حساب دمو آلپاری چیست؟ – معاملات واقعی در حساب آزمایشی آلپاری

بروکر آلپاری با 25 سال تجربه، به عنوان یکی از قدیمی ترین [معتبرترین] بروکرهای فارکس و CFD در ایران شناخته می شود. این کارگزاری دارای 100 بازار [از جمله فارکس، شاخص ها، رمز ارزها و کالاها] است.

در حال حاضر حدود 2 میلیون معامله گر فعال، از بیش از 95 کشور در آلپاری ثبت نام کرده اند. معامله گران مبتدی برای شروع یادگیری و آشنایی با محیط معاملاتی، از اکانت دمو آلپاری [حساب آزمایشی] استفاده می کنند.

ثبت نام در سایت آلپاری فارسی

تجربه خرید/فروش نمادهای معاملاتی در محیط واقعی با پول مجازی، در بسیاری از بروکرهای فارکس به تریدرها ارائه شده است. در مقاله امروز خانه فارکس من، به آموزش ساخت و «افتتاح اکانت دمو آلپاری» بصورت تصویری خواهیم پرداخت.

همچنین نحوه «شارژ حساب دمو آلپاری» را، در ادامه آموزش خواهیم داد. یکی دیگر از مزایای استفاده از اکانت آزمایشی یا دموی آلپاری، امکان طراحی و پیاده سازی استراتژی های معاملاتی است.

بسیاری از تریدرهای حرفه ای برای آزمایش استراتژی های معاملاتی خود، از حساب با موجودی مجازی استفاده می کنند. مزیت اصلی این کار، حفظ سرمایه واقعی و تجربه تست کردن استراتژی [اکسپرت] می باشد.

اگر به عنوان یک معامله گر تازه کار [مبتدی] قصد افتتاح حساب «آلپاری دمو اکانت» را دارید، تا پایان با ما همراه باشید.

حساب دمو آلپاری،افتتاح حساب دمو آلپاری، ساخت حساب دمو آلپاری

 

ویژگی های حساب دمو آلپاری

©️نام بروکر آلپاری/ALPARI
🔗آدرس سایت کارگزاری
سایت بروکر آلپاری
⚡️افتتاح اکانت دمو بدون ورود به کابین
❌
📊حساب دمو الپاری
💰میزان شارژ اولیه اکانت دمو
$10,000
💯امکان شارژ مجدد
💹مدت زمان ساخت
>1 دقیقه
〽️انواع حساب های دمو
استاندارد، ECN و Pro ECN
📲پلتفرم های معاملاتی MT4, MT5
☎️راهنمای افتتاح اکانت دمو پشتیبانی تلگرام
📽ویدیو ساخت حساب حساب آلپاری
آموزش حساب دمو آلپاری یوتیوب

 

ویدیو حساب دمو در الپاری

برای آشنایی کامل با شرایط حساب دمو و نحوه ایجاد آن، ویدیو زیر را مشاهده کنید.

 

آموزش تصویری ایجاد حساب دمو آلپاری

بازکردن حساب دمو الپاری، به آسانی و در کمتر از چند دقیقه قابل انجام است.

 

گام 1#: ورود به سایت

برای شروع، وارد «سایت بروکر آلپاری» شوید. مشخصات «ورود به پنل آلپاری» شامل نام کاربری (یا شماره کابین) به همراه رمز عبور را وارد کنید. روی گزینه «افتتاح حساب» در بالای کابین آلپاری کلیک کنید.

حساب دمو در آلپاری، حساب دمو فارکس آلپاری، شارژ حساب دمو آلپاری
افتتاح حساب دمو در آلپاری

 

گام 2#: انتخاب نوع اکانت

در پنجره جدید، منوی “فارکس، فلزات و CFD” بصورت خودکار انتخاب شده است. سپس در بخش “نوع اکانت”، گزینه «مجازی» را انتخاب کنید.

در حال حاضر امکان افتتاح حساب دمو آلپاری، بصورت استاندارد متاتریدر ، ،ecn mt4 ،ecn mt5 ،pro ecn mt4 و استاندارد mt5 در دسترس معامله گران قرارا گرفته است. یکی از «انواع حساب های بروکر آلپاری» برای افتتاح اکانت دمو را، انتخاب کنید.

