039 monitoring icon ifxhome سیگنال آلپاری سیگنال آلپاری چیست؟ – سیگنال های رایگان فارکس در آلپاری!

 

یکی از امکانات بی نظیر در بروکر آلپاری، ارائه سیگنال های رایگان به معامله گران می باشد. سیگنال در فارکس یک ابزار معاملاتی است که، نقطه ورود یا خروج را به معامله گران نشان می دهد. بسته به ارائه کننده سیگنالها، معاملات سودآور/زیان آور خواهد بود.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

رتبه بندی ارائه دهندگان سیگنال در آلپاری، به انتخاب بهترین استراتژی سودآور در معاملات کمک زیادی خواهد کرد. از نظر درصد بازده، دنبال کنندگان (استفاده کنندگان از سیگنال)، حداکثر لوریج و موارد دیگر، می توان سیگنالهای آلپاری را دسته بندی کرد.

با استفاده از قابلیت کپی کردن سیگنال در متاتریدر و بدون دخالت معامله گران مبتدی، ترید بصورت خودکار انجام شده و ضمن کسب درآمد، سطح دانش و تجربه افراد نیز بالا خواهد رفت. مزایای معاملات با سیگنال آلپاری:

 • دسترسی رایگان یا بصورت اشتراک؛
 • خدمات پشتیبانی سیگنال؛
 • حذف احساسات از معاملات؛
 • امکان یادگیری برای مبتدیان؛
 • امکان مشاهده جزییات بصورت کامل؛
 • استفاده بصورت تست یا آزمایشی می باشد.

سیگنال های معاملاتی علاوه بر سایت بروکر آلپاری، در پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 نیز ارائه شده است. در حال حاضر بیشتر سیگنالهای ارائه شده در نرم افزار متاتریدر، بصورت غیر رایگان (با خرید بصورت ماهانه یا روزانه) می باشد.

©️نام بروکر آلپاری/ALPARI
🔗آدرس سایت بدون فیلتر
سایت بروکر آلپاری
💹سیگنال در متاتریدر
📊سیگنال در اتوچارتیست آلپاری
☎️پشتیبانی سیگنال
📞مشاوره سیگنال VIP پشتیبانی تلگرام
🎬ویدیو سیگنال در آلپاری
سیگنال در آلپاری یوتیوب

 

نحوه استفاده از سیگنال در متاتریدر آلپاری – ویدیو

 

در ویدیو زیر، نحوه استفاده از سیگنال آلپاری در متاتریدر نمایش داده شده است.

 

 

ثبت نام در آلپاری،ثبت نام در آلپاری فارکس،آموزش ثبت نام در آلپاری فارکس

ثبت نام در آلپاری

با توجه به پشتیبانی آلپاری از زبان فارسی، افتتاح حساب در این کارگزاری در کمتر از چند دقیقه قابل انجام است. در مقاله زیر آموزش تصویری افتتاح حساب در آلپاری، بصورت قدم به قدم ارائه شده است.

ثبت نام در آلپاری

 

045 forex icon ifxhome سیگنال آلپاری انتخاب بهترین سیگنال های فارکس آلپاری

 

در پلتفرم متاتریدر 4 و 5 بسیاری از معامله گران حرفه ای و با تجربه، ارائه کنندگان سیگنال های معاملاتی می باشند. افراد مبتدی بدون داشتن دانش در بازار فارکس با کپی کردن سیگنالها، می توانند کسب درآمد غیرفعال را در کنار آموزش و یادگیری تجربه کنند.

دسترسی به سیگنال های متاتریدر آلپاری بسیار آسان بوده، و بدون هزینه پنهانی فقط با پرداخت کارمزد ماهیانه ارائه شده است. البته برخی از سیگنال ها، بصورت رایگان و آزمایشی نیز در دسترس قرار دارند. استفاده از سیگنال فارکس الپاری، معیارهایی دارد که در این بخش به آن اشاره خواهیم کرد.

 

سودآور بودن و سابقه سیگنال

 

تمام معامله گران در فارکس، بدنبال کسب سود هستند. اینکه چند درصد از معاملات انجام شده با سیگنال آلپاری، به نتایج سودآور دست پیدا کرده را حتما بررسی کنید. هیچ سیگنالی بصورت مداوم، به دریافت کننده سود پرداخت نمی کند. با مشاهده نتیجه معاملات و % سود “Profit”، می توان سیگنال های خوب و بد را شناسایی کرد.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

 

رتبه بندی عرضه کننده سیگنال

 

برای انتخاب سیگنال سودآور و با کیفیت، حتما به رتبه بندی ارائه کننده سیگنال آلپاری توجه کنید. با مراجعه به بخش “Signal” در متاتریدر، تمام مشخصات و رتبه ارائه کنندگان قابل مشاهده می باشد. درصد رشد، مدت زمان فعالیت، تعداد دنبال کنندگان، درصد اعتماد مشتریان و موارد دیگر را بررسی نمایید.

