ifxhome icon 0137 واریز تتر به آمارکتس واریز تتر به آمارکتس – شارژ حساب amarkets

 

بروکر آمارکتس در میان کارگزاری های قدیمی و معتبر فارکس در دنیا، شناخته می شود. معامله گران ایرانی زیادی در حال حاضر در سایت اصلی بروکر آمارکتس خرید و فروش نمادهای معاملاتی [مانند جفت ارزهای فارکس، سهام شرکت های معتبر و ارزهای دیجیتال] را انجام می دهند.

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

پشتیبانی فارسی زبان 24 ساعته، شرایط معاملاتی مناسب در کنار روش های آسان واریز به بروکر آمارکتس، از دلایل محبوبیت در میان ایرانیان می باشد.

واریز تتر به آمارکتس، نحوه واریز تتر به آمارکتس، نحوه شارژ حساب آمارکتس

در انواع روش های شارژ آمارکتس بهترین راه برای معامله گران ایرانی، استفاده از صرافی تاپ چنج و واریز تتر به آمارکتس می باشد. با فراگیر شدن ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و تتر، بسیاری از بروکرهای فارکس و باینری آپشن دسترسی واریز و برداشت از طریق رمز ارزها را به معامله گران ارائه کرده اند.

از مزایای روش واریز تتر به آمارکتس می توان به سرعت بالای انجام تراکنش، دسترسی آسان برای معامله گران ایرانی و کارمزد بسیار پایین واریز به بروکر آمارکتس می باشد. در مقاله امروز خانه فارکس من نحوه واریز تتر به آمارکتس را بصورت کامل آموزش خواهیم داد.

در پایان کارمزد انتقال تتر به amarkets را بررسی خواهیم کرد.

 

جزییات انتقال تتر به آمارکتس

©️نام بروکر آمارکتس/AMARKETS
🔗آدرس سایت بروکر سایت بروکر آمارکتس
📕فایل راهنمای شارژ حساب شارژ آمارکتس با تتر PDF
💸شارژ حساب آمارکتس با کریپتو
انواع ارزهای دیجیتال تتر، بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بایننس کوین، یو اس دی کوین
📲شبکه انتقال تتر ERC20, TRC20, Bep20
🏧درگاه انتقال تتر M2pay, Coinpay, B2pay
⏰زمان پردازش آنی – حداکثر 3 ساعت
💲حداقل واریزی آمارکتس
$100
💰بونوس شارژ حساب
🕵️‍♂️احراز هویت برای واریز و برداشت
👥پشتیبانی و راهنمای فارسی
پشتیبانی تلگرام

یکی از مزایای واریز تتر به آمارکتس، تنوع شبکه های انتقال در زنجیره بلاک (block chain) و همچنین درگاه های پرداختی می باشد. بسته به نوع درگاه پرداخت و انتخاب شبکه، مدت زمان واریز تتر به آمارکتس بصورت آنی یا حداکثر 3 ساعت اعلام شده است.

همچنین کارمزد انتقال تتر به آمارکتس بسته به نوع شبکه انتخابی از حداقل 1$ می باشد. علاوه بر ارز دیجیتال تتر، امکان شارژ حساب آمارکتس با رمز ارزهای بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، BNB و USDC نیز ارائه شده است.

 

ویدیو آموزش انتقال تتر به آمارکتس

 

در ویدیو آماده شده در این بخش، مراحل کامل واریز “USDT” به حساب امارکتس قابل مشاهده است.

 

icon wallet 120 واریز تتر به آمارکتس نحوه واریز تتر به آمارکتس – انتقال USDT به Amarkets

 

با توجه به قوانین طرح صیانت در ایران، ورود به آمارکتس بدون فیلتر شکن میسر نمی باشد! بعد از روشن کردن VPN وارد سایت آمارکتس شوید. مراحل شارژ حساب آمارکتس با تتر:

 1. ورود به کابین و انتخاب روش؛
 2. وارد کردن جزییات تراکنش؛
 3. دریافت آدرس ولت آمارکتس؛
 4. ورود به صرافی و انتقال تتر؛
 5. تایید تراکنش است.

