040 insurance icon ifxhome بونوس آمارکتس معرفی بونوس آمارکتس (‌Bonus) – پاداش در بروکر Amarkets

 

بروکر آمارکتس برای جذب معامله گران بیشتر، اقدام به پرداخت بونوس (هدایای ویژه) در طرح های متفاوتی کرده است. بسته به نوع پاداش یا بونوس amarkets، این مبالغ قابل برداشت یا معامله در حساب می باشند.

در بروکر فارکس آمارکتس انواع بونوس در مقایسه با سایر کارگزاری ها، با تنوع بیشتری ارائه شده است. به عنوان مثال معامله گری که حساب خود را از بروکرهای دیگر به آمارکتس انتقال دهد، بونوس یا پاداش 20% را تا حداکثر 5,000$ دریافت خواهد کرد.

ثبت نام در سایت آمارکتس

در مقاله امروز خانه فارکس من، به معرفی انواع بونوس آمارکتس و شرایط دریافت آن خواهیم پرداخت. بدون شک جذاب ترین بخش ارائه شده در کارگزاری ها، بونوس یا پاداش های نقدی به معامله گران می باشد.

 

جزییات بونوس آمارکتس

©️نام بروکر آمارکتس/AMARKETS
🔗آدرس سایت بروکر سایت بروکر آمارکتس
🎁انواع بونوس آمارکتس بونوس واریز، کش بک آمارکتس، بونوس حساب دمو، پاداش تغییر بروکر، بونوس پوزیشن باز، بونوس همکار
🫴قابلیت برداشت بونوس
💎شرایط ویژه برای مشتریان حساب Gold آمارکتس
🪁بونوس فصلی و ماهانه
⏰محدودیت زمان استفاده از پاداش
👥مشاوره و راهنمای فارسی
پشتیبانی تلگرام
🎬ویدیو بونوس آمارکتس
بونوس در آمارکتس یوتیوب

اولین شرط دریافت بونوس آمارکتس در تمام پیشنهادهای ارائه شده، ثبت نام و احراز هویت حساب می باشد. با توجه به شرایط فصلی و ماهانه، بسیاری از پاداش های ارائه شده در قالب “Bonus” در صورت عدم استفاده منقضی خواهد شد.

برای دریافت بونوس amarkets و تبدیل آن به پول نقد، شرایطی معرفی شده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. بصورت کلی در بروکر آمارکتس بونوس، به دو دسته ویژه مشتریان و همکاران تقسیم بندی شده است.

معامله گرانی که موجودی حساب حداقل 20 هزار $/ € با گردش مالی حداقل 75 لات داشته باشند، می توانند از سرویس ویژه پریمیوم یا “Gold” آمارکتس بهره مند شوند. همچنین بازگشت نقدی یا کش بک آمارکتس، به معامله گران بسته به سطح و حجم معاملات پرداخت می گردد.

 

ویدیو بررسی بونوس های آمارکتس

 

برای مشاهده انواع بونوس در آمارکتس، ویدیو زیر را مشاهده کنید.

 

انواع بونوس (Bonus) در بروکر آمارکتس

 

در حال حاضر، انواع بونوس Amarkets:

 • پیشنهاد تابستانی؛
 • بونوس معاملاتی حساب دمو؛
 • بونوس انتقال پوزیشن؛
 • پاداش شارژ حساب؛
 • بونوس تغییر بروکر؛
 • و جشنواره همکاران می باشد.

 

پیشنهاد تابستانی بونوس آمارکتس – دریافت پاداش و کش بک

 

یکی از طرح های جاری در بروکر آمارکتس amarkets، پیشنهاد ارائه بونوس و کش بک از تاریخ 22 خرداد الی 16 تیرماه 1402 می باشد. معامله گرانی که در این فاصله زمانی اقدام به شارژ حساب و انجام معاملات کنند، بونوس و کش بک استثنایی دریافت خواهند کرد.

ثبت نام در سایت آمارکتس

بونوس آمارکتس، آمارکتس بونوس، بونوس amarkets

در صورت واریز 300-1000$، 15% بونوس آمارکتس و 13 دلار کش بک، به ازای هر لات در معاملات پرداخت خواهد شد. معامله گرانی که اقدام به شارژ حساب آمارکتس بین مبالغ 1000-3000$ کرده باشند، 17% bonus واریز، و 13 دلار کش بک دریافت می کنند.

اگر قصد واریز برای مبالغ 3000$ یا بیشتر را دارید، آمارکتس بونوس 17% به همراه کش بک 15 دلاری/لات را به شما پرداخت خواهد کرد.

