017 bank icon ifxhome به آمارکتس انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس

 

بروکر آمارکتس در کنار کارگزاری آلپاری و لایت فارکس، به عنوان قدیمی ترین و همچنین معتبرترین بروکرهای فارکس در ایران شناخته می شوند. در حال حاضر بطور متوسط، بیش از 52 هزار بازدید ماهانه توسط معامله گران ایرانی از سایت آمارکتس انجام می شود.

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

از دلایل محبوبیت کارگزاری فارکس آمارکتس می توان به تنوع روش های واریز و برداشت، پشتیبانی فارسی زبان آنلاین و دارایی های معاملاتی مختلف اشاره کرد.

انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس، تاپ چنج آمارکتس، شارژ ریالی آمارکتس

در میان روش های ارائه شده برای شارژ بروکر آمارکتس، استفاده از صرافی تاپ چنج بهترین روش پیشنهادی به حساب می آید. بسیاری از بروکرهای فارکس شناخته شده برای واریز و برداشت از طریق تاپ چنج tc pay خدمات به معامله گران ارائه می کنند.

در میان لیست بروکرهای تاپ چنج آمارکتس، آلپاری، فیبو گروپ، لایت فارکس و … را می توان مشاهده کرد. در مقاله امروز خانه فارکس من به آموزش انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس خواهیم پرداخت. همچنین، مزایای استفاده از روش تاپ چنج آمارکتس را در ادامه معرفی می کنیم.

برای اطلاع از نحوه شارژ ریالی آمارکتس بصورت مستقیم از طریق “صرافی topchange” تا پایان با خانه فارکس من، نماینده رسمی این کارگزاری در ایران همراه باشید.

 

جزییات انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس

©️نام بروکر آمارکتس/AMARKETS
🔗آدرس سایت بروکر سایت بروکر آمارکتس
📕آموزش انتقال پول به آمارکتس
نحوه شارژ آمارکتس با تاپ چنج PDF
💸شارژ ریالی امارکتس
🏧انواع روش های شارژ ریالی
صرافی تاپ چنج، پشتیبانی بروکر، پشتیبانی خانه فارکس من
⏰مدت زمان لازم برای واریز
>چند دقیقه
💲حداقل واریزی آمارکتس
$100
💰بونوس شارژ حساب
🕵️‍♂️احراز هویت برای واریز و برداشت
💵کارمزد واریز تاپ چنج آمارکتس
%0
👥پشتیبانی آنلاین پشتیبانی تلگرام
📽ویدیو آموزش شارژ آمارکتس با TC
شارژ آمارکتس با تاپ چنج یوتیوب

 

نحوه شارژ حساب آمارکتس با تاپ چنج – ویدیو

 

در ویدیو زیر، مراحل انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس به زبان ساده ارائه شده است. نکات مهم مانند مقدار انتقال پول، قوانین آمارکتس و … نیز قابل مشاهده می باشد.

 

در روش شارژ ریالی آمارکتس امکان استفاده از صرافی تاپ چنج، واریز از طریق پشتیبانی آمارکتس و نماینده بروکر در دسترس معامله گران می باشد. حداقل واریزی آمارکتس، در تمام روش های اعلام شده 100$ [برای بار اول] بوده و در صورت واریز هر مقداری، بونوس آمارکتس 2 برابری غیر قابل برداشت ارائه شده است.

الزام انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس، تایید حساب یا احراز هویت در بروکر می باشد. از مزایای واریز ریالی به آمارکتس، با تاپ چنج کارمزد 0% و اجرای آنی انتقال است.

 

028 risk icon ifxhome به آمارکتس نحوه انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس

 

اولین قدم برای شروع واریز از تاپ چنج به بروکر آمارکتس، تایید و شارژ کیف پول tc pay می باشد. در صورت واریز ریالی، تبدیل بر اساس نرخ دلار تاپ چنج محاسبه خواهد شد. اگر کیف پول تاپ چنج دلاری را شارژ کرده باشید، هزینه انتقال 0% خواهد بود.

مراحل انتقال پول از TC Pay به Amarkets:

  • ورود به کابین شخصی و انتخاب روش؛
  • وارد کردن جزییات تراکنش؛
  • تایید انتقال پول؛
  • اتصال به تاپ چنج و تایید ورود؛
  • انتخاب کیف پول و برداشت از حساب است.

 

گام 1#: ورود به آمارکتس

 

برای واریز پول به آمارکتس با تاپ چنج، وارد سایت شده و مشخصات حساب خود را وارد نمایید. ورود به آمارکتس بدون فیلتر شکن و نرم افزارهای تغییر “IP” در ایران، امکان پذیر نمی باشد! بعد از ورود به کابین بروکر amarkets در سمت راست، منوی “واریز و برداشت” را انتخاب کنید.

سپس روی گزینه «واریز جدید» مطابق تصویر زیر کلیک کنید.

انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس، شارژ ریالی آمارکتس، تاپ چنج آمارکتس
انتقال پول از tc pay به آمارکتس – ورود به کابین بروکر

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

 

گام 2#: وارد کردن اطلاعات تراکنش

 

در ادامه، نوع حساب آمارکتس برای شارژ را انتخاب کنید. سپس در میان انواع روش های واریز به بروکر آمارکتس، گزینه «صرافی تاپ چنج» (TC Pay یا Top Change) را انتخاب کنید. مبلغ مورد نظر جهت شارژ آمارکتس را وارد نمایید.

در پایان و مطابق تصویر زیر، روی گزینه «واریز وجه» کلیک کنید.

انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس، تاپ چنج آمارکتس، شارژ بروکر آمارکتس
وارد کردن جزییات شارژ بروکر آمارکتس

 

گام 3#: تایید شارژ بروکر آمارکتس

 

همانطور که مشخص شده، حداقل واریزی آمارکتس 100$ و مدت زمان پردازش، فورا یا آنی می باشد. در صفحه بعدی برای تایید مبلغ، روی گزینه «Confirm» کلیک کنید.

انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس، تاپ چنج آمارکتس، شارژ بروکر آمارکتس
تایید انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس

 

گام 4#: اتصال به تاپ چنج جهت برداشت از حساب

 

بعد از تایید، می بایست به حساب صرافی تاپ چنج متصل شوید. در مرحله بعد مشخصات ورود به سایت تاپ چنج [آدرس ایمیل و رمز عبور]، را وارد کنید. سپس روی گزینه «Login» کلیک کنید.

نحوه واریز به بروکر آمارکتس، شارژ حساب آمارکتس، شارژ ریالی آمارکتس
ورود به تاپ چنج برای شارژ ریالی آمارکتس

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

بدلیل امنیت تاپ چنج برای تایید ورود به آدرس ایمیل معامله گران، کد تایید 6 رقمی ارسال خواهد شد. در مدت زمان 2 دقیقه از لحظه ارسال، می توانید کد را وارد کنید [در غیر این صورت می بایست مجدد درخواست کد تایید را کلیک کنید].

بعد از وارد کردن کد تایید روی گزینه «Verify» برای اتصال حساب tc pay کلیک کنید.

شارژ ریالی امارکتس، واریز پول به آمارکتس، شارژ حساب amarkets
تایید ورود به سایت صرافی تاپ چنج

 

گام 5#: انتخاب کیف پول TC Pay

 

بعد از ورود، برای انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس کیف پول خود را انتخاب نمایید. در صورت انتخاب کیف پول ریالی، مشابه تصویر زیر نرخ تبدیل دلار تاپ چنج محاسبه و اعلام خواهد شد. در صورت صحت و تایید، روی گزینه «Pay» کلیک کنید.

شارژ حساب amarkets، شارژ حساب آمارکتس، تاپ چنج آمارکتس
انتخاب کیف پول تاپ چنج برای شارژ حساب آمارکتس

به همین سادگی، شارژ حساب آمارکتس انجام خواهد شد.

 

004 auction icon ifxhome به آمارکتس شرایط انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس

 

همانطور که پیش تر اشاره شد برای شارژ ریالی امارکتس با تاپ چنج، می بایست احراز هویت خود را تکمیل کرده باشید. در میان روش های واریز و برداشت، استفاده از روش واریز تتر به آمارکتس، واریز از طریق پول الکترونیکی ادونس کش و انتقال بانکی نیاز به احراز هویت ندارد.

همچنین احراز هویت در تاپ چنج می بایست تکمیل و در کابین آمارکتس در بخش تایید تکمیلی پروفایل، عکس یا اسکرین شات از آدرس ایمیل و کیف پول تاپ چنج خود را بارگذاری نمایید. در صورت تطابق هر دو مورد، تایید توسط پشتیبانی آمارکتس در کابین و از طریق ایمیل به معامله گران اعلام خواهد شد.

حداکثر زمان تایید حساب بانکی، روش واریز و … در پروسه احراز هویت آمارکتس 1 روز اعلام شده است. آدرس ایمیل استفاده شده در ثبت نام تاپ چنج با آمارکتس، می بایست یکسان باشد.

بروکر فارکس آمارکتس، برای جلوگیری از پولشویی و قوانین حقوق مشتری [“KYC&AML”] ملزم به اجرای این موارد می باشد. و در پایان با توجه به طرح کمیسیون 0% آمارکتس، در صورت کسر کارمزد واریز یا شارژ حساب، این مبلغ به حساب معامله گران عودت خواهد شد.

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

 

شارژ حساب آمارکتس با تاپ چنج – جمع بندی و نظر نویسنده

 

در مقاله امروز، نحوه واریز پول (ریال) به حساب آمارکتس را بررسی کرده ایم. صرافی تاپ چنج یکی از بهترین روش ها، برای واریز به حساب بروکر آمارکتس است. نداشتن کارمزد، واریز آنی و دسترسی آسان را می توان به عنوان مزایای این روش نام برد.

برای جلوگیری از بسته شدن حساب یا عدم انتقال پول، حتما قوانین انتقال پول از تاپ چنج به آمارکتس را مطالعه نمایید. در صورت داشتن سوال یا مشکل، با کارشناسان خانه فارکس من در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹برای شارژ ریالی بروکر آمارکتس با استفاده از صرافی تاپ چنج ابتدا وارد بروکر آمارکتس شده و گزینه «واریز جدید» در منوی “واریز و برداشت” را انتخاب کنید. در صفحه بعدی نوع حساب، روش واریز TC Pay، مبلغ را انتخاب کرده و بعد از اتصال به صرافی تاپ چنج شارژ ریالی امارکتس را انجام دهید.

🔹یکی از مزایای استفاده از روش تاپ چنج آمارکتس برای شارژ ریالی حساب، کارمزد 0% آن می باشد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
معرفی بروکر یونیکورن (Unicorn) - کارگزاری یونیکورن فارکس چیست؟ 🔍
💯 معرفی استراتژی ارز دیجیتال ۱۵ دقیقه ای- تکنیک Smart تریدینگ - (IFX-ST135) ⚡️
💰 معرفی استراتژی اسکالپ وین ریت بالا در 15 دقیقه - تکنیک Bullseye با فرکانس بالا - (IFX-ST134) 🔥
💹 معرفی استراتژی اسکالپ با ایچیموکو در 15 دقیقه - (IFX-ST133) 📊
💯 معرفی استراتژی اسکالپ بولینگر باند 5 دقیقه ای فارکس - (IFX-ST132) ⭐️