 

گام 1#: ورود به آمارکتس

 

بعد از ورود به سایت آمارکتس و تغییر زبان به فارسی، مشخصات کاربری [آدرس ایمیل و رمز عبور] را وارد کنید. سپس در کابین آمارکتس ابتدا روی منوی «واریز و برداشت» در سمت راست کلیک کنید. از میان گزینه های ارائه شده «واریز جدید» را انتخاب کنید.

واریز تتر به آمارکتس، نحوه واریز تتر به آمارکتس، واریز پول به آمارکتس
واریز تتر به آمارکتس – ورود به کابین و انتخاب روش

 

گام 2#: جزییات انتقال تتر

 

در پنجره جدید، ابتدا حسابی که قصد واریز تتر به آمارکتس را دارید انتخاب نمایید. سپس “روش واریز تتر” را از انتخاب کنید. بهترین روش انتقال تتر با کمترین کارمزد استفاده از شبکه ترون (TRC20) می باشد. از میان درگاه های پرداخت، “B2pay” به صورت آنی پردازش را انجام می دهد.

گزینه بعدی، مبلغ مورد نظر جهت شارژ حساب آمارکتس را وارد نمایید. حداقل واریزی آمارکتس در تمام روش ها، 100$ و بسته به نوع حساب اعلام شده است. در پایان روی گزینه «واریز وجه» کلیک کنید.

واریز به بروکر آمارکتس، نحوه واریز به بروکر آمارکتس، شارژ حساب امارکتس
انتخاب روش واریز تتر به amarkets

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

 

گام 3#: آدرس کیف پول امارکتس

 

در قسمت بعدی، مشخصات و آدرس کیف پول برای واریز تتر به آمارکتس نمایش داده می شود. در قسمت بالا کد “QR” برای اسکن با تلفن همراه، و در بخش پایین تر آدرس کیف پول بصورت نوشتاری ارائه شده است.

اگر تمایل به استفاده از آدرس بصورت نوشتاری را دارید، روی علامت کپی در کنار آن کلیک کرده تا بصورت خودکار آدرس کپی گردد.

شارژ آمارکتس، شارژ حساب آمارکتس، شارژ بروکر آمارکتس
دریافت آدرس کیف پول (Wallet) برای شارژ آمارکتس

 

گام 4#: انتقال تتر از صرافی

 

سپس به صرافی ارز دیجیتال مورد نظر مانند نوبیتکس، کوکوین، بینگ ایکس و … وارد شوید. در بخش برداشت رمز ارز یا “Withdraw” نوع ارز دیجیتال را تتر انتخاب کنید. سپس آدرسی که برای واریز تتر به آمارکتس را پیش تر کپی کرده اید، به همراه مبلغ 100$ جهت برداشت را وارد کنید.

در پایان روی گزینه «برداشت» کلیک کرده و بعد از وارد کردن کد تایید، انتقال از حساب صرافی به آمارکتس انجام خواهد شد. یکی از نکات جالب و انتخاب روش واریز تتر به آمارکتس، عدم نیاز به تایید حساب می باشد.

 

 

گام 5#: تایید تراکنش در آمارکتس

 

بعد از انتقال تتر، به کابینه شخصی آمارکتس بازگردید. سپس روی گزینه «درخواست تایید» کلیک کنید. پردازش بصورت خودکار [یا از طریق پشتیبانی]، بررسی و تایید خواهد شد. بسته به نوع صرافی ارز دیجیتال انتخابی، واریز در کمتر از 1-2 دقیقه تا حداکثر چند ساعت انجام می شود.

