icon ifxhome 71 قوانین ویندزور بررسی قوانین ویندزور – 4 دستورالعمل مهم در بروکر ویندزور

 

در ویندزور بروکرز، قوانین یا مقررات در بخش های مختلفی به معامله گران اعلام شده است. در صورت نقض ضوابط از طرف مشتریان، بروکر امکان بستن حساب بدون اطلاع قبلی را خواهد داشت. در سایت ویندزور، قوانینی مربوط به امنیت پرداخت، ذخیره اطلاعات توسط کوکی (Cookies) و … معرفی شده که بیشتر جنبه حقوقی دارد.

ثبت نام در ویندزور بروکرز، ثبت نام بروکر ویندزور، افتتاح حساب ویندزور بروکرز

در مقاله امروز خانه فارکس من، قوانین ویندزور در ثبت نام، احراز هویت، عملیات واریز/برداشت، معاملات و حتی بونوس این کارگزاری را معرفی خواهیم کرد. قوانین بروکر ویندزور در بخش معاملات:

 • حداکثر لوریج؛
 • درصد مارجین؛
 • هزینه ها [کمیسیون یا کارمزدها]؛
 • قوانین رگوله و ارائه نمادهای معاملاتی می باشد.

به عنوان مثال، اگر حساب معامله گر بیش از 6 ماه هیچ فعالیتی نداشته باشد، مشمول پرداخت هزینه نگهداری در ویندزور بروکرز خواهد شد. یا در صورت رسیدن به بیش از 10,000 تراکنش [شامل معاملات، واریز، برداشت و …]، شرکت ویندزور اقدام به آرشیو کردن حساب فعلی و ارسال شماره حساب جدید خواهد کرد!

 

جزییات قوانین ویندزور بروکر

©️نام بروکر ویندزور بروکرز/WINDSOR BROKERS
🔗لینک ورود به سایت
سایت رسمی بروکر ویندزور
🔔قوانین ثبت نام ورود اطلاعات صحیح، احراز شهروندی امریکا
📣مقررات احراز هویت مدارک شناسایی و محل سکونت، قوانین پولشویی
$قوانین واریز و برداشت در ویندزور حداقل/حداکثر مبلغ تراکنش، روش پرداخت، ارسال مدرک، بونوس
☎️مشاوره و راهنمای فارسی
پشتیبانی تلگرام
🎬ویدیو قوانین ویندزور
بررسی قوانین ویندزور یوتیوب

 

بررسی قوانین ویندزور بروکرز – ویدیو

 

در ویدیو زیر، به معرفی و بررسی قوانین ویندزور بروکرز به زبان ساده پرداخته ایم.

 

icon ifxhome 49 قوانین ویندزور معرفی قوانین بروکر ویندزور

 

همانطور که در مقدمه عنوان شد، مقررات در ویندزور و تمام بروکرهای فارکس بصورت مشخص به معامله گران اعلام شده است. با مراجعه به بخش قوانین و مقررات در سایت ویندزور، مطالبی به زبان انگلیسی قابل مشاهده می باشد.

قوانین ویندزور، قوانین بروکر ویندزور، قوانین بونوس ویندزور
قوانین بروکر ویندزور در سایت کارگزاری

در این قسمت به مهمترین ضوابط، بصورت خلاصه اشاره خواهیم کرد. اگر قصد ثبت نام و شروع معاملات در ویندزور بروکرز (Windsor Brokers) را دارید، برای جلوگیری از بروز مشکل، حتما قوانین این بروکر را مطالعه نمایید.

 

قوانین ثبت نام در ویندزور چیست؟

 

برای افتتاح حساب در ویندزور بروکر، وارد کردن مشخصات واقعی [هویتی]، آدرس ایمیل معتبر و شماره تلفن [به نام معامله گر یا بستگان نزدیک] الزامی است. انتخاب رمز عبور (گذرواژه) برای ثبت نام در ویندزور، شامل 8-15 کاراکتر [حروف بزرگ و کوچک، حداقل یک عدد] اجباری می باشد.

در پایان فرم افتتاح حساب ویندزور، احراز شهروندی امریکا نیز الزامی می باشد. مطابق قوانین حسابرسی مالیات از حساب های خارجی در امریکا (IRS)، در صورت داشتن شهروندی امریکا، تمام اطلاعات مالی حساب برای اداره مالیات ارسال خواهد شد.

همچنین بسته به نوع رگوله، ثبت نام در این کارگزاری در کشورهای مختلف مجاز/غیر مجاز می باشد.

ثبت نام در ویندزور بروکرز، ثبت نام بروکر ویندزور، افتتاح حساب ویندزور بروکرز

 

مقررات احراز هویت در ویندزور

 

مراحل احراز هویت در بروکر ویندزور، بسیار طولانی است. برای تایید حساب مواردی مانند موقعیت شغلی، منبع درآمد، نوع شغل، سطح تحصیلات، درآمد سالیانه [به $ امریکا] و ارزش دارایی ها از معامله گران درخواست شده است.

وارد کردن اطلاعات هویتی مطابق با مدارک شناسایی [گذرنامه، گواهینامه و کارت ملی]، تاریخ تولد، آدرس کامل محل سکونت در ویندزور اجباری می باشد. همچنین اطلاعات مربوط به حجم معاملات ماهانه، هدف از انجام معاملات، تجربه معاملات در بازار فارکس از مشتریان پرسش می شود.

در پایان مراحل وریفای حساب، توافق نامه مشتری، شرایط معاملات و برنامه وفاداری نیز برای مطالعه ارائه شده است. با توجه به تنوع مجوز یا رگوله های بروکر ویندزور، قوانین سخت گیرانه در خصوص تخلفات، پولشویی، کلاهبرداری و … (AML) و حقوق مشتریان (KYC) اجرا می گردد.