در رتبه بندی ارائه کننده گان سیگنال آلپاری:

 • امتیاز
 • رشد
 • دارایی
 • پیپ
 • درصد ریسک
 • اسلیپیج
 • زمان شروع فعالیت
 • بر اساس قیمت
 • تعداد مشترکین
 • عملکرد هفتگی
 • فاکتور سود
 • میزان فعالیت
 • دراو داون Drawdown
 • درصد پرداخت مورد انتظار
 • لوریج
 • و استفاده از ربات یا الگو تریدینگ، قابل فیلتر کردن می باشد.

 

امکانات پشتیبانی سیگنال

 

یکی دیگر از معیارهای انتخاب بهترین سیگنال فارکس الپاری، ارائه امکانات پشتیبانی توسط عرضه کننده می باشد. تحلیل، تفسیر، نمودار، سطوح مقاومتی، شکست و … در سیگنال معامله گران موفق در دسترس مشترکین می باشد.

 

هزینه و تست رایگان!

 

هزینه پرداختی برای سیگنال های سودآور، مانند یک سرمایه گذاری در پروژه می باشد. اما اگر سیگنال زیان آور باشد، چه کاری باید انجام داد؟ یکی از فاکتورهای مهم برای استفاده از سیگنال آلپاری در معاملات، استفاده بصورت آزمایشی و رایگان می باشد!

بسیاری از ارائه دهندگان سیگنال، مهلت تست 1 یا چند روزه را برای مشترکین فراهم کرده اند. اگر از سیگنال های معاملاتی رایگان آلپاری استفاده نمی کنید، دوره آزمایشی را حتما از ارائه کننده سیگنال درخواست نمایید.

در حال حاضر، کمترین هزینه ماهانه برای دریافت سیگنال آلپاری در متاتریدر 30$ می باشد.

 

028 risk icon ifxhome سیگنال آلپاری نحوه استفاده از سیگنال در متاتریدر آلپاری

 

دسترسی به سیگنال های معاملاتی آلپاری در متاتریدر، از طریق نرم افزار و سایت متاکوتس ممکن می باشد. اگر قصد استفاده از signal های آلپاری در متاتریدر را دارید، وارد حساب کاربری خود شده و در نوار پایینی روی گزینه «Signals» کلیک کنید.

امکان تغییر نمایش سیگنال ها بر میزان رشد/هفته، تعداد مشترکین/سرمایه، تعداد معاملات/پیروزی، میزان دراو داون/سود وجود دارد. در انتهای هر سیگنال، مبلغ خرید اشتراک و کپی آن در معاملات، نمایش داده شده است.

سیگنال آلپاری، سیگنال متاتریدر، بهترین کانال های سیگنال رایگان
سیگنال معاملاتی در متاتریدر آلپاری

راه دیگر دسترسی به سیگنال های معاملاتی آلپاری، ورود از طریق سایت متاکوتس می باشد. امکان انتخاب نوع حساب معاملاتی مورد نظر، حداکثر سود، قابل اعتماد بودن سیگنال، میزان سود در یک ماه، درصد سود در 1 روز، سیگنال های زیر 50$ ، نظرات در خصوص سیگنال، مقدار لوریج و استفاده از ربات در این بخش میسر می باشد.

سیگنال فارکس الپاری در سایت متاکوتس، دسترسی بهتر به همراه فیلتر قوی تری را در اختیار معامله گران قرار می دهد. برای استفاده وارد سایت MQL5 شده و روی گزینه «Signal» کلیک کنید. سپس پلتفرم متاتریدر 4 یا 5 را انتخاب کرده و نام “بروکر آلپاری” را جستجو نمایید.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

بسته به نوع حساب معاملاتی، سیگنال های معاملاتی قابل مشاهده می باشد.

سیگنال های رایگان ارز دیجیتال، سیگنال آلپاری، دانلود اتوچارتیسیت
سیگنال فارکس الپاری در سایت متاکوتس

 

023 candlestick chart icon ifxhome سیگنال آلپاری تفاوت سیگنال با اتوچارتیست آلپاری چیست؟

 

اتوچارتیست، یک نرم افزار رایگان تحلیل و تجزیه قیمتی در سایت آلپاری می باشد. برنامه “autochartist” اولین بار در جولای 2012، بصورت تحت وب در دسترس معامله گران این بروکر قرار گرفت. بعدا با پیشرفت و تقاضای بیشتر معامله گران، بصورت اختصاصی برنامه اتوچارتیست آلپاری و پلاگین متاتریدر این نرم افزار ارائه گردید.

