس، سایت quotex

حداکثر جوایز ارائه شده در مسابقه های کوتکس 5 هزار دلار، و زمان برگزاری بصورت هفتگی در کابین quotex قابل انتخاب می باشد. جوایز برندگان نیز تا حداکثر 24 ساعت بعد از پایان مسابقه، به حساب معامله گران واریز می گردد.

برای آشنایی کامل با انواع مسابقه های ارائه شده در سایت کوتکس، و نحوه ثبت نام در آن می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

مسابقات بروکر کوتکس

 

board of directors ifxhome 40 بروکر کوتکس پشتیبانی سایت کوتکس – پشتیبانی فارسی کوتکس

 

یکی از مزایای بروکر کوتکس، پشتیبانی 24 ساعته فارسی زبان در 7 روز هفته می باشد. علاوه بر پشتیبانی از زبان فارسی، 19 زبان دیگر نیز برای معامله گران کشورهای دیگر ارائه شده است.

سایت quotex بروکر کوتکس چیست quotex ويكيبيديا

در میان راه های ارتباط با پشتیبانی این بروکر، ارسال تیکت، گفتگوی آنلاین (چت زنده)، ارسال پیام در تلگرام و ایمیل معرفی شده است. در سایت این بروکر، نشانی از شماره تماس مشاهده نشده است. همچنین جهت پاسخگویی به مشکلات معامله گران، بخشی به عنوان کمک (HELP) به سوالات متداول پرداخته است.

پشتیبانی کوتکس، پشتیبانی بروکر کوتکس، پشتیبانی quotex

ارتباط با پشتیبانی فارسی کوتکس

در میان انواع روش های ارائه شده، سریع ترین راه برای ارتباط با پشتیبانی کوتکس چیست؟ در مقاله زیر، به معرفی بهترین روش ارتباط و تماس با کوتکس پرداخته ایم.

پشتیبانی کوتکس

ثبت نام در بروکر کوتکس، ثبت نام کوتکس، ثبت نام در کوتکس

 

commission sell sale money business finance stocks ifxhome 11 بروکر کوتکس کمیسیون و هزینه ها در بروکر باینری کوتکس – Quotex

 

یکی از نکات مهم برای معامله گران حرفه ای، دانستن میزان کمیسیون و سایر هزینه ها در کارگزاری هاست. در بروکر کوتکس کارمزد بابت عملیات واریز و برداشت، از معامله گران دریافت نمی گردد. در صورت عدم فعالیت، هیچ کارمزد یا هزینه ی پنهانی از حساب معامله گران کسر نخواهد شد.

اما بر اساس قوانین “KYC & AML” در صورت فعالیت غیر مجاز و انجام تقلب در معاملات، داشتن چند حساب و مواردی از این دست، بروکر اجازه بستن و تعلیق حساب شما را خواهد داشت. کمیسیون معاملات یا اسپرد بسته به نوع نماد، میزان نقدینگی، زمان انقضای قرار داد و اخبار و رویدادهای مهم بازار های مالی، از 1 دلار بصورت شناور می باشد.

 

calendar time date schedule stock trading clock ifxhome 09 بروکر کوتکس سایر امکانات سایت کوتکس

 

در کابین شخصی بروکر کوتکس، ابزارهای معاملاتی (اندیکاتور و اسیلاتور) بصورت رایگان ارائه شده است! این ابزارها، شامل 29 اندیکاتور (11 ترند و 18 اسیلاتور) بوده و اندیکاتورهای مطرحی مثل مووینگ اوریج، بولینگر بندز، زیگ زاگ، ایچی موکو و … قابل استفاده می باشد.

در بخش اسیلاتورها نیز معامله گران میتوانند از ابزار مومنتوم، ای دی ایکس، بیرز پاور و مدل های دیگر بصورت رایگان بهره مند شوند. برای استفاده کافی است در پنل معاملاتی در قسمت پایین، روی گزینه آخر «اندیکاتور» کلیک نمایید.

همچنین معامله گران حرفه ای، امکان استفاده از مولتی چارت (نمودارهای متعدد) را روی روند معاملاتی خود دارند. کافی است با کلیک روی آیکون «قلم» در این بخش هر نمودار مثل فیبوناچی، گن باکس و پرایس رنج، جهت استفاده در پرایس اکشن را استفاده نمایید.

امکان تغییر ظاهر نمودار قیمتی و زمان روند نمودار ها از 5 ثانیه تا 1 روز، میسر شده و در بخش تنظیمات نیز میتوان ظاهر کابین معاملاتی را، شخصی سازی و تغییر داد.