در بخش ارسال مدارک، عکس کارت شناسایی نیز شرایط و قوانین خاصی را دارد. مدرک شناسایی باید کامل واضح، شفاف، بدون شکستگی/آسیب بوده و تاریخ انقضاء (حداقل 1 ماه اعتبار)، باید مشخص باشد.

مدارک مربوط به احراز محل سکونت شامل قبض، گواهی مالیات، سند ملکی، اجاره نامه، صورتحساب بانک و گواهینامه رانندگی (در صورت درج آدرس در آن) قابل ارسال می باشد! حداقل اعتبار مدارک احراز سکونت مطابق قوانین ویندزور، حداقل ماه و درج تاریخ صدور مدرک (به زبان انگلیسی) الزامی است.

 

قوانین ویندزور در واریز و برداشت چیست؟

 

برای شارژ حساب ویندزور، حداقل واریز 20$ و برداشت نیز همین مقدار قابل انجام است. بسته به انتخاب روش پرداخت، کارمزد (کمیسیون) از معامله گران کسر خواهد شد. در صورت لزوم، ارسال مدارک تایید تراکنش [حساب مبداء، حساب مقصد، آدرس کیف پول رمز ارز و …] به معامله گران اعلام می گردد.

انتخاب روش شارژ حساب یا برداشت از آن، می بایست به یک طریق انجام شود. در غیر این صورت، تراکنش انجام نخواهد گرفت!

 

قوانین بونوس ویندزور چیست؟

 

یکی از جذاب ترین پیشنهادات ارائه شده در ویندزور، بونوس 30$ ثبت نام [بدون نیاز به واریز] برای معامله گران است. شرایط برداشت بونوس ویندزور (پاداش ۳۰ دلاری)، تا حدود زیادی پیچیده و طولانی می باشد. بصورت خلاصه قوانین بونوس ویندزور در برداشت:

 • رسیدن سود معاملات به حداقل 60$؛
 • حداقل انجام 1 لات معامله و 20 معامله در مجموع؛
 • متقاضی باید از 18 سال بزرگتر باشد؛
 • زمان انقضاء بونوس 6 ماه و عدم فعالیت 30 روز اعلام شده؛
 • در هر خانواده، دریافت بونوس برای 1 نفر امکان پذیر است [ثبت نام بستگان و … غیر مجاز است]؛
 • شماره تلفن همراه معامله گران، باید تایید شده باشد؛
 • و بروکر بدون ارائه توضیحات، امکان حذف بونوس را دارد.

 

icon ifxhome 64 قوانین ویندزور مقررات و قوانین ویندزور – جمع بندی و نظر نویسنده

 

در تمام کارگزاری های فارکس، باینری آپشن، صرافی ها و … قوانین یا مقرراتی از طرف تیم حقوقی شرکت ها اعلام شده است. مهمترین هدف اجرای ضوابط، جلوگیری از بروز تخلف، شکایت از بروکر، کلاهبرداری، پولشویی، جعل اسناد و … می باشد.

قوانین ویندزور بروکرز به زبان انگلیسی و در سایت، بارگذاری شده است. یکی از مهمترین قوانین بروکر ویندزور، پذیرش ریسک بسیار زیاد در معاملات “CFD” است که در بخش پانوشت (Footer)، به آن اشاره شده است.

جهت جلوگیری از بسته شدن حساب یا بلوکه شدن سرمایه، بهتر است با ضوابط اعلام شده در ویندزور آشنایی کامل داشته باشید. در صورت نیاز به راهنمایی یا مشاوره رایگان، با تیم پشتیبانی خانه فارکس من در 365 روز سال، در ارتباط باشید.

ثبت نام در ویندزور بروکرز، ثبت نام بروکر ویندزور، افتتاح حساب ویندزور بروکرز

سوالات متداول

🔹در ویندزور بروکرز مجموعه قوانین/مقرراتی در بخش های مختلف، به معامله گران اعلام شده است. این قوانین شامل ثبت نام، احراز هویت، واریز/برداشت، بونوس، مسابقات، پذیرش ریسک و موارد دیگر می باشد.

🔹مطابق قوانین بروکر ویندزور، ثبت و احراز آدرس محل سکونت معامله گران ایرانی، الزامی می باشد.

نظرات (1)

 • من نمیدونم باقی دوستان از کیفیت این مقاله راضی بودند یا نه ولی به نظر من که ضعیف بود.
  چون این مقاله که من میبینم ممکنه برای خوانندگانی که با اصطلاحات فنی آشنایی کمی دارند، کمی پیچیده به نظر برسه.
  اطلاعات در مورد نحوه دقیق برداشت بونوس به خوبی ارائه نشده و شرایط مربوط به آن می‌تونست خیلی شفاف‌تر بیان بشه. اشاره به تجربیات واقعی کاربران نداشت یا نمونه‌هایی از چگونگی اجرای این قوانین در موقعیت‌های واقعی مثال نزده بود نویسنده محترم.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🎯بروکر ای پلنت چیست؟ - معرفی کامل بروکر Eplanet Markets در ایران💎
✏️بروکر فارکس در کانادا - معرفی لیست بهترین بروکرهای فارکس کانادا🔑
👑بررسی بروکر سی ام اس پرایم (CMS Prime) - بروکر CMS Prime چیست؟!🎯
🟢بررسی کامل بروکر سی ام سی (CMC Markets) - بروکر cmc markets چیست؟!💡
📊معرفی بخش خبر فارکس فکتوری - خبرهای فارکس فکتوری فارسی📆