ثبت نام در سایت آلپاری فارسی

 

گام 3#: وارد کردن مشخصات اکانت

سپس، ارز پایه را از میان دلار ($) و یورو (€) انتخاب و موجودی یا «شارژ حساب دمو آلپاری» را، وارد نمایید. امکان وارد کردن هر عددی برای موجودی اولیه، بصورت نامحدود میسر شده است. در پایان روی گزینه «افتتاح حساب» کلیک نمایید.

ایجاد حساب دمو آلپاری، آلپاری دمو اکانت، افتتاح حساب دمو آلپاری
انواع حساب دمو آلپاری

 

گام 4#: دریافت مشخصات ورود

در صفحه بعدی مشخصات اکانت دموی آلپاری، برای ورود به پلتفرم متاتریدر ارائه شده است. در سمت راست، اطلاعات حساب [نام کاربری، رمز عبور، آدرس سرور و دریافت پلتفرم معاملاتی] و در سمت چپ، نوع ارز پایه اکانت و موجودی اولیه برای شروع نمایش داده می شود.

اطلاعات ارائه شده را، در جایی نگهداری کرده تا در صورت فراموشی [برای ورود مجدد به متاتریدر آلپاری] از آن استفاده کنید.

ساخت حساب دمو آلپاری، شارژ حساب دمو آلپاری، بروکر آلپاری دمو
اطلاعات ورود به حساب دمو آلپاری

بهتر است برای انتخاب اکانت دمو فارکس آلپاری، ابتدا شرایط معاملاتی انواع حساب ها را بررسی کنید. سپس بر اساس معیارهای مورد نظر، اکانت آزمایشی را ایجاد نمایید. مقدار اولیه شارژ حساب، رابطه مستقیمی با میزان دارایی اصلی معامله گران دارد.

 

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری

معامله گرانی که در آلپاری دمو اکانت افتتاح کرده باشند، امکان افزایش موجودی حساب را بصورت نامحدود در اختیار دارند. اگر در زمان ساخت اکانت دمو الپاری مبلغ اولیه شارژ به اشتباه وارد شده باشد، امکان تغییر [افزایش/کاهش] میسر شده است.

 

قدم 1#: ورود به کابین شخصی

برای اینکار وارد کابین شخصی آلپاری شده و در منوی سمت راست، “حساب من” را انتخاب کنید. سپس روی گزینه «حساب های تجاری» وارد شده و از بخش سمت چپ، «حساب های مجازی» را انتخاب کنید.

شارژ حساب دمو آلپاری، ساخت اکانت دمو آلپاری، افتتاح حساب دمو آلپاری
نحوه ساخت اکانت دمو آلپاری

 

قدم 2#: انتخاب حساب دمو

در صفحه جدید، لیست تمام اکانت های دمو یا آزمایشی در بروکر آلپاری نمایش داده شده است. هر کدام از اکانت هایی که قصد شارژ آن را دارید، از روی لیست انتخاب کرده و سپس، در انتهای جدول و سمت چپ روی گزینه «واریز» کلیک کنید.

شارژ حساب دمو الپاری، ثبت نام آلپاری دمو، دموی آلپاری
انتخاب حساب دمو فارکس آلپاری

ثبت نام در سایت آلپاری فارسی

 

قدم 3#: وارد کردن مبلغ

در باکس ظاهر شده، مبلغ مورد نظر برای شارژ اکانت دمو آلپاری را وارد کرده و در انتها، روی گزینه «واریز وجه» کلیک کنید. موجودی جدید به حساب دمو بروکر الپاری اضافه خواهد شد.

بروکر آلپاری دمو، ثبت نام آلپاری دمو، ساخت حساب دمو الپاری
چگونه حساب دمو آلپاری را شارژ کنیم

 

جمع بندی و نظر نویسنده درباره اکانت دمو در آلپاری

یکی از مزایای بروکرهای فارکس مانند آلپاری، ارائه اکانت های دمو (آزمایشی) برای معامله گران [مبتدی و حرفه ای] است.

تست کردن استراتژی های معاملاتی، آشنایی با شرایط بروکر، مشاهده امکانات کابین شخصی و … از مزایای ساخت اکانت های دمو در کارگزاری ها است.

