schwab equity ratings ifxhome 90 کابین شخصی آلپاری معرفی کابین شخصی آلپاری | آموزش سایت آلپاری

 

بروکر آلپاری یکی از شناخته شده ترین کارگزاری های فارکس و CFD در بازارهای مالی از سال 1998 توانسته اعتماد بیش از 2 میلیون مشتری را به خود جذب کند.

یکی از مزایای بروکر آلپاری برای ایرانیان، پشتیبانی سایت و کابین شخصی از زبان فارسی می باشد. با توجه به قوانین فیلترینگ و طرح کمیته صیانت، دسترسی به کابین شخصی آلپاری بدون استفاده از VPN در ایران امکان پذیر نیست.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

نحوه کار با کابین شخصی بروکر آلپاری بسیار آسان بوده و تمام امکانات مورد نیاز معامله گران مانند افتتاح حساب، واریز و برداشت، حساب سرمایه گذاری و … با یک کلیک قابل انجام می باشد.

در مقاله امروز خانه فارکس من به معرفی بخش های مختلف کابین شخصی alpari مانند ورود به آن و شماره کابین آلپاری خواهیم پرداخت. پنل کاربری یا کابین شخصی اولین بخش مهم در زمان ثبت نام و ورود معامله گران به سایت بروکرهای فارکس و باینری آپشن می باشد.

وارد کردن اطلاعات هویتی، بارگذاری مدارک، پیگیری تراکنش ها و موارد دیگر در کابین شخصی آلپاری برای معامله گران مبتدی ممکن است دشوار به نظر برسد.

کابین شخصی آلپاری، شماره کابین شخصی آلپاری کجاست، حذف کابین شخصی آلپاری

هرچقدر پیچیدگی کابین شخصی بیشتر باشد، سوالات متدوال و مشکلات معامله گران برای دسترسی به آن بیشتر خواهد شد.

©️نام بروکر آلپاری | ALPARI
🔗آدرس سایت اصلی
سایت بروکر آلپاری
🔗لینک افتتاح حساب
ثبت نام در بروکر آلپاری
⚠️ورود به کابین بدون VPN
📕افتتاح حساب دمو و واقعی
🏧واریز و برداشت در کابین
💳حذف کابین شخصی آلپاری
🗃️شماره کابین شخصی در آلپاری شماره 8 رقمی منحصر به فرد
📱دانلود پلتفرم متاتریدر از کابین
📴دانلود برنامه آلپاری موبایل در کابین
👥ارتباط با متخصصین فارکس پشتیبانی تلگرام

کابین شخصی آلپاری از 3 بخش اصلی زیر تشکیل شده است:

 • هدر Header
 • فوتر Footer
 • نوار میانبر در وسط صفحه

در ادامه به معرفی بخش های مختلف کابین یا پنل کاربری و آموزش کار با سایت آلپاری خواهیم پرداخت.

 

thinking idea brainstorm creativity stock trading thought ifxhome 27 کابین شخصی آلپاری وارد شدن به کابین شخصی آلپاری | ورود به کابین شخصی alpari

 

همانطور که پیش تر اشاره شد برای ورود به کابین شخصی الپاری می بایست از نرم افزارهای تغییر IP استفاده کرد. بعد از روشن کردن VPN با کلیک روی لینک سایت بروکر آلپاری وارد صفحه اصلی شوید.

1- با تغییر زبان به فارسی، مطابق تصویر زیر روی گزینه “ورود” کلیک کنید.

2- سپس در صفحه جدید، شماره کابین آلپاری یا آدرس ایمیل خود به همراه رمز عبور را وارد نمایید.

3- در صورت درخواست برای ذخیره اطلاعات گزینه “حفظ” را فعال کرده و سپس روی “ورود” کلیک کنید.

ورود به کابین آلپاری،ورود به کابین شخصی الپاری، کابین شخصی alpari

 

آلپاری کابین شخصی | معرفی Header پنل

 

بخش بالای کابین شخصی آلپاری از چند قسمت تشکیل شده است.

 • حساب من
 • تنظیمات
 • اطلاعیه ها و پیام ها
 • ویدیو آموزشی
 • تغییر زبان
 • خروج

در منوی “حساب من” مواردی مانند اطلاعات شخصی، ارسال مدارک، توافق نامه های من با آلپاری و تاریخچه تغییرات قابل مشاهده می باشد. در گزینه “تنظیمات” امکان دسترسی به موارد امنیتی و شخصی سازی کابین، پیام ها و ایمیل های خروجی و تغییرات تنظیمات میسر شده است.

