icon ifxhome 52 ماشین حساب آمارکتس ماشین حساب آمارکتس (Amarkets) – حساب و کتاب معاملات را دقیق بدانید!

 

استفاده از ابزارهای مدرنی مانند ماشین حساب های معاملاتی، می تواند دقت معاملات شما را افزایش دهد. در بروکر آمارکتس، ماشین حساب های معاملاتی برای محاسبه سود و زیان احتمالی و تطبیق استراتژی ها ارائه شده است.

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

«مانند حرفه ای ها عمل کنید تا حرفه ای شوید.» این نقل قول معروف اریک وور را همیشه به یاد داشته باشید! در مقاله امروز خانه فارکس من، به معرفی و نحوه استفاده از ماشین حساب آمارکتس (Amarkets) خواهیم پرداخت.

ماشین حساب آمارکتس، ماشین حساب بروکر آمارکتس، محاسبه گر آمارکتس

با داشتن ابزارهای رایگان معاملاتی در این کارگزاری، به سادگی درصد برد (سود) در معاملات را افزایش داده و مانند یک تریدر حرفه ای عمل کنید.

 

ماشین حساب معامله گر چیست و به چه کاری می آید؟

 

وقتی صحبت از معامله در بازارهای مالی باشد، ارزیابی یک معامله پیش از ورود به آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. منظور از ارزیابی، محاسبه ریسک به ریوارد، مقدار حجم منطقی برای ورود، تعیین بهترین لوریج، محاسبه سطوح کامل فیبوناچی و… است.

حتماً این را شنیده اید که هر معامله ای ارزش ورود را نداشته و یک معامله گر حرفه ای مانند یک شکارچی، نقاط ویژه را شکار می کند. اما معامله گر حرفه ای چگونه می تواند در کمترین زمان و به ساده ترین روش، یک معامله ویژه را از یک معامله نه چندان مطلوب تشخیص دهد؟ پاسخ در ابزار محاسباتی است.

ماشین حساب معامله گری فارکس، نرم افزاری ویژه فعالان بازارهای مالی است که با دریافت اطلاعات اولیه یک معامله، در کسری از ثانیه می تواند سود/زیان، ریسک به ریوارد و… را محاسبه کند. با استفاده از محاسبات این ماشین حساب، معامله گر می تواند بسته به استراتژی فردی خود، تصمیم بگیرد که آیا این پوزیشن برای ورود مناسب است یا خیر.

تمام معامله گران حرفه ای، از ابزارهای این چنینی برای ورود به معاملات استفاده می کنند. در این مطلب قصد داریم به یکی از رایج ترین انواع محاسبه گرها، یعنی ماشین حساب آمارکتس بپردازیم. این ابزار به آسانی مواردی مانند:

  • سود و زیان؛
  • اسپرد معامله؛
  • هزینه کمیسیون در هر پیپ؛
  • سواپ خرید و فروش؛
  • مارجین معاملات را محاسبه می کند.

 

icon ifxhome 22 ماشین حساب آمارکتس معرفی ماشین حساب آمارکتس و بخش های آن

 

بروکر آمارکتس، یک ماشین حساب معامله گری کاربردی و قدرتمند در وب سایت خود قرار داده که تمامی معامله گران، می توانند از آن استفاده کنند. سادگی در طراحی و استفاده آسان از این ماشین حساب، از جمله مهم ترین ویژگی های آن است.

همچنین برای استفاده از آن نیازی به ثبت نام و افتتاح حساب در آمارکتس نخواهید داشت! با وارد کردن چهار متغیر ساده در این ماشین حساب، می توانید پنج عنصر معاملاتی را در چهار نوع حساب مختلف به دست آورید. ماشین حساب آمارکتس قابلیت استفاده در حساب های:

  • حساب استاندارد
  • حساب فیکس
  • حساب ECN
  • حساب کریپتو را دارد.

اگر در بروکر دیگری حساب داشته و قصد انجام محاسبات در آمارکتس را دارید، باید ویژگی های حساب خود را با انواع حساب در بروکر آمارکتس تطبیق دهید. ستون های مربوط به نتایج در این ماشین حساب، شامل موارد زیر است:

 

مقدار اسپرد

 

در این ستون، مقدار اسپرد معامله وارد شده شما با توجه نوع حساب محاسبه می شود.

 

هزینه در هر پیپ

 

هزینه کمیسیون معامله شما در هر پیپ معاملاتی و بسته به نوع حساب، در اینجا محاسبه می گردد.

 

سواپ فروش و خرید

 

بسته به نوع معامله خرید یا فروش، میزان سود و زیان شما در این دو ستون محاسبه خواهد شد.

 

مارجین

 

مارجین پوزیشن شما بسته به ارز پایه ای که در قسمت متغیرها وارد کرده اید، برای هر معامله و هر نوع حساب در اینجا محاسبه می شود.

