ifxhome icon 0119 احراز هویت در آلپاری احراز هویت در آلپاری – مراحل وریفای الپاری ایرانیان چیست؟

 

یکی از قدیمی ترین و خوشنام ترین کارگزاری های فارکس در ایران، بروکر آلپاری می باشد. آلپاری، از سال 1998 تا امروز با بیش از 24 سال سابقه درخشان در بازار فارکس، معامله گران زیادی را از 150 کشور توانسته جذب خود کند.ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

از مزایای بروکر آلپاری می توان به تنوع حساب های معاملاتی، پشتیبانی فارسی زبان، حساب پم یا سرمایه گذاری، بونوس، کش بک و سبد کامل نمادهای معاملاتی اشاره کرد.

احراز هویت در آلپاری، آموزش احراز هویت در آلپاری، نحوه احراز هویت در آلپاری

در مقاله امروز خانه فارکس من، قصد داریم تا بصورت کامل و تصویری مراحل احراز هویت در آلپاری را آموزش دهیم. در بخش پایانی، مشکلات تایید حساب در این کارگزاری را معرفی خواهیم کرد.

©️نام بروکر آلپاری/ALPARI
🔗آدرس سایت رسمی
سایت بروکر آلپاری
📕فایل آموزش تایید حساب
احراز هویت آلپاری PDF
🇮🇷احراز هویت معامله گران ایرانی
🪪مدارک لازم برای احراز هویت
کارت ملی، گذرنامه، گواهینامه، مجوز اقامت
مدت زمان پروسه احراز هویت آلپاری
>1-2 ساعت
👥پشتیبانی و راهنمای تایید حساب
پشتیبانی تلگرام

آموزش احراز هویت آلپاری – ویدیو

در ویدیو ارائه شده در این بخش، احراز هویت در بروکر آلپاری بصورت کامل و به زبان ساده ارائه شده است.

 

ifxhome icon 0130 احراز هویت در آلپاری آموزش احراز هویت در آلپاری بصورت قدم به قدم

 

بدون وریفای حساب، امکان واریز، برداشت و شروع معاملات میسر نیست. فقط در حساب آزمایشی یا دمو الپاری، معامله گران نیاز به احراز هویت ندارند. کل پروسه تایید حساب از زمان ورود تا اتمام، در کمتر از 1-2 ساعت قابل انجام می باشد. مراحل تایید حساب در آلپاری بروکر:

  • ورود به کابین شخصی و تغییر اطلاعات؛
  • بارگذاری مدارک هویتی؛
  • و تایید حساب توسط پشتیبانی است.

یکی از مشکلاتی که معامله گران ایرانی برای ورود به آلپاری دارند، فیلتر سایت این بروکر می باشد! قبل از شروع مراحل، حتما نرم افزار تغییر IP (فیلترشکن) خود را روشن نمایید.

نکته: برای ورود به آلپاری، از نرم افزارهای شناخته شده تغییر “IP” [غیر رایگان/$] استفاده کنید. اتصال از طریق فیلترشکن های نامطمئن، خطر افشای اطلاعات معامله گران را در پی خواهد داشت.

 

مرحله 1#: ورود به کابین – وارد کردن اطلاعات

 

1- برای شروع وارد سایت بروکر آلپاری شده، مشخصات شامل آدرس ایمیل یا شماره کابین را به همراه رمز عبور وارد نموده، سپس روی گزینه «ورود» کلیک نمایید. بعد از ورود به پنل آلپاری یا کابین شخصی، در سمت راست و بالای صفحه روی آیکون “👤حساب من” کلیک نموده و «اطلاعات شخصی» را انتخاب کنید.

2- در جدول مشخصات، مواردی مانند نام و نام خانوادگی، جنسیت، تاریخ تولد، زبان ایمیل های ارسالی، تابعیت و موارد دیگر قابل تغییر می باشد. در صورتی که موارد اعلام شده در بالا را تکمیل نکرده اید، با کلیک روی گزینه «تغییر» می توانید این موارد را بروز رسانی نمایید.

امکان تغییر کد معرف آلپاری نیز در این بخش در دسترس معامله گران می باشد.

وریفای حساب آلپاری، نحوه احراز هویت آلپاری،احراز هویت الپاری
ورود به کابین شخصی جهت وریفای حساب آلپاری

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

مرحله 2#: آپلود مدارک شناسایی

 

3- در بخش پایین تر در جواب سوال کدام مدرک را ارسال می کنید، گزینه «گذرنامه یا کارت ملی» را انتخاب کنید.

4- سپس در پنجره جدید یکی از مدارک هویتی برای بارگذاری شامل گذرنامه، کارت شناسایی [کارت هوشمند ملی]، گواهینامه رانندگی [هوشمند و طرح جدید] یا مجوز اقامت [اتباع ساکن ایران] را انتخاب و روی گزینه «بعدی» کلیک کنید.

احراز هویت آلپاری، احراز هویت در آلپاری، نحوه احراز هویت در آلپاری
احراز هویت آلپاری – ارسال مدارک شناسایی

در این بخش، امکان بارگذاری مدرک شناسایی برای احراز هویت در آلپاری یا ادامه مراحل از طریق تلفن همراه در اختیار معامله گران می باشد.

5- اگر از قبل فایل مدرک شناسایی را در کامپیوتر خود ذخیره دارید، گزینه «آپلود سند» را انتخاب کرده و در انتها روی گزینه «بعدی» کلیک کنید. در غیر این صورت، از طریق روش ادامه با تلفن نحوه احراز هویت در آلپاری را انتخاب کنید.