 

🥷 آیا بروکر کوتکس کلاهبردار است؟!

 

مشکلاتی مانند تاخیر در واریز و برداشت، کندی سرعت اجرای سفارشات و … در بروکرها غیرقابل اجتناب هستند. بروکر quotex بعد از درخواست رگوله IFMRRC و ثبت آن، اقدام به تمدید این مجوز نکرد. البته دریافت رگوله در بروکرهای باینری آپشن برخلاف فارکس، متداول نیست.

بروکر باینری کوتکس بروکر کوتکس چیست سایت quotex

نداشتن رگوله و مجوزهای نظارتی، دلیلی بر کلاهبرداری کوتکس یا سایر کارگزاری های باینری آپشن نبوده، اما در جهت افزایش اعتماد معامله گران، تاثیر زیادی دارد.

بروکر باینری کوتکس علیرغم مدت کوتاه فعالیت در بازارهای مالی، با سرویس عالی و پشتیبانی قوی بیش از 4 میلیون معامله گر را جذب خود کرده است. با بررسی های انجام گرفته، شکایتی در خصوص تخلف، سوء استفاده یا کلاهبرداری بروکر کوتکس مشاهده نگردید.

کلاهبرداری کوتکس، کلاهبرداری بروکر کوتکس، کلاهبرداری quotex

بررسی خبر کلاهبرداری بروکر کوتکس

در مقاله آماده شده در این بخش، تمام جوانب خبر کلاهبرداری کوتکس [سایت های مرجع، نظرات کاربران، رگوله و …] قابل مشاهده است.

کلاهبرداری کوتکس

 

👍 مزایا و معایب بروکر کوتکس چیست؟ 👎

 

ثبت نام در بروکر کوتکس، امکان پیش بینی معاملات در بیش از 400 نماد یا دارایی را برای مشتریان میسر ساخته است. امکانات بسیار عالی و ابزارهای تحلیلی رایگان، در کنار پلتفرم بسیار جذاب این بروکر، از مزایای افتتاح حساب در کوتکس می باشد.

در جدول زیر به معرفی مختصر مزایا و معایب کوتکس پرداخته ایم.

مزایای بروکر کوتکس

 • پشتیبانی فارسی زبان 24/7 ساعته
 • ✅ اسپرد معاملاتی پایین
 • ✅ روش های واریز و برداشت متنوع
 • ✅ ابزارهای تحلیلی و اندیکاتورهای حرفه ای رایگان
 • ✅ بیش از 400 نماد یا Asset
 • ✅ پلتفرم معاملاتی بسیار جذاب
 • ✅ کانال خبری تلگرام با ارائه اخبار بازار و پیش بینی تحلیلی نمادها
 • ✅ ثبت نام سریع و آسان
 • ✅ عدم نیاز به احراز هویت برای سپرده های کم

معایب بروکر باینری کوتکس

 • ⭕️ انقضای رگوله و عدم تمدید آن
 • ⭕️ تنوع کم حساب معاملاتی
 • ⭕️ عدم ارائه محافظت از منفی شدن موجودی
 • ⭕️ نداشتن لوریج
 • ⭕️ طولانی بودن زمان پاسخگویی به ایمیل
 • ⭕️ نداشتن چت زنده در کابین
 • ⭕️ محدود بودن نماد ارزهای دیجیتال
 • ⭕️ عدم دسترسی به تلفن بروکر

 

کوتکس یا پاکت آپشن، بروکر کوتکس یا بروکر پاکت آپشن، پاکت آپشن یا کوتکس

کدام بهتر است کوتکس یا پاکت آپشن؟

یکی از کارگزاری های شناخته شده و معروف در بازار باینری، بروکر پاکت آپشن است. در مقاله زیر، مقایسه کامل بین بروکر کوتکس و پاکت آپشن انجام شده است.

کوتکس یا پاکت آپشن

 

negotiation treaty partnership handshake agreement stock business ifxhome 21 بروکر کوتکس معاملات در بروکر کوتکس آری یا خیر؟ – جمع بندی و نظر کارشناس

 

بعد از معرفی کامل و بررسی بروکر کوتکس، میتوان گفت این کارگزاری در بخش معاملات باینری در بازارهای مالی علیرغم سابقه کم، بسیار موفق عمل کرده است. پلتفرم بسیار جذاب با رابط کاربری عالی، امکان دانلود برنامه کوتکس برای تلفن های همراه، بونوس، مسابقات رایگان و … از نقاط قوت این بروکر به حساب می آید.