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

 

icon ifxhome 50 ماشین حساب آمارکتس نحوه استفاده از ماشین حساب آمارکتس

 

ماشین حساب آمارکتس به صورت تحت وب، در سایت این کارگزاری قرار گرفته و تمامی معامله گران بصورت رایگان به آن دسترسی دارند. برای استفاده از این ابزار، نیازی به افتتاح حساب یا ثبت نام در آمارکتس نیست. برای شروع، ابتدا “VPN” خود را روشن کرده و وارد سایت آمارکتس شوید!

در نوار بالای سایت، مطابق تصویر زیر بر روی منوی «برای مشتری» رفته و در گزینه های موجود، «ماشین حساب معامله گر» را انتخاب کنید.

ماشین حساب آمارکتس، ماشین حساب بروکر آمارکتس، محاسبه گر آمارکتس
دسترسی به ماشین حساب آمارکتس در سایت بروکر

حال صفحه مربوط به ماشین حساب آمارکتس پیش روی شماست. در این صفحه باید چهار متغیر اصلی معامله خود را به شرح زیر وارد کنید:

 

نماد

 

در فهرست نمادها، نماد مورد نظر خود را انتخاب کنید. این فهرست شامل تعداد قابل توجهی از نمادهای معاملاتی در تمامی بازارهای فارکس، سهام، فلزات، انرژی و کریپتو است که در حساب های مختلف کارگزاری آمارکتس پشتیبانی می شوند.

 

مقدار (حجم معامله)

 

در این بخش حجم معامله یا مقداری که قصد دارید با آن در این معامله وارد شوید، درج کنید.

 

لوریج (اهرم)

 

اهرم معامله خود را از 1:1 تا 1:3000 انتخاب کنید.

 

ارز حساب

 

ارز پایه یا نوع حساب خود را بین دو گزینه “USD” ($) و “EUR” (€) انتخاب کنید.

 

icon ifxhome 20 ماشین حساب آمارکتس نکات مهم درباره ماشین حساب amarkets

 

در ابتدا باید بدانید که ماشین حساب amarkets نه یک ماشین حساب جامع معاملاتی، بلکه یک ماشین حساب ساده و سریع است. برخی از ماشین حساب های فارکس دارای چندین متغیر ورودی و چندین محاسبه نتایج متفاوت هستند که همه آن نتایج، برای همه معامله گران حائز اهمیت نیست.

اگر می خواهید ابزاری سریع، ساده و کاربردی برای محاسبه سود، زیان و هزینه های یک معامله در اختیار داشته باشید، ماشین حساب آمارکتس گزینه مناسبی برای شما است.

نکته دیگر این است که در آمارکتس نیز مانند هر بروکر دیگری در انواع حساب ها، نمادهای مخلتفی پشتیبانی شده است. در ماشین حساب بروکر آمارکتس با توجه به نمادی که انتخاب می کنید، ممکن است سطر مربوط به برخی حساب ها حذف شود.

ماشین حساب آمارکتس، ماشین حساب بروکر آمارکتس، محاسبه گر آمارکتس

 

icon ifxhome 14 ماشین حساب آمارکتس ماشین حساب آمارکتس – جمع بندی و نظر نویسنده

 

استفاده از ماشین حساب معاملاتی در بازارهای مالی، می تواند به معامله کردن بر اساس استراتژی شخصی کمک کند. ابزار محاسباتی آمارکتس، وسیله ای دقیق، سریع، ساده و کاربردی برای محاسبات سود، زیان و هزینه های یک معامله است.

استفاده از این ابزار برای کسانی که با حجم یا لوریج بالا معامله می کنند، به شدت توصیه می شود. همچنین کسانی که به عنوان تازه کار در فارکس مشغول فعالیت هستند، بهتر است از همین ابتدا کار با این ابزارها را به عادتی همیشگی تبدیل کنند.

در مطلبی جداگانه، به معرفی انواع ماشین حساب در فارکس پرداخته ایم. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناسان خانه فارکس من در ارتباط باشید.

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

سوالات متداول

🔹تا زمان نوشتن این مطلب، بروکر آمارکتس نرم افزاری ماشین حساب برای دانلود ارائه نکرده و این ابزار را تنها در وب سایت خود در دسترس عموم قرار داده است.

🔹مزیت اصلی این ماشین حساب معاملاتی، سادگی، استفاده آسان و انجام محاسبات اصلی مورد نیاز است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
معرفی بروکر یونیکورن (Unicorn) - کارگزاری یونیکورن فارکس چیست؟ 🔍
💯 معرفی استراتژی ارز دیجیتال ۱۵ دقیقه ای- تکنیک Smart تریدینگ - (IFX-ST135) ⚡️
💰 معرفی استراتژی اسکالپ وین ریت بالا در 15 دقیقه - تکنیک Bullseye با فرکانس بالا - (IFX-ST134) 🔥
💹 معرفی استراتژی اسکالپ با ایچیموکو در 15 دقیقه - (IFX-ST133) 📊
💯 معرفی استراتژی اسکالپ بولینگر باند 5 دقیقه ای فارکس - (IFX-ST132) ⭐️