icon ifxhome 27 حساب زیرو ویندزور حساب زیرو ویندزور بروکرز – معرفی + ویژگی + مزایا و معایب

 

در بروکر ویندزور بروکرز، تنها دو حساب معاملاتی در دسترس مشتریان قرار گرفته است. حساب پرایم (Prime) با حداقل واریز 20$ و حساب زیرو ویندزور، با حداقل 1,000$ به معامله گران معرفی شده است. یکی از روش های کاهش هزینه های معاملاتی (شامل اسپرد، سواپ و …) در وینزور، افتتاح حساب زیرو است.

ثبت نام در ویندزور بروکرز، ثبت نام بروکر ویندزور، افتتاح حساب ویندزور بروکرز

این حساب که تا حدود زیادی به حساب های ای سی ان (ECN) شباهت دارد [اما مشابه آن نیست!]، اسپرد بسیار پایین و سرعت اجرای سفارش بسیار بالایی دارد. قیمت های ارائه شده برای نمادهای معاملاتی حساب زیرو ویندزور، بسیار رقابتی و کمتر از حساب پرایم است.

حساب زیرو ویندزور، حساب زیرو بروکر ویندزور، حساب زیرو و پرایم ویندزور

در مقاله امروز خانه فارکس من، به معرفی حساب زیرو ویندزور بروکرز خواهیم پرداخت. شرایط معاملاتی شامل اسپرد، کمیسیون و … درباره این حساب را معرفی خواهیم کرد. در پایان، مقایسه بین حساب زیرو و پرایم در ویندزور را ارائه می کنیم.

 

ویدیو بررسی حساب زیرو بروکر ویندزور

 

در ویدیو زیر، به بررسی حساب زیرو ویندزور پرداخته ایم.

 

icon ifxhome 36 حساب زیرو ویندزور حساب زیرو بروکر ویندزور چیست؟!

 

حساب زیرو بروکر ویندزور، یکی از انواع حساب های معاملاتی ارائه شده توسط این کارگزاری قدیمی است.

این حساب با داشتن اسپرد بسیار پایین [نزدیک به صفر]، برای معامله گران حرفه ای و فعال در بازار فارکس ایده آل است. البته باید توجه داشت که این حساب، از نوع ECN نبوده و تأمین نقدینگی آن توسط خود بروکر انجام می شود!

حساب زیرو ویندزور بروکرز، حداقل سپرده اولیه 1000$ داشته و امکان استفاده از حداکثر اهرم 1:1000 را، به مشتریان می دهد. از طرفی، به ازای هر معامله مبلغ 8$ به عنوان کمیسیون از حساب کسر می شود.

از معایب اصلی حساب زیرو ویندزور:

 • عدم امکان فعال سازی حساب اسلامی (بدون سوآپ)؛
 • و همچنین کمیسیون بالای معاملاتی آن نسبت به برخی حساب های ECN سایر بروکر ها، اشاره کرد.

به طور کلی حساب زیرو ویندزور برای معامله گران تازه کار توصیه نشده و بیشتر مناسب معامله گران حرفه ای [با سرمایه بالا و تمایل به دریافت کمیسیون پایین] می باشد. البته در انتخاب این حساب، باید به صرفه اقتصادی آن برای نوع معاملات خود دقت نمایید.

 

ویژگی های حساب زیرو ویندزور بروکرز

 

حساب زیرو ویندزور دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را، برای معامله گران حرفه ای جذاب می سازد:

اول از همه باید به اسپرد بسیار پایین این حساب اشاره کرد که، از 0.0 پیپ [بصورت شناور] شروع می شود. این ویژگی منجر به کاهش ریسک معاملات و هزینه های تریدرها، می شود. البته در مقابل باید مبلغ 8$ بابت هر معامله [از هر طرف پوزیشن]، به عنوان کمیسیون به بروکر پرداخته شود.

سپس می توان به حداقل سپرده 1000 دلاری برای باز کردن این حساب اشاره کرد که نشان دهنده جدی بودن بروکر، در ارائه خدمات به مشتریان حرفه ای است. همچنین، امکان بهره مندی از حداکثر اهرم 1:1000 نیز وجود دارد.