در اتوچارتیست، سیگنال های معاملاتی رایگان با محاسبه گر سطح ریسک، به بررسی نوسانات قیمت پرداخته و بهترین تحلیل یا سیگنال آلپاری را به معامله گران ارائه می کند. فاکتورهایی مانند درصد احتمال موفقیت، میزان شفافیت، نوع اندیکاتور، نماد،‌ فاصله زمانی، کیفیت سیگنال و … در اتوچارتیست قابل مشاهده می باشد.

اتوچارتیست آلپاری، اندیکاتور اتوچارتیست، سایت اتوچارتیست
ارائه سیگنال و تحلیل در نرم افزار اتوچارتیست آلپاری

سیگنال های اتوچارتیست در انواع نمادهای:

 • جفت ارزهای فارکس؛
 • فلزات با ارزش طلا و نقره؛
 • کالا شامل نفت و گاز؛
 • شاخص بازارهای بورس می باشد.

 

026 broker icon ifxhome سیگنال آلپاری استفاده از سیگنال آلپاری آری یا خیر؟ – جمع بندی و نظر کارشناسی

 

در چند سال اخیر استفاده از سیگنال های معاملاتی در فارکس و ارزهای دیجیتال، طرفداران زیادی را پیدا کرده است. یکی از مشکلات برای معامله گران مبتدی و نا آشنا، از دست دادن سرمایه بدلیل اعتماد به تبلیغات دروغین فروش سیگنال های سودآور می باشد.

سیگنال های معاملاتی که با بکارگیری الگوریتم های ریاضی و ربات (الگو تریدینگ) ارائه می شود، بر اساس قواعد مشخصی اقدام به ارسال پالس خرید/فروش نمادهای بازار فارکس می کند. برای انتخاب سیگنال های با کیفیت و سود آور، می بایست به فاکتورهای مهمی توجه کرد.

بهترین راه برای استفاده از سیگنال در فارکس آلپاری، مراجعه به سایت متاکوتس یا پلتفرم متاتریدر می باشد. همچنین نرم افزار اتوچارتیست آلپاری، تحلیل و سینگالهای رایگان را به معامله گران ارائه کرده است. یکی از خدمات منحصر به فرد خانه فارکس من برای معامله گران ایرانی، ارائه سیگنال های معاملاتی بصورت VIP می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق روش های زیر با بخش پشتیبانی خانه فارکس من در ارتباط باشید:

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

سوالات متداول

🔹سینگال های ارائه شده در بروکر آلپاری، در دو بخش متاتریدر و نرم افزار اتوچارتیست ارائه شده است. بعضی از سیگنالهای معاملاتی بصورت رایگان و بیشتر آنها با پرداخت پول قابل دریافت می باشد.

🔹دراو داون Drawdown بیشترین مقدار افت سرمایه فرد، به نسبت میزان کل سرمایه می باشد. اگر با 1,000$ سرمایه، 200$ در معاملات را از دست بدهید، مقدار دراو داون 20% می باشد.

نظرات (5)

 • میخوام سیگنال آلپاری در معاملات رو امتحان کنم؟ روش رایگانی برای این هدف بنده موجود هست؟

 • چطوری می‌تونیم به سیگنال های متاتریدر آلپاری دسترسی داشته باشیم؟

 • اگر معاملات با سیگنال آلپاری انجام بشه؟ مزیتی که شامل حال ما میشه چیه؟

 • اتوچارتیست آلپاری سیگنال طلا برای تایم فریم کوتاه هم داره؟

  • در نرم افزار اتوچارتیست آلپاری، امکان دریافت سیگنال های معاملاتی برای نماد XAUUSD طلا و سایر جفت ارزهای فارکس ارائه شده است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💯 معرفی استراتژی مکدی و مووینگ اوریج - تکنیک ساده و پولساز - (IFX-ST144) ⚡️
👑بررسی نماد طلا در صرافی کوینکس (coinex) - شرایط معامله طلا در coinex چیست؟🥇
💯 تحلیل فاندامنتال نزدک (Nasdaq) در فارکس - تحلیل سهام نزدک با عوامل بنیادی ⭐️
📉 نحوه دریافت سیگنال با هوش مصنوعی - راهنمای سیگنال گیری در فارکس و کریپتو با AI 🤖
⚡️آشنایی با نماد طلا در کوکوین (Kucoin) - شرایط معامله طلا در کوکوین چیست؟🏆