 

دریافت بونوس روی معاملات حساب دمو در آمارکتس

 

یکی از عجیب ترین انواع بونوس آمارکتس، دریافت پاداش تا سقف 10,000$ با تغییر حساب دمو به واقعی می باشد. با افتتاح حساب دمو در آمارکتس و کسب سود، با تغییر به حساب واقعی [افتتاح حساب ریل]، معادل سرمایه مجازی بعد از واریز در حساب واقعی پرداخت می گردد.

انجام معاملات موفق در 5 روز، افتتاح حساب لایو (فیکس یا استاندارد در پلتفرم MT4)، شارژ حساب معاملاتی به اندازه سود حساب دمو، از شرایط اولیه دریافت بونوس آمارکتس می باشد.

از محدودیت های اعمال شده می توان به انجام معاملات بروی نمادهای فارکس، حساب فیکس و استاندارد، پلتفرم متاتریدر 4، نداشتن تاخیر بیش از 5 روز برای شارژ حساب آمارکتس نام برد. بونوس amarkets ارائه شده در قالب اعتبار برای انجام معاملات در متاتریدر 4، نمایش داده می شود.

بعد از رسیدن به حجم معاملاتی مورد نظر، پاداش تا سقف 10 هزار دلار برای هر مشتری قابل برداشت خواهد بود. نحوه محاسبه حجم معاملاتی لازم برای برداشت بونوس آمارکتس:

 • مقدار بونوس / 3 دلار امریکا

یعنی 3 دلار به ازای هر لات معاملاتی کامل و در صورت پر شدن حجم معاملاتی مورد نظر، امکان برداشت برای معامله گر میسر خواهد بود.

 

بونوس انتقال پوزیشن باز از بروکرهای دیگر

 

یکی دیگر از پاداش های ارائه شده در آمارکتس به معامله گران، انتقال پوزیشن باز در کارگزاری های دیگر به حساب آمارکتس و دریافت بونوس انتقال می باشد. در صورت انتقال، معامله گران می توانند از پاداش 20% واریز بهره مند شوند.

شرایط دریافت پاداش برای انتقال پوزیشن باز شامل: افتتاح حساب، تایید و احراز هویت، شارژ حداقل 500$، ارسال ایمیل به بخش پشتیبانی و درخواست فرم انتقال حساب می باشد. متن مورد نیاز برای ارسال به بخش پشتیبانی آمارکتس برای انتقال حساب، مشابه تصویر زیر می باشد:

بونوس آمارکتس، آمارکتس بونوس، بونوس amarkets
بونوس amarkets در انتقال حساب

ثبت نام در سایت آمارکتس

بونوس دو برابری شارژ حساب آمارکتس

 

یکی دیگر از پیشنهادهای بسیار جذاب به معامله گران، پرداخت پاداش یا بونوس واریز در آمارکتس می باشد.

بونوس آمارکتس، آمارکتس بونوس، بونوس amarkets

از شرایط دریافت بونوس آمارکتس برای واریز به حساب:

 1. فقط مشتریان جدید، امکان دریافت بونوس واریز را دارند؛
 2. حداکثر میزان بونوس amarkets برای شارژ حساب، 10 هزار دلار می باشد؛
 3. بونوس بصورت اعتبار در متاتریدر 4، اضافه خواهد شد؛
 4. برای جلوگیری از حذف بونوس دو برابری واریز، می بایست در 30 روز گذشته حداقل یک تراکنش تجاری ثبت کرده باشید!
 5. در صورت رسیدن سود معاملاتی به حداقل سطح، بونوس قابل برداشت خواهد بود؛
 6. حداقل اسپرد در معاملات، 3 پیپ اعلام شده است؛
 7. فقط معاملات بسته شده در مجموع سود حساب های معاملاتی مورد بررسی قرار گرفته، و فقط معاملات جدید مبنای محاسبات مجموع سود خواهد بود؛
 8. امکان استفاده از بونوس آمارکتس واریزی در drawdown میسر نبوده و در صورت رسیدن به سطح استاپ اوت، بونوس بصورت خودکار حذف خواهد شد؛
 9. اگر معامله گران اقدام به برداشت از آمارکتس به نسبت سرمایه واریزی اولیه خود کنند، بونوس از حساب کسر خواهد شد!
 10. بونوس واریزی برای حساب فیکس و حساب استاندارد آمارکتس، در متاتریدر 4 قابل دریافت می باشد؛
 11. ابزار معاملاتی مورد نظر برای محاسبه گردش مالی مورد نیاز، جفت ارزهای فارکس می باشد.

 

بونوس تغییر بروکر به آمارکتس

 

آمارکتس برای ترغیب معامله گران در سایر بروکرها، اقدام به ارائه طرح پرداخت پاداش در صورت تغییر کارگزاری کرده است. بونوس آمارکتس برای تغییر بروکر، 20% واریز و تا سقف 5 هزار دلار می باشد.