از دیگر ویژگی های حساب زیرو، می توان به امکان هج کردن موقعیت ها و همچنین دسترسی به تمامی ابزارهای معاملاتی “CFD” [جفت ارزها، فلزات، شاخص های بورس و ارزهای دیجیتال] اشاره کرد. در نهایت این که حساب زیرو ویندزور، صرفاً برای معامله گران با تجربه و دارای سرمایه کافی توصیه شده است.

مزایا

 • اسپرد بسیار پایین از 0.0 پیپ
 • حداکثر لوریج 1:1000
 • امکان هجینگ در معاملات
 • دسترسی کامل به تمام دارایی ها

معایب

 • نداشتن قابلیت اسلامی (سواپ فری)
 • کمیسیون زیاد
 • مناسب نبودن برای مبتدیان

ثبت نام در ویندزور بروکرز، ثبت نام بروکر ویندزور، افتتاح حساب ویندزور بروکرز

 

اسپرد و کمیسیون حساب زیرو ویندزور چقدر است؟

 

حساب زیرو بروکر ویندزور با داشتن اسپرد پایین و کمیسیون نسبتاً بالا، یکی از حساب های تخصصی و ویژه به شمار می رود.

این حساب، با هدف پاسخگویی به نیاز معامله گران حرفه ای و فعال طراحی و ارائه شده است. در واقع کم بودن اسپرد، یکی از دغدغه های اصلی معامله گران با تجربه محسوب می شود که حساب زیرو با شروع اسپرد از 0.0 پیپ، به این نیاز پاسخ داده است.

اما از سوی دیگر، به ازای هر معامله مبلغ 8$ به عنوان کمیسون دریافت شده که نسبت به رقبا، در سطح بالایی قرار دارد. بنابراین معامله گران باید با محاسبه دقیق، صرفه اقتصادی استفاده از این حساب را بررسی کند.

این حساب با توجه به کارمزد زیاد، برای اسکالپرها نیز مناسب نیست. البته فراموش نکنید که معاملات اسکالپ (کوتاه مدت) مطابق با قوانین ویندزور بروکرز، ممنوع اعلام شده است!

اسپرد ویندزور، اسپرد بروکر ویندزور، اسپرد در بروکر ویندزور

اسپرد حساب های ویندزور

در مقاله زیر، اسپرد تمام نمادهای معاملاتی در ویندزور بروکرز بصورت کامل معرفی شده است.

اسپرد بروکر ویندزور

 

 

حداقل و حداکثر لوریج در حساب زیرو ویندزور چقدر است؟

 

حساب زیرو بروکر ویندزور، امکان بهره مندی از اهرم های بالا را برای معامله گران فراهم می کند. حداقل لوریج قابل استفاده در این حساب، 1:100 اعلام شده است. اما حداکثر اهرم قابل ارائه در حساب زیرو ویندزور برای مشتریان ایرانی، تحت نظارت “FSC” تا سطح 1:1000 است.

یعنی با سپرده گذاری 1000 دلار، می توان معادل 1 میلیون دلار موقعیت معاملاتی باز کرد!

البته این سطح اهرم برای سایر مشتریان بین المللی بروکر ویندزور، کمتر بوده و بسته به کشور متفاوت است. به عنوان مثال، حداکثر اهرم برای مشتریان اروپایی 1:500 و برای مشتریان آمریکایی 1:400 می باشد. بنابراین معامله گران ایرانی در حساب زیرو ویندزور، می توانند از بالاترین سطح لوریج در مقایسه با سایر کشور ها برخوردار باشند.

 

مقایسه حساب زیرو و پرایم در ویندزور بروکرز

 

در جدول زیر، بصورت مختصر به مقایسه دو حساب معاملاتی در ویندزور پرداخته ایم. با مطالعه موارد زیر، بهترین حساب در ویندزور را افتتاح نمایید.

