icon ifxhome 68 امارکتس ویندوز دانلود امارکتس ویندوز – دانلود متاتریدر و اپلیکیشن Amarkets

 

بروکر امارکتس (AMarkets) یکی از کارگزاری های قدیمی در بازار فارکس است که از سال 2007، شروع به فعالیت کرد. این بروکر، اتصال معامله گران به بازارهای مالی فارکس، بورس و … را فراهم کرده و خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد.

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

کارگزاری فارکس آمارکتس، از حساب های معاملاتی متنوعی برخوردار بوده که هم برای معامله گران مبتدی و هم معامله گران حرفه ای، گزینه های معاملاتی خوبی را ارائه می دهد.

آمارکتس را می توان در هر دو نسخه ویندوز و اپلیکیشن موبایلی، استفاده کرد. با این حال، بسیاری از تریدرها تمایل به استفاده از نسخه امارکتس ویندوز را دارند. به همین خاطر، در مقاله خانه فارکس من شما را با نحوه دانلود امارکتس ویندوز آشنا خواهیم کرد.

دانلود امارکتس ویندوز، دانلود اپلیکیشن امارکتس برای ویندوز،دانلود آمارکتس برای ویندوز

لینک دانلود آمارکتس برای ویندوز از سایت کارگزاری و بصورت مستقیم، در پایان ارائه خواهد شد.

 

پلتفرم های معاملاتی آمارکتس ویندوز چیست؟

 

امارکتس/ AMarkets یک بروکر محبوب در بازار فارکس است که میلیون ها سرمایه گذار را از سراسر جهان، جذب خود کرده است. این بروکر، توسط یک شرکت بین المللی با همین نام تأسیس شده و در کشورهای مختلفی همچون روسیه، ترکیه، انگلستان، تایلند و … نمایندگی دارد.

امارکتس به دلیل ارائه خدمات با کیفیت در زمینه معامله گری و همچنین پشتیبانی قوی، از محبوبیت بالایی بین تریدرهای فارکس ایرانی نیز برخوردار است. از همین جهت، بسیاری از معامله گران با دانلود آمارکتس ویندوز این بروکر را بر روی دستگاه خود نصب کرده و از نهایت استفاده را می برند.

دانلود آمارکتس برای ویندوز، با استفاده از پلتفرم های معاملاتی محبوب MT4/MT5 قابل انجام است. همچنین اپلیکیشن (برنامه) این کارگزاری، در تلفن های همراه نیز ارائه شده است.

 

icon ifxhome 22 امارکتس ویندوز آموزش دانلود متاتریدر بروکر آمارکتس – دانلود امارکتس ویندوز

 

این روز ها با توجه به افزایش معامله گران بروکر امارکتس، مسئله “دانلود امارکتس ویندوز چگونه است؟” سوال بسیاری از معامله گران فعال در بازارهای مالی است. در این باره باید بگوییم که آمارکتس پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4/متاتریدر 5 را برای نسخه کامپیوتر خود ارائه داده است.

درواقع شما می توانید با دانلود متاتریدر 4 آمارکتس – متاتریدر 5 آمارکتس این بروکر را بر روی ویندوز خود نصب کنید. در ادامه دانلود نسخه امارکتس ویندوز از طریق هر دو پلتفرم MT4-MT5 را شرح داده ایم. نرم افزارهای معاملاتی آمارکتس:

  • امارکتس ویندوز متاتریدر 4؛
  • امارکتس ویندوز متاتریدر 5.ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

 

دانلود متاتریدر 4 امارکتس در ویندوز

 

متاتریدر 4 (MetaTrader4 یکی از محبوب ترین پلتفرم های معاملاتی بازار فارکس است که با نام اختصاری “MT4” شناخته می شود. این پلتفرم به معامله گران اجازه می دهد با بازارهای مالی مختلف در ارتباط باشند و حساب معاملاتی خود را مدیریت کنند.

دانلود آمارکتس برای ویندوز،دانلود برنامه آمارکتس برای ویندوز، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز

علاوه بر این، متاتریدر 4 ابزار های خاص ترید [ نمودارهای قیمتی، نمودار های شمعی، اندیکاتور ها و …] را در اختیار معامله گران قرار می دهد. متاتریدر یک نرم افزار کاربردی اس که ارتباط کارگزاران با مشتریان فارکس را حفظ می کند.

این پلتفرم صفر تا صد معاملات را مدیریت می کند و به معامله گران اجازه می دهد در محیطی ساده و امن، به معامله در بازارهای مالی مشغول شوند. دانلود آمارکتس ویندوز متاتریدر 4، برای نسخه های 7، 8، 10، 11 و حتی XP قابل انجام است.

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز، دانلود متاتریدر بروکر آمارکتس، آمارکتس متاتریدر 4

دانلود MT4 آمارکتس

در مقاله زیر، نحوه دانلود متاتریدر 4 آمارکتس از طریق سایت و کابین شخصی [ورود] ارائه شده است. همچنین لینک دانلود این پلتفرم بصورت مستقیم نیز، در دسترس قرار گرفته است.