بونوس آمارکتس، آمارکتس بونوس، بونوس amarkets

از شرایط اعلام شده برای دریافت پاداش تغییر بروکر آمارکتس:

 1. برای دریافت بونوس amarkets می بایست گزارشی از تغییر بروکر به همراه رمز ورود به حساب سرمایه گذاری، به بخش پشتیبانی ارسال کرد.
 2. آمارکتس بونوس را به معامله گران در حساب لایو یا زنده، پرداخت می کتد.
 3. بعد از ثبت نام، می بایست احراز هویت آمارکتس را تکمیل نمایید.
 4. پشنهاد تغییر بروکر و دریافت پاداش برای حساب های فیکس و استاندارد، در هر دو پلتفرم متاتریدر 4 و 5 قابل اجرا می باشد.
 5. 20 درصد مبلغ شارژ حساب آمارکتس بصورت بونوس غیر قابل برداشت، به حساب معامله گر [بصورت اعتبار و قابل استفاده در معاملات باز در ضرر]، واریز می گردد.
 6. امکان استفاده از بونوس آمارکتس در تغییر بروکر برای هر معامله گر، یک بار میسر می باشد.

ثبت نام در سایت آمارکتس

 

جشنواره همکاران آمارکتس چیست؟

 

یکی از طرح های ویژه در بروکر آمارکتس، قرعه کشی و پرداخت جوایز نقدی به همکاران کارگزاری می باشد. با معرفی معامله گران جدید در این بروکر [در صورت شارژ حساب <300 دلار]، کوپن شرکت در جشنواره قابل دریافت می باشد.

بونوس آمارکتس، جشنواره زمستان آمارکتس، مسابقه همکاران آمارکتس
جشنواره زمستانه بونوس آمارکتس

همچنین با ثبت گردش معاملاتی [3 لات در فارکس و فلزات]، کوپن فعال شده و در قرعه کشی وارد خواهد شد. زمان قرعه کشی جشنواره همکاران آمارکتس، 20 بهمن ماه 1402 اعلام شده است. جوایز نفرات برتر به ترتیب:

 • نفر اول 2023$
 • نفر دوم 1024$
 • نفر سوم 524$
 • نفر چهارم-دهم 324$ می باشد.

 

نظر خانه فارکس من درباره پاداش/بونوس Amarkets

 

یکی از طرح های جذاب در بروکرهای فارکس مانند آمارکتس، دریافت بونوس (طرح های تشویقی) به مشتریان است. در کارگزاری آمارکتس، پاداش در طرح های مختلفی معرفی شده که این پیشنهادات، در خیلی از بروکرها ارائه نگردیده است.

آمارکتس یکی از قدیمی ترین بروکرهای معتبر فارکس، در بازار ایران است. پرداخت پاداش تغییر بروکر، بونوس شارژ حساب، جشنواره های متعدد، کش بک و … آمارکتس را به یکی از بروکرهای محبوب ایرانیان تبدیل کرده است.

علاوه بر پاداش های اعلام شده در این مقاله، ریبیت آمارکتس در مجموعه خانه فارکس من [تا سقف 50%]، به معامله گران پرداخت خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه تغییر کد معرف در آمارکتس، با کارشناسان ifxhome از طریق گفتگوی آنلاین سایت در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹در بروکر آمارکتس برای جذب معامله گران جدید پاداش یا بونوس های مختلفی شامل «تغییر بروکر»، «بونوس واریز دو برابری»، «کش بک در معاملات»، «انتقال سرمایه از حساب دمو در آمارکتس به حساب واقعی» و موارد دیگر ارائه شده است.

🔹در سایت بروکر آمارکتس در بخش “پاداش ها”، حداکثر بونوس تا سقف 10 هزار دلار و انجام مشخص معاملات به کاربران معرفی شده است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
معرفی بروکر یونیکورن (Unicorn) - کارگزاری یونیکورن فارکس چیست؟ 🔍
💯 معرفی استراتژی ارز دیجیتال ۱۵ دقیقه ای- تکنیک Smart تریدینگ - (IFX-ST135) ⚡️
💰 معرفی استراتژی اسکالپ وین ریت بالا در 15 دقیقه - تکنیک Bullseye با فرکانس بالا - (IFX-ST134) 🔥
💹 معرفی استراتژی اسکالپ با ایچیموکو در 15 دقیقه - (IFX-ST133) 📊
💯 معرفی استراتژی اسکالپ بولینگر باند 5 دقیقه ای فارکس - (IFX-ST132) ⭐️