“اطلاعیه ها و پیام ها” مربوط به اعلان های ارسالی از طرف بروکر در مواردی مانند کش بک آلپاری، کد تخفیف جدید یا فعال سازی کد فعلی می باشد. با کلیک روی گزینه “ویدیوهای آموزشی” با صفحه جدید منتقل خواهید شد.

در این بخش ویدیوهایی با عناوین “نحوه کار با کابین شخصی آلپاری”، “آموزش متاتریدر 4 در بروکر فارکس آلپاری”، “آشنایی و سرمایه گذاری در حساب ها و سبدهای پم بروکر آلپاری” و “باینری آپشن یا Fix Contract در آلپاری” قابل مشاهده می باشد.

با کلیک روی “تغییر زبان” امکان انتخاب 9 زبان به همراه فارسی برای معامله گران میسر شده است. گزینه “خروج” برای خارج شدن از کابین شخصی آلپاری در بالای و در انتهای سمت چپ قابل مشاهده می باشد.

آموزش سایت آلپاری، آموزش کار با سایت آلپاری، شماره کابین شخصی آلپاری

 

کابین شخصی alpari | بخش میانی سایت

 

اصلی ترین قسمت کابین شخصی آلپاری مربوط به نوار میانبر در وسط صفحه می باشد. تمام دسترسی ها و امکانات در این بخش قرار گرفته است.

بخش میانی کابین alpari شامل قسمت های زیر می باشد:

 • افتتاح حساب
 • سرمایه گذاری با آلپاری
 • انتقال وجه
 • حساب من
 • سرمایه گذاری های من
 • امتیازات و طرح های تشویقی
 • پلتفرم های تجاری و نرم افزارها
 • خدمات دیگر

1- افتتاح حساب:

بخش افتتاح حساب در کابین آلپاری شامل دو بخش حساب معاملاتی در دارایی ها مانند فارکس، فلزات و CFD و بخش دو مربوط به فیکس کانترکت آلپاری یا باینری آپشن می باشد.

2- سرمایه گذاری با آلپاری:

سرمایه گذارانی که قصد دنبال کردن حساب معامله گران حرفه ای در حساب پم آلپاری را دارند با ورود به این بخش می توانند حساب مدیران و تریدرهای حرفه ای را جستجو و انتخاب نمایند.

3- انتقال وجه:

در سربرگ انتقال وجه مواردی مانند شارژ حساب، انتقال داخلی، برداشت وجه، اطلاع رسانی، محاسبه کارمزد، قالب پرداخت و تاریخچه انتقال وجه قابل انتخاب می باشد.

4- حساب های من:

دسترسی به حساب های تجاری، حساب های غیرتجاری، حساب های PAMM و سبد حساب های PAMM برای معامله گران در این بخش میسر شده است.

5- سرمایه گذاری های من:

دسترسی سرمایه گذاران به حساب های پم و سبدهای پم آلپاری در این بخش نمایش داده می شود.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

6- امتیازات و طرح های تشویقی:

بخش امتیازات شامل برنامه کش بک آلپاری، جوایز و کد دعوت دوستان برای معامله گران می باشد.

7- پلتفرم های تجاری و نرم افزارها:

معامله گرانی که قصد دانلود پلتفرم متاتریدر آلپاری، ورود به متاتریدر 4 نسخه تحت وب، ورود به پلتفرم فیکس کانترکت آلپاری، دانلود نرم افزارهای موبایل را دارند می توانند از این بخش استفاده نمایند.

8- خدمات دیگر:

بخش پایانی مربوط به ارتباط مشتریان با انجمن MQL5، کدهای تشویقی شامل بونوس واریز و …، تایید مدیریت حساب پم آلپاری و دریافت نمایندگی (آلپاری پارتنر) می باشد.

ورود به کابین شخصی alpari، آلپاری کابین شخصی،شماره کابین آلپاری

 

 

در بخش کناری نوار کابین شخصی آلپاری و در انتهای کابین دسترسی به میانبر افتتاح حساب، سرمایه گذاری، واریز وجه نیز میسر شده است.

در پایین تر امکان ورود به حساب های شخصی من، حساب تجاری آلپاری، سرمایه گذاری، امتیازات آلپاری و درخواست ها بصورت میانبر برای کاربران ارائه شده است.

بخش آخر در کابین شخصی بروکر آلپاری فوتر امکان دسترسی به پلتفرم متاتریدر 4 آلپاری، متاتریدر 5 آلپاری، فیکس کانترکت تریدر، نرم افزار های موبایل قابل مشاهده می باشد.

