icon ifxhome 71 بروکر ویتاورس همه چیز درباره بروکر ویتاورس – آیا بروکر Vittaverse به ایرانیان سرویس ارائه کرده است؟

یکی از جدیدترین بروکرهای فارکس در بازارهای مالی [از سال 2022]، کارگزاری با نام «ویتاورس» (Vittaverse) است. بروکر ویتاورس با ثبت دفاتری در جزایر سیشلز و سنت وینسنت، معاملات در بازار فارکس را به مشتریان ارائه کرده است.

در حال حاضر نرخ بازدید ماهانه از سایت بروکر ویتاورس، حدود 19800 نفر بوده و بیشترین بازدید، از کشورهای امریکا، ویتنام، ترکیه، اندونزی و روسیه است. در کارگزاری ویتاورس، 4 نوع حساب معاملاتی با حداقل واریز 15$ [حساب استاندارد] در دسترس معامله گران قرار گرفته است.

ورود به ویتاورس در ایران فیلتر بوده و برای استفاده، باید از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده کرد. علاوه بر زبان فارسی، ویتاورس از زبان های باهاسا (اندوزی)، انگلیسی و ترکی نیز پشتیبانی کرده است.

معاملات این بروکر در پلتفرم های متاتریدر 5، سی تریدر و تریدینگ ویو قابل انجام است. شهرت اصلی بروکر Vittaverse، بدلیل تامین مالی یا پراپ تریدینگ (Prop Trading) به معامله گران بزرگ و حرفه ای است. در این مقاله از خانه فارکس من، به معرفی کامل ویتاورس بروکر vittaverse، می پردازیم.

بروکر ویتاورس، بروکر vittaverse، بروکر ویتاورس معتبر است

 

بروکر ویتاورس چیست؟ – کارگزاری فارکس Vittaverse

ویتاورس “Vittaverse” در کمتر از 2 سال از زمان شروع به کار، توانسته توجه معامله گران زیادی از ایران را به خود جلب کند. بروکر ویتاورس با دریافت رگوله های «موالی» و «فیناکام»، سرمایه معامله گران را تا سقف 20,000€ بیمه کرده است.

دسترسی به بیش از 290 نماد معاملاتی (دارایی)، پلتفرم های سی تریدر، متاتریدر 5 و تریدینگ ویو، حساب کپی ترید (سرمایه گذاری)، مطالب آموزشی و تحلیلی، پراپ تریدینگ و … از مزایای ثبت نام در ویتاورس به حساب می آید.

حداکثر لوریج در معاملات این کارگزاری، 1:500 بوده و مسابقات (پروموشن) نیز بصورت دوره ای در ویتاورس برگزار می گردد. در جدول زیر، به معرفی مشخصات این کارگزاری پرداخته ایم.

 

ویژگی های بروکر ویتاورس

©️نام بروکر ویتاورس/Vittaverse
🔗آدرس سایت بروکر
vittaverse.com/fa
📑رگوله FSASVG, Mwali, Finacom
📞شماره تلفن و آدرس ایمیل ☎️ 0018889398988
✉️ support@vittaverse.com
🇮🇷سرویس به معامله گران ایرانی
پشتیبانی سایت از زبان فارسی
💰روش های واریز و برداشت وجه ارزهای دیجیتال، ریالی (صرافی واسط)
💲حداقل واریزی $15
🚀حداکثر لوریج 1:500
💴حداقل اسپرد از 0.0 پیپ
🎭کپی تریدنیگ و حساب پم
💻پلتفرم های معاملاتی MT5, CTrader, TradingView
⚡️اسکلپینگ
🤖امکان استفاده از ربات معاملاتی
🧕حساب اسلامی
فقط حساب های VIP و Loyalty
👥پشتیبانی فارسی
پشتیبانی تلگرام

 

icon ifxhome 49 بروکر ویتاورس بررسی رگوله یا اعتبار بروکر ویتاورس – آیا Vittaverse معتبر است؟

در سایت کارگزاری ویتاورس، امکان مشاهده مجوزهای دریافتی (رگوله) این کارگزاری میسر شده است. بروکر Vittaverse، توانسته رگوله موسسه بین المللی نظارتی موالی (MWali) را با شماره ‘BFX2024072’ دریافت کند.

در کنار مجوز نه چندان معتبر جزیره موالی (کومور)، ویتاورس توانسته بیمه «کمیته مالی فیناکام» را برای پوشش تا 20,000 یورو دریافت کند. آخرین رگوله این کارگزاری، توسط «سازمان خدمات مالی سنت وینسنت و گرانادینز» (FSASVG) با شماره ‘26879’ را ارائه شده است.

بروکر ویتاورس معتبر است، بروکر ویتاورس چیست، ویتاورس بروکر سایت
رگوله و مجوزهای بروکر ویتاورس – آیا بروکر ویتاورس معتبر است؟

 

icon ifxhome 47 بروکر ویتاورس انواع حساب معاملاتی در ویتاورس کدام است؟

بصورت پیش فرض، 2 نوع حساب معاملاتی «استاندارد پرایم» و «ECN Pro» به مشتریان در این بروکر ارائه شده است. حساب “VIP” و “Loyalty”، در سایت ویتاورس نیز به چشم می خورد. تفاوت عمده این حساب ها، بر واریز اولیه، حداقل اسپرد، شرایط اسلامی بودن حساب (بدون سواپ)، سرعت اجرای سفارش، کمیسیون و … است.