🆘نکته: جهت جلوگیری از رد شدن مدارک هویتی، سعی کنید عکسی واضح، شفاف، بدون برش [4 گوشه مدرک قابل رویت باشد] تهیه کرده و بارگذاری نمایید.

 

مرحله 3#: تایید اطلاعات احراز هویت

 

یکی دیگر از روش های وریفای حساب آلپاری، اسکن مدارک هویتی، ذکر شماره کابین شخصی و ارسال به ایمیل پشتیبانی این بروکر می باشد. در موضوع ایمیل، می توانید شماره کابین شخصی خود را یادداشت نمایید.

6- بعد از ارسال مدارک احراز هویت در آلپاری در هر کدام از روش های اعلام شده، در صورت نداشتن ایراد، تاییدیه حساب توسط ایمیل از طرف پشتیبانی آلپاری به معامله گران اعلام خواهد شد.

وریفای حساب آلپاری، احراز هویت الپاری، آموزش تصویری احراز هویت آلپاری
تکمیل مراحل احراز هویت در آلپاری و تایید پشتیبانی

 

ifxhome icon 0131 احراز هویت در آلپاری مشکلات احراز هویت بروکر آلپاری چیست؟

 

بسیاری از معامله گران مبتدی برای تکمیل حساب معاملاتی و احراز هویت الپاری ممکن است با مشکلاتی مواجه باشند! در این قسمت به معرفی چند نمونه از مواردی که ممکن است منجر به عدم تایید حساب گردد، اشاره خواهیم کرد. بصورت کلی، مشکلات احراز هویت در آلپاری:

  • عدم تایید حساب در صورت ارسال مدارک جعلی؛
  • عدم وریفای و احراز هویت با ارسال مدارک هویتی اشخاص دیگر؛
  • عکس مدارک بصورت تار، غیر شفاف، بریده شده یا تاریک باشد؛
  • عدم امکان بارگذاری مدارک هویتی با فرمت درخواستی (فرمت های قابل قبول gif, jpg, tiff, png, doc, docx, pdf  می باشند)؛
  • حجم عکس های بارگذاری شده بیشتر از 5 مگ باشد (تا سقف 5 مگ بایت و حداکثر 3 عکس امکان بارگذاری دارد)؛
  • مغایرت اطلاعات وارد شده در کابین آلپاری با مدارک هویتی ارسال شده (در صورت درخواست تغییر اطلاعات، یک ایمیل به بخش مالی آلپاری ارسال نمایید).

در صورت عدم مغایرت در موارد بالا، تایید مدارک هویتی در بخش “تاریخچه تغییرات” در کابین شخصی معامله گران قابل مشاهده می باشد. اگر شماره گذرنامه، کارت ملی و سایر مدارک هویتی را اشتباه وارد کرده اید، با ارسال مدارک صحیح، بصورت خودکار این موارد اصلاح خواهد شد.

همچنین با ارسال مدارک جعلی و نادرست، حساب معامله گران در آلپاری بسته خواهد شد [امکان بلوکه شدن سرمایه $ نیز وجود دارد].

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

 

icon mind set 140 احراز هویت در آلپاری تایید حساب یا احراز هویت در آلپاری – جمع بندی و نظر نویسنده

 

در تمام بروکرهای فارکس بدون تکمیل مراحل احراز هویت، امکان شروع معاملات میسر نیست. در برخی از کارگزاری ها در صورت عدم تایید حساب امکاناتی مانند کابین شخصی، بصورت غیرفعال می باشد. در آلپاری حساب دمو، بدون نیاز به احراز می توان معاملات آزمایشی را انجام داد.

کل مراحل احراز هویت در این بروکر، از زمان ورود تا بارگذاری مدارک و تایید، در کمتر از چند ساعت قابل انجام است. یکی از مزایای آلپاری برای ایرانیان، ارائه سرویس و تایید مدارک هویتی شامل گواهینامه رانندگی، گذرنامه، کارت ملی هوشمند می باشد.

نکته مهم، استفاده از مدارک شخصی بجای مدارک دیگران برای تایید حساب است. در غیر این صورت خطر بسته شدن حساب برای معامله گران وجود دارد. در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می توانید با بخش فارسی زبان خانه فارکس من، از طریق گفتگوی آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹بله، برای واریز و برداشت در بروکر آلپاری حساب معامله گران باید تایید یا احراز گردد. در غیر این صورت فقط امکان استفاده از حساب دمو آلپاری برای معامله گران میسر می باشد.

🔹معامله گران ایرانی برای انجام احراز هویت بروکر آلپاری می توانند از مدارک شناسایی مانند گذرنامه، کارت ملی هوشمند، گواهینامه هوشمند رانندگی یا مجوز اقامت خود استفاده نمایند.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🎯بروکر ای پلنت چیست؟ - معرفی کامل بروکر Eplanet Markets در ایران💎
✏️بروکر فارکس در کانادا - معرفی لیست بهترین بروکرهای فارکس کانادا🔑
👑بررسی بروکر سی ام اس پرایم (CMS Prime) - بروکر CMS Prime چیست؟!🎯
🟢بررسی کامل بروکر سی ام سی (CMC Markets) - بروکر cmc markets چیست؟!💡
📊معرفی بخش خبر فارکس فکتوری - خبرهای فارکس فکتوری فارسی📆