در آلپاری، اکانت دمو در تمام اکانت های معاملاتی [استاندارد، ECN و …] در دسترس قرار گرفته است. در حال حاضر اکانت نانو (Nano) آلپاری، به معامله گران ارائه نشده و بهترین اکانت برای مبتدیان، استاندارد (Standard) است.

حداقل واریز به حساب واقعی در این کارگزاری، 20$ اعلام شده است. شارژ مجدد حساب دمو آلپاری، بصورت نامحدود قابل انجام است. نکته مهم، انتخاب این میزان با سرمایه واقعی معامله گران است.

مدیریت سرمایه را به درستی انجام داده تا در آینده، دچار ضرر در معاملات نشوید! در صورت نیاز به راهنمایی، از طریق چت آنلاین با کارشناسان در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹در بروکر آلپاری مانند بسیاری از بروکرهای فارکس، به معامله گران حساب دمو یا آزمایشی ارائه شده است. آشنایی با محیط بروکر، انجام معاملات واقعی با پول مجازی و یادگیری ابزارهای معاملاتی و تحلیلی بصورت رایگان، از مزایای حساب دمو فارکس الپاری می باشد.

🔹برای شارژ حساب دمو در الپاری وارد کابین شخصی شده و در سمت راست در منوی “حساب من” گزینه «حساب های تجاری» و سپس «حساب مجازی» را انتخاب کنید.

در صفحه جدید و در ستون نمایش داده شده، تمام حساب های دمو آلپاری قابل مشاهده است، روی گزینه «واریز» در سمت چپ جدول کلیک کرده و مبلغ مورد نظر جهت شارژ حساب دمو آلپاری را، وارد نمایید.

نظرات (3)

 • انتظار من هنگام مطالعه این مقاله چنین بود که به نحوه استفاده از ابزارهای تحلیلی در حساب دمو پرداخته شود. ارائه راهنمایی‌هایی در مورد استفاده از ابزارهای تحلیلی و نمودارهای موجود در پلتفرم معاملاتی برای بهبود تصمیم‌گیری‌های معاملاتی کاربردی و مهم است.
  کاش توصیه‌ هایی برای تنظیم حساب دمو نیز بیان میشد. مثلا نکاتی را در مورد چگونگی تنظیم حساب دمو برای شبیه‌ سازی دقیق‌ تر شرایط بازار واقعی، مثل تنظیم میزان اهرم و موجودی اولیه نیز بیان میکردید.

 • ممنونم عالی بود.
  مقاله شما فرآیند افتتاح حساب دمو در آلپاری را با جزئیات و به صورت گام به گام توضیح می‌دهد. از آموزش ورود به سایت آلپاری گرفته تا انتخاب نوع حساب و ارز پایه، عالی بیان شده اند.
  ضمنا زحمت کشیده اید همه مراحل را به صورت واضح و با استفاده از تصاویر ارائه داده اید که این امر بسیار زمانبر برای نویسنده اما مفید برای کاربران بود..
  استفاده از تصاویر به خوانندگان کمک می‌کند تا به راحتی مراحل را دنبال کنند و دچار سردرگمی نشوند.

 • بهتر بود به ارائه راهنمایی برای انتقال از حساب دمو به حساب واقعی هم می پرداختید. زیرا ارائه نکات و توصیه‌هایی برای معامله‌گرانی که می‌خواهند پس از کسب تجربه کافی در حساب دمو، به معامله با حساب واقعی انتقال یابند بسیار مهم تلقی می شود.
  اگر در آینده توضیحاتی در مورد استراتژی‌های معاملاتی بیان کنید و به ارائه مثال‌هایی از استراتژی‌های معاملاتی که می‌توان در حساب دمو تمرین و آزمایش کرد نیز بپردازید کیفیت مقاله بهتر خواهد شد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
〽️ اندیکاتور ار اس ای چیست؟ - RSI یا شاخص قدرت نسبی یعنی چه؟ 💹
🚫 هک باینری آپشن چیست؟! - بررسی روش های هک کردن باینری آپشن ها⛔️
👑آشنایی با بهترین بروکر متاتریدر فارکس - لیست کامل بروکرهای داخلی و خارجی🌐
🥇کمترین اسپرد طلا در بروکرها - بروکر با اسپرد صفر برای طلا کدام است؟!🔑
⚡️معرفی صرافی رابین هود (Robinhood) - [دانلود/ثبت نام/احراز هویت]💎