در حساب “Loyalty”، پشتیبانی ویژه و خدمات متفاوتی نیز به معامله گران ارائه می شود.

icon ifxhome 50 بروکر ویتاورس آموزش ثبت نام در بروکر ویتاورس – نحوه افتتاح حساب در Vittaverse

یکی از مزایای سایت ویتاورس برای ایرانیان، پشتیبانی از زبان فارسی است. مراحل ایجاد حساب یا ثبت نام در ویتاورس، بسیار آسان و سریع قابل انجام است.

 

گام 1#: ورود به سایت بروکر

برای اینکار ابتدا وارد سایت این کارگزاری شده و روی گزینه «ایجاد حساب»، کلیک کنید.

معرفی بروکر ویتاورس، بروکر ویتاورس ثبت نام، ورود به بروکر ویتاورس
بروکر ویتاورس ثبت نام

 

گام 2#: وارد کردن مشخصات

در صفحه بعدی، فرم افتتاح حساب این کارگزاری نمایش داده می شود. مشخصات شخصی [نام و نام خانوادگی]، آدرس ایمیل، شماره تلفن، کشور، رمز عبور و تایید آن را وارد کنید. گزینه «تایید شرایط بروکر» را فعال کرده و در پایان، روی گزینه «ادامه» کلیک کنید.

معرفی بروکر ویتاورس، بروکر ویتاورس ثبت نام، ورود به بروکر ویتاورس
وارد کردن مشخصات در ثبت نام بروکر Vittaverse

 

گام 3#: تایید ایمیل ارسالی

در صفحه بعدی، پیام خوش آمدگویی نمایش داده می شود. جهت ادامه مراحل، روی گزینه «Submit» کلیک کنید. در بخش بعد، کد تاییدی به آدرس ایمیل ارسال خواهد شد. وارد صندوق ایمیل خود شده و کد را در بخش درخواستی، وارد کنید [امکان تایید ایمیل با کلیک روی لینک ارسالی نیز میسر است].

بروکر ویتاورس معتبر است، بروکر ویتاورس چیست، ویتاورس بروکر سایت
اتمام مراحل ثبت نام بروکر Vittaverse

 

گام 4#: اتمام ثبت نام و شروع احراز هویت

به سادگی ثبت نام در این کارگزاری به اتمام رسیده و وارد، کابین شخصی خواهید شد. در مرحله بعد، با بارگذاری یکی از مدارک هویتی شامل گذرنامه، گواهینامه و کارت شناسایی، عکس سلفی با مدرک، می توانید احراز هویت را در این کارگزاری تکمیل کنید.

 

icon ifxhome 53 بروکر ویتاورس روش های واریز و برداشت در بروکر ویتاورس

در گذشته، ارزهای دیجیتال برای واریز/برداشت در ویتاورس به مشتریان ارائه شده بود. اخیرا روش ریالی و مستقیم، از طریق تلگرام صرافی ویتاورس بروکر Vittaverse در دسترس قرار گرفته است. در حال حاضر سایر روش های پرداخت مانند پول های الکترونیک، کارت های بانکی و … در این کارگزاری ارائه نشده است!

 

icon ifxhome 70 بروکر ویتاورس آیا بروکر ویتاورس قانونی است؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

یکی از مشکلات مهم برای معامله گران، کلاهبرداری در فارکس است. بسیاری از کارگزاری های تازه تاسیس و ناشناخته، با سوء استفاده از اعتماد معامله گران، اقدام به کلاهبرداری یا مشکلاتی از این دست می کنند.

اصلی ترین چالش بروکر ویتاورس، مدت زمان بسیار کم فعالیت در بازار فارکس است. بصورت قطعی، نمی توان در خصوص قانونی بودن یا نبودن فعالیت این کارگزاری نظر داد. با بررسی سایت های معتبر و مرجع، نظرات سایر کاربران و … می توان درباره ثبت نام در ویتاورس به قطعیت رسید.

بهترین کار، مشورت با افراد متخصص در این حوزه است. کارشناسان حرفه ای خانه فارکس من، در 365 روز سال آماده پاسخگویی به مشتریان هستند. برای انتخاب یکی از کارگزاری های معتبر فارکس، مانند بروکر آی سی ام بروکرز، آلپاری، لایت فارکس و … با مشاورین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹با قطعیت نمی توان در مورد قانونی بودن یا نبودن بروکر ویتاورس نظر داد. این کارگزاری تازه تاسیس بوده و رگوله معتبری نیز، ندارد.

🔹با مراجعه به مقاله بروکرهای فارکس در ایران، می توانید لیست کارگزاری های معتبر (قدیمی) و منتخب را مشاهده کنید. در حال حاضر، بروکرهای معتبر برای ایرانیان:

  • آی سی ام بروکرز؛
  • آلپاری؛
  • لایت فارکس؛
  • آمارکتس؛
  • فیبوگروپ؛
  • ویندزور بروکرز هستند.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💰بروکر سی تریدر چیست؟ - لیست کارگزاری های سی تریدر در ایران 📲
💯خالق شاخص داوجونز کیست؟ (DowJones) - [نکات مهم + نحوه عملکرد این شاخص]📊
🔥 معرفی استراتژی اسکالپ پرایس اکشن 5 دقیقه ای - سیستم Hama فارکس - (IFX-ST131) 💰
🌐 بررسی بروکر اف ایکس گلوری (Fxglory) - آیا FXGlory معتبر است؟ ⭐️
📉 بروکر wingo markets چیست؟ - آموزش بروکر وینگومارکت 💶