نوع حساب Prime/پرایم Zero/زیرو
حداقل واریز $50 $1000
اسپرد نمادهای اصلی از 1.0 پیپ از 0 پیپ
حداقل حجم معامله 0.01 لات 0.01 لات
محدودیت سفارش 50 لات 50 لات
کمیسیون ❌ $8 هر معامله
قابلیت هجینگ ✅ ✅
اجازه اسکالپ ✅ ✅
حساب اسلامی (بدون سواپ) ✅ ❌
استاپ اوت %20 %20
مارجین کال %100 %100
بخش تمرین ✅ ❌
مدیر حساب شخصی ✅ ✅
حفاظت بالانس منفی ✅ ✅
میانگین هزینه معاملاتی $10 $8
حداکثر لوریج 1:1000 1:1000
لینک افتتاح حساب
افتتاح حساب ویندزور
ویدیو حساب زیرو ویندزور
حساب زیرو ویندزور یوتیوب

 

حساب زیرو ویندزور برای چه کسانی مناسب است؟!

 

حساب زیرو بروکر ویندزور با توجه به ویژگی ها و شرایط ویژه، برای دسته ای خاص از معامله گران مناسب است.با در نظر گرفتن این شرایط، حساب زیرو Windsor:

 • با توجه به اسپرد بسیار پایین این حساب که از 0.0 پیپ آغاز می شود، بدیهی است که معامله گران مبتدی و کم تجربه نمی توانند از عهده مدیریت چنین حسابی برآیند؛
 • پرداخت کمیسیون نسبتاً بالای 8 دلاری به ازای هر معامله، مستلزم آن است که معامله گر حجم معاملات قابل توجه ای داشته باشد.

بنابراین، حساب زیرو ویندزور به طور خاص برای معامله گران حرفه ای و پیشرفته با سابقه چندین ساله معامله در بازارهای مالی، و دارای سرمایه کافی جهت پوشش ریسک های احتمالی، مناسب است.

 

همه چیز درباره حساب زیرو بروکر ویندزور – جمع بندی و نظر نویسنده

 

در مقاله امروز خانه فارکس من، به معرفی حساب زیرو بروکر ویندزور و شرایط آن پرداخته ایم. بصورت خلاصه می توان گفت که این حساب، با داشتن شرایطی مانند اسپرد بسیار پایین (از 0.0 پیپ) و دسترسی به حداکثر اهرم 1:1000، بیشتر مناسب معامله گران حرفه ای و با تجربه در بازار فارکس است.

تریدرهای حرفه ای در حساب زیرو ویندزور، به خوبی از مزایای اسپرد پایین بهره مند شده و در عین حال، هزینه نسبتاً بالای کمیسیون هر معامله را نیز جبران خواهند کرد. برای انتخاب بهترین حساب معاملاتی در بروکرهای فارکس، از طریق پشتیبانی تلگرام خانه فارکس من با کارشناسان در ارتباط باشید.

ثبت نام در ویندزور بروکرز، ثبت نام بروکر ویندزور، افتتاح حساب ویندزور بروکرز

سوالات متداول

🔹با واریز حداقل 1,000$، می توان از مزایای حساب Zero ویندزور بروکرز بهره مند شد.

🔹خیر، یکی از معایب حساب زیرو ویندزور بروکرز، نداشتن قابلیت سواپ فری (اسلامی) برای معامله گران مسلمان است.

🔹حداقل اسپرد در حساب زیرو کارگزاری ویندزور، از 0.0 پیپ بصورت شناور اعلام شده و کمیسیون معاملات، 8$ از هر طرف پوزیشن می باشد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
معرفی بروکر یونیکورن (Unicorn) - کارگزاری یونیکورن فارکس چیست؟ 🔍
💯 معرفی استراتژی ارز دیجیتال ۱۵ دقیقه ای- تکنیک Smart تریدینگ - (IFX-ST135) ⚡️
💰 معرفی استراتژی اسکالپ وین ریت بالا در 15 دقیقه - تکنیک Bullseye با فرکانس بالا - (IFX-ST134) 🔥
💹 معرفی استراتژی اسکالپ با ایچیموکو در 15 دقیقه - (IFX-ST133) 📊
💯 معرفی استراتژی اسکالپ بولینگر باند 5 دقیقه ای فارکس - (IFX-ST132) ⭐️