واریز تتر به آمارکتس، شارژ حساب آمارکتس، شارژ بروکر آمارکتس
تایید انتقال تتر به amarkets

 

icon money 118 واریز تتر به آمارکتس کارمزد واریز تتر به آمارکتس چقدر است؟

 

همانطور که در بخش مقدمه عنوان شد، کمیسیون انتقال رمز ارز تتر بسته به نوع شبکه متفاوت است. بیشترین کارمزد مربوط به انتخاب شبکه اتریوم (ERC20) و کمترین کارمزد به ترتیب به شبکه ترون (TRC20/TRX) و شبکه بایننس (BEP20) می باشد.

در بروکر amarkets، طرح بازگشت پرداخت کارمزد به معامله گران ارائه شده است. مطابق این طرح کمیسیون واریز به بروکر آمارکتس از طریق هر روشی به حساب معامله گران عودت داده می شود!

طرح کمیسیون 0% آمارکتس، در تمام حساب های معاملاتی و هر مقدار واریز بصورت یکسان قابل اجرا می باشد. همچنین طرح بونوس آمارکتس دو برابری، تا حداکثر 10,000$ برای هر معامله گر قابل دریافت است.

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

 

icon ifxhome 73 واریز تتر به آمارکتس شارژ حساب آمارکتس با تتر – جمع بندی و نظر نویسنده

 

استفاده از ارزهای دیجیتال در بازارهای مالی و بروکرهای فارکس، در سال های اخیر گسترش پیدا کرده است. ارز دیجیتال تتر (USDT) یکی از استیبل کوین ها شناخته شده، در بازار کریپتو کارنسی است. مراحل انتقال تتر به آمارکتس، بصورت کامل در این مقاله ارائه شده است.

در مزایای شارژ حساب amarkets با تتر می توان به سرعت بالای تراکنش، کارمزد بسیار پایین و دسترسی آسان در صرافی های ایرانی اشاره کرد. البته روش شارژ آمارکتس با تاپ چنج، همچنان به عنوان بهترین راه برای انتقال پول در این کارگزاری است.

نداشتن کارمزد، مراحل بسیار آسان و انتقال آنی از مزایای شارژ حساب آمارکتس با tc pay می باشد.

سوالات متداول

🔹بله، در روش های شارژ حساب بروکر آمارکتس ارزهای دیجیتال مانند تتر، بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، BNB و USDC به معامله گران عرضه شده است.

🔹برای واریز رمز ارز تتر به حساب بروکر آمارکتس، ابتدا وارد کابین شده و در سمت راست روی گزینه «واریز و برداشت» کلیک کنید. سپس «واریز جدید» را انتخاب کرده و در صفحه بعدی، روش واریز را تتر (USDT) و شبکه انتقال به همراه مبلغ را وارد نمایید. در پایان، آدرس کیف پول تتر در آمارکتس جهت انتقال نمایش داده خواهد شد.

وارد صرافی ارز دیجیتال شده و آدرس ولت آمارکتس و مبلغ را، وارد نمایید. بعد از انتقال کامل، به کابین آمارکتس بازگشته و گزینه «تایید انتقال» را کلیک کنید.

نظرات (3)

 • به نظرتون استفاده از Tether به عنوان روش واریز و برداشت بهتره یا استفاده از روش‌های دیگه رو توصیه می‌کنید؟
  شما میدونید هزینه‌ای برای انتقال وجه با استفاده از Tether در نظر گرفته شده یا نه؟

 • چطور میشه با استفاده از Tether به Amarkets وجه مورد نظر را واریز کرد؟ ممکن است بگویید این ویژگی چه مزایایی برای کاربران داره؟

  • لطفا مقاله را مطالعه بفرمایید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🎯بروکر ای پلنت چیست؟ - معرفی کامل بروکر Eplanet Markets در ایران💎
✏️بروکر فارکس در کانادا - معرفی لیست بهترین بروکرهای فارکس کانادا🔑
👑بررسی بروکر سی ام اس پرایم (CMS Prime) - بروکر CMS Prime چیست؟!🎯
🟢بررسی کامل بروکر سی ام سی (CMC Markets) - بروکر cmc markets چیست؟!💡
📊معرفی بخش خبر فارکس فکتوری - خبرهای فارکس فکتوری فارسی📆