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس

ویژگی های متاتریدر 4 امارکتس مشخصه ها
رابط کاربری ساده
سطح پلتفرم مناسب برای افراد مبتدی
گزینه قفل معاملات و پوزیشن ها ✅
اندیکاتور دارای 30 اندیکاتور مختلف
آزمونگر استراتژی تک – موضوعی ✅
پشتیبانی تایم فریم/فریم زمانی دارای 9 فریم زمانی
راهنمای فارسی
پشتیبانی تلگرام

 

دانلود متاتریدر 5 امارکتس در ویندوز

 

پلتفرم متاتریدر 5 (MetaTrader5) را، می توان نسخه پیشرفته تر متاتریدر 4 دانست. چراکه از تمامی قابلیت های متاتریدر 4 برخوردار بوده و کاربردی مشابه برای معامله گران دارد. با این تفاوت که متاتریدر 5/MT5، از ویژگی های منحصر به فرد و جدید تری نسبت به متاتریدر 4 نیز برخوردار است.

دانلود آمارکتس برای ویندوز،دانلود اپلیکیشن امارکتس برای ویندوز،دانلود متاتریدر 5 آمارکتس

این پلتفرم، سازگاری کاملی با سیست معاملاتی خودکار داشته و دارای ویژگی «چند زبانه» است. متاتریدر 5 را می توان جزو بهترین پلتفرم های معاملاتی موجود در بازارهای فارکس، سهام و … دانست که به طور رایگان، در اختیار تمامی کاربران امارکتس قرار می گیرد

دانلود متاتریدر 5 آمارکتس-دانلود متاتریدر 5 امارکتس-دانلود متاتریدر 5 amarkets

دانلود MT5 آمارکتس

نسخه متاتریدر 5 برای دانلود امارکتس ویندوز، مک، لینوکس و … در مقاله زیر بصورت کامل بررسی و ارائه شده است. دسترسی به لینک مستقیم این پلتفرم نیز، در پایان مقاله مهیا می باشد.

دانلود متاتریدر 5 آمارکتس

ویژگی های متاتریدر 5 امارکتس مشخصه ها
رابط کاربری حرفه ای
سطح پلتفرم پیشرفته – برای معامله گران ماهر
قابلیت اجرای بخشی از سفارشات ✅
اندیکاتور 38 اندیکاتور مختلف
تقویم اقتصادی ✅
پشتیبانی تایم فریم/فریم زمانی دارای 21 فریم زمانی
آزمونگر استراتژی به‌روزرسانی شده ✅
سفارش معلق دارای 6 نوع سفارش معلق
تالار گفتگو مجهز به تالار گفتگو MQL5 داخلی
گزینه پوشش ریسک – hedging ✅
عمق بازار – market depth ✅

ثبت نام در آمارکتس، ثبت نام بروکر آمارکتس، ثبت نام در amarkets

 

دانلود اپلیکیشن آمارکتس

 

یکی از بهترین برنامه های معاملاتی آمارکتس، اپلیکیشن های تلفن همراه است. در اپلیکیشن آمارکتس، دسترسی به پلتفرم معاملاتی، حساب های شخصی، واریز/برداشت، ماشین حساب و … میسر شده است. در حال حاضر امکان دانلود برنامه امارکتس ویندوز، برای کاربران در دسترس نیست.

اپلیکیشن amarkets، دانلود برنامه آمارکتس، اپلیکیشن آمارکتس

دانلود برنامه آمارکتس

در مقاله زیر، نحوه دانلود اپلیکیشن آمارکتس برای تلفن های همراه با لینک مستقیم ارائه شده است.

دانلود اپلیکیشن amarkets

 

icon ifxhome 28 امارکتس ویندوز نرم افزار امارکتس ویندوز – جمع بندی و نظر نویسنده

 

آمارکتس (AMarkets)، یکی از بروکرهای فعال در تجارت آنلاین است که ارتباط سرمایه گذاران با بازارهای مالی آنلاین را ایجاد می کند. این بروکر از سال 2007 تا به امروز، توانسته رضایت بیشتر معامله گران خود را جلب نمایند.

امارکتس هم از اپلیکیشن مخصوص موبایل برخوردار است و هم برای معامله گران، برنامه آمارکتس ویندوز را عرضه می کند. شما می توانید با استفاده از دو پلتفرم محبوب معاملاتی به نام های «متاتریدر4/MetaTrader4» و «متاتریدر 5/ MetaTrader5»، دانلود امارکتس ویندوز را انجام داده و از معاملات خود لذت ببرید.

سوالات متداول

🔹شما می توانید دانلود امارکتس ویندوز را از طریق پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 انجام دهید.

🔹برای دانلود متاتریدر 4 باید به سایت بروکر آمارکتس مراجعه کرده و به بخش پلتفرم ها وارد شوید.، سپس لینک دانلود مربوط به هر سیستم عامل [اندروید، ios، ویندوز و …] در این بخش وجود دارد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
👑بررسی نماد طلا در صرافی کوینکس (coinex) - شرایط معامله طلا در coinex چیست؟🥇
💯 تحلیل فاندامنتال نزدک (Nasdaq) در فارکس - تحلیل سهام نزدک با عوامل بنیادی ⭐️
📉 نحوه دریافت سیگنال با هوش مصنوعی - راهنمای سیگنال گیری در فارکس و کریپتو با AI 🤖
⚡️آشنایی با نماد طلا در کوکوین (Kucoin) - شرایط معامله طلا در کوکوین چیست؟🏆
💡بررسی نماد طلا در کریپتو (crypto) - شرایط خرید طلا در کریپتو چیست؟!🥇