در انتهای سایت بروکر آلپاری اطلاعاتی مانند شماره تلفن، مرکز راهنمایی، شبکه های اجتماعی و درخواست تیکت آنلاین برای پشتیبانی به معامله گران ارائه شده است. فایل سیاست های حفظ اسرار معامله گران، توافق نامه اتصال مشتری به متاتریدر به همراه IP معامله گران و زمان ورود به سایت نمایش داده شده است.

کد کابین الپاری چیست، نحوه کار با کابین شخصی بروکر آلپاری، وارد شدن به کابین شخصی آلپاری

 

vision stock monitoring report eye trade computer ifxhome 29 کابین شخصی آلپاری شماره کابین شخصی آلپاری کجاست | کد کابین الپاری چیست

 

یکی از موارد پر جستجو برای معامله گران مبتدی و تازه وارد، پیدا کردن شماره کابین شخصی در آلپاری است. کد کابین آلپاری از 2 جهت برای معامله گران اهمیت دارد:

 • ورود به کابین شخصی آلپاری
 • ارسال برای بخش پشتیبانی

کد کابین آلپاری که با شماره کابین شخصی در آلپاری نیز شناخته می شود در صفحه اصلی و در پایین Header در کنار نام معامله گر، وضعیت پروفایل و امتیازات آلپاری قرار گرفته است.

شماره کابین آلپاری یک کد 8 رقمی منحصر به فرد بوده و در کنار عنوان پروفایل قابل مشاهده می باشد. بعد از اتمام مراحل افتتاح حساب در آلپاری، از طرف بروکر ایمیلی حاوی شماره کابین و رمز عبور برای ورود معامله گران ارسال می گردد.

در تصویر زیر کد یا شماره کابین شخصی آلپاری نمایش داده شده است.

کد کابین آلپاری، شماره کابین شخصی در آلپاری، شماره کابین شخصی آلپاری

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

 

computer graph statistics analysis stock trading statistics ifxhome 13 کابین شخصی آلپاری حذف کابین شخصی آلپاری | حذف اکانت آلپاری

 

برخی از معامله گران ممکن است بنا به دلایلی اقدام به عدم فعالیت یا حذف حساب آلپاری گرفته باشند. از مهمترین دلایل درخواست برای حذف کابین شخصی آلپاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم آشنایی با معاملات فارکس
 • از بین رفتن دارایی و سرمایه
 • عدم رضایت از خدمات بروکر شامل کش بک، پشتیبانی و …
 • مقایسه شرایط معاملاتی با بروکرهای دیگر
 • تغییر کد معرف آلپاری یا ib

ٔدر حال حاضر امکان حذف حساب تجاری در آلپاری و بستن کابین شخصی برای معامله گران وجود ندارد. حذف حساب دمو در الپاری برای معامله گران میسر بوده، اما حذف کابین شخصی آلپاری یا حساب های واقعی فقط در صورت عدم فعالیت قابل اجرا خواهد بود.

حساب های معاملاتی و بطور کلی کابین شخصی آلپاری در صورت عدم فعالیت بعد از 90 روز بصورت خودکار بسته خواهد شد. در مقاله زیر به صورت کامل به آموزش حذف حساب آلپاری و تغییر کد معرف پرداخته ایم.

سوالات متداول

🔹کد کابین در بروکر آلپاری در بالای صفحه و زیر نام معامله گر در کنار “پروفایل” بصورت 8 رقم قابل مشاهده می باشد.

🔹کابین شخصی آلپاری از 3 بخش هدر Header یا فوقانی، بخش میانی و فوتر Footer یا پاورقی تشکیل شده است.

در مقاله امروز به آموزش کار با سایت آلپاری بصورت کامل پرداخته ایم.

🔹حذف حساب از آلپاری یا کابین شخصی در صورت عدم استفاده معامله گران از حساب معاملاتی بعد از 90 روز بصورت خودکار انجام خواهد شد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💰 ربات قیمت ارز دیجیتال چیست؟ - بهترین ربات پیش بینی قیمت رمز ارز کدام است؟ 🔥
💸 اسپرد حساب ECN الپاری - مقایسه اسپرد معاملاتی در حساب ECN بروکر ALPARI💰
🤖 ربات کپی ترید ارز دیجیتال (Crypto) - معرفی 10 ربات کپی تریدینگ رمز ارز برتر 💯
💸 نمایش وین ریت در متاتریدر (Meta Trader) - اهمیت درصد وین ریت چیست؟ 💰
💰 معرفی برنامه کش بک آلپاری - شرایط دریافت ریبیت در آلپاری چیست؟ 💸