در میان سایر بروکرهای باینری آپشن که به ایرانیان سرویس ارائه می کنند، بروکر پاکت آپشن با سابقه فعالیت طولانی تر، پلتفرم بسیار جذاب، امکانات تحلیلی و آموزشی رایگان به عنوان کارگزاری منتخب خانه فارکس من، به معامله گران در این بازار پیشنهاد می گردد.

یکی دیگر از مزایای مهم ثبت نام در پاکت آپشن، دریافت ریبیت یا کش بک (Cash back) تا سقف 50% در معاملات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، با پشتیبانی فارسی زبان خانه فارکس من در ارتباط باشید.

ثبت نام در بروکر کوتکس، ثبت نام کوتکس، ثبت نام در کوتکس

⚠️️توجه⚠️

بررسی و معرفی بروکر کوتکس، به منزله تشویق و یا سرمایه گذاری معامله گران نمی باشد. قبل از شروع به انجام معاملات، نسبت به ریسک بالا و خطر از دست دادن سرمایه آگاهی کامل داشته و حتما با کارشناسان حرفه ای فارکس، مشورت نمایید.

 

مشاورین خانه فارکس من
پشتیبانی خانه فارکس من، مشاورین تلگرام فارکس فارسی، مشاوره فارسی فارکس

سوالات متداول

🔹معامله گران ایرانی بدون نیاز به فیلتر شکن می توانند از طریق لینک وارد سایت باینری کوینکس شده و معاملات را انجام دهند.

🔹برای ارتباط با پشتیبانی کوتکس می توان از راه های زیر اقدام کرد:

🔹انواع حساب در بروکر quotex:

 1. حساب دمو با موجودی 10,000$
 2. حساب واقعی و استاندارد با حداقل مبلغ 10$

🔹بله بروکر کوتکس در مدت زمان کوتاه، توانسته بیش از 4 میلیون معامله گر را جذب خود نماید.

🔹بله، ثبت نام و احراز هویت در کوتکس برای ایرانیان میسر می باشد.

🔹بله، امکان معاملات بروی ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم و … وجود دارد

🔹اسپرد در باینری آپشن کوتکس از 1 دلار شروع و بسته به نماد معاملاتی، مقدار سرمایه و موارد دیگر متفاوت می باشد.

🔹بله علاوه بر نسخه تحت وب، امکان دانلود و نصب بروکر کوتکس روی تلفن های همراه نیز میسر می باشد.

🔹در ایران با فعال شدن قوانین و طرح صیانت، دسترسی به سایت کوتکس بدون “VPN” امکان پذیر نیست. برای دسترسی به کابین این بروکر، از طریق نرم افزار تلفن همراه [بدون VPN] اقدام نمایید.

🔹در حال حاضر، امکان دانلود برنامه کوتکس نسخه “IOS” غیر فعال شده است. این نرم افزار، در نسخه اندروید قابل دریافت می باشد.

🔹در بروکر باینری کوتکس، معاملات در انواع نمادهای:

 • جفت ارزهای فارکس؛
 • فلزات با ارزش؛
 • سهام شرکت ها؛
 • شاخص بازار بورس؛
 • و ارزهای دیجیتال قابل انجام می باشد.

نظرات (3)

 • چه عواملی دست ب دست هم دادن تا موفقیت بروکر quotex در مدت زمان کم تضمینی بشه؟

 • نسخه ای از بروکر باینری کوتکس برای وب و اپ گوشی موجوده؟

 • چرا بسیاری  از معامله گران را در سایت باینری کوتکس معاملات خودشون رو انجام میدن؟ مگر چه مزیت هایی داره؟

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💯 معرفی استراتژی مکدی و مووینگ اوریج - تکنیک ساده و پولساز - (IFX-ST144) ⚡️
👑بررسی نماد طلا در صرافی کوینکس (coinex) - شرایط معامله طلا در coinex چیست؟🥇
💯 تحلیل فاندامنتال نزدک (Nasdaq) در فارکس - تحلیل سهام نزدک با عوامل بنیادی ⭐️
📉 نحوه دریافت سیگنال با هوش مصنوعی - راهنمای سیگنال گیری در فارکس و کریپتو با AI 🤖
⚡️آشنایی با نماد طلا در کوکوین (Kucoin) - شرایط معامله طلا در کوکوین چیست؟🏆