icon ifxhome 20 رادیو آلپاری با رادیو آلپاری آشنا شوید! – بهترین تحلیل های بازار فارکس بصورت صوتی

 

در بروکر آلپاری، تحلیل های روزانه از طریق فایل های صوتی [بصورت پادکست] به معامله گران ایرانی ارائه شده است. رادیو آلپاری، یک برنامه تحلیلی از بازار فارکس است که بصورت رایگان، به مشتریان ارائه شده است.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

برنامه رادیویی تحلیل آلپاری، اولین بار در تاریخ 11 مارچ سال 2019 [دوشنبه 20 اسفند 1397] از طریق کانال تلگرام این کارگزاری، معرفی گردید. علاوه بر راه اندازی بخش پادکست آلپاری، وب سایت آموزشی “Persian academy” نیز در این تاریخ شروع به کار کرد.

رادیو آلپاری، تحلیل آلپاری، آلپاری پادکست

در مقاله امروز خانه فارکس من، به معرفی رادیو آلپاری و مزایای استفاده از آن خواهیم پرداخت. اگر فرصت مطالعه مهمترین رویدادهای حوزه فارکس را ندارید، رادیو بروکر آلپاری (Radio)، بهترین جایگزین برای شنیدن اخبار تحلیلی روزانه خواهد بود.

 

جزییات رادیو آلپاری

©️نام بروکر آلپاری/ALPARI
🔗ورود به سایت بروکر
سایت اصلی بروکر آلپاری
📻دسترسی به رادیو آلپاری کانال تلگرام، یوتیوب، سایت آکادمی، آپارات
🎙محتوی رادیویی بروکر آلپاری تحلیل، اخبار، رویدادهای مهم، قیمت نمادها (جفت ارز دلار/یورو، شاخص دلار و اونس طلا)، کنفرانس بانک های مرکزی
☎️راهنمای فارسی آلپاری
پشتیبانی تلگرام

 

icon ifxhome 40 رادیو آلپاری محتوی رادیو آلپاری چیست؟

 

از ابتدای تاسیس بخش رادیویی بروکر آلپاری، محتوی تحلیلی بصورت روزانه به مشتریان ارائه گردید. مهمترین سرفصل های ارائه شده در پادکست آلپاری:

 • شاخص قیمت مصرف/تولید کننده؛
 • آمار ماهانه قدرت خرید/فروش؛
 • رویدادهای مهم تقویم اقتصادی فارکس؛
 • بررسی شاخص دلار؛
 • بررسی جفت ارز یورو/دلار (EURUSD)؛
 • قیمت اونس طلای جهانی؛
 • اخبار مربوط به فدرال رزرو (FOMC)؛
 • وضعیت کسب و کار در کشورهای اروپایی و امریکا؛
 • قیمت تولید ناخالص داخلی؛
 • صورتجلسه کمیته بازار آزاد امریکا؛
 • و موارد دیگر در بازارهای مالی می باشد.

یکی از مزایای استفاده از فایل های صوتی در رادیو alpari، دریافت آخرین اخبار مهم اقتصادی در محتوی کوتاه [بین 1-10 دقیقه]، و بصورت خلاصه می باشد. هشدارهای مهم برای باز/بستن پوزیشن در زمان اخبار مهم، در پادکست رادیو آلپاری قابل دریافت می باشد.

 

رادیو PFA در آلپاری

 

در کانال تلگرام “Persian forex academy” [با بیش از 10 هزار نفر دنبال کننده!]، اخبار صوتی و تحلیلی نیز در دسترس معامله گران قرار گرفته است. رادیو “PFA” از 27 سپتامبر 2021، بصورت تخصصی به تحلیل قیمت نمادهای معاملاتی [جفت ارزها، رمز ارز، شاخص، فلزات و …] پرداخته است.

رادیو آلپاری، رادیو پرشین فارکس آکادمی، رادیو PFA
رادیو آلپاری در آکادمی فارسی فارکس

محتوی ارائه شده در آکادمی فارسی فارکس، بصورت دقیق تر به بررسی تحلیل دارایی های معاملاتی، محدوده های حمایتی و شکست و … می پردازد. مطالب ارائه شده در کانال تلگرام “PFA”، در سایت این مجموعه نیز در دسترس معامله گران قرار گرفته است.

با دریافت امتیازات آلپاری (شامل شارژ حساب، معاملات و …)، در سایت آکادمی فارسی فارکس، پوینت “Point” جهت خرید برخی از مطالب قابل انجام می باشد. همچنین با جمع آوری امتیاز در این سایت، امکان شرکت در مسابقات برای مشتریان مهیا شده است.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

 

رادیو همکاران آلپاری چیست؟

 

در تاریخ 12 می 2023، بخشی با عنوان رادیو همکاران آلپاری برای نمایندگان این بروکر راه اندازی گردید. آخرین اخبار و تحولات بازار در کنار خدمات همکاران این بروکر، در کانال تلگرام رادیو آلپاری پارتنر در دسترس قرار گرفته است.

رادیو آلپاری، تحلیل آلپاری، آلپاری پادکست
رادیو همکاران آلپاری

برنامه رادیو همکاران آلپاری، هر جمعه از کانال تلگرام این مجموعه پخش می گردد.

 

icon ifxhome 68 رادیو آلپاری جمع بندی و نظر نویسنده درباره رادیو آلپاری

 

بروکر آلپاری یکی از کارگزاری های شناخته شده و پرطرفدار، در بازار فارکس ایران است. در آلپاری خدمات ویژه و منحصر به فردی، به معامله گران ارائه شده است. یکی از این سرویس ها، رادیو آلپاری است. مجموعه صوتی پادکست آلپاری، بصورت رایگان به بررسی آخرین تحولات بازارهای مالی می پردازد.

تحلیل های دقیق از طرف کارشناسان حرفه ای، آخرین اخبار و رویدادهای مهم اقتصادی و … در رادیو alpari در دسترس معامله گران قرار گرفته است. اگر به عنوان یک تریدر حرفه ای قصد کسب درآمد از آلپاری را دارید، این فرصت ویژه و رایگان را از دست ندهید.

سوالات متداول

🔹یکی از بخش های جذاب ارائه شده در بروکر آلپاری، فایل های صوتی پادکست با نام “رادیو آلپاری” می باشد. آخرین اخبار مهم، تحلیل های روزانه و نظرات کارشناسان حرفه ای فارکس، در رادیو بروکر آلپاری قابل دریافت می باشد.

🔹دسترسی به برنامه رادیو آلپاری، از طریق کانال تلگرام این بروکر امکان پذیر می باشد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
معامله نقره در فارکس (XAGUSD) 💯 بهترین بروکر برای خرید نقره در فارکس کدام است؟ ⭐️
🏆 فرم ثبت نام الیمپ ترید (OlympTrade) در خانه فارکس من - افتتاح حساب بدون ورود به سایت الیمپ! 🔥
🔥 سرویس های تاپ چنج الپاری - معرفی خدمات TC PAY در Alpari 💲
🔥 معاملات نزدک در فارکس [nasdaq, nq 100 یا ndaq] - شاخص نزدک 100 فارکس چیست؟ 💸
🔥 آموزش اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو - مراحل اتصال Trading View به لایت فارکس 💹